PDA

View Full Version : Какво гадже предпочитате?



defender
02-12-2013, 11:29
Ако имахте възможност да избирате, какво гадже предпочитате?



ПП: в анкетата без да искам съм допуснал правописна грешка на думата "Мюсюлманин" - sorry.

npp
02-12-2013, 12:56
рано или късно всяко коляно ще се преклони пред Бог и Исус, като разликата с другите вери в това отношение е че Те Двамата не употребяват терора като средство за постигане на целта

ge6aaaa3
02-14-2013, 17:08
npp, педро, мълчи бе! Християните ли не са употребявали терор през средновековието?!? Толкова велики умове от онова време са били изгаряни на клада и изтезавани до смърт, познай от кой! Познай мисионерите каква вяра са налагали с цената на хиляди животи? Дори в стария завет, много ясно се показва, че ако не играеш по свирката на Бог, той започва меко казано да те тероризира/Божите напасти/. Какво се вреш във всяка тема без аргументи, а както е в случая и напълно извън основната тема!
По темата: Все едно ми е каква религия изповядва, стига да не е някоя набожна/такова животно като npp/. Не бих я изтърпял да ме агитира за каквато и да е религия, включително Християнство.

Nam3less3
02-14-2013, 17:28
npp, педро, мълчи бе! Християните ли не са употребявали терор през средновековието?!? Толкова велики умове от онова време са били изгаряни на клада и изтезавани до смърт, познай от кой! Познай мисионерите каква вяра са налагали с цената на хиляди животи? Дори в стария завет, много ясно се показва, че ако не играеш по свирката на Бог, той започва меко казано да те тероризира/Божите напасти/. Какво се вреш във всяка тема без аргументи, а както е в случая и напълно извън основната тема!
По темата: Все едно ми е каква религия изповядва, стига да не е някоя набожна/такова животно като npp/. Не бих я изтърпял да ме агитира за каквато и да е религия, включително Християнство.Учи малко история, че явно нищо не знаеш за средновековието.

npp
02-14-2013, 23:11
npp, педро, мълчи бе! Християните ли не са употребявали терор през средновековието?!? Толкова велики умове от онова време са били изгаряни на клада и изтезавани до смърт, познай от кой! Познай мисионерите каква вяра са налагали с цената на хиляди животи? Дори в стария завет, много ясно се показва, че ако не играеш по свирката на Бог, той започва меко казано да те тероризира/Божите напасти/. Какво се вреш във всяка тема без аргументи, а както е в случая и напълно извън основната тема!
По темата: Все едно ми е каква религия изповядва, стига да не е някоя набожна/такова животно като npp/. Не бих я изтърпял да ме агитира за каквато и да е религия, включително Християнство.


ние имахме предвид че истинският Господ Бог и Неговите истински Светии не употребяват терора като средство, но не сме казали същото за другите богове и неправедните духовни служители/работници, едно е да си само мрънкащ наблюдател, който само знае да критикува какво са направили други(-те) хора, а друго е да работиш за спасението на човечеството в истинският Бог без да съдиш никого

ge6aaaa3
02-15-2013, 10:48
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%86%D 0%B8%D1%8F
Е, изглежда не съм само аз да не знам.
"През първите 18 години от въвеждането ѝ са изгорени на клада над 10 хиляди души (от население над 5 милиона), в т.ч. еретици, евреи и мюсюлмани, приели мнимо християнството и придобили известност с наименованията марани и мудехари. Активна дейност това учреждение развива до 1808 г., като през този период само в Мадрид са изгорени около 32 хиляди осъдени, а други 300 хиляди са понесли други тежки наказания. Последното изгаряне на клада в Испания държава става през 1826 г., а през 1834 г. Инквизицията е отменена."
За мен, това си е чист терор, ама знам ли, може и да им е било приятно на хората да си изгарят на кладата, защото са били различни от стадото.

npp
02-15-2013, 15:02
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD%D0%BA%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%B8%D1%86%D 0%B8%D1%8F
Е, изглежда не съм само аз да не знам.
"През първите 18 години от въвеждането ѝ са изгорени на клада над 10 хиляди души (от население над 5 милиона), в т.ч. еретици, евреи и мюсюлмани, приели мнимо християнството и придобили известност с наименованията марани и мудехари. Активна дейност това учреждение развива до 1808 г., като през този период само в Мадрид са изгорени около 32 хиляди осъдени, а други 300 хиляди са понесли други тежки наказания. Последното изгаряне на клада в Испания държава става през 1826 г., а през 1834 г. Инквизицията е отменена."
За мен, това си е чист терор, ама знам ли, може и да им е било приятно на хората да си изгарят на кладата, защото са били различни от стадото.


относно Исус и Неговите Светии търси в Новият Завет на Библията, не в други източници, понеже нито Исус, нито който и да е от посочените в Писанието Негови последователи е казвал да се причинява зло на някого, като всички Те са били жертви на гонения предпочитайки да умрат, но не и да причинят зло някому, затова и мнозина от Тях са били убити, като (в това число) дори и самият Божий Син - Исус, а относно човешката(666) религия, тя отначало е "блуд-ницата" на всички "блуд-ници"

"И в нея се намериха кърви от пророци и от светии и от всичките заклани на земята(т.е. в нея се намериха злините, които бяха причинени на пророците и светиите както и на всички други жертви/потърпевши)." Откровение 18: 24

ge6aaaa3
02-15-2013, 20:42
На всякъде из библията се говори за страх от Бога, следователно има от какво да те е страх. Пак терор, но единствено Бог има право да го упражнява. Както и да е, тоя спор вече го водихме в друга тема. Подразних се от това, че се намесваш изцяло извън темата. А темата е: "Какво гадже предпочитате?" Айде със здраве, след годинки очаквам да ми пишеш от рая, докато аз си гася опашката. ;)

defender
02-16-2013, 10:36
нпп, а твоето "свидетелство" на Словото, блудница ли е бе? ............. хихи

npp
02-16-2013, 14:53
На всякъде из библията се говори за страх от Бога, следователно има от какво да те е страх. Пак терор, но единствено Бог има право да го упражнява. Както и да е, тоя спор вече го водихме в друга тема. Подразних се от това, че се намесваш изцяло извън темата. А темата е: "Какво гадже предпочитате?" Айде със здраве, след годинки очаквам да ми пишеш от рая, докато аз си гася опашката. ;)


от една страна множество човеци от системата на човешката религия създаваха/сееха фанатичен/прекомерен страх, от друга страна зависи и от отношението на човека понеже най-малкото би било нагло ако въпреки свободата човек постъпва (твърде) чрезмерно

npp
02-16-2013, 14:57
нпп, а твоето "свидетелство" на Словото, блудница ли е бе? ............. хихи


след като все още ти е радостно/весело значи не е блудница, но ако ти бе отнело радостта/щастието перманентно, тогава щеше да е, обаче няма как Благата Вест да е източник на нещастие, иначе тогава дори и самият истински Бог щеше да е блудник

defender
02-16-2013, 15:58
^
мда, значи твоето "свидетелство" на словото е Благата Вест....................... браво на тебе.

Ukhtar
02-16-2013, 18:06
мързи ме да обяснявам колко голям демент е нъ пъ пъ, ама ако хвана някоя йогистка ми идват около 9826349826734 изчаткани пози на акъла 8-)

Ambiguous
02-16-2013, 19:53
Не знам как религия, учение и липсата на религия са логически свързани или оказват влияние при избора на партньор, but here goes nothing...Бих предпочел мюсюлманка поради простата причина, че религията и отнема права приети от съвременното общество и тя един вид сключва договор да бъде мой роб, а sweat shop без роби няма как да направя.

npp
02-17-2013, 09:09
мързи ме да обяснявам колко голям демент е нъ пъ пъ, ама ако хвана някоя йогистка ми идват около 9826349826734 изчаткани пози на акъла 8-)

ако знаеше каква проклетия докарват йогистите, особено йогистките, въобще нямаше и да си помислиш за секс с такава жена, те са като проводници на сатанинските духове, плюс това секса с такава жена не може да бъде хубав освен само за един миг в най-добрият случай, защото всичката им благодат изгаря бързо като искрите на огъня, поради това те трябва да медитират всеки ден за да са в кондиция, плюс това когато са стигнали до определена чакра не смеят да правят секс, защото такива действия могат да предизвикат негативен ефект върху тях, а дори и смъртоносен

npp
02-17-2013, 09:19
Не знам как религия, учение и липсата на религия са логически свързани или оказват влияние при избора на партньор, but here goes nothing...Бих предпочел мюсюлманка поради простата причина, че религията и отнема права приети от съвременното общество и тя един вид сключва договор да бъде мой роб, а sweat shop без роби няма как да направя.

а после ревете че мюсюлманите са лоши(-те), а ако мюсюлманките бяха толкова благодатни за мъжете си, мюсюлманите никога нямаше да ходят чак до европа за да си търсят жени за секс, понеже тук имаше много мюсюлмани имащи по четири съпруги в ислямските си държави, но идващи тук за да водят полов живот с българки, понеже явно мюсюлманските им жени не са ги удовлетворявали достатъчно - знаят те кои са по-близо до истинският Бог, но и те си продължиха да се кланят на другия

defender
02-17-2013, 12:00
^
npp, ще кажеш ли на приятелката си тогава да даде секс и да удовлетвори достатъчно комшията, от любов към комшията.
Така всички вече ще знаем колко близо си до истината.

ПП: лелееееееее...................... колко гадно е да си еретик

npp
02-17-2013, 15:30
^
npp, ще кажеш ли на приятелката си тогава да даде секс и да удовлетвори достатъчно комшията, от любов към комшията.
Така всички вече ще знаем колко близо си до истината.

ПП: лелееееееее...................... колко гадно е да си еретик

имало е и племена, които са подарявали жените си на ближните си, например ескимосите, които са подарявали временно жените си на мъже, които си нямат жени, но лично аз не бих оставил жена ми да прави секс с друг човек, най-малкото заради болестите предавани по полов път, освен че и заради съвестта, обаче ако тя реши да го направи без мое знание, то тогава това може и да се окаже неминуемо, но не бих я съдил, обаче и не бих я посъветвал/насърчил да прави неща, които могат да доведат до влошаване, било то за нея или друг(-иго)

Ukhtar
02-17-2013, 16:57
Ама ти или взимаш някви неоткрити досега наркотици, или си един от най-могъщите тролове във всичките интернети о.о

npp
02-18-2013, 07:29
Ама ти или взимаш някви неоткрити досега наркотици, или си един от най-могъщите тролове във всичките интернети о.о

добре, прави го с йогистка всеки ден (ама от онези с трансценденталната медитация) и след един месец се обади да видим дали ще можеш да си кажеш заглавието, разбира се ако дотогава си все още жив :-D

DoctorSatan666
02-18-2013, 09:31
добре, прави го с йогистка всеки ден (ама от онези с трансценденталната медитация) и след един месец се обади да видим дали ще можеш да си кажеш заглавието, разбира се ако дотогава си все още жив :-D

http://getlulz.com/wp-content/gallery/yoga-pants-maybe-da-next-sexiest-thing-to-bare-ss/2.jpg
...
Аргумента ти е невалиден..

npp
02-18-2013, 11:51
http://getlulz.com/wp-content/gallery/yoga-pants-maybe-da-next-sexiest-thing-to-bare-ss/2.jpg
...
Аргумента ти е невалиден..

това как изглужда отвън не е гаранция за това какво има отвътре сиреч духовно, такива духове като кундалини, чакрите, и аум могат да бъдат направо смазващи/съкрушителни, да не говорим за това че трансценденталните йогистки не правят секс освен само за зачеване на деца, иначе могат да изглеждат супер прелестни отвън

defender
02-18-2013, 12:02
npp, ами ти трябва да си някакъв спец по правене на секс с йогистки, щом така добре ги познаваш .................. колко си прекарал през ножлето

и с колко секс-йогистки духа си водил неравна, жестока секс битка.

npp
02-18-2013, 12:25
излишно е да ни мислите за секс майстори, ние нямаме предвид вражда против човешки(одушевени) същества, но духовете на вероучението "йога" определено са пагубни

defender
02-18-2013, 12:33
нпп, а какво мислиш за медицинските сестри сатанистки................. при тях секса как ще е.

bijou
02-18-2013, 19:05
Преди си мислех, че освен с хрисиянин с друг човек не бих могла да имам връзка, но преди година бях влюбена в човек с друга религия, така чеее.. Никога не можеш да бъдеш сигурен. (:

Amore-Mio*
02-24-2013, 13:21
Никога не съм държала приятелят ми да е евреин, американец или китаец. Всичко се случва, така както е предвидено да стане. Тези предпочитания и капризи, изпълнени с расизъм не ми допадат.

ge6aaaa3
02-24-2013, 14:20
Тези предпочитания и капризи, изпълнени с расизъм не ми допадат.
Религияте е различно от расата. ;) Междурасовите връзки са някакви неестествени. Все едно пинчер и руская стражавая да си направят кученца...

ReguL
02-26-2013, 10:47
Куцо, кьораво, сакато под ножа. Разумните хора не са капризни.

BrainlessROCKBABY
03-05-2013, 18:02
Йога? :D официалната религия - ЙОГАТА! п.с. атеист, естествено

chushkopek
03-13-2013, 06:24
А защо няма опция "не искам сляпо вярващи в каквото и да е идиоти"?

npp
03-13-2013, 07:00
А защо няма опция "не искам сляпо вярващи в каквото и да е идиоти"?

има опция "друг" :-D

Ivaaaaa
03-13-2013, 07:36
все ми е тая

DarkTemplar
03-13-2013, 08:21
Еврейка естествено, ако имаше начин да сме роднини, още по-добре. 8-)

npp, що говориш за себе си в множествено число бе? :?

defender
03-13-2013, 08:27
А защо няма опция "не искам сляпо вярващи в каквото и да е идиоти"?
Ами сигурно едно 70% от тези, които НЕ вярват в Бог, са точно такива (без думата "идиоти"). ......................... (знам, че това няма да го разбереш както трябва, затова просто не е нужно да се напъваш че да ми отговаряш.)

npp
03-13-2013, 08:49
npp, що говориш за себе си в множествено число бе? :?

защото не съм сам :-D

DarkTemplar
03-13-2013, 08:58
Тва ми е ясно, даже щях да питам кой ти е дилъра, явно стоката му е много добра.

defender
03-13-2013, 09:08
защото не съм сам :-D
ти може да не си сам, ама накрая да не се окаже, че всъщност при тебе е някой друг, а не този, който си си мислил. .......

RagioL
03-13-2013, 09:08
Тва ми е ясно, даже щях да питам кой ти е дилъра, явно стоката му е много добра.

Той е от малкото облагодетелствани, които и без помощни средства са в подобно състояние.

А по темата, някоя любителка на тантра ми се струва добър избор. :D

RagioL
03-13-2013, 09:09
защото не съм сам :-D

Абадон познаваш ли го? :D

npp
03-13-2013, 10:59
Тва ми е ясно, даже щях да питам кой ти е дилъра, явно стоката му е много добра.

то затова един потребител преди време се оплака от форум 'философия и религия' че когато някой напише(-л) нещо тук и веднага започвали да му казват: "на какъв наркотик си", "бог е за идиотите", и пр.

DarkTemplar
03-13-2013, 11:00
Не става въпрос за Бог, а за твоите ментални отклонения.

npp
03-13-2013, 11:02
ти може да не си сам, ама накрая да не се окаже, че всъщност при тебе е някой друг, а не този, който си си мислил. .......

за съжаление при мен отдавна се оказа че ме посещават разни духовни/окултни натрапници, като даже досега бях преследван от такива в продължение на години, но това не попречи на истинският Господ Бог да свидетелствува Словото Си чрез мен

npp
03-13-2013, 11:07
по темата, някоя любителка на тантра ми се струва добър избор. :D

тантра сексът е инспириран от кама сутра, а кама сутра е част от индийската религия, които неща са основани на всякакви сатанински духове/сили


Абадон познаваш ли го? :D

досега останах с впечатление че можеш да напишеш цяла енциклопедия за другите "богове"

npp
03-13-2013, 11:09
Не става въпрос за Бог, а за твоите ментални отклонения.

аз нямам мои ментални отклонения, никога не съм изобретявал такива, нито съм произвеждал някое :-D

defender
03-13-2013, 11:12
за съжаление при мен отдавна се оказа че ме посещават разни духовни/окултни натрапници, като даже досега бях преследван от такива в продължение на години, но това не попречи на истинският Господ Бог да свидетелствува Словото Си чрез мен

а в какво се изразява това посещение и преследване на тези духовни/окултни натрапници.

DoctorSatan666
03-13-2013, 11:15
Абадон познаваш ли го? :D

Всеки ден пият кафе заедно :D

Иначе сериозно, Личностното разстройство известно като Multiple Personality Disorder не е чак толкова страшно. Аз също го имам в някаква степен, в мен живеят различни личности - маски, модели, идоли, фрагменти. Мисля си обаче че е така при всеки човек. Човешкото същество съществува на много нива едновременно - инстинктивно, емоционално, мисловно, социално и др. Сборът от всичките тях ... от комплексното им взаимодействие, определя човека. Те взаимно се балансират и създават един общ, балансиран образ. Така става едно "изравняване" между действие и деятел (между мисъл и мислител, между чувство и чувстващ), при което деятеля дори не осъзнава че е деятел, нито пък осъзнава истинската природа на действието. За него тези неща са толкова истински в игрите на вътрешното му светоусещане, че той изобщо не осъзнава природата и естеството им. Изобщо не прави разлика. Той просто сънува своята реалност.

При разбиването на личността, която е събирателен образ от фрагменти с различен произход и функция, задължително се появяват нови и нови вариации, защото вече умът е освободен от матрицата на еднотипното (в смисъл - което се проявява винаги), уникално поведение характерно за всяка личност. Когато се придобие знанието върху собствените модели на поведение и разсъждение, е възможно да се използват и останалите възможни такива, което довежда до едно "ОбезОБРАЗяване" на човека. Личността се разпада на фрагменти (след откриването и осмислянето им), които вече не са определящи. И това от своя страна води до няколко личности в един човек. Примерно в мен живее човек с име, семейство, родина, приятели, обществен статус и т.н. Но при разсъждение или поведение, той изобщо не определя нищо. Освен естествено сред социума. Живеят и други образи, които са се загнездили чрез отминал идеализъм и стереотипи, но те също не определят нищо (поне тези, които досега съм осъзнал).
Естествено всичко това е плод на съзнание и интроспекция, не на вътрешно противоречие. Хората с разделение на личността имат несъответствие между няколко несъзнавани образи(нива), които "напират" в тях и се проявяват в различни ситуации. Те не избират кое да се прояви.
Очевидно случая при npp не е такъв.

ПП: След последния му коментар не съм толкова убеден....

DarkTemplar
03-13-2013, 11:17
аз нямам мои ментални отклонения, никога не съм изобретявал такива, нито съм произвеждал някое :-D
не се прави на малоумен, очевидно имаш нужда от психиатър и силни лекарства.

defender
03-13-2013, 11:32
^
^
ще повърнааааааа.................. (особено втората част)

като започнах да чета втората част на поста ти и ме хвана нещо като морска болест ...................... ако такъв ти е и живота, тогава баси.

DoctorSatan666
03-13-2013, 11:55
^
http://media.tumblr.com/tumblr_mblhxanbFy1rv8tjh.gif

ПП: И какъв ми е живота? :D

defender
03-13-2013, 12:06
мдааа, май всеки заслужава съдбата си.........

Chacho
03-13-2013, 12:10
Паяджина фостата за важияд зпор.

defender
03-13-2013, 12:17
ама това не е двоичен код ........................ наздраве

RagioL
03-13-2013, 12:17
тантра сексът е инспириран от кама сутра, а кама сутра е част от индийската религия, които неща са основани на всякакви сатанински духове/сили



досега останах с впечатление че можеш да напишеш цяла енциклопедия за другите "богове"

Абадон не е божество а е пазителя на бездната уж с Бог сте си гъсти, а пропуска да ти спомене някои подробности.

RagioL
03-13-2013, 12:18
:D

defender
03-13-2013, 12:19
^
^
Бог глупости не споделя.......... :D

RagioL
03-13-2013, 12:25
Всеки ден пият кафе заедно :D

А може би и ракия. :D

npp
03-13-2013, 12:26
Всеки ден пият кафе заедно :D

Иначе сериозно, Личностното разстройство известно като Multiple Personality Disorder не е чак толкова страшно. Аз също го имам в някаква степен, в мен живеят различни личности - маски, модели, идоли, фрагменти. Мисля си обаче че е така при всеки човек. Човешкото същество съществува на много нива едновременно - инстинктивно, емоционално, мисловно, социално и др. Сборът от всичките тях ... от комплексното им взаимодействие, определя човека. Те взаимно се балансират и създават един общ, балансиран образ. Така става едно "изравняване" между действие и деятел (между мисъл и мислител, между чувство и чувстващ), при което деятеля дори не осъзнава че е деятел, нито пък осъзнава истинската природа на действието. За него тези неща са толкова истински в игрите на вътрешното му светоусещане, че той изобщо не осъзнава природата и естеството им. Изобщо не прави разлика. Той просто сънува своята реалност.

При разбиването на личността, която е събирателен образ от фрагменти с различен произход и функция, задължително се появяват нови и нови вариации, защото вече умът е освободен от матрицата на еднотипното (в смисъл - което се проявява винаги), уникално поведение характерно за всяка личност. Когато се придобие знанието върху собствените модели на поведение и разсъждение, е възможно да се използват и останалите възможни такива, което довежда до едно "ОбезОБРАЗяване" на човека. Личността се разпада на фрагменти (след откриването и осмислянето им), които вече не са определящи. И това от своя страна води до няколко личности в един човек. Примерно в мен живее човек с име, семейство, родина, приятели, обществен статус и т.н. Но при разсъждение или поведение, той изобщо не определя нищо. Освен естествено сред социума. Живеят и други образи, които са се загнездили чрез отминал идеализъм и стереотипи, но те също не определят нищо (поне тези, които досега съм осъзнал).
Естествено всичко това е плод на съзнание и интроспекция, не на вътрешно противоречие. Хората с разделение на личността имат несъответствие между няколко несъзнавани образи(нива), които "напират" в тях и се проявяват в различни ситуации. Те не избират кое да се прояви.
Очевидно случая при npp не е такъв.

ПП: След последния му коментар не съм толкова убеден....

дотора пак е успял да напише цяла дисертация набързо :-D

defender
03-13-2013, 12:27
^
хиххи.................. то и аз това му казвам................ ама той човека почна да се хвали.

RagioL
03-13-2013, 13:07
^
^
Бог глупости не споделя.......... :D

Да той споменава само важните неща, като например избийте не неверниците.

defender
03-13-2013, 13:14
колко православни християни колко неверници са убили (затова, че не вярват).

Joc
03-13-2013, 13:18
musulmanka da mi pravi nargileta

Филанкишията
03-13-2013, 13:21
еблива и да прай свирки

defender
03-13-2013, 13:23
^
при такива условия ти да не мислиш, че ще е само твоя и ще те гледа кротко в очите.

ПП: имах един познат дето си взе една ей такава............ всеки ден му се ревеше ................ изкараха 3 месеца. .................. а знаеш ли колко неща й купуваше.

Joc
03-13-2013, 13:29
vajnoto da e musulmanka i da po4ita muja si

RagioL
03-13-2013, 17:01
колко православни християни колко неверници са убили (затова, че не вярват).

Сещам се само за Борис първи, за щастие българите не са се изявявали като католиците. Може би освен доста други неща в България ни липсват и фанатици.

RagioL
03-13-2013, 17:12
Наблягам на това че все пак посланията си ги има в библията.

Chacho
03-14-2013, 08:25
kodka

Лода кодка ли изкаж?

npp
03-14-2013, 16:00
vajnoto da e musulmanka i da po4ita muja si

те и жените са човеци, дори не напразно някои хора са казали: "и кучето е човек" - добре е да се съобразяваме с ближния, да не се окаже че някой е ощетяван или дори насилван, а относно исляма, едва ли прави положението с жените да е по-добре

Mary_Jane_69
03-21-2013, 19:59
Атеист.

Aeternal
03-23-2013, 19:46
^
при такива условия ти да не мислиш, че ще е само твоя и ще те гледа кротко в очите.

Тя ще трябва да ме гледа в очите само като прави едно нещо и е за предпочитане да не гледа кротко тогава.
Па и да не е само моя, устата си е нейна, чепа си е мой... кво ме бърка?

Rebirthing
03-26-2013, 16:45
те и жените са човеци, дори не напразно някои хора са казали: "и кучето е човек"

Брей, чак с кучета почнаха да ни сравняват !

npp
03-26-2013, 19:05
Брей, чак с кучета почнаха да ни сравняват !


имахме предвид че след като и животни са смятани за човеци, (то) колко повече жените са и трябва да бъдат считани за човеци

TheBobqk
03-26-2013, 19:27
vajnoto da e musulmanka i da po4ita muja si

Няма значение каква религия изповядваш, за да се разбираш с половинката си. Плюс това разбиранията ти са плоски и безкрайно тъпи. Ти роб ли искаш или жена до себе си, с която да се обичате?

666[Vivi_
04-01-2013, 21:50
Сатанистка/ист разбирасе ;) Не някоя християнска путка/чеп който/която да ми хленчи за колко е добър пикливия господ!

RagioL
04-02-2013, 06:04
Сатанистка/ист разбирасе ;) Не някоя християнска путка/чеп който/която да ми хленчи за колко е добър пикливия господ!

А за протокола ти си би сексуално сатанистче така ли? :D

666[Vivi_
04-02-2013, 10:49
А за протокола ти си би сексуално сатанистче така ли? :D

Дам ;) Може да се каже :)

nevermind...
04-02-2013, 11:01
Ахаха по-скоро сатанистче позьорче, което не е запознато със сатанизма.. Или пък трол. Или пък много загорял чкиджия, слушащ блек метъл, яко във филма..

defender
04-02-2013, 11:07
Сатанистка/ист разбирасе ;) Не някоя християнска путка/чеп който/която да ми хленчи за колко е добър пикливия господ!
стига си хленчила, .................. ся па и претенции.

666[Vivi_
04-02-2013, 14:23
Ахаха по-скоро сатанистче позьорче, което не е запознато със сатанизма.. Или пък трол. Или пък много загорял чкиджия, слушащ блек метъл, яко във филма..

Това, че съм на 15 и не съм от прословутата столица, не значи, че съм поредната объркана пикла, не съм аз тази, която си губи времето да разгадава кой какъв е вместо да си гледа неговата работа ;)

nevermind...
04-02-2013, 14:37
Това, че съм на 15 и не съм от прословутата столица, не значи, че съм поредната объркана пикла, не съм аз тази, която си губи времето да разгадава кой какъв е вместо да си гледа неговата работа ;)

Oбясни ми тогава какво според теб е сатанизмът? Мене не ме интересува каква си, просто ми доставя удоволствие да дразнян такива позьорчета като теб, които харесват нещо без да знаят истинската му същност.

666[Vivi_
04-02-2013, 14:46
Oбясни ми тогава какво според теб е сатанизмът? Мене не ме интересува каква си, просто ми доставя удоволствие да дразнян такива позьорчета като теб, които харесват нещо без да знаят истинската му същност.

Не бих могла да опиша сатанизма с 2 думи, най малкото, защото има много разновидности. Това което аз изповядвам е Ла Вей, не че е твоя работа. Ако ти самият знаеш толкова, това ще ти е достатъчно ;)

defender
04-02-2013, 14:58
ами щом изповядваш Ла Вей, я малко ни изповядвай тогава..............

nevermind...
04-02-2013, 15:07
Да не би да означава да принасяш в жертвоприношение малки деца и котенца и да си режеш вените и "да проливаш кръв" в името на Луцифер? В това ли се изразява сатанизма на Ла Вей?

666[Vivi_
04-02-2013, 15:19
Да не би да означава да принасяш в жертвоприношение малки деца и котенца и да си режеш вените и "да проливаш кръв" в името на Луцифер? В това ли се изразява сатанизма на Ла Вей?

Не, не бих казала, изразява се най вече в това, че докато си живеете безсмислените пълни с "морал" животчета, никога няма да осъзнаете, че човека е отвратителното създание, човек е сатаната а не някой измислен герой в библията, око за око, живей за удоволствието и нищо повече, това е Ла Вей а ти си недорасъл тъпак, който си няма работа :)

defender
04-02-2013, 15:28
че човека е отвратителното създание, човек е сатаната а не някой измислен герой в библията, око за око,

мило, момиче, ами че Библията твърди че без Бога, човек е точно това ...................... повече недей да ни говориш за Библията, защото едно е да казвах в действителност какво казва Библията, а друго е ти да си говориш за някакви твой измислици за Библията.

DoctorSatan666
04-02-2013, 15:28
666[Vivi_ запозната ли си с конкретните ритуали? Искаш ли да ми бъдеш олтар? Ще легнеш гола в нарисуван пентаграм, а аз ще чета от Сатанинската Библия. Ще бъде яко ... Зарибена ли си?

nevermind...
04-02-2013, 15:34
Не, не бих казала, изразява се най вече в това, че докато си живеете безсмислените пълни с "морал" животчета, никога няма да осъзнаете, че човека е отвратителното създание, човек е сатаната а не някой измислен герой в библията, око за око, живей за удоволствието и нищо повече, това е Ла Вей а ти си недорасъл тъпак, който си няма работа :)

Eми очевидно щом пиша в тоя форум си нямам работа, да.. Но съм щастлив, че все пак от цялата твоя работа намираш време да ми отговаряш.. :lol: Радвам се, че не убиваш малки котета или деца..

666[Vivi_
04-02-2013, 15:40
666[Vivi_ запозната ли си с конкретните ритуали? Искаш ли да ми бъдеш олтар? Ще легнеш гола в нарисуван пентаграм, а аз ще чета от Сатанинската Библия. Ще бъде яко ... Зарибена ли си?

Не може ли да правим друго докато съм гола ;) Има по яки работи от ритуалите.


Eми очевидно щом пиша в тоя форум си нямам работа, да.. Но съм щастлив, че все пак от цялата твоя работа намираш време да ми отговаряш.. :lol: Радвам се, че не убиваш малки котета или деца..

Не съм казала, че аз си имам работа :D

DoctorSatan666
04-02-2013, 15:57
Не може ли да правим друго докато съм гола ;) Има по яки работи от ритуалите.

Може, може. Аз това само като повод го дадох.

nevermind...
04-02-2013, 16:08
Ахахххаа току що ти погледнах профила... няма такъв смях... It's Smoke Meth & Hail Satan, bitch.. И си на 15... :lol: Your mother must be really proud...

RagioL
04-02-2013, 16:13
Образува се някаква идилия тука! Скоро да не ви се прииска и огрии да организирате?! :D

nevermind...
04-02-2013, 16:21
Образува се някаква идилия тука! Скоро да не ви се прииска и огрии да организирате?! :D

Ооо на мене вече ми се иска... Да си спретнем една малка оргиика и вместо лубрикант ше ползваме кръв от новородено агне и ше друсаме хероин, и за да е пълна идилия мацките ше са в цикъл. Как ви звучи?

DoctorSatan666
04-02-2013, 16:23
Ооо на мене вече ми се иска... Да си спретнем една малка оргиика и вместо лубрикант ше ползваме кръв от новородено агне и ше друсаме хероин. Как ви звучи?
FUCKK YEAHHH

http://prikachi.com/images/940/6077940F.png

RagioL
04-02-2013, 18:21
Ооо на мене вече ми се иска... Да си спретнем една малка оргиика и вместо лубрикант ше ползваме кръв от новородено агне и ше друсаме хероин, и за да е пълна идилия мацките ше са в цикъл. Как ви звучи?
Предпочитам кока но щом държиш! :D

defender
04-02-2013, 18:51
така ли?!...................... така ли?!..........................налитате на беззащитни малолетни девици, а?

Nicksey
04-02-2013, 19:48
http://i.qkme.me/3owe5a.jpg

Играйте на PSP и спрете с глупостите, откраднахте на човека темата, щото сте много умни.

DoctorSatan666
04-02-2013, 19:55
Играйте на PSP и спрете с глупостите, откраднахте на човека темата, щото сте много умни.

http://www.youtube.com/watch?v=mjQZNkiY7ds

defender
04-02-2013, 20:30
лагера на сатанистите превърнаха темата в малолетна оргия.

nevermind...
04-02-2013, 20:47
Пхапхапха.. аз даже не съм сатанист... :lol:

666[Vivi_
04-02-2013, 20:57
Какво да ви кажа момчета, като за малолетна (не бих казала девица) поне ви привлекох вниманието. Получавам интересни оферти, може и да се възползвам ако ми е скучно ;) И "nevermind" , майка ми е мъртва, надали изпитва каквото и да е.

defender
04-02-2013, 21:11
^
абе ти да не си маскирания доктор, а снимката си я взел от някоя мадама от фейса, ти си майстор на тия неща.

ПП: усещам ти душичката бе момче, и тая особена миризма, няма как да я сбъркам.

666[Vivi_
04-02-2013, 21:22
^
абе ти да не си маскирания доктор, а снимката си я взел от някоя мадама от фейса, ти си майстор на тия неща.

ПП: усещам ти душичката бе момче, и тая особена миризма, няма как да я сбъркам.

Не съм никаква докторка незнам за какво говориш. Не си първия, която ме набеждава за трол, явно не им се вярва на хората незнам :D Това, че съм по разкрепостена не значи, че автоматично съм някой умрял от скука трол..

DoctorSatan666
04-02-2013, 21:42
То на дефендърчо все доктори му се привиждат :D Интересното е че по принцип дефендър се забива с мадамите в този раздел, но за пръв път тук влиза сатанистка. Сега да видим кое ще надделее, християнската предубеденост или пубертета.... :D

ПП: 666[Vivi това на снимката ти ли си?

666[Vivi_
04-02-2013, 21:52
То на дефендърчо все доктори му се привиждат :D Интересното е че по принцип дефендър се забива с мадамите в този раздел, но за пръв път тук влиза сатанистка. Сега да видим кое ще надделее, християнската предубеденост или пубертета.... :D

ПП: 666[Vivi това на снимката ти ли си?

Ох колко сладура ще ме питате :D Да аз съм ;)

defender
04-02-2013, 22:26
мадре мия,............... не мога да повярвам, че доктора си намери женЪ.

nevermind...
04-02-2013, 23:43
Ахахах вие луди ли сте, че й вярвате?

RagioL
04-03-2013, 05:49
Ахахах вие луди ли сте, че й вярвате?

А не аз вярвам само във светлите писания на Кроули. :D

thefamous
04-07-2013, 18:36
Нимфоманка

JDeel
04-07-2013, 21:34
Не, не бих казала, изразява се най вече в това, че докато си живеете безсмислените пълни с "морал" животчета, никога няма да осъзнаете, че човека е отвратителното създание, човек е сатаната а не някой измислен герой в библията, око за око, живей за удоволствието и нищо повече, това е Ла Вей а ти си недорасъл тъпак, който си няма работа :)

Ама то това са си факти, що му трябва на някой да се включва в секти за да го разбере. Ла Вей - Ела Ме Отвей. Без нас природата ще се чувства добре, но с нас й е по-интересно ;)

DieselBlood
04-09-2013, 15:14
Атеистка. Кур за религията!!!!

Chacho
04-09-2013, 20:32
Атеистка. Кур за религията!!!!

Антитеистка?

Fisherman
04-10-2013, 09:50
Какво да ви кажа момчета, като за малолетна (не бих казала девица) поне ви привлекох вниманието. Получавам интересни оферти, може и да се възползвам ако ми е скучно ;) И "nevermind" , майка ми е мъртва, надали изпитва какпвото и да е.

Плюя на съществуването ти

RagioL
04-10-2013, 19:14
Тук е зона в която плюенето е забранено.
Виж псувните обаче са ок.

Mary_Jane_69
04-11-2013, 18:12
Сатанистке, МНОГО СИ ЗЛЕ, МОМИЧЕ!

dread88
04-14-2013, 22:53
Да има убаво лице, убав гъз, средно големи цици; да не е повече от 70 кила, да не е по-малко от 1 и 58 см висока, да се къпе редовно; да е от европеидната раса – демек да е бела, може и да има лек загар, ама да е добит, а не предаден по наследство; да слуша музика демек от пънк до гор грайд; да ме аресва, да е верна, да е нимфоманка, може и да е шизофреничка, да е склонна на З-ки, 4-ки, 5-ци и масови оргии; да дръжи на бой, да дръжи и на пианье; да зима заплата, да си има дом, в който да се пренеса и аз; да ми готви квото искам и то добре, да ми купува пиене, да ме води на луксозни вечери; да ми подари кола и шофьорска книжка за рождения ден; да чисти новия ни дом до блясък; да не се оплаква от тва кво прасе съм и да чисти след мен без никво мрънкане; ако имаме деца, да ги гледа без да има претенции към мене да правя същото; да ми пере дрехите; да не клюкарства с приятелки или, ако го прави, aз да не виждам.