PDA

View Full Version : Въпрос за цигарите



Fazer
02-11-2013, 11:24
Здравейте, един приятел ме тормози около 2-3 дена по 1 странен въпрос за цигарите.. Той пуши от 3-4 деня някъде и все още му се вие свят като пуши.. Та въпроса е, защо като дръпне от цигарата и "глътне" дима казва че има усещане, все едно всеки момент ще се разкашля (докато върви дима) и после усеща като парене на гърлото и пита дали го прави правилно :D Извинявам се за глупавия въпрос, но това е единствения начин да го накарам да спре да ме тормози :D

nyxu
02-11-2013, 13:49
trollll

NqmamName
02-12-2013, 17:04
твоя приятел на 12 ли е, или на 10?

Fazer
02-13-2013, 14:44
Всъщност е на 15, но е малко глупавичък и не ме слуша :D Затова искам някой да му отговори както трябва, за да му затворя устата :D

DieselBlood
02-14-2013, 00:07
Зависи какви цигари пуши. Има такива, от които след като си дръпнеш, имаш чувството, че са те хакнали с тиган. Без да кажеш какви цигари пуши, не мога да кажа дали от това му се вие свят. Иначе за кашлянето, от 3 години пуша и продължавам да кашлям. Баща ми пуши от 34 години и също кашля. Паренето е само първите няколко месеца.

Fazer
02-14-2013, 14:19
Пуши Victory (които прочетох, че са доста слаби) и казва, че изобщо не кашля :O

calinca
02-16-2013, 02:40
Та въпроса е, защо като дръпне от цигарата и "глътне" дима казва че има усещане, все едно всеки момент ще се разкашля (докато върви дима) и после усеща като парене на гърлото и пита дали го прави правилно :D

Защото пуши от 3-4 дена. Кашлянето е естствена реакция при навлизане на разни не дотам естествени субстанции в дихателните пътища. Като свикнат дихателните пътища, че това им пристига редовно, ще спре да кашля. Евентуално пак ще започне след някакво количество години, когато има проблеми от продължителното тютюнопушене, ама това вече е друга бира.

ПП На второ четене, аз май изобщо не съм разбрала за какво става въпрос. Как така хем му се кашля, хем изобщо не кашля? Това второто нещо ми беше убягнало.

Takova
02-18-2013, 11:11
Този Форум хич не се е променил :D

ShtrudeL
02-19-2013, 05:09
Защото е тъп пубер.


Той пуши от 3-4 деня някъде и все още му се вие свят като пуши..

Звучи така, сякаш си е направил пиърс, който чака да зарасне..