PDA

View Full Version : Моля помогнете ми!



Vendetta007
02-12-2013, 09:27
Казвам се Николай и съм на 20 години... искам да ви пипитам нещо защото ми се случва за първи път а не знам какво да правя.Правих секс с приятелката си,а до преди 1 седмица тя беше девствена.. след 2-3 дни решихме да го направим пак но без презерватив незнам защо :х та мисълта ми е знам за тази течност която членът отделя при ерекция затова преди да започнем сексуалния акт потърках няколко пъти главичката на пениса си докато не усетя че е сух и няма никаква течност по него не съм свършвал в нея и нищо от този сорт.Искам да знам възможно ли е да е бременна и дали след секс е нормално менструацията да и се забави с няколко дни защото вече минаха 4.И моля без коментари на някакви хейтъри и хора от сорта "хората са измислили търсачките и т.н.т".Също така коремът я боли ниско долу.. което мисля че е признак че и идва нали така??


Благодаря ви предварително !

Mamin
02-12-2013, 10:05
Шанса е минимален но го има.
Не се притеснявай бъди щастлив.

Vendetta007
02-12-2013, 10:15
Единственото нещо което ме успокоява е че има болки ниско долу в корема което е признак че и идва...но може и да се бъркам както казах не съм жена и не разбирам

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 10:21
Колко теми еднакви ще пускаш?
Точно в процентно съотношение колко е шанса не знам, ама е много малък, щом е трябвало да ѝ дойде 3 дни след това.

granger
02-12-2013, 10:22
Не си правете експерименти , почти никакъв е шанса, да не кажа никакъв...
ох...

Vendetta007
02-12-2013, 11:08
Извинявам се че пускам 2-ра тема но никой не ми отговаря а и все пак е нормално да се притеснявам и да искам няколко бързи отговора... за което ви благодаря сега определено ще ми е по спокойно когато няколко човека са дали еднакви отговори на запитването ми

Fisherman
02-12-2013, 11:16
Този форум безкрайно ме забавлява.Къде е сексуалната ти култура момче на 20 си?Това което излиза от главичката ти след 10 минути ерекция го наричат прееякулат или квото е там не съм го срещал в учебник досега :DDD както и да е.Течността съдържа сперматозоиди дори и малко на брой така че има някаква опасност но пак всичко е относително.И да я бършеш и да не я бършеш се тая клетките са с с големиna от десетки микрометри(1 микрометър е милионна част от метъра) така че ако смяташ като си се пребърсал с пешкира си защитен добре ше е.

tania.kirova
02-12-2013, 11:22
Разбира се че е възможно, не си правете експерименти другия път за да няма пак съмнения...

GoldenHeart
02-12-2013, 12:22
Толкова хора се мъчат да си направят бебе и с пъти не става, а вие ми говорите за някаква си предеякулационна течност с нищожен % сперматозоиди. Семенната течност се изстрелва с 60 км/ч точно за да може да се осъществи оплождане. Няма шанс мацката да е бременна и да, нормално е да и закъснява. Все пак е провела първия си полов акт. Хормоните бушуват. Няма за какво да се плашиш.

DragonLady
02-12-2013, 12:24
Шанса ти казаха, че е много малък.
Ако толкова сте във филма да си направи тест за бременност, за да ви е мирна главата.

Fisherman
02-12-2013, 13:35
Семенната течност се изстрелва с 60 км/ч точно за да може да се осъществи оплождане.

:О лол

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 11:30
Трябва да ги бЕгаме значи (lol)