PDA

View Full Version : Мразя се



dragooooo
02-12-2013, 14:35
Здравейте. на 16 години съм... след седмица правя 17. Имам проблем с тревата... Имам страшно много проблеми, родителите ни са разведени, разделих се много скоро с приятелката ми с която бяхме заедно 1год и 7мес. и още куп други лични проблеми, които не бих искал да споделя. Направих много грешки, за които съжелявам, много пъти и нараних майка ми и себе си. Сега майка ми ми даде 150лв. за рождения ден да си поръчам дрехи по интернет, а аз с парите си купих трева, с мисълта че ще продам малко, и ще събера обратно парите за да си ги купя и същевременно ще имам да пуша. Разбира се, понежа съм един боклук, аз не направих нищо, а просто изпуших тревата, и сега нямам нито лев, а не занм как да го кажа на майка ми. Ужасно съжелявам какво направих.... иска ми се по-бързо да навърша пълнолетие за да се махна от България, и да работя в чужбина, поне за период в който да стана човек. Защо сега съм един тъп тийнейджър, който не знае какво прави. Мразя се.

sexa_na_kompleksa
02-12-2013, 15:28
Стегни се! Да не мислиш, че като отидеш в чужбина, нещата ще се променят, като с магическа пръчка?
Като за начало спри тревата и не лъжи - винаги става по-лошо. А и не си нито първия, нито последния с разведени родители и зарязан от гаджето. Всичко ще се оправи, всеки човек е минавал през такива периоди. Ще имаш и далеч по-сложни и неприятни ситуации, но и по-хубави, разбира се.

dragooooo
02-13-2013, 08:07
Не знам как да кажа на майка си...... ужасно е

sexa_na_kompleksa
02-13-2013, 13:52
По-ужасно е да я лъжеш.

whitediamond
02-13-2013, 13:59
Кажи и,все пак ти е майка и каквото и да направиш винаги ще си нейното дете.

FlowerPower
02-13-2013, 15:31
Кажи й, тя и без това се досеща. Иначе просто трябва да спреш... ще е трудно, но ще си струва. Всеки път като ти се припуши, си мисли за майка ти и как не искаш да си пропадняк. И ще се оправиш :)