PDA

View Full Version : Помощ за Св.Валентин?



peugeotspeedfight
02-12-2013, 12:35
Здравейте незнам дали е тука мястото,но съм намислил да направя подарък на приятелката ми за 14 Февруари като ще направя един албум от всички наши снимки за 1 година тъй като точно на тази дата става 1 година.И искам да ви помоля за нещо,значи върху всяка снимка съм написал някакви споменчета като доказателство за любовта ми към нея обаче незнам как да започна смисъл искам като отвори албума да има нещо оригигално смисъл като.." Този ден е важен за мен и ей такива,.." тъй като немога да творя такива работи ще съм благодарен ако някой може да ми напише нещо от 3-4 изречения като за начало на албума.Примерно ще напиша 14.02.2012, 14.02.2013 става една година и да напиша нещо като поздрав ли незнам.Мерси предварително чакам за вашите предложения.

ameli
02-12-2013, 13:04
Личните пожелания не се пишат по шаблон, използвай въображението си и това, което ти е на сърце (:

shmatarok
02-12-2013, 15:10
Ако толкова нямаш идея лепни отпред някоя много специална снимка и отдолу напиши датата и нещо от сорта на "денят, в който разбрах, че ми харесва да правя .... блаблаблбалбала (изброяваш разни неща, които правите заедно), /само когато съм/ заедно с теб!".
Май не го обясних много добре каква ми е мисълта, ама.. 8-) нда. Весел ви празник.

sexa_na_kompleksa
02-12-2013, 15:33
По-добре да напишеш нещо не чак толкова перфектно, но искрено и измислено лично от теб, отколкото нещо идеално, но от Интернет.

peugeotspeedfight
02-12-2013, 15:55
Благодаря ви, ще се опитам да измисля нещо.А някакъв албум да ми предложите за снимки,защото никъде неможах да намеря.. :(

marilyn
02-12-2013, 22:43
Каквото и да ѝ напишеш нека да е грамотно, моля ти се... "не" се пише отделно от глаголите с някакви единични изключения като "недовиждам", "недочувам" ...

sexa_na_kompleksa
02-13-2013, 04:24
Благодаря ви, ще се опитам да измисля нещо.А някакъв албум да ми предложите за снимки,защото никъде неможах да намеря.. :(

Потърси ли в някое фото студио? В магазините за сувенири също има.