PDA

View Full Version : Време...



asuka666
02-11-2013, 02:42
Времето заличи крехкото ми минало...превърна ме в хладнокръвна личност.Времето ми даде сила,любов щастие тъга неблагоразумие...Понякога се замислям защо то съществува.
Заради времето лявата ми детска и нежна ръка се разкървави...белези и гривни!Те прикриват резултата от болката на глупавото ми детско сърце.Ледени студени тръпки побиват тялото ми...Да, точно в този момент.Аз съм от малкото хора на които всяка секунда е важна.Исках да режа и наранявам тялото си за да пресече психическата ми болка...Лека миризма на парафин витае и разкъсва живота и всичко е на косъм от смъртта!Толкова усилия за благоприличен живот а той рухва малко по-малко...
Всеки ден минавам от празните места изпълнени със спомени и щастие...Времето променя...Времето мрази.Обещах да не режа никога повече...но заради времето си заслужава!Какво е време?Време е това което оставя само снимки и неясни спомени!И никога нищо няма да е същото както преди!Оставям другото на вас...Продължете историята с няколко изречения..

ShtrudeL
02-11-2013, 03:41
Продължете историята с няколко изречения..

..И един прекрасен слънчев ден си срязах вените на фона на грийн дей, за да направя нещо добро за света. И тогава времето спря. Намериха безжизненото ми тяло във ваната. /damn! знаех си, че трябваше да си сложа екстеншъните, нали ще ме снимат фотографи на мястото на престъплението! >.</





*въйййй че садо мазо
въййй че емо и депресия
инаК си режа хляб.

ShtrudeL
02-11-2013, 03:42
А сега сериозно:


Толкова усилия за благоприличен живот а той рухва малко по-малко...

Дека са ми пръстИнИте, ма?!

ShtrudeL
02-11-2013, 03:46
Отделих от хипер ценното си време, в което трябваше да си изям кифлата с шоколад тази сутрин. Трябва да се оправям за лекции. Времето е ценно!
http://media.tumblr.com/408eb3490a0053df31902c1a797afc96/tumblr_inline_mhsfckFBnZ1qz4rgp.gif

asuka666
02-11-2013, 06:56
А сега сериозно:



Дека са ми пръстИнИте, ма?!

Еййй похарчи меееее!!! :D:D:D

asuka666
02-11-2013, 06:58
Голема психария стана...Чак и във вана...Екстри ^^

TrollFaace
02-11-2013, 08:19
След ваната фостата