PDA

View Full Version : Подарък за 14-ти Февруари за момиче ! Дами кажете си мнението, моля! :)



grandmastercasper
02-10-2013, 18:02
Здравейте, за приятелката си за празника и купих подарък и не съм много сигурен обаче дали е подходящ. Подаръка е сутиен( бяло с черно, дантелен), прашка( черна) + жартиер( много ми харесва, нов модел с дантелки и тя като сутиена) и чорап за жартиера с подходящи мотиви и той черен. Значи, по принцип подаръка ми харесва, мисля, че избрах точния размер и модел. Не е нещо скъпо или ефтино, цялата сметка беше 70 лева. Но ме притеснява дали е подходящ, защото ходим само от 3 месеца, досега нищо друго не сме си подарявали... Аз съм на 23, тя на 21, ако има значение и това.. Кажете вие как мислите по този въпрос...

И друго, което подготвих за празника.. Понеже аз ще бъда на работа и ще се видим към 18:00, защото тя не иска да си сменя смяната, за да не остана без смени и без пари съответно... Та реших от сутринта да почна с смс честитка с прикачен файл песничка,т.е ММС. Съответно горе-долу през час тя ще получава такъв смс с нова песен, а в смс-ите ще и обяснявам, колко и защо я обичам :) Смс-ите ще са 14, като за 14 Февруари и последния ще го получи секунди преди да се видим. Текста в смс-ите няма да е някоя комерсиални честитки, а лично мои мисли и чуства. Песните съм ги избрал, намалил съм им размера, и съм ги отрязал на по 40-50 секунди, за да може размера им да не е по голям от 300 кб, такива са изискванията на ГЛОБУЛ какво да се прави. :) Как мислите добра ли е идеята, на вас ако ви направят нещо подобно... :)

anonymous708973
02-10-2013, 18:08
Ти си знаеш до какво ниво са ви отношенията, но това с обясняванията на любов на всеки час със смс - не ми допада.

Ако правите готин секс и мадамата не е от срамежливите, подаръкът е добре избран.

xoxi
02-10-2013, 18:11
Ако тя е на работа, съвсем не е добра идея да получава sms-и през час и да слуша музика цял ден.

grandmastercasper
02-10-2013, 18:13
Не, не аз съм на работа, не тя! :)

grandmastercasper
02-10-2013, 18:34
Други мнения???

ameli
02-10-2013, 18:44
На мен пък ми се струва мило, но някак бих се стреснала ако се срещам с някого от има няма 3 месеца, а той вече знае защо ме обича..

xXxPETYAxXx
02-10-2013, 20:05
Тоя подарък май е по-скоро за теб, отколкото за нея. :D
А за смс-ите, ти вече си подготвил всичко, така че явно си твърдо решен. За 3 месеца ми изглежда малко пресилено, но вие най-добре си знаете как стоят нещата.

sexa_na_kompleksa
02-11-2013, 05:27
Ти я познаваш по-добре, обмисли хубаво варианта да не вземе да се стресне.
А за бельото - пак зависи на какъв етап от връзката сте. Но като за първи подарък май не е много подходящо.

Amore-Mio*
02-11-2013, 12:20
По принцип е някакво мило, но в такъв начален стадий на връзката - изглежда някак преувеличено. Иначе се надявам да й допадне, но то по-скоро подаръка е за теб, отколкото за нея.

marilyn
02-11-2013, 12:32
Подаръкът е много готин, ама от 3 месеца сте заедно и се обичате?!?!?! Внимавай с тая дума!

kalpazanka
02-11-2013, 14:26
Но като за първи подарък май не е много подходящо.

На същото мнение съм.

Да не говорим, че посочването на цена... абе, грозно е. Ни най-малко не ни касае тук колко си дал, а и няма да ти отговорим утвърдително само заради пръснатите от теб пари.

Azoria
02-11-2013, 21:04
Много претруфено ми дойде на мен. :?

ShtrudeL
02-11-2013, 21:14
Това е толкова плашещо. Омг толкова плашещо и неистинско.. (поне за мен)
Бих се почувствала страшно глупаво при такава организация.. но това е друга тема..
Като цяло никога не съм чувствала тоя празник по специален начин и дори да съм го празнувала винаги ми е било 'защото трябва'.. т.е... не е като да не съм чувствала нещо към тогавашната ми половинка, но знаейки, че на този ден се очаква да покажем обичта си повече, от колкото обикновено, ме дразни и кара да се чувствам наистина глупаво.
Иначе ако мислиш, че мацката ти ще се изкефи на нещо подобно - давай.

grandmastercasper
02-12-2013, 01:39
Цената я казах, не за да се изхвърлям няма нищо за изхвърляне.. Просто, защото в други теми където коментираха подаръка, много се изразиха, че ще е тъпо да направиш подарък за 200-300 лева, а тя да не е и може да я накара да се чуства тъпо, за това не съм и купил нещо много скъпо. Реших да е бельо, защото не сме малки деца и някак си на мен ми е тъпо с тея плюшени сърца. :( Може би греша

sexa_na_kompleksa
02-12-2013, 06:08
Не е казано, че трябва да й подариш плюшено сърце. Макар че подаръкът е за нея, т.е. трябва да й подариш нещо, което на нея й харесва, без значение на теб дали ти е "тъпо". Аз съм на 20 и нямам нищо против плюшените играчки. ;д Мъжът ми ми е подарявал за един Св. Валентин малко плюшено сърце и беше мило. Следващият път ми подари бельо. И двата подаръка ми харесаха.

kalpazanka
02-12-2013, 06:21
Реших да е бельо, защото не сме малки деца и някак си на мен ми е тъпо с тея плюшени сърца. :( Може би греша
Мда, ако няма хобита и не се интересува от нищо, опциите са или бельо, или плюшка. :)