PDA

View Full Version : спря да ми се обажда..



48700200
02-10-2013, 16:06
Здравейте,

поредната ми история, познавах едно момиче от даскало от преди , скоро я видях в града.. писах и малко закачки а-у.. почна да ми се обажда а-у, даже на ден по 2-3 пъти... Излезнахме имаше приятен разговор, целувки т.н. после продължиха разговорите.. дойде време втората среща , малко време имахме ,но се видяхме пак имаше целувки а-у.. на следващия ден тя заминаваше за чужбина за 3-4 дена.. после се върна 1 ден по късно, каза че късно вечерта се е прибрала и така.. телефона и беше спрян, затова ми кликаше от разни номера за да се чуем.. говорихме си тогава нали.. после изведнъж спря 1 ден не ми се обади .. на следващия ден ми звъни и ми вика обаждам ти се да не се сърдиш че вчера не ти се обадих, каза че имала температура , болна била.... и така един разговор и после ми вика по-късно ще се чуем пак.. и оттогава вечерта не ми се обади.. и на следващия ден пак.. докато днес вече е 3-ти ден без да съм я чувал.. спрян и е телефона и интернета още.. чудя се на какво може да се дължи това.. не очаквах така по 2-3 пъти да ми се обажда и изведнъж да спре да ми се обаждаа.. идва ми на ум само ако е болна нещоо, иначе може ли така да загуби интерес?

П.С. опитах се да и се обадя на нейния телефон ама е спрян,а няма друг начин как да се свържа с нея..

pandabear
02-10-2013, 16:08
Възможно е а-у да си прав.

granger
02-10-2013, 16:10
Ми, колкото и да съм болна,колкото и да ми е зле, няма как да не мога да се обадя на човек,ако ми пука за него.
Окей,телефон+нет спрени,ама все ще се намери за 1 минута да се обади,ако иска
Почакай и не прибързвай,ама ми мирише на незаинтересованост.

weheartiit
02-10-2013, 16:25
Вероятно е загубила интерес.(казвам от доза личен опит)
Ти обаждаш ли и се пръв ? Пишеш ли ?
Ако вижда,че само тя полага усилия и се интересува ,
а от другата страна не и се отвръща нормално е и тя да спре.
Може обаче да има и друга причина,не прави прибързани заключения.

48700200
02-10-2013, 16:33
Ами за момента няма как да и се обадя, тъй като телефона и е спрян .. затова чакам тя да ми цъкне , като на момента и се обаждам и си говорим.. просто така изведнъж спря да ми се обажда.. Аз ще и се обаждам, ако и пуснат телефона.. ама за момента няма как..

asp1r1n94
02-10-2013, 17:36
Едва ли повечето момичета обичат да се обаждат постоянно и да говорят какво точно правят в момента.Изчакай да ти се обади тя, не падай толкова ниско като и вървиш след г*за.

notlike
02-10-2013, 18:07
Изчакай да се сети. Ако не го направи - оставяй. Не си троши нерви, време, пари и чувства на вятъра.

Violenza
02-10-2013, 18:18
От а-у разказа ти, останах с впечатлението, че за това време само тя ти е звъняла? Може сега да те пробва да види ти колко се сещаш за нея.

48700200
02-10-2013, 18:31
Какво да ме пробва? като на нея и е ясно , че няма как да се свържа с нея тъй като няма работещ телефон? Ако ми беше оставила щях да го направя нали?


От а-у разказа ти, останах с впечатлението, че за това време само тя ти е звъняла? Може сега да те пробва да види ти колко се сещаш за нея.

MaReNs
02-11-2013, 16:10
Приятел а-у не искам да те разочаровам а-у ама си мисля, че е загубила интерес... Казвам го, защото ако те харесваше поне малко щеше да отдели поне 10сек. за теб :/

xXxPETYAxXx
02-11-2013, 16:19
Ей, 3 дни и вече бием камбаната?!
Момичето нали е болно, защо смяташ, че трябва да те търси постоянно?
И аз като съм болна никого не търся.

Пък и дори не сте гаджета, на този етап...

helpEV
02-11-2013, 16:41
Изчакай още малко ... тя ако беше болна толкова ли няма от къде да звънне и да се чуете, но все пак може да има и други причини . Ако не се обади значи и е минал мерака

DENKAZ
02-11-2013, 18:22
Вероятно е загубила интерес.(казвам от доза личен опит)
Ти обаждаш ли и се пръв ? Пишеш ли ?
Ако вижда,че само тя полага усилия и се интересува ,
а от другата страна не и се отвръща нормално е и тя да спре.
Може обаче да има и друга причина,не прави прибързани заключения.
Човека е казал, че телефона й е изключен и няма нет?!
До автора: може пак да е изникнал някакъв проблем, не се притеснявай чак толкова, но и аз мисля, че не я ебе мн а-у.

Amore-Mio*
02-17-2013, 13:48
Честно да си кажа и аз да бях на нейно място, и аз щях да загубя интерес.
Само тя да се обажда, само тя да се сеща - не става. Възможно е наистина да е загубила интерес, да е болна или просто решила да провери дали ти ще се сетиш да й звъннеш пръв.

Tsukuda_Hiroshi
02-17-2013, 14:26
Бе авторче, не беше ли ти тоя дето някаква мацка му вЪрза тенекия и после му каза "не може да има нищо между нас"...?

Сан4о Панса
02-18-2013, 13:04
Пич, може да е заминала за чужбина и да са я продали за органи :S

xXxGotenoMajlexXx
02-18-2013, 13:13
Съдейки по "а-у" -тата, констатирам , че си бургазлия. Най-вероятно мацката е решила да се топне във водата и покрай това време е хванала някоя пневмонийка. Но това си го разбрал вече, защото тя ти е казала, че е болна. Предлагам да си поемеш дълбоко въздух преди да прочетеш моята теория. Момичето е в кома или вече е мъртво. За жалост съм сериозен. Ако е имала тежка пневномия сигорно е било наложително да бъде хоспитализирана. При отделените радио вълни, когато си я карал да си говорите постоянно, въпреки че е била болна, ти си създал предпоставка за развитие на по-опасни бактерии. Прочети из интернет за пневмонията и за действието на радио вълните върху инфекцията. По-добре я забрави и не се обвинявай, но знай за напред, ако ти каже, че е болна просто я остави да си почине няколко дена.