PDA

View Full Version : Имам проблем...



emi.s.
02-10-2013, 11:36
Преди около месец с приятеля ми правихме секс и презерватива ни се скъса още в самото начало, изхвърлихме го и продължихме с нов. След 2 дни докато си свалях бельото намерих малко късче презерватив (явно останало вътре, когато презерватова се скъса). Цикълът ми си е редовен (няма опасност от бременност). Сега сякаш имам болки в яйчниците или от притеснение си го внушавам. Много съм притеснена, но най-накрая се престраших и след 5 дни имам час за лекар. Та въпросът ми е ако е останало някакво парченце от презерватива вътре в мен каква е опасността? Какво може да се случи?
(Моля, ако може някой компетентен да си изкаже мнението, защото докато дойде време за лекаря ще полудея от притеснение. )
На почти 18 съм и съм доста запозната с последиците от секса, но такова нещо не ми се бе случвало. (Моля, без упреци.)
Искрено благодаря!

xXxPETYAxXx
02-10-2013, 11:41
Не знам точно за опасности, но ако се съмняваш, че може да има други парченца защо не си направиш промивка?

emi.s.
02-10-2013, 11:47
Какво представлява тази промивка, и какво е действието й?

xXxPETYAxXx
02-10-2013, 12:12
С дамски душ, просто за да се прочисти и ако има още някое парченце да излезе.
Може и само със топла преварена вода, не е задължително да слагш билки или други медикаменти, дори е препоръчително да не слагаш неща, от които нямаш нужда.

marilyn
02-10-2013, 12:13
Извинявай, ама тоя презерватив разпадна ли се, какво му стана, че чак в теб останало парченце?!?!?! Малко невъзможно ми се вижда.

li0n
02-10-2013, 12:24
Сигурна ли си, че е презерватив? :D

emi.s.
02-10-2013, 12:41
Да, сигурна съм че е презерватив! Беше скъсан отгоре и не усетихме кога точно се е скъсал. В рамките на 1-2 минути е напълно възможно да си остане вътре.

li0n
02-10-2013, 14:42
Еми доктора ще ти каже дали ти има нещо. Ние няма как да гадаем.

Tsukuda_Hiroshi
02-11-2013, 06:36
Евала на приятеля ти! Направо е взривил капута!! А иначе - подробности лекаря ще ти каже. Единствената опасност според мен е от инфекция, защото това все пак е чуждо тяло, ама чак до яйчниците да го е изстрелял - не вярвам...