PDA

View Full Version : не разбирам какво всъщност иска ...



eva.georgieva.77
02-10-2013, 14:50
Историята е наистина дълга , но ще се упитам да я съкратя :)

Бях гадже с едно момче преди около 2 месеца ... в края на връската ни той започна да ме ревнува много дори и от приятелките ми ... един ден той просто реши да сложи край на всичко това , но на следващия ден ми каза , че всичко това е било грешка ... аз също го харесвах много , но не можеш да бъда с него ! След като сме от едно училище ни се налагаше да се засичаме всеки ден на другия ден той реши да ми пише когато видях това много се учудих пишеше : след като ти сама каза , че не можеш да си с мен имаш ли нещо против аз да бъда с друга ... казах му , че той си решава с кого да бъде и , че аз не съм тази която може да му забрани . На същия ден в училище той беше много весел ,а моята най-добра приятелка не беше на училище и в едни от междучасията реших да и се обадя ... още когато ми дигна по гласа и личеше , че й има нещо ... каза ми , че той - бившото ми гадже и е предложил след което усетих в гласа и че сълзите и напират аз естествено не можех да им забраня както на него така и на нея да бъдат щастливи . След уикенда те вече бяха заедно , но държанието и към мен също се беше променило аз се правех , че не ми пука за тях въпреки , че вътрешно изгарях .
Няколко дни след това най-сладкото момче в училище ми предложи и аз приех , бяхме заедно около 1 месец и след това скъсахме . Бившото ми гадже и най-добрата ми приятелка също.
Минаха се няколко дни и той ми писа - бившия . Каза ми , че още е обича , но много хора са му говорили против мен и не можел да бъде с мен аз също не бях безразлияна към него. Писахме си няколко дни закачахме се , но една вечер се скарахме жестоко и той каза ,че не иска да има нищо общо с мен ... така на другия ден разбрах , че той отново е с една моя приятелка :(
Всеки ден ги гледах заедно , но в очите му личеше , че няма чуства към нея...Един ден в 00:00 получих съобщение беше от него , в него пишеше , че не може без мен абе обяснение в любов
Аз го питах какво е това и защо след като обича мен е с друга той отговори , че е с нея за да ме забрави ... тя разбра , че го обичам и го скъса
Продължихме да си пишем и той продължаваше да ми обяснява колко ме обича , но не можел да ми прости за това , че съм тръгнала с друг ... така онзи ден ми писа , че иска да е с мен , но аз му казах , че обичам едно момче и , че харесвам друг така той дори и не разбра , че той е момчето което обичам , каза ми , че ме мрази ,че съм мъртва за него и не иска повече да говори с мен . Снощи видщях , че е налиния и в момента в който мислех да исключа facebook-а той ми писа ... пита ме кое е момчето за което е статуса , а статуса беше следния : искам само ти да ме обичаш !
аз му казах , че и има само едно момче в моето сърце , но не му казах кой е той . Писахме си още и аз го попитах кое е неговото момиче той каза че са няколко и че обича една истински , но само една е неговото момиче и я обича повеч от истински ... аз се поинтересувах коя е тя и той каза , че я обича най-много , но я и мрази ... аз разбрах , че това съм аз и нищо не казах след моето мълчание той каза , че въпреки това той не ме познава и не иска повече да си пишем... :(
моля за помощ , аз найстина го обичам

GoldenHeart
02-10-2013, 15:15
Абе ти 12 години имаш ли?

passion.
02-10-2013, 15:38
Защо по дяволите не му кажеш, че го обичаш и не бъдете заедно?
Защо се правиш на интересна и недостъпна? Така нараняваш и двама ви...

Takaki Tono
02-10-2013, 16:21
яко филми брат- той и предложил, тя приела не знам си кво. Какви се тея предложения- искаш ли да сме гаджИта? Сигурно в това се състоят тези т.нар. предложения. Много злее

shmatarok
02-10-2013, 16:22
Защо живеете в латиноамерикански сериал?