PDA

View Full Version : Не може да го вдигне за 2-ри рунт..!! ;x;x



Beibityy
02-10-2013, 18:22
Може да има пусната тема за това вече, но аз не издържам и искам да си споделя проблема !
Значи, с приятеля ми сме от почти 3 години заедно и до скоро проблема не беше толкова голям но напоследък се разочаровам... Когато стане време да секс всичко е ОКЕУ, нещата вървят като по вода. Ласките, целувките, игричките карат малкия му приятел да си утрои размерите.. но до тук са идеалните неща. Първия проблем, с който вече съм се примирила е това, че свършва прекалено бързо и аз оставам незадоволена. Колкото и да искам да не е така, просто вече свикнах.. първият път свършил ОКЕУ, нали има и 2-ри. И тук идва огромния проблем... ПРОСТО НЕ МОЖЕ ДА СТИГНЕМ ДО 2-РИ. ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА ГО ВДИГНЕ. КАКВО ЛИ НЕ ПРАВЯ.. ДАВАМ МУ ДА ПРАВИ КАКВОТО ИСКА С МЕН, ДА ПИПА КЪДЕТО ИСКА, ДА СИ ИГРАЕ С КАКВОТО ИСКА И ПАК, И ПАК И ПРОСТО НЕ СТАВА.. СТОИ МЕК И НЕ ИСКА.! В ТОЗИ МОМЕНТ НАПРАВО МИ СЕ ДОРЕВАВА.. НЕ ЗНАМ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ.. МОЛЯ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ !!!!

lamer4e7o
02-10-2013, 18:24
Да се примириш с приятеля си и да не изискваш толкова от него. Толкова може, приеми го.

Как да го вдигне? Пробвай с крик.

Canis_Dirus
02-10-2013, 18:25
рунТ?

Какво му казваш "Шмъ зафтаряш ли, или съ огащвам?"
:D

anonymous708973
02-10-2013, 18:45
Колко време му даваш?
Има момчета, които просто не обичат/не могат толкова скоро. След час-два пак ли не може?

Beibityy
02-10-2013, 19:00
Еее ми пробвали сме след 20-30 мин. и пак не става. Предполагам, че след 1-2 часа няма да има този проблем, но каква файда след 1-2 часа..

li0n
02-10-2013, 19:06
Е, има файда. Все пак ще продължи по-дълго, следователно ще те задоволи.
Това, че вече ти е минала възбудата не значи, че не може да се породи пак. Пък и като не е толкова бърз какъв е проблемът?

kalpazanka
02-10-2013, 19:25
Взимай шоколад/сладки и го зобай.

И се пише рунД.

Psyko Nuts
02-10-2013, 19:30
Като можеш по-добре сама му кажи, че не му искаш услугите. На него може да му е малък или просто ти дали не знаеш дали му е голям, защото никога не го е дигал пред тебе, или просто ти да си широка. ВИКНИ СИ ЖИГОЛО.

DragonLady
02-10-2013, 19:34
Това, че ти оставаш незадоволена е ужасно, и не те знам как търпиш, като дори втори тек не ти дава ... Но това си е твоя решение, аз просто си изказвам мнението.
Пробвай със шоколад, помага за вдигането. Медикаментите не ви ги препоръчвам, защото сигурно сте още млади.

marin_9867
02-10-2013, 19:36
Или му дай виагра поне до колкото знам 4 часа държи (така са ми казвали не съм взимал и дано да не се стига до там да взимам) :Д и гледай щи писне да те ръчка :D

TheBeliever
02-10-2013, 19:37
А неговото отношение какво е по въпроса? Ако наистина не става за втори тек, поне да се старае повече на първия.

kalpazanka
02-10-2013, 19:37
Презервативи ползвате ли?

Takaki Tono
02-10-2013, 19:53
Пайджина фостата за теп боклик

WaKo
02-10-2013, 20:23
А пробва ли да посмучеш малко след първия път?

psychopath
02-10-2013, 23:24
Странно е, че сте заедно от 3 години и сега се е породило това.
Де да знам, говори с него.

Друса ли се? ;д

JoLLiE92
02-11-2013, 12:32
Рунт от това, че си рунтава ли идва? Щото ако е така, нормално да не му става. И ползвайте презервативи, моля ви, нямаме нужда от повече като вас.

Иначе ако толкова желаете и наистина сте пробвали ВСИЧКО, идете на лекар? Били ли сте и двамата с други, има ли го този проблем с друг човек?

marilyn
02-11-2013, 13:51
Толкова време търпиш липсата на качествен секс и сега се сети, че имате проблем???

GiveMeLove
02-11-2013, 17:52
Според мен има проблем момчето.. Не може да се одървя като магаре и после да не може да го вдигне.. Прави му свирки, нещо, което е извратено и му харесва..

Ако не стане, просто го смени, явно има заводски дефект.

Rabalka
02-11-2013, 21:32
Според мен има проблем момчето.. Не може да се одървя като магаре и после да не може да го вдигне.. Прави му свирки, нещо, което е извратено и му харесва..

Ако не стане, просто го смени, явно има заводски дефект.

Свирките са решението.Или ако искаш празниш го със свирка преди да правите секс, после пак му духаш и така ще те ебе повече време

lqlqlq..
02-11-2013, 21:39
Според мен има проблем момчето.. Не може да се одървя като магаре и после да не може да го вдигне.. Прави му свирки, нещо, което е извратено и му харесва..

Ако не стане, просто го смени, явно има заводски дефект. ее ти пък си много злобен ;д според мене трябва да седнете и да поговорите на 1во място може да се притеснява..разбери дали е имал проблеми с това преди..дали с други е имал същия проблем.. на колко е? ..дай повече инфо..ние не сме гадатели..абе в крайна сметка сядаш, говорите и вземате някакви мерки //все пак!!// .. успех!! =)

naksdy
02-11-2013, 22:24
Ебаси, това че човека не може да завтори, не значи че веднага трябва да му биете шута...Я си представете че авторката наистина го обича, именно за това е с него 3 години. Дай сега защото не е добър в леглото и да го късаме. Супер несериозно ми се струва. Ок, ще си хване перфектният любовник и после кво? Кел файда (както се вика) ако не го обича. Сексът е до време все пак. А относно това че е незадоволена - пича ръце и език няма ли? Вземете си играчки ако трябва, спрей за задържане и т.н, един онлайн сексшоп даже може да даде решение...

GLaDOS
02-11-2013, 22:36
Ако не стане, просто го смени, явно има заводски дефект.

Грубо...а ако се отнасяше за теб?

Всичко е в главата на момчето.Трябва той да се научи да се владее и да се концентрира.Ако го юркаш да го вдига веднага за втори път,му набиваш още повече стрес и ефекта е негативен.
Колкото до продължителността,с всеки следващ път еякулацията се забавя и акта е по-продължителен.

JoLLiE92
02-11-2013, 22:44
Грубо...а ако се отнасяше за теб?

Ирония може би?

thefolenangel
02-11-2013, 22:58
Абе не ви ли казах да не ходите с 40 годишни? (само аз ли исках да кажа, тази реплика? :D)

kalpazanka
02-12-2013, 05:01
^50 процента от мъжете имат преждевременна еякулация.
Мед статистика, какво да се прави. :D :D :D

minchorna
02-12-2013, 06:17
Добре,че съм от 50те процента :D

draid
02-12-2013, 08:56
Че ти ако седиш там като умряла и му даваш да прави каквото иска без да вложиш малко чувство, няма да му стане. Вземи се постарай малко повече, ама първо му дай 15-тина минутки почивка.

granger
02-12-2013, 10:19
Че ти ако седиш там като умряла и му даваш да прави каквото иска без да вложиш малко чувство, няма да му стане. Вземи се постарай малко повече, ама първо му дай 15-тина минутки почивка.

нда.
Всеки си има нужда от малко презареждане. През тва време , хапвате примерно,цигарки,нещо...Не очаквай да е като картечница, след всеки изстрел да има пак и пак, и пак... нИ стаа.

minchorna
02-12-2013, 10:32
Пробвай с "Лазаре стани"..чувал съм,че дига и мъртъвци

GiveMeLove
02-12-2013, 10:54
Браво на Jollie .. Единствен/а схвана, че последното изречение бе в кръга на шегата.. :) Whatever..

GeGaSa
02-12-2013, 11:00
Пробвай с "Лазаре стани"..чувал съм,че дига и мъртъвци

Като го прочетох чак и моя се надърви ве меан, действало.

minchorna
02-12-2013, 11:02
Като го прочетох чак и моя се надърви ве меан, действало.

Пробвай със " стани стани юнак балкански" .Има ли ефект ?

GeGaSa
02-12-2013, 11:05
Пробвай със " стани стани юнак балкански" .Има ли ефект ?

Така също действа хахаха

minchorna
02-12-2013, 11:05
Рипне Калинке ? Това май ще действа при жените

GeGaSa
02-12-2013, 11:08
И м/у, момчета, когато правите секс с половинките си трябва да знаете следното, тъй като по опитен ще ви кажа. Доста съм се натъквал на тема, "много му и голям" ако приятелката ви е тясна, по време на половият акт кажете думичките сезам отвори се и, проблемът с големият член и тясната вагина са решени.

tania.kirova
02-12-2013, 11:28
Чак пък да ревеш защото не му става, не ми звучи особено логично... Дай му да си почине малко, вземи и ти някаква инициатива в цялата работа, размърдай се малко, не стой като скована и не чакай всичко на готово.

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 11:36
Пробвай със " стани стани юнак балкански" .Има ли ефект ?

Намери от някъде пунги иии:
http://www.lapa.bg/showimg.php?filename=dx379_19360.jpg

Момичето казва, че пробват пак след 20-30 мин., така че го изчаква достатъчно.
И се старае с уста, ама пак не става.

GiveMeLove
02-12-2013, 12:45
Всичко е на психическа осново.. Може пък на пича да не му иска 2 рунТ, някой замисли ли се за този вариант.. :)

JoLLiE92
02-12-2013, 14:14
Да, едно момче беше ми казало, че на тях им стига и 1, а след това го правели за нас. :Д

Fisherman
02-12-2013, 16:42
My name is Melissa
And I am sixteen
I like to touch your body ,
I like to lick your skin
Don't worry if I am
Just a little girl
Everything you want
I can do more and more




Just a little girl


http://3.bp.blogspot.com/--6axBg3CFdw/TZFBKxYZi-I/AAAAAAAABJw/B_jnK3RYWKo/s320/Freaked+Out+Wicked+Beard.jpg

Beibityy
02-12-2013, 17:07
Така значи.. искам да благодаря на тези, които се опитаха да разберат проблема ми, а пък на тези (повечето) които се постараха да ми намират кусурите, нищо няма да им кажа, защото просто нямам думи за тях. Да видях си грешката в заглавието на темата, просто не знам как мога да я поправя, даже не знам дали изобщо има такава опция. Но както и да е за това. Относно въпросите дали ползваме презерватив - ВИНАГИ ( нито той нито аз сме толкова безотговорни че да рискуваме) !!! А за тези коментари "смени го", "остави го" и подобни просто не знам какво да кажа. Трета година съм с това момче и мисля, че това не е решението на проблема. Обичам го такъв какъвто е, със неговите недостатъци и качества. Просто исках да разбера, дали някои знае каква може да бъде причината за проблема. И за тези които си мислят, че не полагам никакви усилия в леглото.. лъжат се.. правя всичко възможно за да му бъде хубаво и приятно и да изпита удоволствие. Ако съдя по съветите на някои от вас, МИСЛЯ,ЧЕ ПРОСТО ТРЯБВА ДА БЪДА ПО ТЪРПЕЛИВА..!!

FuCKkK13
02-12-2013, 17:31
Ебаси, това че човека не може да завтори, не значи че веднага трябва да му биете шута...Я си представете че авторката наистина го обича, именно за това е с него 3 години. Дай сега защото не е добър в леглото и да го късаме. Супер несериозно ми се струва. Ок, ще си хване перфектният любовник и после кво? Кел файда (както се вика) ако не го обича. Сексът е до време все пак. А относно това че е незадоволена - пича ръце и език няма ли? Вземете си играчки ако трябва, спрей за задържане и т.н, един онлайн сексшоп даже може да даде решение...
+ :?

JoLLiE92
02-12-2013, 19:13
http://3.bp.blogspot.com/--6axBg3CFdw/TZFBKxYZi-I/AAAAAAAABJw/B_jnK3RYWKo/s320/Freaked+Out+Wicked+Beard.jpg
Нещо против текста на песен, който съм написала преди 4 години и не мога да променя днес? :)

pepito0096
02-12-2013, 19:21
Опитай се да му покажеш, че секса е нещо приятно, а не задължение... както и другите предложиха, оралния секс е едно от решенията.

anonymous708973
02-13-2013, 09:41
Ебаси, това че човека не може да завтори, не значи че веднага трябва да му биете шута...Я си представете че авторката наистина го обича, именно за това е с него 3 години. Дай сега защото не е добър в леглото и да го късаме. Супер несериозно ми се струва. Ок, ще си хване перфектният любовник и после кво? Кел файда (както се вика) ако не го обича. Сексът е до време все пак. А относно това че е незадоволена - пича ръце и език няма ли? Вземете си играчки ако трябва, спрей за задържане и т.н, един онлайн сексшоп даже може да даде решение...

До време е, ама това време е от 50 нагоре поне. Ако сега използва спрей за задържане и има нужда от играчки, че да повтори, ако след 10 години още са заедно, нали си наясно, че тогава вече няма да издържи?
И винаги трябва да е или-или, нали? Или хубава връзка и кофти секс (което е невъзможно, ама айде), или кофти връзка с хубав секс. Няма шанс да си намери някого, който да я оправя като хората и поради това да го обича още повече, така ли?

JoLLiE92
02-13-2013, 09:45
Няма шанс да си намери някого, който да я оправя като хората и поради това да го обича още повече, така ли?
Що? Аз за да съм влюбена, сексът трябва да ми харесва. Може би съм нещо чалната. :Д
Иначе хората и над 50 правят секс, колкото и странно да ти звучи. :) Ако могат, к'во пречи.
п.с. като ти прочетох пак мнението, май сме на едно мнение :D :D

psychopath
02-14-2013, 04:30
Да, едно момче беше ми казало, че на тях им стига и 1, а след това го правели за нас. :Д

Пак е относително, при мен например не е така.
Стига да съм в кондиция, мога и искам още и още... ;d

anonymous708973
02-14-2013, 09:18
п.с. като ти прочетох пак мнението, май сме на едно мнение :D :D

Да :D

DarkTemplar
02-14-2013, 20:19
2рия рунТ е невъзможен, защото не е достатъчно рунтаФ.

Bastard
02-14-2013, 22:28
ФОСТАТА !

naksdy
02-15-2013, 01:24
До време е, ама това време е от 50 нагоре поне. Ако сега използва спрей за задържане и има нужда от играчки, че да повтори, ако след 10 години още са заедно, нали си наясно, че тогава вече няма да издържи?
И винаги трябва да е или-или, нали? Или хубава връзка и кофти секс (което е невъзможно, ама айде), или кофти връзка с хубав секс. Няма шанс да си намери някого, който да я оправя като хората и поради това да го обича още повече, така ли?

Пантерке, от мнението ти горе останах с впечатление, че си повече фенка на "връзка" от сорта на приятели с привилегии или секс за една вечер и т.н., отколкото на нещо по-дългогодишно. В смисъл такъв че ако ти се наложи да избираш хубава връзка и кофти секс, или кофти връзка с хубав секс, би предпочела второто, пък майната му дали "господин върховен ебач" те прави на парцал психически, важното е да си начесана (съжалявам ако звучи грубо). Не казвам че първия вариант е перфектен, но от двата определено ми се струва по-малкото зло.

_ivi_
02-15-2013, 01:52
Пантерке, от мнението ти горе останах с впечатление, че си повече фенка на "връзка" от сорта на приятели с привилегии или секс за една вечер и т.н., отколкото на нещо по-дългогодишно. В смисъл такъв че ако ти се наложи да избираш хубава връзка и кофти секс, или кофти връзка с хубав секс, би предпочела второто, пък майната му дали "господин върховен ебач" те прави на парцал психически, важното е да си начесана (съжалявам ако звучи грубо). Не казвам че първия вариант е перфектен, но от двата определено ми се струва по-малкото зло.

Бе нз за нея ама определено е готино да си начесана както трябва иначе ме халосва нервата.А по темата да кажа, че съм попадала на момчета, на които не им спада след изпразване и са готови веднага за втори тур.Рядкост са обаче.А авторката да изчака малко и след това да се постарае с устата като иска пак.

JoLLiE92
02-15-2013, 08:14
Пантерке, от мнението ти горе останах с впечатление, че си повече фенка на "връзка" от сорта на приятели с привилегии или секс за една вечер и т.н., отколкото на нещо по-дългогодишно. В смисъл такъв че ако ти се наложи да избираш хубава връзка и кофти секс, или кофти връзка с хубав секс, би предпочела второто, пък майната му дали "господин върховен ебач" те прави на парцал психически, важното е да си начесана (съжалявам ако звучи грубо). Не казвам че първия вариант е перфектен, но от двата определено ми се струва по-малкото зло.
Пантерката имаше предвид, че едното не изключва другото непременно. :)
А пък за мен са задължителни и двете, не може само с едното, което и да било то. Мисля, че и за нея е така.

Eskapel4o
02-15-2013, 14:22
Пайджина фостата за теп боклик

+1 :D:D /// Вие чували ли сте за Виагра ?

muhtesemfan
02-15-2013, 14:53
Пайджина фостата за теп боклик

Keep calm and FOSTATA!! :cool: :lol:

JoLLiE92
02-15-2013, 15:02
+1 :D:D /// Вие чували ли сте за Виагра ?
Ти чувал ли си за инфаркт?

Eskapel4o
02-15-2013, 17:15
Ти чувал ли си за инфаркт?

Голяма работа , все някога ще се случи .. :D

JoLLiE92
02-15-2013, 17:18
Е всеки път ли да я карат на Виагра?

Eskapel4o
02-15-2013, 17:42
Еми като няма друг начин ...

3oPuTy
02-15-2013, 17:46
Като не може бързо да се възстанови за втори тур,защо не пробвате с ония спрейчета за задържане?!Ако не искате спрейчета,има и презервативи с подобен ефект (ако не се лъжа Durex Performa бяха такива).

JoLLiE92
02-15-2013, 17:47
Не може да се ползва всеки ден според мен. :) Както и хапчето, което ти е името. ;)

ROFLWTF
02-15-2013, 18:12
рунТ вика.. :D

Eskapel4o
02-15-2013, 18:14
Не може да се ползва всеки ден според мен. :) Както и хапчето, което ти е името. ;)

Мерсаж .

JoLLiE92
02-15-2013, 19:03
Пак заповядай :) :D
Идете на сексолог , бе, ние не знаем дали ти си дърво или той не може да го вдига или какво друго има, че да ви препоръчаме решение.

anonymous708973
02-15-2013, 19:17
Пантерке, от мнението ти горе останах с впечатление, че си повече фенка на "връзка" от сорта на приятели с привилегии или секс за една вечер и т.н., отколкото на нещо по-дългогодишно. В смисъл такъв че ако ти се наложи да избираш хубава връзка и кофти секс, или кофти връзка с хубав секс, би предпочела второто, пък майната му дали "господин върховен ебач" те прави на парцал психически, важното е да си начесана (съжалявам ако звучи грубо). Не казвам че първия вариант е перфектен, но от двата определено ми се струва по-малкото зло.

Приятели с привилегии не съм имала. Категорично предпочитам сериозни отношения.
Но не бих избрала нито един от двата варианта в дългосрочен план. Не виждам и ситуация, в която да ми се НАЛОЖИ да избирам. В краткосрочен взимам хубавия секс и превръщам човека в просто приятел, който се чука готино, докато чакам на хоризонта да се появи някой, който хем си струва вниманието и отдаването, хем прави хубав секс.
Няма как някой, който ме прави на парцал психически, да прави хубав секс.. с мен. Просто не допускам такива хора край себе си, не съм мазохистка в това отношение.

marin4itu
02-15-2013, 19:55
Авторке, а ти пробва ли да му дадеш на твоето момче малко повече време? Колко често правите секс? Ако правите на 1 седмица примерно, е нормално да свършва бързо...

JoLLiE92
02-15-2013, 20:01
Нормално е да свършва бързо първия път, но не и да няма втори. :)

naksdy
02-16-2013, 02:38
Приятели с привилегии не съм имала........ В краткосрочен взимам хубавия секс и превръщам човека в просто приятел, който се чука готино....

Това горе не е ли едно и също? :D

anonymous708973
02-17-2013, 11:19
Второто е хипотетична ситуация :д

lipecek
02-17-2013, 17:21
Иии ? разделени ли сте вече какво стана ?

Beibityy
02-18-2013, 11:41
Не сме се разделили.. НЯМА И ДА СЕ РАЗДЕЛИМ ( не казвам никога, но поне засега ). Не виждам смисъл в това да се разделим заради единия му СЕКС. Аз поговорих за това с него и мисля, че той ме разбра. Правихме секс събота вечер и беше много, много по-добре. Първият път успя да издържи малко повече от обикновено, а след това успях или той успя да го вдигне учудващо бързо и то без проблем. Не знам как стана!! Интересно е, че беше пил алкохол преди това, не беше пиян нито замаян, по нищо не му личеше, че беше пил. Явно всичко зависи от неговата нагласа.

anonymous708973
02-19-2013, 06:22
Явно всичко зависи от неговата нагласа.

Сега е моментът да се притесниш защо от известно време нагласата му с теб липсва напълно.

И далеч не е само заради единия секс. Няма да усетиш как ще си скапете взаимоотношенията именно защото си незадоволена.

GiveMeLove
02-19-2013, 07:28
Айде заключете темата, първо се изчерпа, второ тоя "рунТ" отдавна приключи...

lipecek
02-19-2013, 10:46
Сега е моментът да се притесниш защо от известно време нагласата му с теб липсва напълно.

И далеч не е само заради единия секс. Няма да усетиш как ще си скапете взаимоотношенията именно защото си незадоволена.

абсолют !

Amore-Mio*
02-21-2013, 19:41
Всичко си е на психическа основа - хубавия секс си зависи от нагласата му. /Че ще се справи, че няма да се притеснява и така нататък. /

IseeDEADbodies
02-21-2013, 20:46
Така написано, разбирам че като свърши един път през деня и толкова. Чак на другия ден успява да го "вдигне". :lol: Изчакайте 5-10-15 минути и готово.

П.П. - пише се рунД, а не рунТ :)

SummerWave
02-22-2013, 16:43
И колко време след първия път пробвате за втори?