PDA

View Full Version : Безплатна регистрация в Орифлейм



JoLLiE92
02-11-2013, 10:32
Както знаете аз съм консултант на Орифлейм и съм много доволна от това, иначе нямаше да се занимавам. Орифлейм регулярно прави кампании за безплатна регистрация, каквато има от днес (иначе е 15лв.) Освен това, ако се регистрирате сега, има подаръци за новорегистрирани - трябва да направите своите лични 100 точки за месеца и печелите крем за тяло Enigma, ако направите 100те точки и през следващия каталог печелите парфюмът Enigma, на който мирише крема и ще си имате комплект, а парфюмът е наистина парфюмна вода, не тоалетна вода, а ако направите и през 5тия каталог точките си, печелите уникалната нова чанта на Деми Мур за Орифлейм! И всичко това напълно безплатно :)
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483459_450179571717687_1855873727_n.jpg
Орифлейм е шведска компания за козметика, това го знаете. Нещата им не се тестват върху животни и никога не са се тествали. Ако не харесате нещо, можете да го върнете и да ви възстановят парите, което на мен никога не се е случвало. :) Всичко това го знаете, аз съм тук да ви кажа тънкостите.
Орифлейм е построен на схемата на мрежовия бизнес - с всяка поръчка вие натрупвате точки. Тези точки играят роля за нива - 3%, 6%, 9% и така нататък. Тези проценти означават, че вземате съответния процент от оборота на Орифлейм за каталога. :) Тоест не печелите само от директните продажби. Мои колежки на 9% вземат по една обикновена заплата от Орифлейм допълнително. Освен това когато стъпите на съответен процент, вземате подарък. :)
http://www.ori.bg/business/images/plan_na_uspeha.png
Извън процентите, печалбата ви е 30% на всеки продукт. На всеки - няма норма, която трябва да попълните. Може да пуснете и едно нещо, ако така си решите. Плаща се единствено 2лв такса обработка ДО поръчката, в която правите 100 точки, Поръчката със 100 точки ви е безплатна, всяка следваща е 0.75лв. Има вариант (от който аз винаги се възползвам) вместо 2лв да платиш малко повече - 3.50, 3.90 и да вземеш много намален продукт на Орифлейм , който всеки каталог е различен - Продукт замяна такса обработка. :) Винаги знаеш какъв е този продукт и ако не ти трябва може да се откажеш, но така или иначе им давам 2лв, по-добре да дам още малко и да взема нещо. По този начин си взех едни страхотни тройни сенки, които в каталога струват 15лв, един гланц последния каталог, който също е около 15лв, а сега ще си взема уникалната Нежна грижа, моята тъкмо взе да свършва.
Ако си поръчате нещо за 30лв например, вие плащате 30/1.3 = 23.08. Останалото е за вас :)
Най-лесния начин да печелите от Орифлейм е вашите приятели и клиенти да станат ваши консултанти. Точките, които те правят, са И ваши точки. :)
http://www.karieri.bg/shimg/zx500y290_719586.jpg
Освен това, в сайта има промоции, но под промоции имам предвид -70% намаления. Бях си взела една чанта, която струва 45лв, беше намалена на 15, с отстъпката за консултант ми излезе 10-11. :) Къде дават така? Има и редовно в каталога продукт "ако направите поръчка за 35лв от каталога", което за теб като консултант е по-лесно. Поръчах един крем за лице на майка ми за 15лв, вместо за 50 последния път. А обикновените продукти за домашна употреба ми излизат по-евтино ако си ги поръчам от Орифлейм, а и знам какво купувам. Например душ-гел 750мл излизаше 6 и нещо. Това в магазин няма да го видите никога. Самобръсначките постоянно ги поръчвам, те са две в комплект и не са от онези най-простите и последния път ДВЕТЕ бяха 1.60 - нещо, за което в магазин ще дадеш 3-4-5лв. Ако си направиш точките също има разни промоции, миналия месец си тръгнах от Орифлейм с кафе-машина :---)
И така - за тея точки. Хубаво е (никой не те задължава) но е хубаво да направиш 100 точки на месец. 100 точки са около 160лв поръчки по цени в каталога. Хубаво е ако искаш да растеш в Орифлейм, да си правиш 100те точки и да присъединяваш нови консултанти към теб.
Аз лично обожавам това, че поръчката идва на следващия ден, след като съм я пуснала. Няма чакания, освен това няма и дата, на която трябва да пуснеш поръчка. Пускаш в сайта или офиса, вземаш от офиса. :)
Предимства:
1. няма минимална квота, която трябва да направиш, за да пуснеш поръчка, можеш ако искаш и едно нещо да пуснеш;
2.отстъпката не е 10%, а 30%;
3.няма дата, на която да даваш поръчка, може всеки един ден, всеки един час;
4.поръчката идва на следващия ден, не си забравил какво си поръчал докато пристигне.

Присъединете се към нас : http://bg.oriflame.com/recruits/online-registration-consultant.jhtml?content=&_requestid=3441650

Ако имате въпроси -заповядайте в темата или на лични съобщения :) :---)

weheartiit
02-11-2013, 19:31
Аз искам да попитам дали ако станеш консултант може да не взимаш поръчки
от другите ами просто да ползваш отстъпката.
Може да си го написала по-горе,но аз малко се обърках в текста и дам . :D

JoLLiE92
02-11-2013, 19:38
Може, разбира се. :) Никой не те задължава да имаш определено количество поръчки, нито някаква сума. Може и едно нещо да поръчаш :) Аз поръчвам главно за себе си, майка ми и най-близките.

weheartiit
02-11-2013, 19:46
E,така излиза доста изгодно.
Ще си помисля малко защото има много неща от орифлейм,които
ми харесват,но цените не ме остройват (например на бронзиращите перли :3)
и може би ще ти пиша ЛС да ми обясниш по-подробно.

JoLLiE92
02-11-2013, 19:48
Моите перли заедно с четката ми излязоха 16лв . :) От години им се каня и ги бяха намалили доста веднъж, бяха сложили и четка подарък и ги грабнах :Д

BuBzzz
02-11-2013, 20:19
аз си направих :) избрах си няколко яки работи и сигурно ще си поръчам

vampire_girl_
02-11-2013, 20:27
Не е ли почти невъзможно да накара хората да си накупят неща за 160 лева?

JoLLiE92
02-11-2013, 20:46
аз си направих :) избрах си няколко яки работи и сигурно ще си поръчам
Добре дошла! :---)


Не е ли почти невъзможно да накара хората да си накупят неща за 160 лева?
Ами не чак толкова. Ако им показваш неща, които наистина си заслужават, или от които знаеш, че имат нужда.. Примерно моите приятелки все казват нямам сега излишни глупости, но като им кажа този месец има еди какво си, излиза ти толкова пари .. и се навиват, те не са се замислили понякога. Другият начин е ако имам в себе си продукта, който препоръчвам, и им дам да опитат. По тоя начин и аз съм си поръчвала неща, по тоя начин открих и един мега-як парфюм, който нямаше дори да помишира, защото по опаковката ми изглеждаше тежък и сладникав, а той е страшен. Love Potion :---)

Освен това аз гледам да си поръчвам нещата, които са качествени. Например кремовете за ръце и крака има по-евтина серия и по-скъпа , която се води медицинска, колко е медицинска не знам, но факт е, че са забележимо по-добри.

VWoodsen
02-12-2013, 12:13
Имам желание да стана представител,но искам по-добре да се запозная с самата дейност като как се поръчва,какъв процент получавам аз и така :D Би ли ми обяснила на лично ? :)

JoLLiE92
02-12-2013, 12:19
Разбира се, питай каквото искаш. :)

JoLLiE92
02-12-2013, 20:10
Който има въпрос или желание да се регистрира - да ми пише на ЛС :)