PDA

View Full Version : 100 кила



tinka_mandarinka13
02-11-2013, 14:19
Абе хора искам да ви питам какво мислите за 100 кила ??? Аз понякога слушам някой негови песни ! Обаче много...............псува ! ;д Вашето мнение е: .......

POLLINA
02-11-2013, 14:34
е,и?
килата майкаааа <3

forside1
02-11-2013, 15:38
Уважавам факта,че поддържа българската хип-хоп сцена на добро ниво, имам впредвид от към аудитория.Повечето му текстове са абсолютно безсмислени, но пък никой не те кара да се вслушваш в тях :) .Прави добро шоу по клубовете и дискотеките, за Live изпълненията става въпрос. Иначе не бих си пуснал негова песен когато съм си сам вкъщи със сигурност :)

FuCKkK13
02-11-2013, 15:42
килата го уважавах много със старите му песни.. и все още го уважавам,защото той в едно интервю каза '' не правя вече този рап - сещате се,тежки рап,защото много хора не разбираха песните ми,сега правя песни ей така за купони,за забавление'' може да не е точно така,но определено същото нещо каза... и каза,че определено си харесваше старите песни,но сега разпуска .... песните които сега прави - за забавление биват,но не бих си ги пуснала у нас... откъм текст - пълна дупка,а на рапа това му е хубавото,че песните не са 2 повтарящи се изречения по 10 пъти за 2мин. ... и си пускам само старите му песни

Sc0RcH
02-11-2013, 17:44
Тъп мангал, да пукне с оня Dim4ou дано!