PDA

View Full Version : Коте!



ShtrudeL
02-10-2013, 16:20
Такааа!
Котето на съседите ще има котета. Персийка е. Но това е без значка.
Въпроса е там, че мама не иска да си имаме животно вкъщи. НО! Също така не знае и че ще си имаме, защото много искам. 8-) Другия въпрос е: Как да я убедя?! ^^ Номера с 'Ще го обичам и ще се грижа за него.' НЕ минава. Както и 'ще стои само в мойта стая и все едно го няма вкъщи'..
Трябва ми някакво много ефикасно решение, защото наистина имам нужда от животинче. :3

е?

Искм да кажа също, че някои неща, щом си ги навия на пръста, значи ТРЯБВА да станат. Не от инат. Не на пук. Не прищявка. Просто го искам и знам, че няма да ми омръзне след Х месеца. Сигурна съм. А за малко неща съм сигурна и категорична.
/Това вече го казах на майка ми, не ми казвайте 'а защо не й кажеш всичко това на нея?!' ^^/

ilovedeath
02-10-2013, 16:23
Аз за чинчилата въобще не съм питала майка ми. :lol:

ShtrudeL
02-10-2013, 16:26
Ама и аз обмислях варианта да го взема в нас, без да знае, ама съседите живеят срещу нас.. колко му е да го хване за опашката и да го върне..

ShtrudeL
02-10-2013, 16:26
<33333333333

http://24.media.tumblr.com/a6685f719d26c7c1e92eb10bf24b8819/tumblr_mhzinyP9C41ql2qp2o6_250.gif http://25.media.tumblr.com/c132dd19663dcbaab01227d6764c30e6/tumblr_mheb9gpTcT1rlxdp2o1_250.gif

LovEsIckk
02-10-2013, 16:28
Котките смърдят.

Аз в това отношение не съм имала проблеми с родителите си.Като бях малка, след училище висях в един ЗОО магазин в близост и се прибирах ту с нови рибки, ту с нова костенурка, ту с нов хамстер или морско свинче. Гледах си ги всичките и въобще не занимавах нашите с т'ва. А кученцето ми беше подарък от самите тях за Коледа.
Взимай го,пък не вярвам да го изхвърли, с времето ще свикне и ще го заобича. Стига да не е от тия хора, които мразят животните и са твърде против тяхното отглеждане в домашна среда. На такива хора к'вото и да ми говориш , колкото и да им се молиш - просто няма да я бъде. На моя приятелка, майка и изхвърли поне 3 котака, които тя си взе, през терасата.

FuCKkK13
02-10-2013, 16:31
винаги съм намирала начин да убедя някой за нещо..... ти си познаваш родителите - аз от къде да знам на тях какво им действа ? моите са така - мрънкам,мрънкам,мрънкам ама в рамките на поне един месец и хоп готово ... естествено не става въпрос за ''искам 2 плазми,3 лаптопа и някой друг чифт обувки от 300 кинта'' абе смисъл не за такива разлигавени неща,а както ти искаш - коте... пробвай с мрънкане... друг вариант е - взимаш котето,накупуваш му неща (котешка тоалетна,храна и т.н.) и се появяваш с ''искаш не искаш аз го искам - имаме коте,мерси че разреши'' мила усмивка,носиш си го в стаята и дума не обелваш после 8-)

ShtrudeL
02-10-2013, 16:37
Аз никога не съм искала големи и скъпи неща... дори за малки такива не се сещам, освен необходимото.. Но това не е голяма гордост така или иначе.
Иначе мама не е чак такава животномразка, че да го хвърли през терасата, дори преди е имала кученце, но пък не е гледано в къща/апартамент, а в двор.. Дори тя самата си го била взела от улицата.. но както и да е..
Наистина може да намеря от някъде неща, които ще са необходими за едно коте, а като се родят (което трябва да е скоро), ще говоря със съседчето.. :3
Много, много искам животинче. Преди като имах и винаги ми беше по-....положително и успокояващо..

Oy7ofCon7roL
02-10-2013, 18:18
мдаа зле са нещата

FuCKkK13
02-10-2013, 18:24
Аз никога не съм искала големи и скъпи неща... дори за малки такива не се сещам, освен необходимото.. Но това не е голяма гордост така или иначе.
Иначе мама не е чак такава животномразка, че да го хвърли през терасата, дори преди е имала кученце, но пък не е гледано в къща/апартамент, а в двор.. Дори тя самата си го била взела от улицата.. но както и да е..
Наистина може да намеря от някъде неща, които ще са необходими за едно коте, а като се родят (което трябва да е скоро), ще говоря със съседчето.. :3
Много, много искам животинче. Преди като имах и винаги ми беше по-....положително и успокояващо..

тогава го взимаш и после и казваш.. обаче купуваш и доста неща за котето,за да види,че го искаш,а и вече ще си му купила неща... и естествено правиш най-милия поглед 8-)

TrollFaace
02-10-2013, 18:38
Тоя поглед ще ти спечели котарака
http://store.img-share.eu/page34-2_jpgypfRTGL.jpg

haritov
02-11-2013, 09:53
Щруд ако ти кажа какво ти трябва да за една котка ще те откажа много бързо

ShtrudeL
02-11-2013, 10:20
Щруд ако ти кажа какво ти трябва да за една котка ще те откажа много бързо

Мислиш ли?
Вече съм имала котка. (за месец.. и я махнахме заради мама)

haritov
02-11-2013, 10:21
Мислиш ли?
Вече съм имала котка. (за месец.. и я махнахме заради мама)

да почвам ли с въпросите?

JoLLiE92
02-11-2013, 10:36
Котките смърдят? Бавноразвиваща ли си? Имаме две вкъщи и не мирише на котка, защото са научени да излизат навън за естествените си нужди. ;)

ShtrudeL тя защо точно е против? Супер якото е имаш коте :---)