PDA

View Full Version : Учебна тетрадка - СПЕШНО



stilra2
02-11-2013, 19:20
Здравейте! Трябва ми помощ за учебната тетрадка по география и икономика за 6 клас на издателство Просвета. Имам да попълвам МНОГО. Повече от един раздел. Не ме питайте как стигнах до тук - дълга история. Не че не бих могъл да я попълня сам, но точно сега нямам излишно време. Всякаква помощ ще ми е от полза. Най-добре ще е, ако ми помогне някой, който е завършил 6 клас с отлично попълнена тетрадка. Разчитам на вашата помощ. Разбирам, че едвали ще можете да помогнете за 1 ден, не е толкова спешно, НО до края на тази седмица ще ми е нужна помощ, а после... вече ще е късно. МОЛЯ ви нуждая се от help.

p.s.: Не се стряскайте от това, че имам празен повече от един раздел. Трябват ми само някои задачи.

wish.it
02-13-2013, 17:37
Защо не препишеш от някое дете в класа ти? Приятелите ми така правят.

Amore-Mio*
02-16-2013, 13:57
Още повече, че вместо да си губиш времето във виртуалното пространство - можеш да седнеш и да си го попълниш сам, па тъкмо и ще запомниш по нещо. Оправданието е безсмислено, щом имаш предостатъчно време и предостатъчен срок - сядаш и си попълваш учебната тетрадка.

stilra2
02-18-2013, 14:37
Още повече, че вместо да си губиш времето във виртуалното пространство - можеш да седнеш и да си го попълниш сам, па тъкмо и ще запомниш по нещо. Оправданието е безсмислено, щом имаш предостатъчно време и предостатъчен срок - сядаш и си попълваш учебната тетрадка.

Ти ме разсмиваш бе!!!!! Въобще не си губя времето във "виртуалното пространство". Не ми се прави на даскал. По тази логика целия този раздел е безсмислен. В него всеки търси помощ, а друг му помага. с какво тогава моята молба е по- различна от тези на другите. Ми на всеки да кажем тогава "вместо да си губиш времето си напиши". Кой ти е казал, че имам време???? АААА??? Да не си ми ръководител, че знаеш. Не съм казвал, че АЗ имам предостатъчно време. АЗ нямам, защото уча и нямам време за тетрадката. Просто тази година се получи така, че изостанах. Казах, че има предостатъчно време за предаване на учебната т. за проверка, а не че аз имам време. По цял ден уча и то не ми стига. Аз не съм от МНОГОТО, които се разголват по чалготеки. 5 години подред завършвам с ПЪЛНО отличие, единствен в класа. И то благодарение на това, че не си "губя времето". Смятам, че съм запомнил предостатъчно неща. Нямам нужда от допълнително запомняне. Човешкият идиотизъм просто няма край.
Благодаря за помощта.

stilra2
02-18-2013, 14:38
Ха, още ми е смешно от тебе.

Amore-Mio*
02-18-2013, 15:36
А ти не усещаш ли, че противоречиш сам на себе си?
Щом знаеш нещата и с такава убеденост се опитваш да натрапиш мнението си, и то е, че именно знаеш нещата - тогава какъв ти е проблема да го напишеш, пак питам? То , по принцип, човек, когато сяда да учи и си има учебна тетрадка, си учи и след това си затвърждава знанията с учебната тетрадка. Това "изостанах" някак не върви.
И пак: вместо да седнеш и да ми пишеш обяснения, и да очакваш и да се натрапваш с мнението си - можеше поне една задача да напишеш. Хайде, някой друг път с обидите ти може и да се получи да засегнеш някого и да го провокираш да ти помогне.

stilra2
02-18-2013, 16:29
Хааааах. Ма ти за комедийна ли звезда ще кандидатстваш? Още ме разсмиваш! Наистина ли мислиш, че ще стоя безпомощно с надеждата някой да ми напише отговор. Ако не си забелязал темата е от преди 1 седмица. Аз тая тетрадка отдавна я написах. Слава богу се намери съученик, с който учихме заедно и ми помогна за тетрадката. Да съм споменал, че не съм я написал още??? НЕ! Ама ето, че ти не мислиш така. Явно ти знаеш по-добре от мен дали съм написал или не. Аз мога да я напиша сам. ДА имам нужните знания, за да се справя сам. Но нямам времето, за да се справя с другите предмети пък за тетрадката ли да мисля. Е, поне си взех поука: по-добре да уча заедно с някой приятел - по-бързо е. А пък и се посмях добре.

stilra2
02-18-2013, 16:31
А да. Още нещо: спри да "ПОМАГАШ" и в другите теми, както "ПОМОГНА" на мен.