PDA

View Full Version : Вече започва да ме изнервя...



kolon23
02-12-2013, 11:52
Днес приятелката ми се обади, болен съм и затова съм леко прегракнал, попита ме нещо, но не успя да чуе какво и казах и помисли, че нарочно не съм и отговорил... И сега какво?? Сърди ми се, защото не е успяла да ме чуе. Мисли си, че нарочно не съм и отговорил, не ми ли вярва?? Какъв е смисълът да ми се сърди за такава глупост?? Предполагам, че има нещо, някой я е ядосал и затова си го изкарва на мен. Защото обикновено зад всяко нейно сърдене се крие някакъв проблем, който я тревожи. Но какъв е смисълът?? Защо ще си изкарва гнева на мен при положение, че не съм направил абсолютно нищо? На мен, може би единственият човек, на когото наистина и пука за нея?

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 11:56
колко сладко...
К'во се палиш, ще ѝ мине.
Пиши ѝ каквото си опитал да ѝ кажеш, а не те е чула, ако толкова държиш да знае, че си и отговорил все пак.

kolon23
02-12-2013, 12:03
Казах и какво съм казал, но тя "не"... Не искала повече да си говорим по телефона и изкарва нещата така, сякаш нарочно не съм и отговорил.

forside1
02-12-2013, 12:15
По принцип хората си го изкарват на най-близките. Не се пали за глупости :)

kolon23
02-12-2013, 12:51
Омръзна ми да ми се сърди за глупости...

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 13:40
Говори с нея, кажи ѝ, че не искаш и вече няма да ѝ обръщаш внимание на обвиненията и истеричките пристъпи, така че може да си ги спести.
Колкото повече ги вземаш навътре и се обесняваш - толкова повече ще се заяжда за глупости.
Следващия път, в който си го изкара на теб, просто си го премести в другия крачол.

kolon23
02-12-2013, 14:47
Говорих с нея по скайп. Обясних и отново всичко, но ето какво ми каза тя:
"като не ти се говори поне казвай...
не си измисляй разни причини"

Попитах я какво печеля аз, ако нарочно не и говоря, за какво ми е да го правя и защо въобще бих се съгласил да ми звънне ако съм си намислил да не и говоря. Типично в нейн стил излезе от скайп...

HollyGolightly
02-12-2013, 15:04
Може да е неразположена и целият свят да и е виновен 8-) .
Спокойно ще и мине. След като "ти прости" просто поговори с нея и и обясни как се чувстваш ти, когато тя се държи с теб по този начин.

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 15:32
Попитах я какво печеля аз, ако нарочно не и говоря, за какво ми е да го правя и защо въобще бих се съгласил да ми звънне ако съм си намислил да не и говоря. Типично в нейн стил излезе от скайп...

Колкото повече задълбаваш и ѝ се обесняваш, толкова повече ще ти мрънка!

За това

...просто си го премести в другия крачол.
и толкоз!

Просто спри да ѝ се връзваш на провокациите.

sexa_na_kompleksa
02-12-2013, 15:36
Да няма ПМС? ;д
Изчакай малко да й мине и пак се опитай да поговориш с нея.

FuCKkK13
02-12-2013, 15:46
виж сега.. има си хора,които ако не се нацупят за едно нещо няма да са те (аз пример,приятеля ми също) преди не бях така обаче като го видях как ми се цупи и как чрез цупене той държи юздите се научих и аз да се цупя.. сега по характер сме едно към едно и се разбираме хубаво... или тя почва като тебе или ти като нея и готово.. това е огледалния принцип - държиш се като нейно огледало.. или ще и писне да и се цупиш и ще спре или няма,ти ще продължиш и ще разбирате на другия какво му е чрез вашите действия..... няма как да си с някой без да прихванеш нещо от него 8-) .. така че - нацупи и се,че тя ти се цупи 8-)

kolon23
02-12-2013, 15:51
виж сега.. има си хора,които ако не се нацупят за едно нещо няма да са те (аз пример,приятеля ми също) преди не бях така обаче като го видях как ми се цупи и как чрез цупене той държи юздите се научих и аз да се цупя.. сега по характер сме едно към едно и се разбираме хубаво... или тя почва като тебе или ти като нея и готово.. това е огледалния принцип - държиш се като нейно огледало.. или ще и писне да и се цупиш и ще спре или няма,ти ще продължиш и ще разбирате на другия какво му е чрез вашите действия..... няма как да си с някой без да прихванеш нещо от него 8-) .. така че - нацупи и се,че тя ти се цупи 8-)

Честно казано опитвал съм това, често пъти и аз се разсърдвам за нещо, но тя е далеч, далеч по-добра от мен в това.;д

FuCKkK13
02-12-2013, 15:55
хаха при нас се получава щото и двамата ''няма по голям инат от мене'' .. ще се инатиш до последно.. ще я пречупиш.. знам,че разсъждавам детински ама при мен/приятеля ми това е цаката 8-) ... и накрая единия отстъпва,в другата ситуация другия и така...

FuCKkK13
02-12-2013, 15:55
и е по-добра щото до сега все си се отказвал и тя '' пак ще се откаже'' тоя път да ама не и щото има повече опит в ''ако мине номера''

kolon23
02-12-2013, 16:31
Проблемът е, че тя е най-големият инат, който съм виждал. Преди, когато започнеше да ми се сърди така, започвах да я умолявах, да и се извинявам... После осъзнах колко глупаво е това и спрях да и се връзвам. Но когато ми се разсърди за нещо никога не го забравя, ако ще да са минали месеци, ще се сети да ми го напомни отново. Тя просто е усъвършенствала умението си да се сърди...

FuCKkK13
02-12-2013, 16:53
и ти го усъвършенствай 8-) приятеля ми като се нацупя сериозно ( като е направил наистина нещо ) ми казва '' винаги съм си мислел,че не съществува по-голям инат от мене ама ето че стои пред мене :? '' и точно като емотиконката 8-) ... така че винаги може стига да си инат - да,детинска постъпка,но с такива като мене трудно можеш да се оправиш.. само тоя начин.... все ще спре да ти се сърди или ще и мине набързо 8-) ... тя продължава да ти се сърди щото вижда,че така и се молиш,извиняваш.. спри и да видиш как ще се зачуди и ще си помисли,че тоя път е прекалила и ще заскача при тебе ... търпение и само търпение 8-)

Ospi
02-12-2013, 18:14
Наместо да я убеждаваш логически, че нямаш полза от това да и говориш такива простотии, покажи и, че и се кефиш много и не би я наранил заради чувствата си към нея. Промени начина, по който се чувства за това, недей я убеждава рационално.

Azoria
02-12-2013, 18:14
Какво те попита и ти не разбра? Защото, ако е било "какво яде" и не е получила отговор добре, но ако е било "още ли ти звъни бившата" и не чуе отговор изглежда притеснително... разбираш смисъла.

kolon23
02-12-2013, 18:32
Въпросът беше "учиш ли?"...

swag style mdfkz.
02-12-2013, 19:04
.... Ми режи я ве .. кво ти се прай на интересна .. има и други момичета

FuckedUp
02-13-2013, 02:02
За к'во ти е такава лигла?

Wednesday666
02-13-2013, 05:03
Бахти.
Тази мадама да не е 5-ти клас?
Я не й се връзвай, като й мине нека тя ти се извинява, спри да я търсиш за 2-3 дни, да видиш колко бързо ще й мине.

Amore-Mio*
02-13-2013, 11:54
Кажи това на нея, вместо на нас.

FuCKkK13
02-13-2013, 13:09
Бахти.
Тази мадама да не е 5-ти клас?
Я не й се връзвай, като й мине нека тя ти се извинява, спри да я търсиш за 2-3 дни, да видиш колко бързо ще й мине.

да.. това е другия вариант 8-) казваш ''цупи се като искаш '' и другия му е кофти,че не му се е получил номера 8-)

kolon23
02-13-2013, 15:05
Проблемът е, че и двамата сме големи инати и всеки един от нас иска да дърпа конците във връзката ни. Никой от нас няма да се даде без бой и всеки иска да покаже на другия кой е шефа. Затова и се караме доста често. Далеч съм от мисълта да я зарежа, защото я обичам наистина много. Но как можем да намалим конфликтите до минимум?

r0073x
02-13-2013, 15:08
Като единият престане да се прави на шеф. Другият ще си помисли, че вече доминира и ще мирне ;)

kolon23
02-13-2013, 17:32
Преди аз се примирявах с всичко, извинявах и се постоянно, опитвах се да не я ядосвам и т.н... Но тя започна да си позволява много своеволия, започна да ми се сърди за всякакви глупости само, за да привлича внимание. Така че повече няма да се примиря, а не мисля, че и тя би го направила. Въпросът е как да спрем да спорим толкова, когато и двамата не отстъпваме?

r0073x
02-13-2013, 18:05
И бившата ми беше така - почна по едно време да ми прави неща напук, да се сърди за глупости, да спира да ми говори и т.н.
Така и не разбрах смисъла на това "доказване". Като почне да ти се сърди и не разбира от дума, бий ѝ игнора и така. Не ѝ повтаряй поведението, просто ѝ кажи, че ти е писнало от тези сцени и че не знаеш, на какво се дължат (ама не като "мило, моля те не ми се сърди, нали знаеш, че те обичам ;( ", а по-скоро с думи от типа "не знам, но вече почна твърде често да правиш тези сцени, които не знам, на какво се дължат. Какво се е променило, че зачестяват, защото вече взе да ми писва и ме товарят подобни неща ?"). Колкото и да обичаш някой, щом неговото поведение почне лека по лека да се изменя към подобен тип, значи нещата при него не са много добре. Или е опит да види, колко ще ѝ играеш по свирката, или се опитва да създаде изкуствено напрежение и ти да скъсаш с нея, за да не изглежда тя лошата.
Дай ѝ ясно да разбере, че ако продължава така, няма да стигнете далеч. Ако има нещо, да ти го каже сега, а не да протаква нещата с времето.

DENKAZ
02-13-2013, 20:01
Омръзна ми да ми се сърди за глупости...

Ем теглиш й майната и нямаш ядове. По твойте думи е няква сръдлива минджа.