PDA

View Full Version : ФЕН Татус..



Thuggg
02-10-2013, 21:15
Здравейте всички Проектирах си два вида татуси, но не-мога да реша кой да си татуирам. Според вас кой от двата модела е по-добър ? Поздрави..

Ето ги и тях: http://prikachi.com/images/139/5852139W.jpg 1
http://prikachi.com/images/140/5852140h.jpg 2

TrollFaace
02-10-2013, 21:21
Ганстеееееееееер

psychopath
02-11-2013, 00:14
Мисля, че са адски глупави. : )

xoxi
02-11-2013, 09:13
Определено 1.

Thuggg
02-11-2013, 09:44
Първо само да отбележа ДОЛНИ ХЕЙТЪРИ И ФЕНОВЕ НА азис И на чалгата като цяло, НЯМАТ право да живеят а камоли да коментират !!! Запазете си хейтърското и чалгаджийско мислене за вас !!!

ivetty9
02-11-2013, 16:58
1

SuperBadSuperFresh
02-12-2013, 21:21
1,и недей да обиждаш като селянин.

gimmesomemo
02-13-2013, 10:16
Батко, аз не съм от азис-феновете. Слушам хип-хоп като цяло и съм на мнение, че трябва да си пълен олигофрен за да си татуираш ръчичка, на която пише Тупак. (прилича ми на онези пластмасови ръчички, които братята роми си лепяха на задния джам на жигулата)
По темата: 1 е по-ставащо

Alchemist
02-13-2013, 11:54
Слушам хип-хоп от пеленаче, обаче тва просто е нереално грозния татус, макар и да пише 2PAC на него. Помисли много добре преди да си го сложиш, щото остава за винаги и един ден може да се хванеш за главата и много да искаш да се върнеш назад в времето за да си вкараш една стабилна дясна... А относнко кой от двата - еми и двата са еднакво противни, но все пак тва е моето мнение и решението си остава твое.

Nam3less3
02-13-2013, 12:05
Толкова ли си евтин като човек, че да си татуираш името на някакъв афроамерикански рапър(дори и да е добър и да има "смислени текстове")?
Сигурно българските поети имат по-смислени стихотворения с по-важни житейски мъдрости, що не си татуираш техни имена?
Да не живееш на улицата и да си имаш gang?

Thuggg
02-13-2013, 14:06
Братлета имам къде къде по безсмислени татоси, а и да ви кажа Тупак НЕ Е бил само най-добрия рапар, но също така е бил и велик човек доколкото сам можел да разбера от действията му начина му на мислене и от приятелите му и роднините. И дали сам бил евтин човек тук просто нямаше НИКАКЪВ смисъл братле..!! Значи за да не сам евтин трябва да си татуирам собственото лице ?!? А какво, пак ли ще е евтин човека татуирал си майка си на гърдата ? пп: Имам подписа на Васил Левски на под-бицепса пак ли сам евтин човек ?!?! Или ако си татуирам кръст пак ли сам евтин човек ве ??? Ай спрете с тоя хейт и тая завист шото ако вие си направите татус мама и тати ще ви гримират !

Nam3less3
02-13-2013, 14:35
Братлета имам къде къде по безсмислени татоси, а и да ви кажа Тупак НЕ Е бил само най-добрия рапар, но също така е бил и велик човек доколкото сам можел да разбера от действията му начина му на мислене и от приятелите му и роднините. И дали сам бил евтин човек тук просто нямаше НИКАКЪВ смисъл братле..!! Значи за да не сам евтин трябва да си татуирам собственото лице ?!? А какво, пак ли ще е евтин човека татуирал си майка си на гърдата ? пп: Имам подписа на Васил Левски на под-бицепса пак ли сам евтин човек ?!?! Или ако си татуирам кръст пак ли сам евтин човек ве ??? Ай спрете с тоя хейт и тая завист шото ако вие си направите татус мама и тати ще ви гримират !Да си татуираш кръст е обида към християнството(което изрично казва да си пазим телата чисти - т.е. и да нямаме татуировки), да си татуираш подписа на Левски е обида към паметта му(самият Левски никога не би си направил татуировка).
И какво има да завиждаш на някой че си дава парите да му бодат кожата? А всички разумни родители биха попречили на децата им да се татуират.

Thuggg
02-13-2013, 14:44
Да си татуираш кръст е обида към християнството(което изрично казва да си пазим телата чисти - т.е. и да нямаме татуировки), да си татуираш подписа на Левски е обида към паметта му(самият Левски никога не би си направил татуировка).
И какво има да завиждаш на някой че си дава парите да му бодат кожата? А всички разумни родители биха попречили на децата им да се татуират.

ИДИ И СЕ ПРЕГЛЕДАЙ !!!

Nam3less3
02-13-2013, 15:01
ИДИ И СЕ ПРЕГЛЕДАЙ !!!Ми аз ти казвам факти, кое не е вярно от написаното? Ти май не си в ред.

Thuggg
02-13-2013, 15:21
Ок нека да приемем че всеки си има собствено мнение и всеки мисли различно..:) Стига толкова спам !

Nam3less3
02-13-2013, 15:23
Ок нека да приемем че всеки си има собствено мнение и всеки мисли различно..:) Стига толкова спам !Ами то не е до твойто или мойто мнение, ако искаш да си татуираш кръст, би трябвало да си християнин, а християнството отрича тия практики, всеки ще ти го каже.
А Левски според теб би ли се татуирал или харесал татуировките, че да му отива други хора да си татуират подписа му?

Thuggg
02-13-2013, 16:28
Ами то не е до твойто или мойто мнение, ако искаш да си татуираш кръст, би трябвало да си християнин, а християнството отрича тия практики, всеки ще ти го каже.
А Левски според теб би ли се татуирал или харесал татуировките, че да му отива други хора да си татуират подписа му?


Ок ти си най-знаещият в този сайт !! Доволен ? Стига спам !!!

Nam3less3
02-13-2013, 17:03
Ок ти си най-знаещият в този сайт !! Доволен ? Стига спам !!!
Не съм доволен, защо наричаш хората дето не харесват тия измислени татуировки хейтъри и фенове на Азис, и аз слушам песните на Азис, проблем?

Thuggg
02-13-2013, 18:29
Не съм доволен, защо наричаш хората дето не харесват тия измислени татуировки хейтъри и фенове на Азис, и аз слушам песните на Азис, проблем?


Да има ГОЛЯМ проблем !?!?! НО знаеш ли как може да се реши ????? КАТО СЕ застреляш заедно с всички фенове на тоя дебел педерас !!! Ай чезвай от темата ми вече шот ме дразниш !

psychopath
02-14-2013, 05:16
буахаххахахахахаха
т'ва белите негри сте редко тъпи същества
татуирай си onli got ken jadj mi и thug life

д'еба тия хейтъри :Д

Thuggg
02-14-2013, 06:06
буахаххахахахахаха
т'ва белите негри сте редко тъпи същества
татуирай си onli got ken jadj mi и thug life

д'еба тия хейтъри :Д



Ам за вас азис-феновете какво да говоря ? пхахахахахахахах Само като видиш как пишеш и ти става ясно с какъв неграмотен боклук си пишеш :D Който знае само да върти гъза на кючеци и да не се къпе по-10 дена :D хахах Ей смешник ходи да лапаш на азис и не пиши в теми в които не разбираш нищо..!!! Жалко че е пълно с такива утрепки като теб в България !! :( Бял негар БРАВООО най-новият лав !!! Пълен боклук си ти братле !!!

psychopath
02-14-2013, 08:16
Всеки, който те смята за имбецил и си прави ташак с теб е азис-фен ли? Забааавно, ама пробвай нещо друго, всичките рапърчета сте много смели в интернет, ама се на живо се насирате и не ви се верва...
Ама какво ти обяснявам на теб, освен рап и азис, друга музика няма.
А за грамотност...недей да ми говориш, негарска утрепка с тъпи лавове.

Надявам се целия да се нашариш с глупави татуси, ама само ме е яд, че си прекалено тъп, за да се осъзнаеш и да съжаляваш какви простотии си си направил. хахахаха

TheBobqk
02-14-2013, 08:49
Първия татус, определено.
Не ми се четат 4976 поста с наредби, но към автора на темата. Това, че някой не слуша рап, не го прави фен на Азис. Има и други стилове, освен рап и чалга. Явно си прекалено ограничен, за да го осъзнаеш. Смешно е.
Към тея, дето толкова не им харесва татуса, хубаво като не ви харесва, ама защо обиждате? Той ще си го носи, не вие. Не мога да разбера логиката и на двете страни.
Мда, нападайте.

Falstad
02-14-2013, 12:13
И двата са ми крайно противни...
Пс: Не слушам Азис, Но както се каза по-рано,тези Афроамерикански татуси са си някакви Gangster wanna be изпълнения.

Thuggg
02-14-2013, 13:27
Аз обаче сам виновен защо подяволи те искам мнение от деца на 14-15г. :D :D :D МОЛЯ АДМИНИСТРАТОРА ДА ИЗТРИЕ ТЕМАТА !!! Има много омраза и завист тук !! Жалко деца на 14-15г. са по озлобени и от депутати те и политиците !! ЖАЛКО :Х

Thuggg
02-14-2013, 13:31
Първия татус, определено.
Не ми се четат 4976 поста с наредби, но към автора на темата. Това, че някой не слуша рап, не го прави фен на Азис. Има и други стилове, освен рап и чалга. Явно си прекалено ограничен, за да го осъзнаеш. Смешно е.
Към тея, дето толкова не им харесва татуса, хубаво като не ви харесва, ама защо обиждате? Той ще си го носи, не вие. Не мога да разбера логиката и на двете страни.
Мда, нападайте.



Брат тези деца започнаха да ме нападат като започнаха да ми викат бял негър и всякакви такива !! Писнало ми е от малки педерасчета които се правят на маже в нета а в истинският живот са като мишлета коиито никой не забелязва !! Сигорно и затова са толкова злобни и жестоки това обаче в живота няма да им помогне !!! Както виждаш аз просто исках мнение кой от двата варианта да си татуирам а НЕ дали са биле грозни или противни !!!!!

Nam3less3
02-14-2013, 18:30
Ти си по-лош и от децата, щом не знаеш друго освен рап и фенове на азис, само децата се делят на разни такива групички(и то не в културните квартали), та е ясно какъв си.

Thuggg
02-14-2013, 18:33
Брат това че сам татуиран като затворник и че живея в лош квартал и че слушам РАП не ме прави лош човек !!! Не ме съди без да ме познаваш !! И ай стига с тоя спам вече !! МОЛЯ ДА ИЗТРИЕТЕ ТЕМАТА !!

Nam3less3
02-14-2013, 19:50
Брат това че сам татуиран като затворник и че живея в лош квартал и че слушам РАП не ме прави лош човек !!! Не ме съди без да ме познаваш !! И ай стига с тоя спам вече !! МОЛЯ ДА ИЗТРИЕТЕ ТЕМАТА !!Ами махни си татуировките, слушай други музики и ще станеш пример за квартала си.