PDA

View Full Version : Преподавател във ВТУ псува студентите на майка...



NaOH
02-11-2013, 21:06
http://vbox7.com/play:db7989eca2

Не знам, аз нямам думи. Това е българското образование...

LovEsIckk
02-11-2013, 21:08
Преподавала ли ти е ? :D

EinGutesKind
02-11-2013, 21:18
ОМГ, гати истеричката :D има ли продължение?

ShtrudeL
02-11-2013, 21:18
Откачалка болна.

NaOH
02-11-2013, 21:54
Преподавала ли ти е ? :D

Мне, за щастие. Добре, че нямам работа в юридическия, там е много изпаднало, по-зле и от 5ти :D

TrollFaace
02-11-2013, 21:55
Няма ли кой да стани да и опали 2 шамара на тая и да се насере ....

LovEsIckk
02-11-2013, 21:58
тойй юредическия си е в 5-ти
поне повечето им дисциплини ;)
Горе е най-гадно..мразя да ходя там!

TrollFaace
02-11-2013, 22:00
Това няма ли продължение е, тя тая май подгони някой :D

POLLINA
02-11-2013, 22:02
мале колкото пъти я гледам, толкова по-яд ме хваща
няква си мърла да ми седи насреща да ме псува на майка и да ми вика лайно....
нереално проста жена

TrollFaace
02-11-2013, 22:03
мале колкото пъти я гледам, толкова по-яд ме хваща
няква си мърла да ми седи насреща да ме псува на майка и да ми вика лайно....
нереално проста жена

Имам чувство че ако съм там ще я набия :D

POLLINA
02-11-2013, 22:04
аз сто процента щях да и обърша един шамар, аз само като я гледам ми се вдигат нервите, кво остава на мен да ми го крещи това :///


тая жена трябва да предприеме някво сериозно лечение и да няма контакт с нищо живо в близките месеци!

EinGutesKind
02-11-2013, 22:06
То пък и вие много тънкообидни се изкарахте :D

LovEsIckk
02-11-2013, 22:15
Мен не ми правят впечатление псувните, не бих се обидила и по-скоро е смешно.
А иначе - да, най-лесно е да станеш и да забършеш шамар. Обаче каквато и да е , колкото и да ви е псувала, не може да си позволиш удоволствието да и удариш шамар ,защото ти ще понесеш последствията. Да не говорим ако решиш да се изрепчиш на някой, как си отиваш на поправка (точно както е в клипа) , а забрави да ти даде поправката и ликвидацията. Повечето са вечни и бетонирани там, така че губещия си ти. Пък и за кво трябва да и се пада на нивото? Ако тя е психясало животно, не мисля, че и студентите трябва да се покажат, като такива.
Стоиш и се смееш. После правиш това, което са направили тези колеги и се наслаждаваш на сеира и скандала.

ShtrudeL
02-12-2013, 03:10
Имам чувство че ако съм там ще я набия :D

Ще я набиеш, щото си проС.
Евала на студентите в случая, ако не са били такива само заради клипчето..

POLLINA
02-12-2013, 04:20
Да,бе така е.
Едва ли бих я ударила,но бих направила всичко възможно да изхвърчи,ако ми се беше случило на мен.
Тия заплахи с двойките са толкова банални,ще кажеш,че сме им някви роби,баси.
Добре,че не си плащам,за да уча и добре,че заплатите им не идават от всички нас...

ОФфф, отивам на изпит :ДД

ShtrudeL
02-12-2013, 04:26
и добре,че заплатите им не идават от всички нас...

ОФфф, отивам на изпит :ДД

Всъщност като те скъсат на 363566 изпита и трябва да си плащаш за ликвидация знаеш ли къде отиват...

Успех..

POLLINA
02-12-2013, 04:53
В моя университет не са платени.. :D
Благодаряя:))

PainMonopoly
02-12-2013, 07:11
На нас ни е изригвала една пача на изпит по математика. Не толкова грубо, де, но доволно нагнетяващо обстановката.

В университетите професорите и асистентите никой не ги контролира, няма институция която да следи за точното провеждане на изпити и за оценка на това как си вършат работата. Съответно те могат да правят всичко, което си поискат. Могат да ти напишат двойка въпреки че си си написал всичко, могат да те овикат и напсуват, могат да си мънкат под носа общи приказки и да не те научат на нищо. Няма кой да ги спре.

Имат една работа и тя е да преподават, а те винаги намират начин покрай нея и да се правят на фидел кастро или да си изкарват недоклатеността върху студентите си.

Колкото и да съм против мрънкането и оплакването за положението в България, образователната система не се подобрява, с всяка изминала година става по-зле и по този начин се зачеркват цели поколения.

yakuza_
02-12-2013, 08:28
Да я докарат тука в техникума, щеше и бой да яде :D Ма и тия трябваше да и теглят един бой, за доброто старо време, такива дърти даскали като не им издържат нервите и като си мислят, че са лапали на президента, да ги пращат да плетът на една кука, нямат работа в университетите.
Тука има една групичка от даскали, дето се отнасят с теб така, че все едно още утре почваш работа и им вземаш хляба, добре, че съм последен семестър и завършвам :D
А за тая от видеото - 300 манафи да оправят мъжа й, а тя да му почисти задника с уста след това.

Delvecchio
02-12-2013, 08:31
Тц,тц...Къде съм тръгнал да уча :D

TrollFaace
02-12-2013, 08:40
Да я докарат тука в техникума, щеше и бой да яде :D Ма и тия трябваше да и теглят един бой, за доброто старо време, такива дърти даскали като не им издържат нервите и като си мислят, че са лапали на президента, да ги пращат да плетът на една кука, нямат работа в университетите.
Тука има една групичка от даскали, дето се отнасят с теб така, че все едно още утре почваш работа и им вземаш хляба, добре, че съм последен семестър и завършвам :D
А за тая от видеото - 300 манафи да оправят мъжа й, а тя да му почисти задника с уста след това.
хахахахахахахаххаха ей това е :D :D :D

feikk
02-12-2013, 17:13
Супер е клипа. По принцип са непоклатими, да, но в случая след публичното показване на "интелектуалното равнище" на уважаемата, не би трябвало да не се вземат някакви мерки. Сериозни.
На нас все още никой не ни е викал, но пресен пример е колежка, която има 6 по право, защото асистента го няма цял семестър и накрая замазва положението с отличен успех реализиран от отлично преподаване. Смятай !
дгд да бг образование

yakuza_
02-12-2013, 17:47
на един от изпитите ми - Следните колеги да си оставят изпита в лявата част (всички бяха отличници, 5-6 човека), а останалите в дясно (успеха им се определея според текущия контрол, изпита не е от особено значение) :D

Или на моя изпит по статистика - на 80 човека са проверени работити за 1 час само от 1 асистент и доцента, като единия проверява задачите, а другия теория и там всички имат поне по 2-3 листа писано + протоколи и книжки :D отново от тях.

feikk
02-12-2013, 17:55
а, споко. само по един предмет ми искаха курсова 10 дни по-рано, за да бъде проверена.
всички други - в деня на изпита.
само по математика наистина ги провери. пред нас.
по другите предмети се падаше средно по минута и половина, ако пресметнеш броя на курсовите, броя на писмените и разделени на времето, което чакахме. :D

yakuza_
02-12-2013, 17:58
Моята курсова по математика беше 10 задачи по избор аз реших 7 от които 4 си измислих сам. И имах максималния брой точки :D

Overkill_Teen
02-12-2013, 18:18
За едно нещо обаче е права жената:

"На всеки селянин с пари - диплома по право."

Истината боли, нали глупаци?

feikk
02-12-2013, 18:53
Хахахаха, ти да не си роднина на тая, че така говориш ? И нямам предвид, че не е права за тва, но глупак ше викаш на майка ти, великия.
Пък селянина с пари и диплома по астронавтика да има, си остава селтак и пак ше копа същите картофи, но в нечий друг двор за някой друг.

Overkill_Teen
02-12-2013, 19:24
Хахахаха, ти да не си роднина на тая, че така говориш ? И нямам предвид, че не е права за тва, но глупак ше викаш на майка ти, великия.
Пък селянина с пари и диплома по астронавтика да има, си остава селтак и пак ше копа същите картофи, но в нечий друг двор за някой друг.

Е, това за глупаците не се отнася за всички студенти. Няма какво да се лъжем и да си затваряме очите - много от студентите не стават за НИЩО! И дори диплома за средно им е много. Супер ме нервят някакви нафукани мамини синчета и госпожички, стъпащи по лунната повърхност. "Имам висше право/икономика, значи съм голямата работа". Ем не, и понятие си нямаш от право и икономика, ама родителите ти са червиви с пари, та са инвестирали още малко в самочувствието ти без покритие.

Разбира се има и такива, които влагат много труд и сериозност в образованието си. Пазара обаче се пренасити, и някои кадърни хора ще останат без работа заради богаташките лайненца. А и дали е честно ти да четеш посред нощ и да се мъчиш, а някой да си вземе изпита и дипломата ей така.

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 19:31
Не си е намерила майстора тази... Добре, че не се е паднала на мен... Или по-точно аз на нея :)

LadyDi
02-13-2013, 08:29
Не знам за продължение на клипчето, но ми се струва, че тук има предистория. Студентите са й лазили по нервичките доста преди да направят този клип. И другото, от къде те знаят, че тя ще избухне и ще започне да псува по този начин, че да снимат? Ситуацията е много предизвикана.

Но и това не оправдава преподавателката, която очевидно има психически отклонения. Само прочетете интервюто, което е дала за "24 часа".

haritov
02-13-2013, 08:33
Не знам за продължение на клипчето, но ми се струва, че тук има предистория. Студентите са й лазили по нервичките доста преди да направят този клип. И другото, от къде те знаят, че тя ще избухне и ще започне да псува по този начин, че да снимат? Ситуацията е много предизвикана.

Но и това не оправдава преподавателката, която очевидно има психически отклонения. Само прочетете интервюто, което е дала за "24 часа".

ако някой ме провокира до такава степен че да убия някой

невинен ли съм?

LadyDi
02-13-2013, 08:38
Казах, че това не я оправдава.
Просто студентите да не се правят на невинни жертвици, които хич нямат пръст в случая.

POLLINA
02-13-2013, 08:51
Тази случайно да се казва Мая Русева?
много спешно питам :Д

LadyDi
02-13-2013, 08:52
Надежда Цанкова

POLLINA
02-13-2013, 09:01
сигурна ли си ?

LadyDi
02-13-2013, 09:29
Така пише по вестниците и така я цитираха в сутрешния блог.

JoLLiE92
02-13-2013, 09:38
мале колкото пъти я гледам, толкова по-яд ме хваща
няква си мърла да ми седи насреща да ме псува на майка и да ми вика лайно....
нереално проста жена
моята реакция щеше да е нещо тип "я са дръж малко,ма" :Д
Не знам, аз първия път като го гледах бях потресена, после се смеех на пискливия и тон, но всъщност е трагикомично това.

haritov
02-13-2013, 10:03
моята реакция щеше да е нещо тип "я са дръж малко,ма" :Д
Не знам, аз първия път като го гледах бях потресена, после се смеех на пискливия и тон, но всъщност е трагикомично това.

аз нямаше да реагирам въобще

ranieri
02-13-2013, 10:04
". Извинете, че споделям такъв личен проблем, но последните два месеца имам мензис, който не спира. В него момент аз бях неразположена и изпитвах от 9 ч. Нямах никаква възможност да изляза и нахлу цялата тази тълпа. Краката ми бяха облени в кръв и нямаше никакъв начин да изгоня тази тълпа. "

АХАХАХХАх тая вярно е луда

JoLLiE92
02-13-2013, 10:16
аз нямаше да реагирам въобще
О, не мога аз. Аз съм изключително търпеливо същество, но при такива ексцесии съм най-устата :Д

feikk
02-13-2013, 11:04
". Извинете, че споделям такъв личен проблем, но последните два месеца имам мензис, който не спира. В него момент аз бях неразположена и изпитвах от 9 ч. Нямах никаква възможност да изляза и нахлу цялата тази тълпа. Краката ми бяха облени в кръв и нямаше никакъв начин да изгоня тази тълпа. "

АХАХАХХАх тая вярно е луда
+1 тотално зле.

haritov
02-13-2013, 11:17
О, не мога аз. Аз съм изключително търпеливо същество, но при такива ексцесии съм най-устата :Д

все ще се намери някой да реагира и да се занимава с нея

сорка аз не съм баламата :D

NaOH
02-13-2013, 11:25
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1769182
Интервюто от 24 часа.
http://novanews.bg/news/view/2013/02/13/44503/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D 0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D1%82-%D0%BF%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BB-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%85-%D0%B3%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%BE
Интервюто от Нова ТВ.

А вижте какво е написала в отговор на написаното от ректора, Пламен Легкоступ тук:
https://www.facebook.com/univt/posts/10152565847025584?comment_id=38889247&offset=0&total_comments=162

Уважаеми господин Ректор, проф д-р на п н Пламен Легкоступ, не съм гледала излъчения материал и не съм уведомена за подписките, нито че ще бъде изпратен в Нова Телевизия до предаването Господари на ефира. Дала съм съгласие да ме снимат пред външни хора нахлули в залата които отказаха да напуснат, освен ако не им демонстрирам как псуват хамали, но те не напуснаха и се наложи да ги изведе охрана. После се върнаха заедно с доцент д-р Добринка Златева, която се опита да ги отведе. След като ги уверих, че няма да протестирам срещу явяване на изпит на хора, които не са посетили нито едно упражнение и не са представили курсови работи при заверка, те напуснаха, а редовните студенти без външните лица останаха. Намирам се в отлично здравословно психическо състояние, а записът е на състояние "В Образ" което се постига в тренинги по трансперсонална психология и в трето ниво на курсове на акад М. С. Норбеков. Демонстрирано е по желание на външни лица и неприсъствали на упражненията ми студенти. Получих писмото Ви с исканото от Вас обяснение и декларация за здравословното ми състояние. Не знам до каква степен трябва да приложа доказателства и има ли информация, до която нямам достъп. Трябваше да се инсценира скандал, за да се допуснат до теоретичен изпит студенти без курсови работи, но нещата излязоха от контрол. Въпреки Вашата подготовка за дисциплинарното ми уволнение ми е връчен график за часове за упражнения и на 18.02.2013 трябва да вляза в час в 309 зала и да проведа упражнениея със специалност маркетинг преди да са слушали лекции. Залата не е пригодена за нормално протичане на упражнения, липсват 32 мегабайта от паметта на компютрите, а студентите се манипулират от пътуващи преподаватели да сливат групите и да нахлуват вътре заедно. Имам изпити на 05.03 и на 14.03.2013 за държавна бройка за докторант по специалност "Статистика и демография" и не желая да бъда подлагана до тогава на психически тормоз от пътуващи преподаватели, външни лица, които не са студенти и студенти нахлуващи в часовете не по график както и да бъда заставяна да водя упражнения върху учебен материал непреподаден на лекции.


В случай, че ме уволните, ще подам жалба в съда и ще представя доказателства за системен психически тормоз, но не желая това. Ако обаче се случи ще Ви бъда благодарна, ако осигурите лице преподавател по статистика за координатор на Международния проект за статистическа грамотност на Международния статически институт, което да ме замести и включите мероприятия за честване на 2013 обявена за Международна година на статистиката в програмата за честване 50 годишния юбилей на ВТУ "Св. св. Кирил и Методий". Можете да компенсирате уронването на авторитета на университета като оборудвате компютърна лаборатория по статистика със съвременни компютри и допуснете церемония за награждаване на националните първенци излъчени от националното жури, които ще изпратят постери на Световния конгрес в Хонконг (Хонг Конг) и връчите награди, осигурени от дарения или средства за реклама на ВТУ "Св. св. Кирил и Методий" като партньор и домакин на проекта. Можете да станете председател на организационния комитет в случай, че директорът на ТСБ - Велико Търново се откаже след дисциплинарното ми уволнение или съпредседател, ако той остане председател както и да придружите националните първенци до Хонконг през август 2013 тъй като аз и без това нямам финансови средства за това. Мога да се държа и по друг начин. Ако притежавате документите, за които говори проф д-р Д. Аркадиев, че съм била дисидент или можете да получите достъп до такива бих била благодарна, ако ги огласите, защото аз не знам за какво става дума и с какво се свързва.

POLLINA
02-13-2013, 11:33
:lol:

GeGaSa
02-13-2013, 11:45
Само като я слушам как крещи все едно е при мен, и не мога да издържа да я слушам.
Тази жена е за лудницата, не знам как изобщо държат такива хора на работа. След като си позволява да говори такива неща и да крещи така, аз съм убеден че не и е за първи път.

GeGaSa
02-13-2013, 12:03
За едно нещо обаче е права жената:

"На всеки селянин с пари - диплома по право."

Истината боли, нали глупаци?

Има хора които ги купуват, има и хора които учат по цял ден за да я имат.
Така че недей да обиждаш и ти.

LovEsIckk
02-13-2013, 14:26
Достатъчно е да и прочетеш интервюто и ти става ясно колко е "добре" психически.
А някой беше питал от къде са знаели, че ще избухне , за да я снимат? Ми има много учители, които си избухват всеки път и това се знае, записвали са го най-вероятно за сеира после , но тя си е препекла баницата. :D

divacheee
02-13-2013, 15:47
Не е виновна жената.. материята така ги кара ;д С двама преподаватели по статистика съм се сблъсквала ( един в гимназията и един в университета) и мога да Ви кажа, че всички са така!
А относно заплахите за поправки, ликвидации .. няма какво да ги плаши! Ако не си доволен от оценката си, подава се една молба, свиква се комисия и тя те изпитва .. :) Имаш права и трябва да си ги знаеш :)

ilovedeath
02-13-2013, 15:57
ОМГ, гати истеричката :D има ли продължение?
...

yakuza_
02-13-2013, 15:59
Не е виновна жената.. материята така ги кара ;д С двама преподаватели по статистика съм се сблъсквала ( един в гимназията и един в университета) и мога да Ви кажа, че всички са така!
А относно заплахите за поправки, ликвидации .. няма какво да ги плаши! Ако не си доволен от оценката си, подава се една молба, свиква се комисия и тя те изпитва .. :) Имаш права и трябва да си ги знаеш :)

кой ти беше по статистика :Д

shadow4e
02-13-2013, 16:30
Абе аз не бих оспорвала оценка по официалния начин, точно пък по статистика могат да ме забият здраво и то даже не нарочно. Твръде обхватна е материята.

Моите по стастистика също бяха най-откачените преподаватели, които съм имала. Единият имаше сексуални проблеми, другият е БИЛ гений.

yakuza_
02-13-2013, 17:00
бил гений звучи като - психично болен

divacheee
02-13-2013, 17:59
кой ти беше по статистика :Д

Ламбова .. ;х

MissSun
02-13-2013, 18:12
Някой, който учи в Стопанския факултет да му драсна едно лично за малко разпит?

JoLLiE92
02-13-2013, 18:20
Аз съм оспорвала оценка. По-точно съм се отказвала - задраскаха ми оценката, писаха ми двойка и на поправка. :)

divacheee
02-13-2013, 19:58
Аз съм оспорвала оценка. По-точно съм се отказвала - задраскаха ми оценката, писаха ми двойка и на поправка. :)

Това е друго ... :) За отказване от оценки се разбираш с преподавателя ... Но ако се гледате на криво през целия семестър и на изпита ти пише ниска оценка.. само защото не си съгласен с неговите методи на "преподаване" е друго ;д Няма нищо страшно в това да те изпитва комисия .. Те се ръководят по конспекта :)

JoLLiE92
02-13-2013, 20:00
Аз не съм за там, като ме питат нещо устно и панирам :Д

LovEsIckk
02-13-2013, 21:35
И аз се панирах едно време на устния ми изпит.Сега почти всички са ми устни.

NaOH
02-16-2013, 17:01
http://gospodari.com/reports/prepodavatel-obizhda-studenti-3#beginVideo

Вижте я как се насира :razz:

JoLLiE92
02-16-2013, 17:06
Те ме накараха!!!!!

:lol:

yakuza_
02-16-2013, 17:08
Най са смешни като почнат да се оправдават като путки в мензис. Да каже като тру човек - да псувах ги, защото съм лабилна и лапам на евреи, докато баща ми ме оправя с голямо черно дилдо. Какво го овърта, всеки я видя ква жаба е.

EinGutesKind
02-16-2013, 18:10
Много глупава жена ... те ме накараха да псувам пред камера и аз се съгласих :razz:

NqkfaNikakva21
02-16-2013, 19:20
Олелелелелелелел, какво измъкване, ахахахаха
Всички и повярвахме, нали? ЛМАО

POLLINA
02-16-2013, 21:58
:lol: :lol: :lol:

psychopath
02-17-2013, 07:02
http://vbox7.com/play:db7989eca2

Не знам, аз нямам думи. Това е българското образование...

Боли те, к'ура, брато.
Нали не си тука :).

NaOH
02-17-2013, 10:53
Боли те, к'ура, брато.
Нали не си тука :).

Мани, мани. Пълна простотия е всичко. Най-добре всички да се махат и да си търсят късмета на друго място, че тук няма оправия.