PDA

View Full Version : Св.Валентин :)



macetobg
02-11-2013, 18:57
Здравейте на всички :) Не знам дали това е подходящото място за този въпрос,но..
Понеже за първи път ще празнувам Св.Валентин и досега не ми се е налагало да мисля какво да купувам на любимия си.
Затова искам да попитам вас за някакви предложения. Знам,че ще кажете,че в сайтовете има предложения,но искам да чуя и други мнения,защото тези по сайтове вече са банални и навсякъде се повтарят. Така че ако има добри идей бихте ли споделили :)
Благодаря!

xXxPETYAxXx
02-11-2013, 19:02
Зависи от колко време сте заедно?
С какви финансови средства разполагаш за подарък/изненада?
Може да е някой мил и елементарен подарък, а да си подарите романтично/секс изживяване.

macetobg
02-11-2013, 19:11
Ами заедно сме от 9 месеца. Ами не разполагам със кой знае какви средства,но..
А това за романтичното изживяване и аз си го мислех хихи :)

marilyn
02-11-2013, 19:17
Интересно ми е до 14ти колко още такива теми ще се пръкнат.

Не знаем вкуса на приятеля ти, не знаем средствата, които имаш, не знаем романтични ли сте, не сте ли...

И преди съм го писала: купи си някво яко бельо, изненадай го у тях/у вас, направи му някакъв любим десерт (ако обича сладко) и просто се отдайте един на друг. Това ще му е прекрасен подарък, а на домашно направен специално за него сладкиш- всеки би се радвал.

macetobg
02-11-2013, 19:20
Да знам,че не знаете нищо,но все пак исках да чуя някакви идей за подарък.
Не ме нападайте.. ;)

marilyn
02-11-2013, 19:23
Ами аз ти казах за мен кое е най-добрият подарък.

macetobg
02-11-2013, 19:26
Добра идея.Благодаря.

Azoria
02-11-2013, 20:58
Ами в последния момент... Заложи на нещо нематериално. Иначе, щом и бюджета ти е ограничен, няма да се получи нищо.