PDA

View Full Version : Помощ!



slance___
02-12-2013, 12:12
Здравейте.
Имам доста приятели момчета с които съм си говорила на тема секс и всеки ми казва, че от секса с широко момиче няма никакво удоволствие. А аз съм широка и не знам какво да правя. Мисля си, че няма никакво удоволствие в секса с мен...

GLaDOS
02-12-2013, 12:16
Това могат да ти кажат само сексуалните ти партньори.Ние не можем да ти кажем дали има или няма удоволствие в секса с теб.

GoldenHeart
02-12-2013, 12:28
Сексът не зависи само от това колко си широка. Зависи и от ласките и действията, които ти правиш. И не се притеснявай, че си малко по-широка. При навлизането на член, който е по-широк от влагалището на момичето, се получава разширение на влагалището по време на половия акт. После се връща в нормалното му състояние. Просто при теб свиването няма да е толкова голямо. Не се притеснявай!

GiveMeLove
02-12-2013, 12:35
Правилно са ти казали.. случвало ми се е само веднъж, а дори момичето не беше имало кой знае колко сексуални партньора - да речем 4-5..
Чувството е наистина кофти, а за някаква сладост от секса да не говорим.. Сорка, ама така си е .. :)

А относно по-горния пост .. Попринцип е така, но ако си е широка в default положение, да не говорим какво става като се разшири :) ...

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 13:12
Това могат да ти кажат само сексуалните ти партньори.Ние не можем да ти кажем дали има или няма удоволствие в секса с теб.

Мдам.
Ама, то е двустранно.
Ако си толкова широка, че на пича да не му е много яко, то за теб също няма да е най-якия секс, защото ще ти идва "тънък".

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 19:57
Здравейте.
Имам доста приятели момчета с които съм си говорила на тема секс и всеки ми казва, че от секса с широко момиче няма никакво удоволствие. А аз съм широка и не знам какво да правя. Мисля си, че няма никакво удоволствие в секса с мен...


Има само 1 начин да разберем!!!

marilyn
02-12-2013, 21:01
Ти от къде знаеш, че си широка, как го реши??
И да, мъжете не обичат широки.. това е все едно жените да обичат малки пишки...

tania.kirova
02-13-2013, 09:03
Не е баш фатално.

s_E_x_Y_y_Y
02-13-2013, 11:41
Мдам.
Ама, то е двустранно.
Ако си толкова широка, че на пича да не му е много яко, то за теб също няма да е най-якия секс, защото ще ти идва "тънък".

правилно - ако ти не усещаш нищо, защото по незнайно какви причини смяташ, че си широка, би трябвало и момчето да не усеща много много
ако е от много секс намали секса, а ако си е така по принцип си намери някой с някой "тупан" и на двамата ще ви е добре...

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 11:25
Все пак за колко цола говорим?