PDA

View Full Version : ало ало ало ало



Claymore
02-11-2013, 17:46
Имам една функция на телефона да блокирам определени номера
1. Какво чува човек когато ми звънне
2. Няма да може да ми праща смс-и, нали?

Claymore
02-11-2013, 18:16
Оф, да му се не види. Как мога и смс-ите да блокирам?

Claymore
02-11-2013, 18:28
Лол, не искам да блокирам всички, аз така живея :lol:

NaOH
02-11-2013, 18:47
Имам една функция на телефона да блокирам определени номера
1. Какво чува човек когато ми звънне
2. Няма да може да ми праща смс-и, нали?

Хардуерно блокиране (от оператора) не знам как става, ама Андроид има доста програми за блокиране на разговори. Любимата ми е Root Call Blocker Pro, очевидно изисква руут.
Дава ти да избереш различни начини на блокиране, например черен списък, при който блокираш определени номера, или обратното - само разрешени номера могат да ти звънят.
Можеш да си избереш какво да получава другия - веднага затваряне при набиране, сигнал свободно, изключен телефон, сигнал заето и т.н.
Блокира смс-и и т.н., най-доброто, което може да се намери :)

Claymore
02-11-2013, 19:01
руут?

LovEsIckk
02-11-2013, 19:03
Чува "Фостатааа"

Claymore
02-11-2013, 19:07
Няма чак толкова голямо значение какво ще му даде на него, въпроса е аз да не виждам смс-а.
И отново - руут?

NaOH
02-11-2013, 20:27
Няма чак толкова голямо значение какво ще му даде на него, въпроса е аз да не виждам смс-а.
И отново - руут?

Руута ти дава пълни права върху телефона, разбирай го като безопасно хакване, което ти дава разрешение да правиш каквото искаш, без самото то да поврежда нещо. Има много програми, които използват тези функции, например горната за блокиране на разговори, изтриване на ненужни програми, правене на резервно копие на инсталираните програми, контакти и смс-и и каквото друго се сетиш.

И не слушай Илко, руута и преинсталацията на андроида са две независими неща. Можеш да руутнеш и да си пазиш сегашния андроид, без да променяш нищо по него.