PDA

View Full Version : без изход



inpossible
02-11-2013, 20:47
здравейте приятели :) искам да споделя за моя проблем,надявам се на компетентно мнение и без обиди от ваша страна :) Така,значи моя приятел е колкото мен,вече сме заедно от година и половина.Проблема на нашите отношения е че той пуши трева всеки ден(аз не пуша трева,нито взимам някакви наркотици,както и той)искам да намали пушенето,като го направи само по поводи и да кажем в супер тежки за него дни.Той така е свикнал и го прави години наред.По принцип не му влияе отрицателно с изключение на това че заспива на филми :).Говорили сме много пъти по темата,караме се много често заради това,той не е готов да се откаже,нито да спре.Моля дайте ми съвет как да постъпя,това е много сериозен проблем в отношенията ни и се притеснявам че ще се стигне до раздяла,а не искам защото наистина го обичам.Благодаря предварително!

Azoria
02-11-2013, 20:54
Или ще му поставиш ултиматум, или ще търпиш. Ако му поставиш ултиматум може и да приключи зле за теб.

inpossible
02-11-2013, 20:56
Ами точно това е че не искам да се стига до там,той не иска ултиматуми и просто не знам как да постъпя...и двамата държим на своето,това е вече от доста време.За това реших да споделя и тук с надеждата някой да ми помогне със съвет.

GLaDOS
02-11-2013, 22:41
Няма да остави тревата и да искаш.В най-добрия случай,ще се разберете,ще те лъже.ще попушва "тайно" и ще се скарате.

marilyn
02-13-2013, 14:56
И да му поставиш ултиматум, сигурно няма да избере теб.

xXxPETYAxXx
02-13-2013, 15:29
Ултиматума не е решение. В добрия случай само ще те лъже и ще се крие.
Решение няма - сам трябва да стигне до момента, в който разбира, че прекалява. Ако сам не поиска да намали тревата, нищо не може да му повлияе.
Много късно си се сетила, че не те кефи така!

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 06:51
Или ще му поставиш ултиматум, или ще търпиш. Ако му поставиш ултиматум може и да приключи зле за теб.

СЪгласен! И аз ако бях на теб, отдавна да сЪм го зарязал...

Amore-Mio*
02-17-2013, 13:54
Или слагаш край, или търпиш.
Каквото и да направиш, той решен ли е да си пуша трева и знае, че не му пречи и уж за него е в границите на нормалното - никой не може да го спре.