PDA

View Full Version : На тепсия му се давам-той бяга сам.



bloodyF
02-10-2013, 15:13
Абе, вдъхнових се от другата сходна тема.
Така, първо не искам отговори от типа "Зарежи го". Няма да стане. Наивно или не, предпочитам да си разрешавам проблемите, отколкото да бягам от тях.
Проблемът е следния:5 месеца заедно, не сме правили секс.
Ще говоря с него скоро по въпроса (след няколко дни), но просто досега като съм се опитвала да поговоря все не ми достига смелост ли, какво там, не знам и аз.
Евентуални разумни причини и обяснения?


//след дискотека една вечер се скарахме и той ми каза, че иска да си тръгна с него някоя вечер, но просто няма как да стане докато не стана на 18...не съм коментирала нищо по тая тема втори път, беше пил, може и да не е бил сериозен, но се съмнявам.

//на 17 съм, още около 3 месеца има до заветните 18.

awerw
02-10-2013, 15:19
ти си го познаваш, ама това дето го е казал, знаеш че когато човек е пиян казва истини, ако е сериозна личност по принцип може да е вярно и да цени тези отношения и да те чака до 18.. ако много любопитстваш питай го, ама според мен от това, което написа сега по-добре изчакай 3 месеца и дано не се разделите

TheBeliever
02-10-2013, 15:20
То само това да ви беше проблема.

Какво по-точно значи "на тепсия му се давам"? Бръкна му в гащите и той ти отказа директно? Докъде ви стига физическата близост? Той къде слага границата и сложил ли е такава, или просто не е предприел действие?

granger
02-10-2013, 15:21
ГОворили сме си , казах ти какво мисля.
Не е кой знае колко време,ама не е ли някак тъпо тва извинение? При положение,че се държи все едно не си му нищо по-специално от другите. Целувчици ,милувчици,ама не съвсем.
Държанието му е крайно неразбираемо за мен. Окей - чакаш тия 3 месеца и после кво? Той тогава ще започне да ти признава чувствата си , да ги показва ?
Поговори с него,ама не смятам ,че ще постигнеш нешо ново.

Sh@d0w
02-10-2013, 15:28
Той на колко е? Девствен ли е?

DisappointedDreamer
02-10-2013, 15:35
То само това да ви беше проблема.

За мен той не е мъж на 26 години. Хубаво е, че искаш да си разрешаваш проблемите, но с този бъдеще нямаш.

granger
02-10-2013, 15:40
За мен той не е мъж на 26 години. Хубаво е, че искаш да си разрешаваш проблемите, но с този бъдеще нямаш.

This...
Иве,знам,че ме мразиш сега,амаа... да.//

xXxPETYAxXx
02-10-2013, 15:43
До каква степрен си убедена, че няма друга?!

Сега ти четох други постове и единственото логично нещо, което ми идва на ум за да го разбера поне малко е, че те тества колко ще издържиш, преди да си легнеш с друг, и си е намислил някакъв тест период, който приключва, когато навършиш 18.

Другото, което ми прави впечатление е, че разликата ви си е 8-9г. Човека не е на 21, че да не му пречи да спи с непълнолетна, все пак 26 реално не е възраст, подходяща за връзка с непълнолетна.
Ох, не го обесних никак добре, ама при големи разлики във възрастта е желателно и двамата да са пълнолетни!

Hayashi
02-10-2013, 15:45
Когато се запознах със сегашния ми приятел имах 2 месеца до 18. Тъй като той е по-голям в началото простоянно имаше някакви коментари как с непълнолетни не можело да се прави "туй-онуй"л Ей навърших ги пустите му 18 и от тогава се държи с мен все едно съм, едва ли не, друг човек. Хора всякакви.

Ама ако за толкова време той не е показал никакви чувства не мисля, че след навършването на 18 години ще има някаква разлика.

granger
02-10-2013, 15:57
Ама ако за толкова време той не е показал никакви чувства не мисля, че след навършването на 18 години ще има някаква разлика.
Ahem!

Wednesday666
02-10-2013, 16:12
Ти реално получаваш ли нещо от този човек? Не говоря само физически.
Аз не бих търпяла такъв човек до себе си, още по-малко такъв, който се ВОДИ по-зрял от мен самата.
Написах го с големи букви, защото се държи ужасно неадекватно за годините си.

Говори с него. Постави си картите на масата - или ще има радикална промяна в отношенията ви и ще започне да те зачита като човека, който е до него и който има определени нужди и желания, или пътя.
Поне аз така бих постъпила.

xoxi
02-10-2013, 16:13
Според мен не е заради годините.
Доколкото помня от друга нейна тема, тя не е девствена и предполагам той го знае. Малко (много) нелогично ми се струва да я чака, при положение, че няма да й е първия и няма да има никаква разлика дали ще легне с нея сега или след няколко месеца.
И двамата са сексуално активни, просто не виждам причина защо той може да се дърпа. Единствено ако е импотентен или е преживял някоя неприятна сексуална история, която му е повлияла до толкова, че не е готов още да се спусне в тези води отново.

Wednesday666
02-10-2013, 16:15
И двамата са сексуално активни, просто не виждам причина защо той може да се дърпа. Единствено ако е импотентен или е преживял някоя неприятна сексуална история, която му е повлияла до толкова, че не е готов още да се спусне в тези води отново.

Интересно, ако наистина има нещо такова, как ли ще се оправдае, когато тя навърши 18..
Ако сериозно има нещо такова, защо пък да не й е казал вече?
Нещо генерално куца в отношенията, и това със сигурност не е възрастта й.

П.П. Съгласна съм с мнението ти, просто допълвам 8-)..

xoxi
02-10-2013, 16:20
Ако сериозно има нещо такова, защо пък да не й е казал вече?


Страх, срам? Не всеки може да говори свободно и открито за интимните си проблеми, било то и с близък човек.

TheBeliever
02-10-2013, 16:22
На база на това, което помня за конкретни случай на авторката, сега ще избия рибата с въпроса си, ама... Той знае ли, че сте двойка? Държи ли се като обвързан с теб млад мъж?

Fisherman
02-10-2013, 16:23
Да се шибате ли е най-важното?

granger
02-10-2013, 16:24
^ А не е ли важно? Не е най-важното ,ама при тях осен секс липсва и каквато и да е "нормална" връзка!

Fisherman
02-10-2013, 16:26
Всъщност не е секса е следствие на привличане няма привличане няма кекс :)

WaKo
02-10-2013, 16:27
Казвам го като мъж на 26 - за него си просто играчка и не му дреме. Дали има друга или не - не мога да ти кажа. Аз на негово място бих те виждал само като нещо за прасване един-два пъти, ама без да ми се занимава след това с цялата драма като решиш, че всъщност имате връзка някаква.
Откровен съвет - зарежи го тоя и си намери някой на по-близка възраст, с който ще имате какво да си кажете и някакво бъдеще. Най-искрено го казвам като човек минал през тия години - между 18 и 26 единственото общо може да бъде само секса - ако това те удовлетворява - напъвай се да те чукне, но не очаквай нищо след това.

granger
02-10-2013, 16:28
Кат' няма привличане кво си разиграва коня?
Явно е ,че нешо не е наред...ама да е само едно ,ми то...
Вако , аз съм на 18 , гаджето ми е на 25 ,аре пък да не е само ебането.

Wednesday666
02-10-2013, 16:36
Не съм съгласна с тезата за годините.
Напълно възможно е да я обича, въпреки разликата.
Мисля си, че проблема е на съвсем различна основа.

Alchemist
02-10-2013, 16:38
Гей е, друго логично обяснение просто няма... Или пък може би е някъв супер мега задръстения тип, но и в двата случая си губиш времето. Тва не е мъж.

Sh@d0w
02-10-2013, 16:40
С възможността да бъда охлебен трябва да го кажа - един 26 годишен няма какво толкова да търси от една 18 годишна. На различна възраст са, на различен акъл са. Единия му е време да мисли за семейство, другия пък тепърва навлиза в живота.

granger
02-10-2013, 16:41
Недей веднага със стереотипите. Не винаги е така.
А и - като зрял мъж,който, евентуално, няма какво да търси от нея, защо продължава да поддържа тази илюзия за връзка.

WaKo
02-10-2013, 16:48
Вако :D
Granger - разбирам ти гнева, накърнявам ти чувствата във връзката. Само, че аз говоря за общото от гледна точка на по-големия. Та кажи ми - какво ви е общото на вас двамата освен, че се харесвате, правите секс и си карате някакво време заедно? Ти си ученичка 11-12 клас, той е или студент последна година или завършил и вече работещ. Ако седнеш и хубаво помислиш ще видиш, че съм прав. Да, той може да ти даде много - там накъдето ти си се запътила, той оттам идва, както се казва - но ти какво друго освен секс можеш да му дадеш на него? Плановете за бъдещето ли са ви общи, настоящето ви състояние ли е сходно, проблемите пред вас ли са еднакви? Той малко или много е по-уседнал с изградени вече приятели и компании, на теб тепърва ти предстои да срещаш страшно много хора.
Не се заяждам с теб, казвам го съвсем добронамерено. И в крайна сметка това е моята гледна точка и коментирах проблема на bloodyF - просто съм бил в такава ситуация и не ми се захващало с някоя толкова малка само заради единия секс като не виждаш някакъв особен смисъл и планове за последваща връзка.

Fisherman
02-10-2013, 16:54
Гей е, друго логично обяснение просто няма... Или пък може би е някъв супер мега задръстения тип, но и в двата случая си губиш времето. Тва не е мъж.

Кой е гей бе братленце аз също съм бил в 5 месечна връзка с момиче което ми се натискаше 24/7 да правим кекс само че беше прекалено малка и се размина.Кой знае какъв е случая? Извинявай не всички са безмозъчни чикиджии сеш се,едно момче трябва да гледа на момичето до него като на жива душичка не парче месо :)

TheBeliever
02-10-2013, 16:56
едно момче трябва да гледа на момичето до него като на жива душичка не парче месо :)

И тая жива душичка няма нужда от секс, така ли? А защо въобще си се занимавал с девойчето като е било твърде малко?

xXxPETYAxXx
02-10-2013, 16:57
Гей е, друго логично обяснение просто няма... Или пък може би е някъв супер мега задръстения тип, но и в двата случая си губиш времето. Тва не е мъж.

Извинявай, ама ми стана интересно едно. Значи, на 26 си и не искаш да изчукаш 17-годишна. Това значи, че не си мъж?!
А голям мъж ли ще бъдеш, ако на 26 чукаш непълнолетна?!

Fisherman
02-10-2013, 17:03
И тая жива душичка няма нужда от секс, така ли? А защо въобще си се занимавал с девойчето като е било твърде малко?

Децата нямат нужда от секс,обяснения не ти дължа защо съм бил с нея :)

granger
02-10-2013, 17:07
Децата...да на 8-9...на 17 ебах тва дете.
Животните-->Хората имат нужда от секс, ако ще на 15 ,ако ще на 50 да е.

horacio
02-10-2013, 17:14
Аз не разбирам защо ще те чака, докато станеш на 18, за да правите секс... не си девствена (доколкото разбрах). Освен ако не смята, че по този начин се води нещо като педофил, но според мен е глупаво. Наистина си е най-добре да поговорите, кой знае какво му се върти в главата. Че секса не е най-важното нещо - не е, обаче сигурно това те кара да се чувстваш нежелана, което според мен е по-лошо. :)

dirtyyy
02-10-2013, 17:21
С възможността да бъда охлебен трябва да го кажа - един 26 годишен няма какво толкова да търси от една 18 годишна. На различна възраст са, на различен акъл са. Единия му е време да мисли за семейство, другия пък тепърва навлиза в живота.

Аз съм много сгласна с този пост.

Ив, не знам отношенията ви, но ако не говориш директно с него.. ние няма как да ти помогнем.
Какво означава точно според теб ДАВАМ МУ СЕ НА ТЕПСИЯ?
Била си гола пред него?
Той знае ли, че ти искаш да правиш секс с него? Казвала ли си му, че го искаш?
Не знам, според мен или е гей или не те взима на сериозно.
ако наистина е на 26 .... не е мъж на място.
Секса е важна част от една връзка.

TheBeliever
02-10-2013, 17:35
Децата нямат нужда от секс,обяснения не ти дължа защо съм бил с нея :)

Кой говори за деца? Ти с деца ли ходиш?

Не мисля, че темата ще има някакво развитие, докато авторката не внесе малко повече яснота по въпроса.

FuCKkK13
02-10-2013, 17:35
тия връзки с по 7-8-9 и нагоре години разлика не ги разбирам и няма и да ги разбера,но това е друга тема... мислех,че си поне на 19 ама и това е друга тема 8-)

та.... правила ли си нещо по въпроса или съдиш само по негови действия ? не си говорила с него директно,а пускаш тема - защо ? .... на 26 и не иска секс,не показва на приятелката си,че я иска - ти сигурна ли си,че е за тебе ? че си няма друга ? че те приема на сериозно ? а сигурна ли си дали изобщо има някакви чувства към тебе ? 5 месеца от където и да го погледнеш не е нито малко,нито много.. средно положение,но при хора,които са правили секс и после 5 месеца без не ми се връзва.. айде на момичето да и беше за първи път - да,но на тебе не ти е за първи път... сигурна ли си че той няма някакви проблеми с долния етаж ? и наистина ли искаш такава връзка... секса не е най-важното ама ти ако не се чувстваш задоволена,искана,специалн а,привлекателна с мъж ненамясто - за какво ти е тая връзка ?

draid
02-10-2013, 17:42
Кажи, какво разбираш под : "На тепсия му се поднасям"

granger
02-10-2013, 17:45
Малко по-навътре съм в нещата. Като влезе тя, ще ви обясни,ама не е като да не са говорили за това.
Не и прави и малки намеци за секс. Липсва почти всякаква интимност,изключая спорадичните целувки и прегръдки,колкото да не е без хич. На приливи и отливи. В един момент може да е адски мил , в другия гледаш студено копеленце (извинявай Иве) :D

bloodyF
02-10-2013, 17:47
То само това да ви беше проблема.

Какво по-точно значи "на тепсия му се давам"? Бръкна му в гащите и той ти отказа директно? Докъде ви стига физическата близост? Той къде слага границата и сложил ли е такава, или просто не е предприел действие?

По-скоро не е предприел действие.


Той на колко е? Девствен ли е?

26, май не.



До каква степен си убедена, че няма друга?!

Сега ти четох други постове и единственото логично нещо, което ми идва на ум за да го разбера поне малко е, че те тества колко ще издържиш, преди да си легнеш с друг, и си е намислил някакъв тест период, който приключва, когато навършиш 18.

Другото, което ми прави впечатление е, че разликата ви си е 8-9г. Човека не е на 21, че да не му пречи да спи с непълнолетна, все пак 26 реално не е възраст, подходяща за връзка с непълнолетна.
Ох, не го обесних никак добре, ама при големи разлики във възрастта е желателно и двамата да са пълнолетни!


друга няма, познавам си стоката.
а пък дали ще съм на 18 без 3 месеца или на 18, не виждам разликата.



На база на това, което помня за конкретни случай на авторката, сега ще избия рибата с въпроса си, ама... Той знае ли, че сте двойка? Държи ли се като обвързан с теб млад мъж?

да, държи се
просто имаме различни представи за романтична връзка.
неговите са далеч от моите или поне аз така си мисля



@fisherman,не е най-важното, но е важно (за мен)



С възможността да бъда охлебен трябва да го кажа - един 26 годишен няма какво толкова да търси от една 18 годишна. На различна възраст са, на различен акъл са. Единия му е време да мисли за семейство, другия пък тепърва навлиза в живота.


значи в нашия случай не е така
1. той не мисли за семейство, работи в бар и това му е кефа
2. след 3-4 години, ако сме още заедно е възможно той да почне да мисли за деца, но аз си го мисля и сега
естествено, че трябва да сме много по-дълго време заедно от 5 месеца, за да мисля за такива работи с него, но говоря по принцип, че ми минава тая мисъл през акъла


Просто не е като типичните 26-годишни. Аз на 26 искам да съм с 2 висши образования, работа, мъж и 2 деца.
Ама той не е така.

bloodyF
02-10-2013, 17:51
Аз съм много сгласна с този пост.

Ив, не знам отношенията ви, но ако не говориш директно с него.. ние няма как да ти помогнем.
Какво означава точно според теб ДАВАМ МУ СЕ НА ТЕПСИЯ?
Била си гола пред него?
Той знае ли, че ти искаш да правиш секс с него? Казвала ли си му, че го искаш?
Не знам, според мен или е гей или не те взима на сериозно.
ако наистина е на 26 .... не е мъж на място.
Секса е важна част от една връзка.

Мони, образно казано беше. Натискала съм му се, бутал ме е настрана и ми е казвал да спра. В прав текст не съм му го казвала, признавам. Но постоянно има някви намеци и от моя, и от негова страна..



@Фак13, пуснах темата, защото очаквах да се видим и да разговаряме днес-уви, плановете ни се промениха и ще се видим чак през седмицата някога си. Но ще го проведа тоя разговор for sure.
За здравословни проблеми-нямам идея. Нищо не е казвал по темата.
Връзката ми трае все още, защото очаквам той да се промени. Вече 3-ти месец. ''И чакам , чакам вече...повече от час.''



@Плам, нищо, душо.


@Дрейд, обясних на @Мона по-горе.

DisappointedDreamer
02-10-2013, 17:54
Не е нормално. Изобщо. Но сама си си виновна. Продължаваш да се буташ след като не веднъж са те облъсквали.

TheBeliever
02-10-2013, 17:54
.
Връзката ми трае все още, защото очаквам той да се промени.


Много грешна нагласа.

anonymous708973
02-10-2013, 17:56
Извинявай, ама ми стана интересно едно. Значи, на 26 си и не искаш да изчукаш 17-годишна. Това значи, че не си мъж?!
А голям мъж ли ще бъдеш, ако на 26 чукаш непълнолетна?!

Обясни ми разликата между 17 и 9 месеца и 18.
Не се пъни. Даже законово няма резон да й се дърпа. А пък да намесва закона в отношенията им, както е направил косвено, като й е казал, че няма да може да го съди, ако е пълнолетна (ако правилно си спомням)... толкова е грозно.

Иве, Сядаш, тропваш по масата и питаш какво става и какви са тия дърпания. Докато не си изпее майчиното мляко, не спираш. Може да се изпокарате, но ти дължи обяснение.

П.С. Шадоу, кой си ти, че да казваш за какво му е време на човека?

Иве... защо ти е човек, от когото не получаваш това, което искаш/имаш нужда; с когото имате различни представи за романтична връзка и който очевидно е безперспективен от твоята камбанария - сравнявам това, което ти би искала от живота на 26 и това, което той е. И по-важното - мислиш за деца?! Какви деца от тоя човек? Защо толкова отчаяно си се вкопчила в тоя човек? Страх те е, че друг няма да те хареса? Мислиш, че го обичаш? Сигурно има някакви чувства, но ако на хоризонта се появи човек, който да ти дава всичко, тоя така бързо ще го забравиш, че няма да разбереш откъде ти е дошло. Само че ще е по-трудно. МИСЛИ.

Canis_Dirus
02-10-2013, 18:02
Малка му е пишката.

Violenza
02-10-2013, 18:04
2. след 3-4 години, ако сме още заедно е възможно той да почне да мисли за деца, но аз си го мисля и сега
естествено, че трябва да сме много по-дълго време заедно от 5 месеца, за да мисля за такива работи с него, но говоря по принцип, че ми минава тая мисъл през акъла

Това направо ме шашна.
Ти го описваш като безперспективен, помня даже старата тема, където се оплакваше от него, сега пък това (което е черешката на тортата) ... И ти мислиш вариант да сте заедно след толкова години, че и ти ми е минавала мисъл за деца?

Според мен проблемът не се корени в годините ти. Ако ще стои на сухо заради жена толкова време, то би трябвало да има нещо сериозно към нея, а по това, което си описала дотук, ти не си нищо специално за него.

едит: Пропуснах и аз да спомена колко малоумен и абсурден е доводът "на него му е време за деца". Мнооооого знаете на кой кога му е времето за деца бе! Аз като реша да раждам специално ще пусна тука тема да питам експертите дали ми е дошло времето, дали съм готова...

dirtyyy
02-10-2013, 18:07
как ще те бута беееееееееееее? я в ляво.
тва е най-гадното чувство...

bloodyF
02-10-2013, 18:11
Страх те е, че друг няма да те хареса? Мислиш, че го обичаш? Сигурно има някакви чувства, но ако на хоризонта се появи човек, който да ти дава всичко, тоя така бързо ще го забравиш, че няма да разбереш откъде ти е дошло. Само че ще е по-трудно. МИСЛИ.

Децата са по принцип. Искам дете, не задължително от него. Но поне след 3-4 години. Обичам го, но може би си права.
И страхът ,че няма да ме хареса друг го има, да

@Виоленца, мисля, че не му е проблем да стои на сухо, т.к. по негови думи последната му ''сериозна'' връзка е била преди 3 години някъде; може да е имал еднодневки, но поне аз не съм уведомена за тях (съмнявам се силно)

DisappointedDreamer
02-10-2013, 18:14
Какво обичаш в него? Какво е направил той, за да го обичаш? Как можеш да обичаш човек, за кого очевидно си никоя?

Violenza
02-10-2013, 18:15
@Виоленца, мисля, че не му е проблем да стои на сухо, т.к. по негови думи последната му ''сериозна'' връзка е била преди 3 години някъде; може да е имал еднодневки, но поне аз не съм уведомена за тях (съмнявам се силно)
Ама чакай малко сега. Не е въпросът, че на него не му е проблем да стои на сухо, въпросът е, че явно това нещо ти е проблем на теб. В крайна сметка връзката се гради на компромиси. Но ако това да правиш/не правиш секс ще да е въпрос на компромис, то аз не виждам никакъв смисъл от тая връзка.

А щом те е страх, че нямало да те хареса друг, е ясно защо си натискаш парцалите с този.

bloodyF
02-10-2013, 18:16
Какво обичаш в него? Какво е направил той, за да го обичаш? Как можеш да обичаш човек, за кого очевидно си никоя?

обичам малките моменти, в които ме кара да се чувствам обичана и желана
той нищо не е направил , направили сме всичко заедно по-скоро
и не е баш така,че съм никоя за него

TheBeliever
02-10-2013, 18:16
И страхът ,че няма да ме хареса друг го има, да



Този страх имаше ли го при предишни връзки?

xXxPETYAxXx
02-10-2013, 18:21
Обясни ми разликата между 17 и 9 месеца и 18.
Съвсем друго имах в предвид! И да си я чукаше, това не го прави голям мъж, щото връсниците му си имат сериозни гаджета на по 20+ години, а той има гимназистка!
Абе, както и да ми го въртите и сучете 26 годишен, ходещ със 17 годишна не е никакъв "мъж" в пълния смисъл на думата. Не, че ако е 18 годишна нещата много се променят, ама поне е пълнолетна.

Не ме разбирате, но и аз не мога да се изкаже по-разбираемо от това по този въярос! Няма значение!

Оставам си с втория вариант - да я подлага на "тест период", което също не е никак мъжкарско поведение! Ама съдейки по нейни собствени постове(че "ако някой трябва да търси сметка за смс-и,хронологии, скайпове-майпове, това е той. И с право.",и че сама казва, че е имала "твърде много връзки" преди това, а сега си променя мирогледа) не бих се учудила.

Canis_Dirus
02-10-2013, 18:21
Много философствате.
Аз ви казах - 26, 3 години без сериозна връзка и нещо за ебане = малка пишка.

bloodyF
02-10-2013, 18:21
Този страх имаше ли го при предишни връзки?

мисля,че не.

@Петя
"Оставам си с втория вариант - да я подлага на "тест период", което също не е никак мъжкарско поведение! Ама съдейки по нейни собствени постове(че "ако някой трябва да търси сметка за смс-и,хронологии, скайпове-майпове, това е той. И с право.",и че сама казва, че е имала "твърде много" връзки преди това, а сега си променя мирогледа) не бих се очудила."

Няма кво да се Учудваш. Той не знае за предишните ми еднодневни връзки, не ме е питал, не го интересува. Така че ,ако е тест, той не е базиран на предишния ми опит ;) Няма как да ме подложи на нещо, заради нещо,за което той самия не знае. И няма и откъде да е разбрал , примерно

bloodyF
02-10-2013, 18:26
На тепсия му се давам-той бяга сам.

Те повечето са така покрай тебе като те опознаят май :lol:

so original.
в ляво.

granger
02-10-2013, 18:28
Вако :D
Granger - разбирам ти гнева, накърнявам ти чувствата във връзката. Само, че аз говоря за общото от гледна точка на по-големия. Та кажи ми - какво ви е общото на вас двамата освен, че се харесвате, правите секс и си карате някакво време заедно? Ти си ученичка 11-12 клас, той е или студент последна година или завършил и вече работещ. Ако седнеш и хубаво помислиш ще видиш, че съм прав. Да, той може да ти даде много - там накъдето ти си се запътила, той оттам идва, както се казва - но ти какво друго освен секс можеш да му дадеш на него? Плановете за бъдещето ли са ви общи, настоящето ви състояние ли е сходно, проблемите пред вас ли са еднакви? Той малко или много е по-уседнал с изградени вече приятели и компании, на теб тепърва ти предстои да срещаш страшно много хора.
Не се заяждам с теб, казвам го съвсем добронамерено. И в крайна сметка това е моята гледна точка и коментирах проблема на bloodyF - просто съм бил в такава ситуация и не ми се захващало с някоя толкова малка само заради единия секс като не виждаш някакъв особен смисъл и планове за последваща връзка.
Ми не , не стоят така елементарно нещата ,както ти ги представяш. Има и други неща освен секса, и хубавото време прекарано заедно, ако знаех,че нямам бъдеще с него,нямаше да се хващам. Щом съм с него ,значи съм достатъчно сериозно,както и той , за да знаем ,че имаме общо бъдеще.

SisiStrange
02-10-2013, 18:32
Бтв, само да вметна, че не е всичко специално до децата. На 26 животът ти е различен и мисленето ти е друго. Да, има изключения (за granger, специално, е защото е доста по-напред като умствено развитие от възрастта си поне по мои косвени, форумни преценки). Не е и само до това, че единия е в университет, а другия вече мисли за работа и пари. Просто на тази възраст си стигнал (би следвало) едно съвсем друго ниво, в което търсиш половинка, малко по-сериозна. Айде да не е за брак и деца, бива, но би трябвало да си сравнително по-сериозен в мисленето си и да имаш намерения над тичането по дискотеки. Той има ли специализирано образование? Или някакво умение, което да развие в професия? Барманството бива, докато си млад. С техните ли живее? Или сам? Има ли някакви определени планове за развитие в живота си? Говорили ли сте за това какъв е идеалът му за момиче и защо е избрал точно теб? С какво си НАД всички останали момичета в неговите очи? Или просто е тръгнал с теб без да се интересува много много от това коя си, какво искаш, какво би те зарадвало, защото на хоризонта няма друга подходяща за момента? На пръв прочит той не гледа сериозно на нищо. Нима очакваш да гледа сериозно на теб?

Това ли е същия, който не иска да се виждате, когато вали и пред приятелите си се държи все едно те няма? Ти доволна ли си наистина от него или не ти се седи сама? Щастлива ли те прави в истинския смисъл на думата. Не питам за глупашки влюбена, а за реално, истински щастлива, задоволена емоционално (поне)? Имаш ли му пълно доверие? Чувстваш ли се харесвана, желана, (да не казвам обичана, защото е рано)? Ако ли не, за какво по точно си тормозиш младите години с някой, който не предявява никакви реални намерения/чувства/отношения към теб и не те кара да се чувстваш спокойна, наред, а само ти създава нови и нови неприятни емоции?

И аз не мисля, че е заради възрастта. Да те пази от секс след като не си девствена е след дъжд качулка. Лично мнение: не иска да спи с теб, защото вижда, че си здраво хлътнала и го взимаш навътре, сексът сближава, ще хлътнеш още повече, той е наясно пък не иска да ставате сериозни, защото не те приема по този начин. Ако дори това не сте правили, би било доста по-лесно да се отърве от теб, когато му доскучае. Не искам да го приемаш обидно. Това му отношение не е обида за теб, а за него.

shmatarok
02-10-2013, 18:33
Като съм ти чела коментари в дневника и старата тема в любов, все си мисля защо си го причиняваш това. За мен поведението му, поне това, което съм разбрала от постовете ти досега, не е адекватно на човек, биващ в сериозна връзка. И проблемът не е само в липсата на секс, което е абсурдно в случая, проблемът е в неговата цялостна нагласа. За мен мъж, който се води в някакви по-специални отношения с момиче и я кара да се чувства първо - нежелана, второ - да се страхува, че никой друг няма да я хареса и трето - да бяга от отговорност и разговор, не е никакъв мъж. Защо позволяваш да се държат така с теб? Тепърва ти предстоят още толкова запознанства и емоции, защо така си се вкопчила в него като удавник за сламка? Струва ли си да плачеш и да се чувстваш зле толкова много за няколко момента с прегръдки и целувки? :?

xXxPETYAxXx
02-10-2013, 18:33
мисля,че не.

@Петя
"Оставам си с втория вариант - да я подлага на "тест период", което също не е никак мъжкарско поведение! Ама съдейки по нейни собствени постове(че "ако някой трябва да търси сметка за смс-и,хронологии, скайпове-майпове, това е той. И с право.",и че сама казва, че е имала "твърде много" връзки преди това, а сега си променя мирогледа) не бих се очудила."

Няма кво да се Учудваш. Той не знае за предишните ми еднодневни връзки, не ме е питал, не го интересува. Така че ,ако е тест, той не е базиран на предишния ми опит ;) Няма как да ме подложи на нещо, заради нещо,за което той самия не знае. И няма и откъде да е разбрал , примерно

Мерси, поправих си правописната грешка :D
Извинявай, ама целия форум схвана идеята, че преди него си била палаво момиче, защо си мислиш, че той няма как да знае, след като сте от един град?! Клюките бързо се разнасят.
Не си мисли, че те съдя - в никакъв случай, обаче не бъди толкова уверена, че те мисли за кротко ангелче!

Wednesday666
02-10-2013, 18:39
Извинявай, ама ми стана интересно едно. Значи, на 26 си и не искаш да изчукаш 17-годишна. Това значи, че не си мъж?!
А голям мъж ли ще бъдеш, ако на 26 чукаш непълнолетна?!

Мъж ще бъде, когато не чука гимназистката само за спорта.

bloodyF
02-10-2013, 18:47
Той има ли специализирано образование? -завършил е някаква електротехника или нещо такова, не е учил във ВУЗ, защото се е успал за изпита първата година , после е почнал да работи и се е отказал


Или някакво умение, което да развие в професия? Барманството бива, докато си млад. - тренира бейзбол, евентуално може да стане треньор, не е късно да запише в НСА , ама пуст мързел и инат

С техните ли живее? Или сам?-с техните
Има ли някакви определени планове за развитие в живота си? -засега не, май, поне не сме говорили
Говорили ли сте за това какъв е идеалът му за момиче и защо е избрал точно теб? -говорила съм с него на тема като каква ме вижда в нашата връзка, каза като приятел преди всичко и не можа да каже нищо повече
С какво си НАД всички останали момичета в неговите очи? Или просто е тръгнал с теб без да се интересува много много от това коя си, какво искаш, какво би те зарадвало, защото на хоризонта няма друга подходяща за момента? На пръв прочит той не гледа сериозно на нищо. Нима очакваш да гледа сериозно на теб? -.....реторични въпроси
-мда
Ти доволна ли си наистина от него или не ти се седи сама?-някъде по средата ми е отговора
Щастлива ли те прави в истинския смисъл на думата. Не питам за глупашки влюбена, а за реално, истински щастлива, задоволена емоционално (поне)? -не. Прави ме щастлива понякога,но не е всеки ден
Имаш ли му пълно доверие?- не
Чувстваш ли се харесвана, желана, (да не казвам обичана, защото е рано)? -понякога, може би ,да
Ако ли не, за какво по точно си тормозиш младите години с някой, който не предявява никакви реални намерения/чувства/отношения към теб и не те кара да се чувстваш спокойна, наред, а само ти създава нови и нови неприятни емоции?-както казах, не мога да съм сама, слаба съм емоционално, няма да го издържа това напрежение, а се притеснявам,че ако го зарежа точно така ще стане

И аз не мисля, че е заради възрастта. Да те пази от секс след като не си девствена е след дъжд качулка. Лично мнение: не иска да спи с теб, защото вижда, че си здраво хлътнала и го взимаш навътре, сексът сближава, ще хлътнеш още повече, той е наясно пък не иска да ставате сериозни, защото не те приема по този начин. Ако дори това не сте правили, би било доста по-лесно да се отърве от теб, когато му доскучае. Не искам да го приемаш обидно. Това му отношение не е обида за теб, а за него.

не го приемам обидно, но не е така. Смисъл, той иска сериозност. Просто май иска аз да давам всичко, той нищо, само да получава.



@Петя- 8-)
засрамих се чак
ми, не ми беше идеята ,че съм спала с половината град или нещо такова. Просто съм имала някви детски изживявания, наживях се, мина ми. За това досега не се бях замисляла между другото. Ще го попитам. Интересно ми стана.
А наистина, не е изключено , защото от отбора му има едни деца, които ме познават покрай общи познати и може да са направили някое съчинение по картинка или по клюка.

anonymous708973
02-10-2013, 18:49
Я се стягай и си намери свястно момче.
Сериозни не са отношения, в които единият само взима, но не дава.

bloodyF
02-10-2013, 18:51
btw
аз да вметна, интересно ми е да чуя различни мнения (не ,че се различават много, ама 'айде) и затова пуснах темата.
няма да се разделя с него по никакъв повод, поне на тоя етап.

наивна,глупава, каквато искате ме наречете, но искам да му дам още един (пореден) шанс

FuCKkK13
02-10-2013, 19:03
като не искаш тропаш с крак и държиш да поговорите... 5 месеца сте заедно - казваш,че правите всичко заедно.. щом е така не би трябвало да се срамува/страхува да говори с теб за каквото и да било.. сядате и говорите... не е нормално толкова време и вие да сте на целувки и прегръдки без абсолютно никакви намеци за секс... дори и това за 18 г. ако беше проблем би ти казал.... какви са тия истории ? ти не го натискаш да ти каже,той не се и мъчи да ти обясни ако има нещо за обяснение.. ми вие така може да си стоите и до след 3г. ... сега издържаш - 5 месеца айде с тях и без тях.. ама ако стане година ? за теб това пълноценна връзка ли е ? сериозна ? ... доста проблеми ще започнат да изникват и определено няма да мисли само за - що не правим секс,а за още 105 въпроса.. действай докато е време... можеш да пробваш първо с някакви намеци - че даже и да му се покажеш по секси бельо ( тогава ако те отхвърли за мен би било гадно и грубо - лично мнение) ако и така не стане в същия момент тропни с крак и го накарай да говори с теб.. ако не искаш така още сега като се видите му казваш че искаш да поговорите и започваш с речите и въпросите.. ама без да го оставяш да се измъкне.. и то не заради самия секс,а заради това,че него ако го няма още дълго ще дойдат и други проблеми и ще си съсипете връзката... какво значи ''малките моменти в които се чувствам желана'' - на теб ти стига тия моменти да се свеждат до целувки ли ? ... би трябвало да се чувстваш желана,искана и едва ли не най-сексапилната жена на света в неговите ръце... а той ти показва точно обратното с това,че не иска да правите секс ... и като сте се натискали поне един път нещата не са ли ставали по напреднали ? .. оф не,наистина не мога да го разбера тоя човек... и определено го питай дали няма някакъв здравословен проблем примерно или друг... смисъл изслушай го защото има вероятност там да е проблема

Hayashi
02-10-2013, 19:13
Не прочетох всичко, но да не би приятелят ти да има някакъв сексуален проблем и да го е срам да говори с теб? Или да се лекува от нещо в момента и затова да ти дава някакъв срок във времето?

TheBeliever
02-10-2013, 19:13
мисля,че не.



И тук нещата стават по-лоши, отколкото ти се вижда на пръв поглед. Отблъскването, на което си подложена в тази "връзка" до такава степен ти разбърква психиката, че вече се имаш за "негодна". И как няма? Коя да е жена подложена на подобно отношение в един момент ще се запита "Дали на мен ми няма нещо". Лошото е, че ти вече май го и вярваш. От там и страхът, че никой друг няма да те хареса.

Този тип ти срива самооценката. Ако не се осъзнаеш на време ще стигнеш до там да му целуваш краката за малко зрънце одобрение и евентуално, ако много слушаш, една милувка. Познавам такава двойка. Не съм виждала по-жалка картинка.

FuCKkK13
02-10-2013, 19:16
^ е чак толкова едва ли... явно човека има някакъв проблем.. иначе трябва да си супер смотан и с не знам какво мислене,че да не искаш секс при сериозна връзка с момиче,което уж харесваш и те привлича

TheBeliever
02-10-2013, 19:24
^ е чак толкова едва ли... явно човека има някакъв проблем.. иначе трябва да си супер смотан и с не знам какво мислене,че да не искаш секс при сериозна връзка с момиче,което уж харесваш и те привлича

При тях липсата на секс не е единственият проблем.

DragonLady
02-10-2013, 19:43
Ти реално получаваш ли нещо от този човек? Не говоря само физически.
Аз не бих търпяла такъв човек до себе си, още по-малко такъв, който се ВОДИ по-зрял от мен самата.
Написах го с големи букви, защото се държи ужасно неадекватно за годините си.

Говори с него. Постави си картите на масата - или ще има радикална промяна в отношенията ви и ще започне да те зачита като човека, който е до него и който има определени нужди и желания, или пътя.
Поне аз така бих постъпила.
+1
Не мисля, че някоя уважаваща себе си жена би търпяла такова поведение: да е студен с нея, да страни от физическа близост, и да игнорира нуждите и ( поне съдейки и по предните ти теми в раздел любов ). Аз лично не бих. Говори директно с него по въпроса, че искаш секс, не те ли разбере и не зачете ли твойте нужди, то само си губиш времето с него. Замисли се над това. Дали докато ти си с него, друг не би могъл да се държи по-мъжки с теб, и да ти дава любов, топлина, близост и секс.
Иначе и аз си мисля, че може да има проблеми с ерекцията, или да има любовница.

FuCKkK13
02-10-2013, 19:45
При тях липсата на секс не е единственият проблем.

моля ? липсата на секс е достатъчно ВАЖЕН проблем.. ако имат и други не ги виждам,честно

TheBeliever
02-10-2013, 19:46
моля ? липсата на секс е достатъчно ВАЖЕН проблем.. ако имат и други не ги виждам,честно

Естествено, че е важен. Но не е единствения. Разгледай й другите мнения по въпроса. Беше пуснала тема и в Любов.

Fisherman
02-10-2013, 19:51
Децата...да на 8-9...на 17 ебах тва дете.
Животните-->Хората имат нужда от секс, ако ще на 15 ,ако ще на 50 да е.

Какво каза че на 17 хората не са деца? granger pls

FuCKkK13
02-10-2013, 19:52
Естествено, че е важен. Но не е единствения. Разгледай й другите мнения по въпроса. Беше пуснала тема и в Любов.
не,имах предвид че е наистина важен и ако имат и други значи положението е много зле,а тя е много наивна и се държи като 13 годишна,която не иска да изпуска хубавия батко ..

FuCKkK13
02-10-2013, 19:52
^ + и че сам по себе си е достатъчен тоя проблем,че да има място и за други

granger
02-10-2013, 19:53
Оглеждал ли си се? Или не виждаш как се ебат 15-16-17 годишни...
и да ебахти разликата 17и9 месеца и 18 ...
ебахти и зрелостта ще придобие.

Fisherman
02-10-2013, 19:57
First world problems кво да кажа

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQDJbpK4NSz1BSSJfqLjzp3jZ_r8AY7u d1yYjepcmYscSqiRLh-

Wednesday666
02-10-2013, 19:59
Какво каза че на 17 хората не са деца? granger pls

Да ти имам желязната логика просто.

DragonLady
02-10-2013, 20:00
Оглеждал ли си се? Или не виждаш как се ебат 15-16-17 годишни...
и да ебахти разликата 17и9 месеца и 18 ...
ебахти и зрелостта ще придобие.
+1
Дали 17 и 9 месеца или 18 все тая. Като станеш на 18, не ти се променя мирогледа за света.

FuCKkK13
02-10-2013, 20:03
+1
Дали 17 и 9 месеца или 18 все тая. Като станеш на 18, не ти се променя мирогледа за света.

да... всички си мислят,че на 18 става егати промяната.. за един ден всичко им е разрешено и ще правят каквото си искат и си мислят,че ще им се излее сиво вещество от горе ей така...

Wednesday666
02-10-2013, 20:08
да... всички си мислят,че на 18 става егати промяната.. за един ден всичко им е разрешено и ще правят каквото си искат и си мислят,че ще им се излее сиво вещество от горе ей така...

Нека си мислят.
Всъщност тези, които си го мислят точно това, имат нужда от голямо количество сиво вещество.
18 е просто едно число. Още една година отгоре. Ставаш подсъдим и се водиш зрял човек вече, не дете.
Друг е въпросът, че само се ВОДИШ такъв.
Ма нека си вярват.

DENKAZ
02-10-2013, 20:10
До каква степрен си убедена, че няма друга?!

Сега ти четох други постове и единственото логично нещо, което ми идва на ум за да го разбера поне малко е, че те тества колко ще издържиш, преди да си легнеш с друг, и си е намислил някакъв тест период, който приключва, когато навършиш 18.

Другото, което ми прави впечатление е, че разликата ви си е 8-9г. Човека не е на 21, че да не му пречи да спи с непълнолетна, все пак 26 реално не е възраст, подходяща за връзка с непълнолетна.
Ох, не го обесних никак добре, ама при големи разлики във възрастта е желателно и двамата да са пълнолетни!
Разгеле момиче да разбере тези разлики във възрастта.

WaKo
02-10-2013, 20:11
btw
аз да вметна, интересно ми е да чуя различни мнения (не ,че се различават много, ама 'айде) и затова пуснах темата.
няма да се разделя с него по никакъв повод, поне на тоя етап.

наивна,глупава, каквато искате ме наречете, но искам да му дам още един (пореден) шанс

Мацка, недей си губи времето с тоя. И да имаш някакви чувства - после ще съжаляваш. Изпаднала си в патологичната женска ситуация да искаш да промениш някой - няма да стане. Мъжете сме особена порода говеда, които каквото и да ни правиш не можеш ни огъна. Ако си е мухльо - мухльо ще си остане. На 17-18 имаш в общи линии 2 неща за правене - да учиш и да се забавляваш - в това включвам и секс и всичко. Живей си безгрижния живот с някой, който иска да го подели с теб. Тоя нищо няма да ти даде.

SisiStrange
02-10-2013, 20:12
Ем... аз съм на 20 пък още се чувствам дете. 8-) И реално като изключим повечето отговорности, съм си дете. Айде сега да започваме да правим секс на 35, защото тогава вече ще се възприемаме като възрастни. Секс започва да се прави, когато си физически готов, запознат си с биология за 8 клас и си срещнал сериозен човек. Ако в една истинска връзка го няма, тя е по-скоро приятелство.

DragonLady
02-10-2013, 20:13
Секс започва да се прави, когато си физически готов, запознат си с биология за 8 клас и си срещнал сериозен човек. Ако в една истинска връзка го няма, тя е по-скоро приятелство.


Много точно казано!!!

greenblood
02-10-2013, 20:18
Недей веднага със стереотипите. Не винаги е така.
А и - като зрял мъж,който, евентуално, няма какво да търси от нея, защо продължава да поддържа тази илюзия за връзка.

Според мен просто самата авторка си набива този филм и си подържа тази илюзия. Моето мнение е че на пича не му пука за нея и си живее неговия си живот.

xXxPETYAxXx
02-10-2013, 20:28
Добре, освен секса, какво друго не правите като двойка?!
Така като прочетох си излизате заедно.
Някога ходила ли си в тях или излизате само навън?
Какви неща правите като двойка?
Защо след като всички твърдят, че имате и други проблеми, ти се хвърляш на проблемите в секса?
Не смяташ ли, че е добре да се концентрирате първо в изясняването на проблемите в отношенията, после вече би следвало и сексуалните ви проблеми да се решат.
В смисъл - почваш малко "От главата за краката", първо решете останалите неща. Би трябвало приоритетни да са ви взаимоотношенията, след това либидото.

Fisherman
02-10-2013, 21:22
ХАХАХАХАХА РАЗЛИКА 9 ГОДИНИ? ХАХАХАХАХА

sunrisee6
02-10-2013, 21:25
Не съм запозната със случая, а само от тази тема. Според мен само те баламосва с това "чакам те да станеш на 18", за да не му досаждаш с въпроси. Говорете, говорете, само с много говорене ще се разберете според мен. Щом има проблем, трябва да го разрешите.

DENKAZ
02-10-2013, 22:15
ХАХАХАХАХА РАЗЛИКА 9 ГОДИНИ? ХАХАХАХАХА
+
Ето защо ви идват проблемите.

psychopath
02-10-2013, 23:20
ахахаххахахахха обещавам ти, че към всеки следващ твой пост, който прочета ще подходя със съответните предразсъдци! :D

BloodY_MerY
02-11-2013, 04:23
Абе, вдъхнових се от другата сходна тема.
Така, първо не искам отговори от типа "Зарежи го". Няма да стане. Наивно или не, предпочитам да си разрешавам проблемите, отколкото да бягам от тях.
Проблемът е следния:5 месеца заедно, не сме правили секс.
Ще говоря с него скоро по въпроса (след няколко дни), но просто досега като съм се опитвала да поговоря все не ми достига смелост ли, какво там, не знам и аз.
Евентуални разумни причини и обяснения?


//след дискотека една вечер се скарахме и той ми каза, че иска да си тръгна с него някоя вечер, но просто няма как да стане докато не стана на 18...не съм коментирала нищо по тая тема втори път, беше пил, може и да не е бил сериозен, но се съмнявам.

//на 17 съм, още около 3 месеца има до заветните 18.

Ами ще ти кажа, че всичко сама си си направила мис Морал във форум,защото е ясно, че за теб нещата не седят добре в рийл лайф.Знаеш ли може да иска да си направиш няколко здравни теста като направиш 18 за да е сигурен, че не си торбата с болести известна на града, която я е минал целия град.Колко пъти съм ти казвала, че не си нищо по снимките и ти сама го потвърджадаваш след като казаваш надолу из темата"че те е страх, че никой друг няма да те хареса".Аз съм и убдена, че са ти казавали, че ставаш само за ебане за нищо друго, а ти сега си седнала тука да ни обеждаваш, че искаш деца след 3-4 години.Колкото и да се мъчиш за това и ти го знаеш, че ще се развиваш в друга посака...А сама разбираш колко ниско падаш ,когато казваш, че той те отблъсква, а ти продължаваш да му се натискаш....Щом дори свирка не иска от тебе, а ти се напъваш постоянно, представи си каква представа си е изградил за тебе и каква представа ще се изгради всеки един(една) от форума за тебе.И всеки един друг , който навърже събитията ше види, че ти не си нищо друго освен една от многото градски курви иначе правещи се на светици тук в този сайт като приятелката ти DISSAPOINTEDDREAEMER или нещо от сорта и беше ника!

DisappointedDreamer
02-11-2013, 04:32


Как ни разкри! Признавам си, половин Швеция ми е минавала през леглото :( И сега ме е страх да не ме харесат.

anonymous708973
02-11-2013, 05:52
Оф, тая явно има нужда от още една седмица за размисъл.
Не си прави труда да ме почваш и мен, щото хората по форума достатъчно те говорят И в "рийл лайф".

kalpazanka
02-11-2013, 05:59
Аз ли се бъркам или това е пича, който не искаше да излизате в студа, за да не се разболее?

Tsukuda_Hiroshi
02-11-2013, 06:11
Аз никога не сЪм могЪл да разабера следния парадокс (в случая май "парадокс" е най-правилната дума):
докато си на 17 и 10-11 месеца, хората се дЪржат с теб по даден начин. Примерно - нямаш право да гласуваш, нямаш право да ходиш по дискотеки до еди-ко си време, няма право пЪлнолетен да прави секс с теб...
Ставаш на 18 без 2 дена, горните ограничения си важат.
Ставаш на 18 и вече можеш да гласуваш, да ходиш по дискотеки, да се правиш мармалад от пиене, да правиш оргии и да шофираш.
?!WTF?!
Да не би за ден или два, през които просто минава рождения ден да се променяш психически??? И точно това ме дразни - обществото си е поставило някаква измислена граница 18 (до колкото знам в Америка е 21) и те ограничава, че като капак те третира и като неврЪстно хлапенце!
Да оставим скапаното общество на страна, но когато близЪк за теб човек те третира по сЪщия начин е асдки глупаво! Ти по-умна няма да станеш, когато станеш на 18, нито по-секси, нито по-зряла. За зрелостта ще отнеме още години. Ако сега се дЪржи с теб като с хлапе, защо да се променя след като духнеш свещичките?? Глупаво е...

SisiStrange
02-11-2013, 07:15
Ами ще ти кажа, че всичко сама си си направила мис Морал във форум,защото е ясно, че за теб нещата не седят добре в рийл лайф.Знаеш ли може да иска да си направиш няколко здравни теста като направиш 18 за да е сигурен, че не си торбата с болести известна на града, която я е минал целия град.Колко пъти съм ти казвала, че не си нищо по снимките и ти сама го потвърджадаваш след като казаваш надолу из темата"че те е страх, че никой друг няма да те хареса".Аз съм и убдена, че са ти казавали, че ставаш само за ебане за нищо друго, а ти сега си седнала тука да ни обеждаваш, че искаш деца след 3-4 години.Колкото и да се мъчиш за това и ти го знаеш, че ще се развиваш в друга посака...А сама разбираш колко ниско падаш ,когато казваш, че той те отблъсква, а ти продължаваш да му се натискаш....Щом дори свирка не иска от тебе, а ти се напъваш постоянно, представи си каква представа си е изградил за тебе и каква представа ще се изгради всеки един(една) от форума за тебе.И всеки един друг , който навърже събитията ше види, че ти не си нищо друго освен една от многото градски курви иначе правещи се на светици тук в този сайт като приятелката ти DISSAPOINTEDDREAEMER или нещо от сорта и беше ника!
I don't get it. Ако всички са я минали, как така всички не я харесват? 8-)

Сега сериозно: Не мислиш ли, че дори за форумен трол е особено жестоко и жалко да се хващаш да обиждаш момиче, чиято самооценка и без това явно е ниска и си има проблеми в тая насока?

MaLyKoLiU
02-11-2013, 10:08
Ех, Иве!
При положение, че постоянно му даваш нови и нови шансове, правиш всичко за него, а той не отвръща с нищо, според мен няма да имате бъдеще заедно... Щом сега постоянно правиш компромиси, представи си в бъдеще как ще продължи... човек на 26 трудно може да бъде променен. :)

bloodyF
02-11-2013, 11:24
ахахаххахахахха обещавам ти, че към всеки следващ твой пост, който прочета ще подходя със съответните предразсъдци! :D

добре.



Добре, освен секса, какво друго не правите като двойка?!
Така като прочетох си излизате заедно.
Някога ходила ли си в тях или излизате само навън? -само навън, разходки, кафета, ресторанти,такива неща
Какви неща правите като двойка?-нищо интересно, всеки път едно и също,предлагала съм да хванем колата му и да отидем някъде над града примерно, не е поискал, не е предложил втори път той
Защо след като всички твърдят, че имате и други проблеми, ти се хвърляш на проблемите в секса?-защото другите някак са временни май и ги изтърпявам, но това не мога (има и друга причина, ама не искам да споделям, не е важно)
Не смяташ ли, че е добре да се концентрирате първо в изясняването на проблемите в отношенията, после вече би следвало и сексуалните ви проблеми да се решат.-ми то така или иначе трябва да говорим за секса, ще поговоря с него и за всичко останало
В смисъл - почваш малко "От главата за краката", първо решете останалите неща. Би трябвало приоритетни да са ви взаимоотношенията, след това либидото.


за последното си права, така е, но просто малките неща, които той не забелязва, а аз да си мисля ,че са малки и не им обръщам внимание и затова се насочвам към ''по-големите проблеми''

@блъди мери, 1. правя си тест за хив на 6 месеца, ако искам да си правя за венерически болести мога още сега, не мисля че това му е проблема или че си мисли, че съм някаква ...парантия.

2. :lol: колко пъти съм ти казвала ,че мнението ти ми минава през *женския полов орган* и преминава нататък
Не казвам, че никой няма да ме вземе. Погрешно ме разбра. Аз сама се харесвам, имам приличен външен вид, не е като да няма хора, които ме харесват. Въпросът е колко дълго ще съм сингъл, ако се разделя с него. Защото тая разлика във времето ме притеснява, не самия факт, че няма да ме иска никой 8-)
3. Ми всъщност, никой не ми е казвал, че ставам само за 'ебане', не знам как го измисли пък това.
А за това дали иска свирка той или не, няма как да знам, не съм му предлагала.
4. Да бе, кво съм седнала да се обяснявам на злобни, дебели тролове. И още една дума за ДД и ще ме караш да те псувам, което не обичам да правя, наистина.



@калпазанке, същия
@Tsukuda_Hiroshi , именно

@Коле , гуш

xXxPETYAxXx
02-11-2013, 11:35
"Някога ходила ли си в тях или излизате само навън? -само навън, разходки, кафета, ресторанти,такива неща"
Никога не си ходила в тях? :-o
Това никак не е нормално, аз бих се зачудила какво крие в дома си.
За мен това не е връзка - да излизате само навън, не го възприемам.
Насочи разговора първо към тези ви(според мен огромни) дупки в отношенията.

minchorna
02-11-2013, 11:37
"Някога ходила ли си в тях или излизате само навън? -само навън, разходки, кафета, ресторанти,такива неща"
Никога не си ходила в тях? :-o
Това никак не е нормално, аз бих се зачудила какво крие в дома си.
За мен това не е връзка - да излизате само навън, не го възприемам.
Насочи разговора първо към тези ви(според мен огромни) дупки в отношенията.
Аз пък съм точно обратното :D седя само в нас и не обичам да се размотавам на кафета с жената :lol:

xXxPETYAxXx
02-11-2013, 11:44
Тука идва време, в което ми изниква още една теория.
Според мен има и вероятност да си му "трофей", излиза да се показва с теб насам натам, да видят хората, че е свалил "млада мръвка", след което се прибира у тях при по-улегналата му и по-грозничка жена, която обаче е фурия в леглото.

Голям филм измислих, айде втората част е малко прекалена(признавам си). :D
Ама, считам първата част за напълно възможна.

Blab
02-11-2013, 11:51
гей. девствен. психологични/физиологични проблеми.
и/ли последно - не е привлечен от теб и цялата "връзка" е в главата ти.

//не го казвам с лошо. дизилюзията е част от преодоляването;

bloodyF
02-11-2013, 11:57
"Някога ходила ли си в тях или излизате само навън? -само навън, разходки, кафета, ресторанти,такива неща"
Никога не си ходила в тях? :-o
Това никак не е нормално, аз бих се зачудила какво крие в дома си.
За мен това не е връзка - да излизате само навън, не го възприемам.
Насочи разговора първо към тези ви(според мен огромни) дупки в отношенията.

ами и за мен са големи, но когато съм намеквала/казвала нещо той не е спокоен. Изнервя се просто. Не зная по какви причини.
Питала съм го да му ходя на гости, отказвал е по косвен начин .
В нас не съм го канила, защото и аз живея с нашите, тях ги няма по цял ден, но той спи по цял ден след работа ии да.

Мислела съм си го това за фукането, но въпроса е ,че той НЯМА при кого да се прибере. Прибира се при майка си и баща си, не с някоя. Приятелите ни ми казваха,че не са го виждали с жена поне от 2-3 години.
(за по-дълго време поне)


@блаб, най-вероятно 1/3 (изключвам факта, че е гей, нещо не ми се връзва просто)

Fisherman
02-11-2013, 12:05
Да ти имам желязната логика просто.

Какво можеш да ме оспориш ли?

marilyn
02-11-2013, 12:15
Иве, не съм чела коментарите преди мен, само това, което си написала в 1вия пост.

Наистина не знам какво правиш с тоя човек. "Ама аз го обичам" не е оправдание. Аз и кучето си обичам, ама не му давам да си прави квото иска. Според мен, (и от предни теми, които си пускала) на тоя пич не му пука много-много за тебе. Замисли се тая връзка, освен бъдеще, дали има и смисъл. Нормално ли е да се държи като цяло така, да не иска секс, да не се виждате почти, а ти да му ходиш по гъза?

Fisherman
02-11-2013, 12:18
Значи в една връзка търсите само секс?Защото аз това разбрах тя да го напусне,защото не са се шибали още??ololol

minchorna
02-11-2013, 12:20
После мъжете искали искали като няма секс да бият шута на момичето.

marilyn
02-11-2013, 12:21
Значи в една връзка търсите само секс?Защото аз това разбрах тя да го напусне,защото не са се шибали още??ololol

Абе да ти кажа те явно доста проблеми си имат като цяло. И да- ако гаджето ми не ме чукаше добре или изобщо- щях да го оставя много отдавна. Сори, ама връзка без секс- не е връзка. Всеки си има нужди.

bloodyF
02-11-2013, 12:28
Значи в една връзка търсите само секс?Защото аз това разбрах тя да го напусне,защото не са се шибали още??ololol

За пореден път:не е заради секса.
Смисъл, това беше първоначалната идея на темата, затова е и в тоя раздел.
Но ако той ми даваше всичко (без секс) и ме гледаше като негова любима, не като някаква там, аз щях да го изчакам, ако ще до декември 2014. И нямаше да се замислям даже за 1 секунда дали да съм с него или не. Но очевадно нещо ми липсва (освен секса) , за да го мисля толкова много. Просто...аргх. Връзките са сложни. Мъжете са сложни. Или поне част от тях.

minchorna
02-11-2013, 12:30
За пореден път:не е заради секса.
Смисъл, това беше първоначалната идея на темата, затова е и в тоя раздел.
Но ако той ми даваше всичко (без секс) и ме гледаше като негова любима, не като някаква там, аз щях да го изчакам, ако ще до декември 2014. И нямаше да се замислям даже за 1 секунда дали да съм с него или не. Но очевадно нещо ми липсва (освен секса) , за да го мисля толкова много. Просто...аргх. Връзките са сложни. Мъжете са сложни. Или поне част от тях.
Mъжете са сложни,жените са лесни..оr... ?

DisappointedDreamer
02-11-2013, 12:32
Не са сложни. Не знам защо си се хванала като удавник за сламка за него, Иве. Не е първия, няма да бъде и последния.

_ivi_
02-11-2013, 13:16
Ако кажеш за какво наистина си се хванала като удавник за сламка за него ще се разбере отговора, а ако той го знае това може умишлено да те манипулира и играе с чувствата ти.

SisiStrange
02-11-2013, 14:09
Значи в една връзка търсите само секс?Защото аз това разбрах тя да го напусне,защото не са се шибали още??ololol

Търсим любов, разбирателство, пасващи си характери, смях, стабилност И секс. Не БЕЗ секс. Сигурно ще те шокирам с това, но сексът сближава двама души не само физически, а и емоционално. Да оставите интимността да си отиде е като да си останете приятели. То също е вид връзка, но не мисля, че някой въобще го визира в случая.

Violenza
02-11-2013, 15:22
Питала съм го да му ходя на гости, отказвал е по косвен начин .

Дори не си ходила у тях??? Е, това вече е просто трагично.

Изобщо, пред други хора държите ли се като двойка или се срамува от теб?

FuCKkK13
02-11-2013, 15:46
Значи в една връзка търсите само секс?Защото аз това разбрах тя да го напусне,защото не са се шибали още??ololol

тц.... аз написах в единия си пост - не щото секса е най-важното,а защото заради секса ще им дойдат и други проблеми и ще си прецакат връзката... виж,че тя няма нищо напротив да чака,но поне да знае до кога.... така тя нито се чувства желана нито нищо.. а и разбирам от други постове,че имат и други проблеми.. що някой като каже,че има проблем със секса не се сещате за другите проблеми свързани с това,а ви идва само ''секса ли е най-важното''

bloodyF
02-11-2013, 15:47
Дори не си ходила у тях??? Е, това вече е просто трагично.

Изобщо, пред други хора държите ли се като двойка или се срамува от теб?

държим се, не се срамува, но да, не съм ходила у тях
не знам колко е трагично, но не ми е приятно,да

FuCKkK13
02-11-2013, 15:48
държим се, не се срамува, но да, не съм ходила у тях
не знам колко е трагично, но не ми е приятно,да

а защо не си ходила у тях ? оф от всичкото пак те питам : имаш ли някакви съмнения за друго момиче ?

N1ksun
02-11-2013, 16:01
а защо не си ходила у тях ? оф от всичкото пак те питам : имаш ли някакви съмнения за друго момиче ?

Щото не я е поканил сигурно ... логика

FuCKkK13
02-11-2013, 16:10
Щото не я е поканил сигурно ... логика

имах предвид причина - тя каза,че са говорили за това да ходи у тях ..... логика :?

N1ksun
02-11-2013, 16:15
имах предвид причина - тя каза,че са говорили за това да ходи у тях ..... логика :?

Живее с родителите си и не иска да я запознава с тях .... логика :?

xXxPETYAxXx
02-11-2013, 16:27
Откъде сте сигурни, че живее с родителите си, като не сте ходили у тях? :D

Ти си мазохистка явно.
Още по-лошата новина е, че пича ако се промени, вече няма да го "обичаш".
Сега просто си леко разочарована, че не ти лази в краката, но ако се промени "вече няма да е същия човек, в когото си се влюбила".

N1ksun
02-11-2013, 16:32
Откъде сте сигурни, че живее с родителите си, като не сте ходили у тях? :D

Тя го каза ..

xXxPETYAxXx
02-11-2013, 16:47
Ооох, знам! Не ми схващаш хумора.

Ама тя кавза и, че имат "връзка", а аз реално не виждам основателна причина, поради която взаимоотношенията им да бъдат категоризирани като такава.

FuCKkK13
02-11-2013, 16:49
Ооох, знам! Не ми схващаш хумора.

Ама тя кавза и, че имат "връзка", а аз реално не виждам основателна причина, поради която взаимоотношенията им да бъдат категоризирани като такава.
аз също не виждам.. като изключим гушкането и целуването,което на тия години определено не прави връзката истинска

N1ksun
02-11-2013, 16:54
Ооох, знам! Не ми схващаш хумора.

Ама тя кавза и, че имат "връзка", а аз реално не виждам основателна причина, поради която взаимоотношенията им да бъдат категоризирани като такава.

Късно фанах смисъла , чета измежду редовете ^^ .

Ok Fuck13 разбрахме че само секса я прави истинска - Time out -

FuCKkK13
02-11-2013, 16:57
Късно фанах смисъла , чета измежду редовете ^^ .

Ok Fuck13 разбрахме че само секса я прави истинска - Time out -

нищо такова не съм казала :? ти наистина не разбираш до какво може да доведе това,че не правят секс във взаимоотношения - щото се отразява и то много.. ако двамата не искаха - щяха да са си ок,но има конфликт на интереси,което точно в това отношение не е на добре ... извинявай тя не се чувства желана,сексапилна - смаля и самочувствието.. имат и други проблеми,не говорят явно открито за секс, не е ходила у тях... това малко причини ли са ?! ... това как на нея и се отразява липсата на секс малка причина ли е ?

N1ksun
02-11-2013, 17:08
Съгласен съм че не постъпва резонно с нея , тъй като е с нея би трябвало да покаже поне малко уважение . Като не му пука защо е с нея (това не си го обяснявам ) вероятно иска да разнообрази . Ето аз например в момента надали бих се държал както трябва с дадено момиче,осъзнавам го , затова съм сам , за да не карам човека до мен да се чувства зле .. Но за секса , извинявай , знам реален случай на успешна връзка , където хората не са правили 4,5 секс , така че 5-6 месеца не биха ме стреснали ни най-малко . Да допълна че се
1та страна не искаше секс , другата искаше , но въпреки тва се разбираха .

FuCKkK13
02-11-2013, 17:13
Съгласен съм че не постъпва резонно с нея , тъй като е с нея би трябвало да покаже поне малко уважение . Като не му пука защо е с нея (това не си го обяснявам ) вероятно иска да разнообрази . Ето аз например в момента надали бих се държал както трябва с дадено момиче,осъзнавам го , затова съм сам , за да не карам човека до мен да се чувства зле .. Но за секса , извинявай , знам реален случай на успешна връзка , където хората не са правили 4,5 секс , така че 5-6 месеца не биха ме стреснали ни най-малко . Да допълна че се
1та страна не искаше секс , другата искаше , но въпреки тва се разбираха .
тоя случай,който го знаеш вероятно хората са имали причина ( така де,тоя дето не е искал) или дори и да са нямали са си говорили помежду си... за теб нормално ли е той дума да не обели и тя да се чуди защо така? поне да говори с нея - определено е видял,че тя иска нещо ( щом е искала да ходи у тях примерно ) .. това са 5 месеца.. как за 5 месеца пък един път не е седнал сериозно да и каже така и така не искам да правим секс до еди кога си.. или скоро няма да се прави секс щото дрън дрън.......

N1ksun
02-11-2013, 17:18
Нямаха основателна причина .. Тя има уста в случая да го пита , като не и отговори пак ще изнахалства след време . Нещата са прости в случая , просто пасивността убива всичко .

nymphadora
02-11-2013, 17:19
От това,което изчетох само едно ми хрумна-защо си с него??
Нито физически те задоволява,нито емоционално.Аз една седмица ако стоя без секс мразя всички,пък за 5 месеца не знам.Ама не,сериозно,защо си с него?

FuCKkK13
02-11-2013, 17:21
Нямаха основателна причина .. Тя има уста в случая да го пита , като не и отговори пак ще изнахалства след време . Нещата са прости в случая , просто пасивността убива всичко .

добре тогава просто са се разбрали,но признай,че това става рядко... тя каза,че ще говори с него - просто ни искаше мнението.. не и хареса и продължава да е наивна ...

N1ksun
02-11-2013, 17:26
От това,което изчетох само едно ми хрумна-защо си с него??
Нито физически те задоволява,нито емоционално.Аз една седмица ако стоя без секс мразя всички,пък за 5 месеца не знам.Ама не,сериозно,защо си с него?

Аз мразя целия свят , смятай нещата докъде са опряли :D

Fuck - Става при определен тип хора ;) . В крайна сметка тя си преценява.

Tuesday
02-11-2013, 17:26
Или пък другия вариант да чака да станеш на 18 за да прави секс с теб,защото по този начин ще знае че си вече пълнолетна,а в момента като не си това да човърка моралната и ценностната му система

FuCKkK13
02-11-2013, 17:30
Аз мразя целия свят , смятай нещата докъде са опряли :D

Fuck - Става при определен тип хора ;) . В крайна сметка тя си преценява.

ясно е че е от човек до човек.. обаче щом имат такива различия не виждам смисъла и къде е истинската връзка...

N1ksun
02-11-2013, 17:33
ясно е че е от човек до човек.. обаче щом имат такива различия не виждам смисъла и къде е истинската връзка...

Щом досега не са и правили чак толкова голямо впечатление , че да вземе мерки надали би и било толкова огромен пробем и за напред ^^

FuCKkK13
02-11-2013, 17:38
Щом досега не са и правили чак толкова голямо впечатление , че да вземе мерки надали би и било толкова огромен пробем и за напред ^^

всъщност направили са и впечатление,но е мислила ''още малко,още малко'' и тя сама каза,че и преди е мислила да говори с него,но нещо я е спирало и каза,че може би смелост не и е достигала .. така че явно им е проблем.. а имат и други проблеми... и тя вижда хубавото в ''малките моменти'' не мислиш ли че една връзка трябва да има повече хубави моменти ( ясно е,че няма как без лоши ,но повечето пъти добрите са повече и точно за това хората са заедно)

TheBeliever
02-11-2013, 17:41
Щом досега не са и правили чак толкова голямо впечатление , че да вземе мерки надали би и било толкова огромен пробем и за напред ^^

Проблем й беше. От самото начало се жалваше из форума, но не й стиска да направи нещо по въпроса.

И в случая проблемът не е просто в липсата на секс. Проблемът е в това, че тя се чувства неудовлетворена от тази "връзка". Без значение какво поражда неудовлетворението, когато единият партньор се чувства по този начин трябва да се вземат мерки. Коментари от рода на "Е, какво толкова, единия секс" не са на място. Щом се усеща като проблем за едната страна, значи е.

N1ksun
02-11-2013, 17:44
всъщност направили са и впечатление,но е мислила ''още малко,още малко'' и тя сама каза,че и преди е мислила да говори с него,но нещо я е спирало и каза,че може би смелост не и е достигала .. така че явно им е проблем.. а имат и други проблеми... и тя вижда хубавото в ''малките моменти'' не мислиш ли че една връзка трябва да има повече хубави моменти ( ясно е,че няма как без лоши ,но повечето пъти добрите са повече и точно за това хората са заедно)

Прекалено стереотипно гледаш на връзките , някой пък емат повече лоши моменти , но в малкото хубави са на 8мото небе , както може и обратното , а пък като винаги може би баланса е най-доброто ^^ . А защо хората са заедно , това вече е прекалено дълга тема ..

N1ksun
02-11-2013, 17:47
Проблем й беше. От самото начало се жалваше из форума, но не й стиска да направи нещо по въпроса.

И в случая проблемът не е просто в липсата на секс. Проблемът е в това, че тя се чувства неудовлетворена от тази "връзка". Без значение какво поражда неудовлетворението, когато единият партньор се чувства по този начин трябва да се вземат мерки. Коментари от рода на "Е, какво толкова, единия секс" не са на място. Щом се усеща като проблем за едната страна, значи е.

Да е взела мерки като не и приляга , както споменах по-нагоре . Винаги има начин да накараш човек да говори с теб на каквато и да е тема , особенно ако ти е близък .

TheBeliever
02-11-2013, 17:51
Ами да вземе, де. Всички това й казваме.

FuCKkK13
02-11-2013, 17:55
Прекалено стереотипно гледаш на връзките , някой пък емат повече лоши моменти , но в малкото хубави са на 8мото небе , както може и обратното , а пък като винаги може би баланса е най-доброто ^^ . А защо хората са заедно , това вече е прекалено дълга тема ..

е да... естествено,че говоря общо,защото не познавам нито нея,нито приятеля и добре... но все пак когато лошото е много често връзките приключват,а на тях са им почнали проблемите и са доста - не казвам,че връзката им ще приключи,но определено и трябва промяна

bloodyF
02-11-2013, 18:10
Или пък другия вариант да чака да станеш на 18 за да прави секс с теб,защото по този начин ще знае че си вече пълнолетна,а в момента като не си това да човърка моралната и ценностната му система

възможно, ако не питам няма как да разбера



а защо не си ходила у тях ? оф от всичкото пак те питам : имаш ли някакви съмнения за друго момиче ?

живее с техните и май не ги е запознавал с друго момиче досега
нямам такива съмнения, познавам си човека достатъчно, поне това зная, че няма как да стане


Щото TheBeliever май ми следи мненията бая. В началото не беше така. Беше истинска ,романтична връзка с изпращания до вкъщи, спонтанни целувки, прегръдки и пр. Явно на него еднообразието му омръзва, въпреки че казва,че му харесва.Преди четох една статия на английски,че жените искат да говорят за чувствата си, за емоциите , за проблемите , а мъжете искат просто да намерят решение на проблема и да сменят темата. Което може би си е вярно.
Както и да е, ще говоря с него при първа възможност, но просто в събота се видяхме за 20 минути, неделя и понеделник не сме се виждали съвсем и там до края на седмицата като успеем да се видим ще поговорим, ще се опитам да започна спокойно пък каквото сабя покаже. В крайна сметка и без да говорим не става, и ще видим дали говоренето ще помогне, защото според всички това му е майката.

И както казах-на мен сексът не ми е основния проблем. Просто съпътства всички останали, темата поначало беше пусната в тоя раздел заради това, но всъщност не е болка за умиране. Ако той ме гледаше добре като своя приятелка нямаше да мрънкам ,защото иска да чакаме още 3 месеца. Или 6 . Все тая.

TheBeliever
02-11-2013, 18:37
В началото не беше така. Беше истинска ,романтична връзка с изпращания до вкъщи, спонтанни целувки, прегръдки и пр.

Сега и това ли липсва? Горката. Наистина не знам какво те държи още при този човек.

П.П Успех ти пожелавам с разговора. Дано получиш, ако не промяна, поне отговори.

anonymous708973
02-11-2013, 18:46
Изнервял се бил, като говорили. Щот не спорил с мен. Само два пъти ще му викна и да видиш как ще поиска да се успокоим.

Няма да се стряскаш, като се изнерви. Повиши и ти тон и му кажи, че и ти можеш, ама няма смисъл. Дразни го, нареждай, докато не изплюе камъчето.

DisappointedDreamer
02-11-2013, 18:47
:lol: Gemini spirit!

granger
02-11-2013, 18:48
Боже, аз колко съм проклета. С моя сме една зодия и ,ако тръгнем да спорим...ад.
Иначе, Иве ,знаеш ми мнението,можеш го - бъди кучка :lol:

Wednesday666
02-11-2013, 18:49
Изнервял се бил, като говорили. Щот не спорил с мен. Само два пъти ще му викна и да видиш как ще поиска да се успокоим.

Няма да се стряскаш, като се изнерви. Повиши и ти тон и му кажи, че и ти можеш, ама няма смисъл. Дразни го, нареждай, докато не изплюе камъчето.

Ан така, съгласих се 8-).,
Отхапи му един пръст и да се знае 8-)..

kalpazanka
02-11-2013, 19:01
:lol: Gemini spirit!

И Рибите го умеем!

Подкрепям.

TheBeliever
02-11-2013, 19:03
И Рибите го умеем!



Ох, и още как.

Незнайно защо се сетих за тази картинка - http://9gag.com/gag/6548446

granger
02-11-2013, 19:05
:lol: брутално

marilyn
02-11-2013, 19:07
Ако той ме гледаше добре като своя приятелка нямаше да мрънкам ,защото иска да чакаме още 3 месеца. Или 6 . Все тая.

А защо, за бога трябва да чакаш някакви N на брой месеци, пича на 26 години "да стане готов" ?!

Мазохистка си, Иве, не само щото търпиш да не те чука, а защото му търпиш глупавото поведение.

kalpazanka
02-11-2013, 19:08
Незнайно защо се сетих за тази картинка - http://9gag.com/gag/6548446

Бухахахахахахахахахахах
Ужас!

nymphadora
02-11-2013, 19:13
Интересно как на няколко пъти повтаряш "познавам си човека",пък в същото време не знаеш дали е девствен-"вероятно не",не знаеш колко приятелки е имал,не знаеш защо не ходите в тях..

cyclops
02-11-2013, 20:25
Двама сте в тази връзка. Не може да правиш само това, което той иска. Да чакате да правите секс, защото той иска. Да се виждате пред N-дена, защото той каза, да се виждате за 2 минути, защото той така може. Да не се целувате и виждате, защото той твърди, че ще те зарази и т.н.
Защо всичко трябва да се върти около него?Замисли се. Тропни с крак. Искаш да разрешиш проблемите , а не да бягаш от тях, но това не значи, че трябва да се примиряваш в всичко.

А отделно моето мнение е, че не му е чиста работата.

А между другото пробвала ли си докато сте насаме да застанеш пред него гола/по секси бельо и каква му е била реакцията? Не е нужно да ми отговаряш, защото е лично, но пък може да го пробваш ако вече не си.

Rabalka
02-11-2013, 21:26
Ми или не го кефиш за секс или пък те иска само за приятел или религията му е някаква крива.

thefolenangel
02-11-2013, 23:30
Абе вие сте .....
В цялата тема от 7 страници имаше 3ма души, които си заслужаваше да слушаш това са: Sh@dow, Fisherman и Tuesday
Моите най-големи уважение към хора като (ДъБилиевър) ама виждате света пречупен през женските ви полови органи...проблема бил в него, той не те обичал, ти не си виновна.....
Абе я се .....
И моето най-голямо уважение, ама ако мой приятел на 26 години, ми домъкне 18 годишна пикла ем нз.... каквото и да си говорим хората минават през етапи на развитие и ако наистина си "напред" с матеряла, ще осъзнаеш, че в действителност не си толкова "напред с матеряла"....

Сега от тук можеш да четеш БлъдиФ
Има 2 варианта:
1. Пука му за теб - и поради това и факта, че е на 26 т.е има няква ценността система иска да станеш на 18, ТОВА ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ Е СВЪРЗАНО С ТЕБ, напротив това е свързано с него самият и неговите виждания!.
Да на теб може да ти се вижда смешно СЕГА, след определена възраст обаче ще го разбереш.
2. Изобщо не му пука за теб и по-скоро се чуди дали да те разкара, или да те мине 2-3 пъти и да те разкара.

П.П. И следващият път си хвани някой на твойте години, приятелско съветче ;) Защото, който и к'вото да ти казва в този етап на живота ти годините имат значение! Виж сега ако си на 28 пък той е на 36 друго яче седят нещата!

TheBeliever
02-12-2013, 04:02
Ами, Ванка, през мъжки полов орган няма как да ми се пречупи света. Логично някак. :lol:

Не знам колко си чел в темата, но за мен вината в авторката. Не за друго, а защото стои безучастно и се надява пича да се промени както на нея й е угодно, без даже да е повдигнала ребром въпроса за това, което не й харесва.

kalpazanka
02-12-2013, 05:00
Виж сега ако си на 28 пък той е на 36 друго яче седят нещата!

И как по-точно?

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 06:19
"Виж сега ако си на 28 пък той е на 36 друго яче седят нещата!"

И аз това казвам, ама мисля, че съм го обеснила по-напред в темата!
9 години разлика са много, ако единият от двамата няма дори 18.

К'ва е тая "ценностна система", която не ти позволява да спиш с някого, заради 3 месеца, но в същото време я "показваш" по разни заведения.
В смисъл, не че е невъзможно, ама няма логика.

Иии, ако на пича му пукаше толкова за нея, нямаше да ѝ се зъби, когато се опитва да говори с него за нещо, относно връзката им, а щеше да ѝ обесни.

anonymous708973
02-12-2013, 06:30
Има 2 варианта:
1. Пука му за теб - и поради това и факта, че е на 26 т.е има няква ценността система иска да станеш на 18, ТОВА ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ Е СВЪРЗАНО С ТЕБ, напротив това е свързано с него самият и неговите виждания!.
Да на теб може да ти се вижда смешно СЕГА, след определена възраст обаче ще го разбереш.
2. Изобщо не му пука за теб и по-скоро се чуди дали да те разкара, или да те мине 2-3 пъти и да те разкара.

П.П. И следващият път си хвани някой на твойте години, приятелско съветче ;) Защото, който и к'вото да ти казва в този етап на живота ти годините имат значение! Виж сега ако си на 28 пък той е на 36 друго яче седят нещата!

Абе, да ти кажа... светът, пречупен през мъжкия ти полов орган, 5 пари не струва.
Ако иска да изчака, за да правят секс, това пречи ли му да я целува, прегръща, покани в тях? Не, нали. Не е само сексът.
А ако е второто, защо мъж на 26 години не може да си събере топките и да си каже нещата в прав текст?

Wednesday666
02-12-2013, 07:29
"Виж сега ако си на 28 пък той е на 36 друго яче седят нещата!"

И аз това казвам, ама мисля, че съм го обеснила по-напред в темата!
9 години разлика са много, ако единият от двамата няма дори 18.


Аргументът ти за годините щеше да бъде адекватен, ако проблема беше обратния.
Той да пише тема за НЕЯ, как тя не му задоволява нуждите и е още недорасла, а не обратното.
Шот той е на 26, а се държи като 18 годишния в случая.
Нито й обяснява, нито се държи нормално, все едно е в един постоянен цикъл.
А мацката не заслужава това, шот прави всичко за тоя мухльо.
Не е като да го е заслужил, ма айде.

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 07:55
Абе, не знам, ама аз ако се предполага, че съм мъж на 26 години, не бих се захванал с някоя толкова малка.
Там е работата, че това, че е от мъжки пол и е на 26 не го превръщат в мъж.
Ако той се държеше като на 18, нямаше да му е проблем да си я оправя.

Тя може и да не заслужава, може и да го заслужава, не я знам каква е, нито какво прави за тоя пич, обаче като си го търпи такъв, си е нейна грешка спрямо нея самата.
Като не се чувства задоволена(емоционално и физически) не да споделя и да се оплаква по форуми, а да говори с него.

Ние единствено може да ѝ кажем "говори с него" или "зарежи го", "търпи си го такъв" и да развием няколко теории, която тя отхвърля, защото го "познава много добре"?! Пък и да не ги отхвърляше, това са теории, само се обърква още повече.

Wednesday666
02-12-2013, 08:14
По твоята логика и моята връзка не би трябвало да я има въобще.
Точно това е - че за да се е захванал с нея, значи е видял НЕЩО в нея.
Факта, че не се държи като Мъж на 26, е така.
Но и ние няма как да знаем какво е това нещо и защо прави толкова простотии.
Тя не се оплаква в случая, просто иска съвет.
И за да го търпи такъв, значи има някаква причина.
На нас може да ни е непонятна, но трябва да се има предвид.
Тя ако искаше да го зареже и нямаше някакви силни чувства (колкото и непонятно да ми е защо са се появили и как все още ги има), хич нямаше да има нужда от съвети на непознати в някъв форум.

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 08:24
Единственото силно нещо е мазохизма ѝ.

Четеш много избирателно - не съм казвала, че иска да го зареже, а че ние имаме 3 варианта за съвети и N-брой варианти за теории, които само ще я объркат.

Wednesday666
02-12-2013, 08:35
Не чета избирателно, ти не ме разбираш.
Особено последното изречение не го разбра, както и да е.

granger
02-12-2013, 09:15
Идеята е,че тя е подхващала разговор...друг е въпросът,че той веднага тръгва с опакото,не като човек!

bloodyF
02-12-2013, 12:36
Интересно как на няколко пъти повтаряш "познавам си човека",пък в същото време не знаеш дали е девствен-"вероятно не",не знаеш колко приятелки е имал,не знаеш защо не ходите в тях..

познавам го откъм действия, не откъм факти, нека така да го кажем
а за останалите неща-не съм го питала, не ми е казал

@cyclops, не сме оставали насаме на лично място. Смисъл, винаги сме на кафе/разходка/някъде си, никога у нас, у тях и пр. Не съм пробвала, няма и как за момента.


@thefolenangel,мерси за съвета, но т.к. съм си хващала такива на моята възраст ,както и с разлика от 1-2-3 години реших,че не става с тях. Просто попадам на неподходящи, съдба.

@wednesday666, май ме разбира най-точно, за което благодаря <3

и публична благодарност на @granger ,задето ме търпи вече 5 месеца да й мърморя :Д <3

Tuesday
02-12-2013, 12:38
възможно, ако не питам няма как да разбера
Във всички случаи трябва да поговориш с него,ако искаш да разбереш защо,ако нещо те притеснява във връзката ви трябва да го обсъждате,но го попитай спокойно защото ако започнеш да му се караш само ще стане по-лошо

GiveMeLove
02-12-2013, 12:39
Ти сериозно ли водиш такава връзка? ..

PullMeCloser
02-12-2013, 14:10
Егати глупака :Д Ивенце, я се стягай. Чак не мога да повярвам, че за 5 месеца, нито един път не си подхванала темата сериозно...

FuCKkK13
02-12-2013, 14:40
Абе вие сте .....
В цялата тема от 7 страници имаше 3ма души, които си заслужаваше да слушаш това са: Sh@dow, Fisherman и Tuesday
Моите най-големи уважение към хора като (ДъБилиевър) ама виждате света пречупен през женските ви полови органи...проблема бил в него, той не те обичал, ти не си виновна.....
Абе я се .....
И моето най-голямо уважение, ама ако мой приятел на 26 години, ми домъкне 18 годишна пикла ем нз.... каквото и да си говорим хората минават през етапи на развитие и ако наистина си "напред" с матеряла, ще осъзнаеш, че в действителност не си толкова "напред с матеряла"....

Сега от тук можеш да четеш БлъдиФ
Има 2 варианта:
1. Пука му за теб - и поради това и факта, че е на 26 т.е има няква ценността система иска да станеш на 18, ТОВА ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕ Е СВЪРЗАНО С ТЕБ, напротив това е свързано с него самият и неговите виждания!.
Да на теб може да ти се вижда смешно СЕГА, след определена възраст обаче ще го разбереш.
2. Изобщо не му пука за теб и по-скоро се чуди дали да те разкара, или да те мине 2-3 пъти и да те разкара.

П.П. И следващият път си хвани някой на твойте години, приятелско съветче ;) Защото, който и к'вото да ти казва в този етап на живота ти годините имат значение! Виж сега ако си на 28 пък той е на 36 друго яче седят нещата!
ами като е първия вариант да и каже бе... наричаш я пикла на 18,а той защо не поговори с нея като зрял човек и не обясни :?

granger
02-12-2013, 14:45
Пак не е като да не е тръгвала да подхваща нормален разговор , за каквото и да е, от което тя има нужда, за едно излизане навън вечер примерно и той я секва... Пълен минус.

Като излязат едва ли не тя го е склонила и трябва да се чувства виновна. Ей , да, ааадски много личи колко му пука и с какви ненагледни морални устои е.

zuzkata
02-12-2013, 16:38
Абе , може да му става по-бавно и да му трябва време за да го вдигне

granger
02-12-2013, 16:58
Да видим какво ще излезе тая вечер!

DarkTemplar
02-14-2013, 20:14
И кво излезе?

FuCKkK13
02-14-2013, 20:19
И кво излезе?

+ ? интересно ми е ''зрелия'' какво е изтърсил

granger
02-14-2013, 20:24
Общо взето си е водила монолози,без той да и каже нещо конкретно ...
ама нека тя обясни ,ако желае.

FuCKkK13
02-14-2013, 20:31
Общо взето си е водила монолози,без той да и каже нещо конкретно ...
ама нека тя обясни ,ако желае.

значи няма да има никакъв ефект .. пак зависи де ама.... абе изпуснала е юздите - трябваше по рано да си го превъзпита щото като гледам тоя как се държи от сега не искам да си представям как ще е след още 5 месеца

Aeternal
02-14-2013, 21:33
Много глупости прочетох, затва ще си стоваря направо причината, толкова му е апатична, че чак не ще да я ебе.
Не знам дали си представяте за колко много апатия си говорим. Просто му е през кура. Сигурно си върти и още една/две.
Имам едно приятелче дето и то, по незнайни причини, разкарва някви малки лигли (3!)(да се чудиш как не са се усетили за толкова време, много прости жени има на тоя свят), ама той поне се мъчи да ги чука.
Ако пък греша, и момчето си е здухано и ти търпи целувките/прегръдките без да има желание да чука, ако успееш да го прекараш и по някво чудо си паснете и му `xареса, няма да можеш да се отръвеш от него до гроб.

girlwithblueeyes
02-14-2013, 22:10
Иве :) (ако мога така да те наричам ) Зарежи го този ! Нищо лично но от това което чета ми изглежда напълно незаинтересован от теб . Не само физически н,о и въобще ходите 5 месеца За Бога а не си ходила у тях :O Интересно ми е този човек дали споделя с теб , дали държи на теб и досега ,с какво го е показал . На 26 години човек, не се държи като 16 годишен . Как въобще го търпиш само, да взима но да не дава . Седни и поговори с него попитай го какъв е проблемът, и се разберете като зрели хора, ако ти даде някакво логично обяснение опитаите да запазите връзката си . Ако няма обяснение просто го остави има още хиляди момчета по света :)
Аз когато съм с някой искам да имаме и физически и емоционален контакт ,а да ми отказва да ме чука и още повече да ми се прави на интересен директно му бия шута .

Fisherman
02-14-2013, 22:46
Имам едно приятелче дето и то, по незнайни причини, разкарва някви малки лигли (3!)(да се чудиш как не са се усетили за толкова време, много прости жени има на тоя свят), ама той поне се мъчи да ги чука.


3 факториел викаш тва са 6 момичета,браво на приятелчето сигурно около пениса му вече има аура със зарази и свети в зелено.Не жените са прости а той самия и гнусар,знае че малките момичета са лесно манипулирани и ги използва,чуда се дали му е яко да душичката? L0L
Освен това се и хвали виждам в каква изкривена реалност живее.

Bastard
02-14-2013, 22:50
пробвай да му се поднесеш на тиган ... може и да мине номера :P тукувиш му харесало повече пърженото

bloodyF
02-15-2013, 04:21
Много глупости прочетох, затва ще си стоваря направо причината, толкова му е апатична, че чак не ще да я ебе.
Не знам дали си представяте за колко много апатия си говорим. Просто му е през кура. Сигурно си върти и още една/две.
Имам едно приятелче дето и то, по незнайни причини, разкарва някви малки лигли (3!)(да се чудиш как не са се усетили за толкова време, много прости жени има на тоя свят), ама той поне се мъчи да ги чука.
Ако пък греша, и момчето си е здухано и ти търпи целувките/прегръдките без да има желание да чука, ако успееш да го прекараш и по някво чудо си паснете и му `xареса, няма да можеш да се отръвеш от него до гроб.

ох, човек ....НЕ е така
просто, той е такъв, че никога няма да тръгне да прави нещо с някоя, не е податлив на някакво влияние изобщо
още повече работи в такава компания,че всичките ме познават мен и ако тръгне да прави нещо, да си тръгне с някоя или нещо такова ще ми се обадят веднага
а той като не ходи на работа е с мен,не виждам кога ще ги върти 2 или 3 или колкото..

@синеочке, разговорите НЕ помагат се оказва.
@копеле, ще опитам, мерси!



та, по същество, говорих с него над час и през цялото време си говорих сама
казах му за всичко,което не ми харесва,питах го него дали не му харесва нещо

и го питах "На теб това, което правим ние заедно достатъчно ли ти е?"-при което той ми отговори положително и аз се стъписах, викам , добре бе, майка му стара, как може едно кафе и пет целувки да са достатъчни на 26-годишен мъж..
нищо не ми каза...


//ще пиша повече по-късно

oldirtydog
02-15-2013, 06:40
не че нещо :Д ама тоя твоя приятел голям чукан :)

girlwithblueeyes
02-15-2013, 08:20
Иве :) щом разговорите на помагат и още повече щом усещаш , че си говориш сама поне ,аз не виждам бъдеще в тази връзка . В една връзка за да е пълноценна човек ,не само трябва да взима но и да дава . Твоят човек очевидно те има за даденост и само взима, и взима но когато стане дума ,да дава никакъв го няма . Просто по добре го остави няма смисъл да си тровиш живота и нервите с човек на ,когото очевидно не му пука за теб връзката ви . Както много хора преди мен казаха има още много момчета в света ! :)

xXxPETYAxXx
02-15-2013, 10:39
Защо си се вкопчила толкова в тази "връзка"?!
На него дори не му дреме, че на теб не ти е добре, няма и да му дреме, ако скъсате.
Поговори с него за раздяла и да видиш, че дори няма да се опита да му изложиш доводите си, камо ли да те спре.

DragonLady
02-15-2013, 10:50
От мненията ти разбирам, че на въпросният хич, ама хич не му пука за теб и му е все тая с него ли си или не. Щом опита ти разговор се е превърнал в жалък монолог, считай, че си направила каквото си могла, но приеми, че не всичко зависи от теб.
И аз също не разбирам защо толкова много си се вкопчила в него като удавник за сламка. Не е последният мъж на тая земя! Да не говорим, че поведението му далеч не отговаря на годините му. Имам до себе си мъж на неговите години ( само че моя е на 27 ) и много добре виждам как трябва да се държи един мъж. На тая възраст е редно да се мисли за създаване на семейство, за деца, за намиране евентуална съпруга, да се погледне по-сериозно на живота, а не да го живее ден за ден. Хората деца правят, твоя се чуди само как да те забаламоса, че да не задаваш въпроси и да не повдигаш сериозни теми.
Вземи се малко в ръце, защото от страни погледнато изглежда жалко, ти да даваш всичко от себе си, а на негода му е все тая.

FuCKkK13
02-15-2013, 11:28
ох, човек ....НЕ е така
просто, той е такъв, че никога няма да тръгне да прави нещо с някоя, не е податлив на някакво влияние изобщо
още повече работи в такава компания,че всичките ме познават мен и ако тръгне да прави нещо, да си тръгне с някоя или нещо такова ще ми се обадят веднага
а той като не ходи на работа е с мен,не виждам кога ще ги върти 2 или 3 или колкото..

@синеочке, разговорите НЕ помагат се оказва.
@копеле, ще опитам, мерси!



та, по същество, говорих с него над час и през цялото време си говорих сама
казах му за всичко,което не ми харесва,питах го него дали не му харесва нещо

и го питах "На теб това, което правим ние заедно достатъчно ли ти е?"-при което той ми отговори положително и аз се стъписах, викам , добре бе, майка му стара, как може едно кафе и пет целувки да са достатъчни на 26-годишен мъж..
нищо не ми каза...


//ще пиша повече по-късно

:? ти мазохистка ли си ? аз ако съм след разговора имената няма да си каже :? късай.... 1во секса - и без него можете ако другите неща бяха наред.. ама не е само той,ти се чувстваш незадоволена от връзката,а не от самия секс, само ти правиш усилия..... според теб нужно ли е всичко това ? какво толкова е направил щом продължаваш да искаш да си с него ? (щото аз не виждам какво прави,че някой друг да не може да го прави или да е уникален.. уникален е с отрицателното в характера,аз друго не виждам) на тоя не му пука за тебе,не иска разнообразие,не иска да ви спаси връзката,не говори с теб сериозно,няма нищо напротив да си стоите на по 5 целувки ... какво още чакаш,за да го оставиш ?

DisappointedDreamer
02-15-2013, 11:32
На тая възраст е редно да се мисли за създаване на семейство, за деца, за намиране евентуална съпруга, да се погледне по-сериозно на живота, а не да го живее ден за ден.

Ти коя си, за да казваш какво трябва да се прави на определена възраст? Защо градиш/подкрепяш стереотипи? Проблемът на гаджето на авторката не е, че не 'мисли за брак и наакани памперси'. Проблемът му се корени в държанието/поведението му и начинът, по който той очевидно я баламосва нетърсейки нищо сериозно (поне с нея).

Не на всички хора целта в живота им е да създадат поколение с 'голямата любов'. Пф.

Canis_Dirus
02-15-2013, 11:40
Ей, алоооу на 26 таман ти е паднало да си живееш живота бе. Завършил си, изкарваш повечко пари - може да му поотпуснеш края, понеже дойдат ли деца - живота става съвсеееееем друг. Няма вече барове, дискотеки. Особено ако нямаш баби и дядовци наблизо.


Обаче пак казвам - щом на 26 не ще да ебе - бягай. Или пишката му е малка, или е гей, или има марсиански трипер.
Оди при друг да те чеше.

xXxPETYAxXx
02-15-2013, 11:41
И как я баламосва с поведението си, при положение, че държанието му не е никак двусмислено?

Иначе и аз не съм съгласна, че му е време за брак/деца и т.н., но пък DragonLady е казала "да се замисли", а не да ги прави! Няма нищо нередно в това да се замисля над това, не е и задължително обаче.

DragonLady
02-15-2013, 11:50
Ти коя си, за да казваш какво трябва да се прави на определена възраст? Защо градиш/подкрепяш стереотипи? Проблемът на гаджето на авторката не е, че не 'мисли за брак и наакани памперси'. Проблемът му се корени в държанието/поведението му и начинът, по който той очевидно я баламосва нетърсейки нищо сериозно (поне с нея).

Не на всички хора целта в живота им е да създадат поколение с 'голямата любов'. Пф.

А ти коя си, че да се хвърляш да лаеш по всеки, който не споделя твоето мнение и виждания?
Изказала съм си моето мнение по въпросният казус, така както аз го виждам, и не задължавам с никой с него. Никакви стериотипи не подкрепям, а казвам аз как мисля по въпроса, пречупено през моята житейска призма. Всеки може да си прави каквото му е кеф.

DisappointedDreamer
02-15-2013, 11:50
МолА ти сА.

Използвах 'баламосва', защото очевидно нещо не е наред с него и връзката им, тъй като:

а) не иска секс
б) не ще да се срещат
в) не ще да се срещат ако навънка вали
г) не ще да се срещат ако навънка е прекалено горещо
д) на 26 г. не е нужно да търсиш женица за разплод, ама не е нормално да се държи така.

// под точка г си я измислих, ама надявам се схващаш намека.


А ти коя си, че да се хвърляш да лаеш по всеки, който не споделя твоето мнение и виждания?

Ти си тази, която лаеш. И аз изказах мнение, 'щото твойто очевидно е грешно. Ама, спокс. Всеки си има истини.

DownloadVirus
02-15-2013, 11:52
3 факториел викаш тва са 6 момичета,браво на приятелчето сигурно около пениса му вече има аура със зарази и свети в зелено.Не жените са прости а той самия и гнусар,знае че малките момичета са лесно манипулирани и ги използва,чуда се дали му е яко да душичката? L0L
Освен това се и хвали виждам в каква изкривена реалност живее.

3 факториел каза axaxaxahxahx :D Тая математика ти влияе много зле ,брат :D

DragonLady
02-15-2013, 11:55
Ти си тази, която лаеш. И аз изказах мнение, 'щото твойто очевидно е грешно. Ама, спокс. Всеки си има истини.

Иди се поуспокои малко :) Не е нужно да се спами във всяка тема за щяло и нещяло.

xXxPETYAxXx
02-15-2013, 11:57
Мда, разбрах защо, просто баламосване значи да я подвежда/разиграва/залъгва и т.н., а поведението му е съвсем ясно.
С кое я заблуждава по-точно, като поведението му просто крещи "не ми пука за теб".
Може би с думи, не знам к'во и казва, възможно е с думи да я мотае наистина, ама определено не и с поведение.
А и всеки знае, че думите не струват, когато действията говорят.

DisappointedDreamer
02-15-2013, 12:01
Иди се поуспокои малко :) Не е нужно да се спами във всяка тема за щяло и нещяло.

Това не е спам. Дебат е (:Д). Просто не искаш или не можеш да се аргументираш. I suspect it is the latter.

Петя, българския ми речник не е богат откъм синоними. Заблуждава я може би с това, че понякога (макар и рядко) показва някакви мили чувства/сърчица/оченца. Авторката многократно е споменавала това като причина да не го зареже.
Колкото до поведението му - съгласна съм, че е синоним на 'не ме интересуваш'. Но тъй като през 0.5% от времето той показва някакъв 'интерес' към нея, тя просто е увисална за тази мъничка надежда като удавник за сламка. А и всеки знае, че надеждата умира последна.

DragonLady
02-15-2013, 12:17
Това не е спам. Дебат е (:Д). Просто не искаш или не можеш да се аргументираш. I suspect it is the latter.


За мен е безсмислен спор, понеже всеки си има собствено, и различно от другият мнение, което е и нещо напълно нормално. Няма смисъл да споря, че съм по права от теб, след като гледните ни точки са различни, и няма правилно и неправилно мнение, има само лично мнение.

leadyflame
02-15-2013, 13:09
Според мен, човека има личностни проблеми, проблем с жените като цяло и едва ли щом за толкова време няма никакво положително развитие в отношенията ви, то за в бъдеще надали ще има.

TheBeliever
02-15-2013, 14:40
а той като не ходи на работа е с мен,не виждам кога ще ги върти 2 или 3 или колкото..



Когато се извинява пред теб, че не му се излиза защото навън е мокро? Примерно. Just saying.


Не знам какво чакаш още и защо продължаваш да се надяваш.

granger
02-15-2013, 14:49
Имайки наблюдения такааа,косвени ....мне,не би следвало да има повече от 1. Не би следвало да има 2 - 3 такива мазохистки като Ивето.
Друго,явно просто си е такъв. А тя какво ще прави , ще го направи и усещам ,че ще е в не особено далечно бъдеще. Лъха ми от него на непукизъм , а след разговора им,или по-скоро след монолога ѝ , на гузната му съвест,която се обажда.Не на нещо друго.

bloodyF
02-15-2013, 15:21
Когато се извинява пред теб, че не му се излиза защото навън е мокро? Примерно. Just saying.


Не знам какво чакаш още и защо продължаваш да се надяваш.

това отдавна премина като извинение.

@плам, поживём-увидим.

xoxi
02-15-2013, 16:52
За него много мнения прочетох, повечето подозирам, че са верни.
Обаче наистина ми е чудно авторката какво ОЩЕ чака, за да се реши, че е време да го остави? Всички сме виждали двойки, при които жената дава всичко от себе си, а на мъжа му е през оная работа за връзката и за нея. И предполагам, всички сме си мислели колко жалка е тази жена.
Не знам авторката в каква точно представа за връзката си живее, но отстрани погледнато изглежда като наистина тъжна история. Много е грозно да се вижда момиче/жена без грам достойнство, но за сметка на него пък излишък от наивност.
Това тук дори не е връзка. В една връзка, двете страни трябва да са задоволени от другия, да се чувстват желани, обичани, обгрижвани.

granger
02-15-2013, 17:16
това отдавна премина като извинение.

@плам, поживём-увидим.
А дано скоро да увидим ,мацо.