PDA

View Full Version : Срам ме е!



yamahayz125
02-10-2013, 18:32
Вече съм почти на 18 години,а още не съм си хванал приятелка. Ходя от известно време по дискотеките със цел да си намеря
някое свободно момиче но все нещо ме хваща срам да не се
изложа пред нея.Имам и случаи в които съм бил пиян и супер
много се закачам с момичетата ходя приказвам си ала бала,а
иначе не или слабо общи работи...Обаче общо взето разбрах,
че като съм пиян още повече няма да станат нещата.
Наскоро се бяхме засекли със едно момиче от стария ми клас те
бяха само момичешка компания и така гледахме се насам натам
и по едно време се засякохме навънка аз я заприказвах но пак
супер общите работи говорех не бях отпуснат да я закача нещо
по така да и намекна.После ми направи впечеление аз бях пак
навън и си приказвах със едни момчета и тя пак ме гледаше,
ама аз пак нищо не знам внушавам ли си намек ли е било...:@
Общо взето дайте ми някакъв съвет какво да правя,как да ги
заприказвам за какво,що??Иначе със момчетата си приказвам
имам доста приятели момчета и все във момчешка компания
съм.Смисъл не мисля,че съм някой "спареняк" тренирам си
бойни спортове фитнес...Нямам много пари като цяло,но
винаги гледам да съм си добре облечен нагласен абе както си
трябва.... :) Не съм правил още секс, и може би и заради
това не съм толкова отпуснат незнам.Иначе си ходя играя си
качвам са по масите изобщо не ме бърка дет се вика...:Д

Rosiita98
02-10-2013, 18:49
Просто се отпускаш и трябва да бъдеш себе си, това е цялата философия, няма абсолютно нищо сложно. Старай се да приказваш за неща, които на теб са ти приятни, както и на нея. :) Не знам какво повече да ти кажа.. :)

li0n
02-10-2013, 19:09
Силно ме съмнява да си по-дръпнат заради секса.
Отпусни се, кажи си "Голяма работа, ще заговоря тая, тая и тая". Все едно ще те изядат.

Tsukuda_Hiroshi
02-11-2013, 08:35
То ти ако чакаш по дискотеките да си хванеш нещо...

laila_94
02-12-2013, 08:04
В дискотеките ,мойто момче няма да стане ..Загуба на време си е.
Няма от какво да се притесняваш ,щом си си харесал момичето от стария ти клас,действай!
Представи си ,че говориш с приятел,бъде по-отпуснат,говори празни работи,ако трябва,просто трябва да се смеете ,дори и на най-глупавото нещо да е ,след това преминете на разговори по телефона,уговорете си среща..
Пиши и във Фейсбук,скайп ,разни такива,харесвай статуси и такаа

PainMonopoly
02-12-2013, 11:02
Това че си на почти 18 и си девствен и не си имал гадже, е НОРМАЛНО. Може да си заобиколен от по-успешни хора от теб, но момчетата се развиват много по-късно от момичетата и физически и психически, някои на 18 изглеждат 6 клас и нямат никакъв шанс да им провърви преди 20. С опита и съзряването ще започнат да ти връзват много повече.

Това което можеш да направиш сега е да се погрижиш за социалния си живот. Движи се в нови компании, ходи на различни извънкласни дейности, запознавай се с нови хора, независимо жени или мъже. Ходи на места, където е лесно да се запознаеш с нови хора. Ако познаваш повече хора, ще познаваш и повече жени и ще има по-голям шанс някоя да ти хареса (да, на първо място трябва ТИ да си избереш жена, което понякога не е лесно), да се пробваш с нея и да ти върже.

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 17:31
СЪгласен сЪм с горното мнение! И освен това не трябва да стоиш и да чакаш да те избират. Не си стока!! Ти трябва да избереш, ти трябва да направиш крачката! Да, може да те отхвЪрлят, да ти се изсмеят, да ти кажат GTFO, но това не трябва да те спира! Ако си готин, ако си себе си и ако не подражаваш на някой друг, за да се харесаш, само курвите дето са те отрязали губят, защото някой ден като видят, че ти всЪщност си готин и не си някой пуряк като тия, дето ги чукат, ще ти се молят... Само че трябва да си имаш пЪрво - самоуваението и чак след това ще почнат да те уважават. СЪщото е и с харесването. Ако ти сам не се харесваш - как очакваш някой друг да го направи?? Играй го по-спокойно - живота е пред теб ;)

Amore-Mio*
02-13-2013, 11:56
Недей да си мислиш, че си никакъв щом си нямаш приятелка. Всичко с времето си. А дискотеките особено не са подходящи за гая цел. Просто недей да търсиш, то само ще си дойде, когато най-малко го очакваш.

Tyler The Creator
02-13-2013, 13:05
Късметлия... голям зор да си хванеш приятелка... нерви...

marilyn
02-13-2013, 14:06
Не можеш, защото се сдухваш и си мислиш, че все ще те отрежат. Отпускаш се, ще пробваш, ще те режат... ама така е. Няма мъж дето никога да не е бил отрязван, спокойно и на теб ще ти излезе късмета.

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 04:39
Боже! Колко се радвам, че си нямам приятелка!!! Особено и точно днеска ще ми е 1 от най-спокойните дни през годината!!! Ще мисля само и единствено за себе си!!!Бахти якото... на автора да му имам проблема!

SilentlyLoud
02-14-2013, 09:30
^that !

И мен ме беше срам докато не издържах да съм единствения на сухо. Първите опити за свалки с непознати бяха толкова голям fail , че чак си беше тъжно.

minchorna
02-14-2013, 09:44
^that !

И мен ме беше срам докато не издържах да съм единствения на сухо. Първите опити за свалки с непознати бяха толкова голям fail , че чак си беше тъжно.

разкажи някой,моля те 8-)