PDA

View Full Version : Мнения за първа езикова гимназия Варна



o.O
02-11-2013, 12:25
Здравейте, искам да разбера дали е вярно, че в първа езикова учителите оставят ниски оценки на децата, които се стараят и дали наистина не преподават уроците в час?! Аз съм седми клас и мисля да кандидатствам там с АЕ ... кажете мненията си :)

Ukhtar
02-11-2013, 14:07
Влез с немски, пак ще си заобграден/а от идиоти, но ще излезеш с два езика. Ако действително имаш желание да учиш, гимназията като институция може да ти предложи доста.

o.O
02-11-2013, 15:01
Мерси, а знаеш ли дали тези слухове са верни?! Понеже аз не съм от най-умните за да вляза с немски, възможно е да вляза, но все пак искам да знам дали слуховете са верни

ameli
02-11-2013, 16:55
Има учители и учители. Едни пишат шестици за добър ден (особено 11-12 клас), други изстискват и последната капчица от теб. Никой не знае ти на кого ще попаднеш. (:

kamen971
02-11-2013, 19:51
Аз лично уча в Първа езикова гимназия с немски език и съм горд с това . Повярвай ми , преди 1 година кандидатствах и всичките тези слухове ги имаше - училището било за зубари , само най-умните влизали и това с оценките ,което ти спомена. Искам да ти кажа само ,че съм 9 клас и това е най-доброто училище във Варна ,и си струваше всеки ден ,които отделих да се подготвям 7 клас за да вляза.Беше трудно ,но си струваше.Лично моят бал беше 34,768 - нещо от сорта ,но искам да ти кажа ,че ако учиш ще влезеш. Има адски много хора от моя випуск и от по-горните ,които просто не заслужават да са тук - не знам как са влезли но съм сигурен ,че това не е тяхната среда.Учителите са прекрасни , няма лош учител - всичко зависи от теб . Те правят всичко възможно за да изкараш повече- дават ти хиляди възможности ако не се представиш някой път на контролно ( на всеки се случва) . Ако влезеш тук ти гарантирам ,че няма да съжаляваш . Сигурно знаеш за салона ... няма такъв в друго българско училище.Имаш прекрасни условия за развитие и това училище ще ти даде огромен тласък за напред. Съветът ми е - УЧИ !- и не прави компромиси със себе си.

o.O
02-12-2013, 10:06
Мерси много на всички.. Реших да кандидатствам там... ще уча много и ще вляза :)

ameli
02-12-2013, 18:03
Да се обадиш Септември :Д

o.O
02-14-2013, 12:47
Да се обадиш Септември :Д
непременно :)