PDA

View Full Version : Дали е дошло времето да се запозная с родителите й ?



Kriskoo_95
02-10-2013, 16:26
Здравейте, искам да попитам дали е време да се запозная с родителите на гаджето си, ходим вече 5ти месец сега на 24ти ще стане 6ти, аз съм момче на 17 години, тя е на 13 искам да ви попитам дали да се запозная с техните, дали е дошло времето аз искам да се запозная с тях въпросът е дали няма да си помислят нещо за мен ?

TheBeliever
02-10-2013, 16:30
Не ти ли малко мъничка?

Ако тя реши ще ви запознае. Недей да се натискаш между шамарите.

Kriskoo_95
02-10-2013, 16:32
хаха благодаря все пак :)

nyxu
02-10-2013, 16:35
:-o

den4o7
02-10-2013, 16:51
Колега бъдещ камионджия ;) Според мен - недей. Пък и голям смисъл няма, щом се обичате - обичайте си се. Няма нужда от това.

granger
02-10-2013, 16:54
Не ти ли малко мъничка?

Ако тя реши ще ви запознае. Недей да се натискаш между шамарите.

Mда.

DENKAZ
02-10-2013, 22:27
Човек, не можа ли да си намериш някоя на твоите години?
И по-добре недей да настояваш, като си дойде времето - тогава. И без това може да не ти е приятно изживяване.

sexa_na_kompleksa
02-11-2013, 05:23
По-добре не насилвайте нещата. Ако се засечете случайно - добре, ама официални срещи... - не мерси.

minchorna
02-11-2013, 06:54
Колега бъдещ камионджия
:lol: :D

xoxi
02-11-2013, 07:32
Родителите няма да ти се зарадват. По-добре стой мирно, не се бутай, както казаха, между шамарите.

Kriskoo_95
02-11-2013, 11:25
Защо се смееш не виждам нищо смешно постоянно се занимавам с камиони и имам мерак така че не се смей на празно!

minchorna
02-11-2013, 11:27
НА ПРАЗНО И НА ПЪЛНО се пишат слято,вземи се занимавай малко с учебниците,ако не искаш цял живот да караш камион и да си омазан в масло пффффф

Amore-Mio*
02-11-2013, 12:24
Тя, когато реши, че е време - ще го направи.
Родителите й надали ще са нормално настроени за 13-годишното си дете, което ходи с 17-годишно момче.

FuCKkK13
02-11-2013, 13:22
Не ти ли малко мъничка?

Ако тя реши ще ви запознае. Недей да се натискаш между шамарите.

+ ... не мисля,че техните ще са много зарадвани на 17 годишен.. ако наистина тя не те натиска не си ври носа

TROLLDADLOLCAKE
02-11-2013, 14:32
Не , недей ! Това да ти е последното нещо в акъла - да се запознаваш с техните ! :D Не знаеш , колко ревниви стават татенцата , като дъщеричката им си хване приятелче , особено когато тя е на 13 а ти на 17 ! :D

MaReNs
02-11-2013, 16:05
Човек, не можа ли да си намериш някоя на твоите години?
И по-добре недей да настояваш, като си дойде времето - тогава. И без това може да не ти е приятно изживяване.
Любовта години не знае. А, ако ти се ядът шамари давай... :D

DENKAZ
02-11-2013, 18:18
вземи се занимавай малко с учебниците,ако не искаш цял живот да караш камион и да си омазан в масло пффффф
Това масло за някои е начин на живот и ако си мислиш, че за всички е нещо неприятно... пфф.

Azoria
02-11-2013, 21:02
Мисля, че добре е преценила да те държи настрана засега. Все пак е на 13 и техните, ако ще и ангел да си, няма да те погледнат с добро око. Не бързай, има време. :)

п.п.: На същата дата сте тръгнали като мен и моя приятел. :-P

TrollFaace
02-11-2013, 21:17
НА ПРАЗНО И НА ПЪЛНО се пишат слято,вземи се занимавай малко с учебниците,ако не искаш цял живот да караш камион и да си омазан в масло пффффф

Хората които карат камиони да не са по-нисши от тебе ? Всичко дето ядеш как го носят до магазините ? Пеша сигурно ? Даеба лъохмана ...

Hayashi
02-11-2013, 21:20
ОчевАдният трол си е очевАден.

minchorna
02-12-2013, 06:15
Хората които карат камиони да не са по-нисши от тебе ? Всичко дето ядеш как го носят до магазините ? Пеша сигурно ? Даеба лъохмана ...
Големи виртуални ебачи,по-леко че ще получа виртуален оргазъм :) Не съм казал,че е по-долу от мен,а това,че след време да не седи по гарите в шибаното 10 годишно такси и да чака някой да се обърка да се качи.

GoldenHeart
02-12-2013, 08:38
С на моя родителите се запознах още в началото... Нямаше един месец от както сме заедно. Ама наистина.. не ти ли е малко мъничка? Какво ще я правиш? Ще я водиш на сладкарница? O.O

Kriskoo_95
02-12-2013, 12:30
Хората които карат камиони да не са по-нисши от тебе ? Всичко дето ядеш как го носят до магазините ? Пеша сигурно ? Даеба лъохмана ...

Прав си колега, нали знаеш убий тъпака с мълчание, това е моят начин на живот, докато ръцете ми не миришат на бензин няма заспиване, ;) но обесни на ТЪПАЦИ тръгнал да ме учи как да пиша :D ПРОСТАК....... :@

Kriskoo_95
02-12-2013, 12:32
НА ПРАЗНО И НА ПЪЛНО се пишат слято,вземи се занимавай малко с учебниците,ако не искаш цял живот да караш камион и да си омазан в масло пффффф

Алооо минхром ли си къв си незнам братле ама не ми давай акъли ;) това, че съм сбъркал някоя си ШИБАНА дума не означава, че нямам право на мнение нали

Kriskoo_95
02-12-2013, 12:33
Това масло за някои е начин на живот и ако си мислиш, че за всички е нещо неприятно... пфф.

Много правилно колега ;)

Kriskoo_95
02-12-2013, 12:36
Прав си колега, нали знаеш убий тъпака с мълчание, това е моят начин на живот, докато ръцете ми не миришат на бензин няма заспиване, ;) но обесни на ТЪПАЦИ тръгнал да ме учи как да пиша :D ПРОСТАК....... :@

А да те питам minchrom това правилно ли го написах :D

Kriskoo_95
02-12-2013, 12:39
Големи виртуални ебачи,по-леко че ще получа виртуален оргазъм :) Не съм казал,че е по-долу от мен,а това,че след време да не седи по гарите в шибаното 10 годишно такси и да чака някой да се обърка да се качи.

ама е хубаво да има таксита, а. Както и да е от къде мислиш, че идва всичката тази храна която "ЛОПТИШ" всяка вечер??? Кой си мислиш, че я кара да не би сама да си идва в ШИБАНИЯ ти хладилник????????? аа какво ще кажеш по въпроса както каза колегата TrolFaace

minchorna
02-13-2013, 06:10
В ШИБАНИЯ ми хладилник идва,защото аз си я купувам,капиш ? и да правилно си го написал,ама пунктуацията ти е КУЦА!Знаеш ли какво е пунктуация ? Карай си камиона и не ме занимавай с глупости,защото ти може да караш,ама аз ти плащам заплатата,за да може да си караш шибания камион!

gimmesomemo
02-13-2013, 06:52
Минчорна .. коплексите за малката ти пишка не се избиват във форумите като се правиш на много голям и висш. Ако покажеш малко уважение, мисля че имаш по-голям шанс. Аййй

minchorna
02-13-2013, 06:59
Минчорна .. коплексите за малката ти пишка не се избиват във форумите като се правиш на много голям и висш. Ако покажеш малко уважение, мисля че имаш по-голям шанс. Аййй
Wow! Сам ли стигна до този извод ? Не избивам комплекси,защото нямам такива,а за малката пишка,ок,нека е малка...Нали ти в устата :) Нито съм голям,нито съм висш,казвам как седят нещата,а ти се засегна защотооо...имаш мечта да си шофьорче ли ?
+ това не аз започнах да обиждам,така че си личи кой избива комплекси,като не знаят какво да кажат и веднага почват да ебат и да си показват виртуалните израстъци

Kriskoo_95
02-17-2013, 14:43
Wow! Сам ли стигна до този извод ? Не избивам комплекси,защото нямам такива,а за малката пишка,ок,нека е малка...Нали ти в устата :) Нито съм голям,нито съм висш,казвам как седят нещата,а ти се засегна защотооо...имаш мечта да си шофьорче ли ?
+ това не аз започнах да обиждам,така че си личи кой избива комплекси,като не знаят какво да кажат и веднага почват да ебат и да си показват виртуалните израстъци

Брях маааму :D