PDA

View Full Version : От бащите към дъщерите... ;д



dqwolla_we
02-12-2013, 17:14
Какво ли е чувството някой баща да разбере, че някакъв "дришльо" е отнел девствеността на дъщеря му ? При мен родителите ми не знаят, че водя полов живот. Ако майка ми разбере...... Ще каже, че ми е малко рано, но в тези времена е нормално, а все пак съм от 1 година с приятелят ми... Но за баща ми не знам.. ;д Той сигурно ще го убие..? :D

granger
02-12-2013, 17:15
:lol: И кво...ако ти е любопитно питай татко си :D

dqwolla_we
02-12-2013, 17:17
Хахх, добра идея... Но сега без шеги :D

FuCKkK13
02-12-2013, 17:20
8-) откъде да знам 8-) нито имам потенциал да ставам ''баща '' 8-) нито да питам баща ми 8-) .. и не,няма да го убие.. стига с тия пресилени истории - ако си на 13 може и да му забрани да се виждате ама тия с убиването и пребиването - мн са ви сериалите

ShtrudeL
02-12-2013, 17:21
Сигурна съм, че баща ми щеше да се разбере/сприятели с който и да е човек до мен..

granger
02-12-2013, 17:22
нито имам потенциал да ставам ''баща ''
ти ма уби :lol:
Няма как да очакваш сериозни отговори,поне не и обективни такива,щото бащи тука не виреят.

HollyGolightly
02-12-2013, 17:25
Няма да му е никак весело, за сега нямам намерение нищо да казвам. Той така или иначе много добре си се самозалъгва, че има едно непорочно 19 годишно дете, дори когато всички факти крещят друго яче 8-)

granger
02-12-2013, 17:27
Майка ми знае...за баща ми не съм сигурна , но вероятно подозира, след като си имам сериозен приятел :D
Понякога им е по-добре да живеят в собствения си сапунен балон :D

HollyGolightly
02-12-2013, 17:33
Понякога им е по-добре да живеят в собствения си сапунен балон :D

Определено, за това и моят не пита

xoxi
02-12-2013, 17:46
Чувството не знам какво е.
Моят баща приема съвсем нормално, че детето му води полов живот, но човека до мен не е ''дришльо''. Нашите го харесват, радват му/ни се.
Ако ходех с някой несериозен глупак, родителите със сигурност нямаше да летят от щастие. При положение, че приятеля ми е доказал, че е сериозен, отговорен, добре възпитан и т.н. и т.н., все хубави работи, не виждам причина семейството ми да не го приеме и да не се радват, че сме заедно.

Azoria
02-12-2013, 18:29
Понякога им е по-добре да живеят в собствения си сапунен балон :D

Съседи са с нашите. :lol:

Ospi
02-12-2013, 18:31
Много просто: Шти хъвръга паиажина фостата!

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 19:05
Ами те хората са го казали - направи си син, мисли за 1 пишка.
Направи си дЪщеря, мисли за много пишки...

Представям си аз какво бих направил. Бих се запознал с момчето, бих се опитал да преценя какЪв човек е и АКО случайно не ми хареса, ще предупредя дЪщеря си. Ако не ме послуша (което е 99% сигурно), ще я оставя да си чупи главата. Ще дойде на мойта, както се казва. Ако момчето е готино - няма смисЪл да им преча. Няма да й вади око я... И аз сЪм бил на техните години, знам какво е...

draid
02-12-2013, 19:11
Не знам, защо си мислите че родителите ви са идиоти и вие ги надхитрявате/скривате от тях. Вие на там на където сте тръгнали те отдавна са се върнали.

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 19:35
Именно!

Violenza
02-12-2013, 19:35
Моят е супер пич. С него редовно обсъждаме и жени, и мъже... всичко. :D Слава Богу, че не е от онези ревнивите досадни татковци.

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 19:50
Ти предсавяш ли си - приятеля ти е спал у вас, ти ставаш пЪрва и отиваш да пиеш кафе. В кухнята седи баща ти, пие своето, четейки вестника. Поглежда те как си леко рошава и пита
-Е? Как беше? Вагинален или само клиторен?

Violenza
02-12-2013, 20:07
^Това към мен ли беше?
Не живея с нашите.

А и до такива живописни крайности едва ли някой стига.

ПП За клиторен секс не бях чувала.

Near
02-12-2013, 20:21
Ти кво мислиш, че бащатко ти когато е отнел девствеността на майка ти е казал на дядо ти ? :D

Tsukuda_Hiroshi
02-13-2013, 04:47
^Това към мен ли беше?
Не живея с нашите.

А и до такива живописни крайности едва ли някой стига.

ПП За клиторен секс не бях чувала.

Беше кЪм ситуацията, не кЪм теб лично.

П.С.: а за "оргазЪм" да си чувала? :)

GiveMeLove
02-13-2013, 07:22
Когато бях на 17 имах една приятелка, беше готина - руса, цици, дупе - абе страшна.. Една вечер нашите си бяха на село и тя остана да спи в нас.. Правихме уникален секс и си заспахме - аз отдоло и тя в/у мен с половината си тяло, чисто гола..

На сутринта обаче нашите решили да се приберат рано-рано.. Не съм чул как се отключва, помня, че ме събудиха само думите "Внимавай, да не събудиш Тошко" .. "Ама той спи ли, аз си мислех, че го няма.."

След по-малко от 10 секунди вратата на хола се отвори и майка подаде муцунка.. Куриозното в случая бе, че тогавашната ми приятелка лежеше с дупето към вратата и цялата красива ... слива се разкриваше към майчиния поглед. Аз само повдигнах вежди с физиономия тип .. "Еми какво да направя, гадже ми е" ..

Оттогава не си говоря с нашите на тема секс.. :D :D

anonymous708973
02-13-2013, 07:49
Ами те хората са го казали - направи си син, мисли за 1 пишка.
Направи си дЪщеря, мисли за много пишки...


:lol:
Добро е!

Не знам, радвам се, че няма да съм баща :Д, ама определено ще си заслужава да се гледа сеир :д

dream1707
02-13-2013, 07:55
На моя лично не съм му казвала, обаче не мисля, че много ще го заинтригувам. Помня обаче, една приятелка когато го направи, беше на 15 все още, но имаше приятел много дълго време ... каза на майка си, която следователно казала на баща и ... който се ядосал, развикал и се, взел и лаптопа и и забранил да ходи да се вижда с това момче... после му минало :D :D

tania.kirova
02-13-2013, 08:55
За мене баща ми е като най-добър приятел, винаги е до мен каквото и да става, така че наистина не беше проблем да разбере...

thefolenangel
02-13-2013, 11:08
Представям си аз какво бих направил. Бих се запознал с момчето, бих се опитал да преценя какЪв човек е и АКО случайно не ми хареса, ще предупредя дЪщеря си. Ако не ме послуша (което е 99% сигурно), ще я оставя да си чупи главата. Ще дойде на мойта, както се казва. Ако момчето е готино - няма смисЪл да им преча. Няма да й вади око я... И аз сЪм бил на техните години, знам какво е...
Virtual High-five BRO!

Искам да ви кажа, че е изключително смешно да не можете да споделите с родителите си!
Все пак това са едни от хората, които трябва да са най-близки до вас.

DisappointedDreamer
02-13-2013, 11:20
Моят е супер пич. С него редовно обсъждаме и жени, и мъже... всичко. :D Слава Богу, че не е от онези ревнивите досадни татковци.

Ъхъ 8-)

s_E_x_Y_y_Y
02-13-2013, 11:26
Не знам, защо си мислите че родителите ви са идиоти и вие ги надхитрявате/скривате от тях. Вие на там на където сте тръгнали те отдавна са се върнали.

познавайки баща ми и него сигурно на времето са го гледали поне 1-2 бащи на криво, че е правил лоши неща с дъщерите им
вие защо си мислите, че родителите ви не знаят, че правите секс, просто не са го коментирали... ако иска внуци някой ден, баща ти ще трябва да се примири с факта, че някой обезчестява малката му дъщеричка :D

lqlqlq..
02-13-2013, 15:17
Не знам, защо си мислите че родителите ви са идиоти и вие ги надхитрявате/скривате от тях. Вие на там на където сте тръгнали те отдавна са се върнали.

Естествено!! ..според мене те //родителите// винаги усещат всичко..

bloodyF
02-13-2013, 16:44
с нашите не говоря често за секс, не могат да ме научат на нищо по тая тема, щото сигурно (със сигурност даже) вече знам повече от тях, не благодарение на тях 8-)

иначе на вторият ми баща не му пука, той е пич, супер си му е, сега с другата дъщеря ще ми е интересно :lol:
а пък първият...боже, той ме вижда като дете на 8 ,примерно , надали даже му е прехвърчала мисълта, че правя секс

draid
02-13-2013, 16:49
с нашите не говоря често за секс, не могат да ме научат на нищо по тая тема, щото сигурно (със сигурност даже) вече знам повече от тях, не благодарение на тях 8-)

иначе на вторият ми баща не му пука, той е пич, супер си му е, сега с другата дъщеря ще ми е интересно :lol:
а пък първият...боже, той ме вижда като дете на 8 ,примерно , надали даже му е прехвърчала мисълта, че правя секс

Ама разбира се, те са правели секс само за да направят дете и край :D :D :D

bloodyF
02-13-2013, 16:54
Ама разбира се, те са правели секс само за да направят дете и край :D :D :D

true that :lol:
поне с първия
пък с втория не ги знам,не ме и интересува честно казано
но е факт, че и на майка ми липсата на секс и се отразява като на всички жени, вкл. и на мен, супер нервна е :(

_ivi_
02-13-2013, 21:13
При мен майка ми е малко консервативна или така си внушавам, защото някак си се стеснявам да говоря с нея на тема секс.Докато с баща ми нямам грижи - знае че ме чукат, че правя свирки, анален и репликата му е " "Ползвай презерватив, защото детето е най-малкия проблем, за разлика от болестите".

NambyPamby
02-13-2013, 21:28
знае че ме чукат, че правя свирки, анален
Друго си е, викаш, да му разказваш как си духала на пича снощи, а баща ти да ти дава съвети как да го поемаш по-дълбоко.

vde
02-13-2013, 21:30
Хмм като баща и на момиче предполагам, че няма да съм във възторг, но да видим когато стане.... (поне за следващите не малко години не ми се налага да мисля за това :Р, все пак тя е на 1г. :)

п.п. Все още обмислям да си купя пушка де....

_ivi_
02-13-2013, 21:32
Друго си е, викаш, да му разказваш как си духала на пича снощи, а баща ти да ти дава съвети как да го поемаш по-дълбоко.

Не съм изпадала в пикантни подробности.

DragonLady
02-13-2013, 21:46
Не съм говорила с баща ми на тема секс ( само с мама ), но не е паднал от марс. Много добре знае какво става като отида на гости с преспиване при приятелят ми. А и той познава родителите ми, имат му доверие, така че няма за какво да се притеснявам.

Oy7ofCon7roL
02-13-2013, 22:13
Не съм говорила с баща ми на тема секс ( само с мама ), но не е паднал от марс. Много добре знае какво става като отида на гости с преспиване при приятелят ми. А и той познава родителите ми, имат му доверие, така че няма за какво да се притеснявам.

в едната тема ти е приятел, в другата мъж, чат пат пишеш и годеник, последно къв е ?

DragonLady
02-13-2013, 22:42
в едната тема ти е приятел, в другата мъж, чат пат пишеш и годеник, последно къв е ?

Когато както ми дойде го пишa :D Понякога пиша мъж, понякога приятелят ми.
Иначе сме сгодени от година почти.

FuCKkK13
02-13-2013, 23:35
Не знам, защо си мислите че родителите ви са идиоти и вие ги надхитрявате/скривате от тях. Вие на там на където сте тръгнали те отдавна са се върнали.

не си мисля,че ги надхитрявам ама извинявай,да си на 14 и майка ти да знае,че това не ти е първото гадже и да знае от колко време си с него и да ти каже '' о.О не те ли е срам да се целуваш на тия години'' какво би си помислил ? или - гледате филм и филма е 14/16+ (а ги имам годините) почват да дават еротични сцени при което тя като на тия в детската градина '' не гледай''.. и ти да си и ти ще мислиш,че се залъгват,че си лапе още ( не че не съм ама знаеш какво имам предвид)

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 06:55
true that :lol:
но е факт, че и на майка ми липсата на секс и се отразява като на всички жени, вкл. и на мен, супер нервна е :(

Ти и липса на секс? DAFUQ?!

girlwithblueeyes
02-14-2013, 07:48
Ами не съм му казвала иначе съм убедена ,че вече отдавна знае ,че съм невинна девойка но нищо не ми казва . Щом съм намерила точният човек значи няма проблем . Е едва ли му е приятно кой знае какви мисли са му минали през главата, да го убива :D

sweetka_96
02-14-2013, 13:51
Понякога им е по-добре да живеят в собствения си сапунен балон :D

+1 :oops: :D

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 14:35
Аз гледам на нещата така: ако майка ми знаеше какво сЪм правил, нямаше да ми даде да я целуна и по рЪката. От друга страна...само като започна да си представям тя какво е правила, сещам се за моментите, когато ме е целувала за "Довиждане"... :embarassed:

dqwolla_we
02-14-2013, 16:38
Разбира се, че няма да го убие... Това е сърказъм.. Но ще ми е гадно за баща ми. Така де, той със сигурност подозира, че съм правила секс, все пак съм от една година с приятелят ми, но не искам да му става неприятно. Със сигурност няма да му е любимец, все пак ми е първият. А колкото до майка ми - тя май знае, но на мен не ми пука.. :D Кофти ми е за баща ми, защото е страшен пич. Родителите ми харесват приятелят ми, ноо все пак ми е гадно, когато се прибирам късно вечер или спя в тях.... :D :D

greenblood
02-14-2013, 18:39
Пази боже дано нямам дъщеря. :D

DENKAZ
02-14-2013, 19:10
Кво да го пребива сякаш те е изнасилил, нали и ти си го искала.

dqwolla_we
02-14-2013, 20:48
Да, но все пак няма да му е много приятно, защото все пак аз съм му момиченцето, ако ме разбираш.. :D

Tsukuda_Hiroshi
02-15-2013, 05:04
Е да, ама и майка ти на времето е била момиченцето на баща си, така че... Нещата следват естествения си ход, споко ;)

Eskapel4o
02-15-2013, 14:25
You gonna die ^_^

Tsukuda_Hiroshi
02-15-2013, 15:15
Eskapel4o - u 2 ;)

bloodyF
02-15-2013, 15:25
Ти и липса на секс? DAFUQ?!

STOP IT YOU! :lol:
по принцип говорех, случва се да имам по-дълги сухи периоди, к'во да се прави, живот 8-)

Tsukuda_Hiroshi
02-15-2013, 15:30
Предполагам, че говориш за вЪздЪржание. Иначе не ти 'фАщам дикиш... :D

dqwolla_we
02-15-2013, 16:09
Хахх да, ще трябва да се примирят все пак..... :D :D

Eskapel4o
02-15-2013, 17:13
Eskapel4o - u 2 ;)

Говорех на автора .. :D

Tsukuda_Hiroshi
02-15-2013, 17:18
Говорех на автора .. :D

Тоест понеже говориш за автора, това изключва твоята евентуална смЪрт след време? :D

Eskapel4o
02-15-2013, 17:43
Тоест понеже говориш за автора, това изключва твоята евентуална смЪрт след време? :D

ДА, аз съм свръхестествен .. :D

bloodyF
02-15-2013, 17:49
Предполагам, че говориш за вЪздЪржание. Иначе не ти 'фАщам дикиш... :D

not really :D

имаш лс.

Tsukuda_Hiroshi
02-15-2013, 19:13
Pretty interesting! ВЪздЪржание, но не сЪвсем... хм...

marin4itu
02-15-2013, 20:04
Ние с приятеля ми живеем заедно и нашите са напълно наясно. Даже като още пътувахме по влаковете и като бяхме в нас, майка ми и баща ми тактично си казваха, че ще отидат да пазаруват и че ще вземат и брат ми, който обикновено не отиваше с тях, за да ни оставят сами да си се нарадваме :D Сега дори и за внуци ни бъзикат :D

girlwithblueeyes
02-15-2013, 20:06
А хора питате ли ме мен когато на 15 баща ми започна да ми обяснява за птичките и пчеличките :D :D

Donnie.Yen
02-15-2013, 22:58
Ами ако си някоя 13-14 годишна твар, баща ти ще ти сложи една коркова тапа в вагината и ще те завърже у вас с адамантинови въжета и ще ти пуска да гледаш Телетъбис и ще те тъпче с вафли Боровец докато не станеш 100-103 килограма лайна и никой момче да не иска да те погледне, а на онзи малък дришлио дето още има жълти петна по пликчетата ще му отржеше 10 сантовия хуй и ще му го натика в гърлото като шнорхел и ще го пусне в язовир Георги Димитров да плува с шараните :) :D

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 13:22
Абе баннете го тоя бе!!!

Donnie.Yen
02-16-2013, 15:05
Айде не ми реви "само банете го тоя", като си пикла няма да се надуваш, сега мазни си халката с крем здраве да ти се надуе и дигай гащичките катил такъв :)

Fisherman
02-16-2013, 15:08
Хахахаха сдухаааааааааааан

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 15:42
Айде не ми реви "само банете го тоя", като си пикла няма да се надуваш, сега мазни си халката с крем здраве да ти се надуе и дигай гащичките катил такъв :)

Bitch please! Suck my d** like the little girl U RLY R!
Не сЪм се регнал в тоя форум, че да се занимавам с анално-разглезени хомо-кукли като тебе... Както са казали мЪдрите: "по-умният отстЪпва". Спирам да ти обрЪщам внимание от сега нататЪк, колкото и малоумни да са постовете ти... I love Music поне пишеше по темата и разсмиваше всички, ти си мега-зле...

Donnie.Yen
02-16-2013, 17:03
ахахах аз ли бе я се осъзнай, ти си една плюнка виж кой е хомо-куклата, виж си профилната снимка, талпа умен си, ти си кух като 100 горски хралупи, ако гъза ти можеше да говори щеше да ти каже че не е само тва начина корема да не ти къркори, ма иначе аз съм гей .. и вземи отиди на един офталмолог щот освен че си неосъзнат гей, неможеш да се видиш колко си грозен, чак майка ти те хранила с прашка и ти е връзвала едно месо на врата поне кучетата да ти обръщат внимание .. ще ми говори кой какъв е злетак, 50 килограмов наркоман точно 5 шамара и лекарите ще са над теб с дефибрилатора ..

Rabalka
02-16-2013, 17:56
Мама и татко не знаят, че правя секс,въпреки, че мама ме е подпитвала и ми е казвала ако правя секс да ползвам презервативи.

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 17:58
Хубаво е казвала... Слушай я!

Rabalka
02-16-2013, 18:06
Хубаво е казвала... Слушай я!

Е аз ползвам.Само духам без

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 18:35
В такЪв случай да те предупредя да си избираш партньорите, защото има 1 нещо, наречено "гонорея", което не е само по половите органи. Може да засегне и... сливиците ;) Не си правя майтап!

Fisherman
02-16-2013, 19:04
Да гонореята е единствената съществуваща болест,която може да прихване през устата

dqwolla_we
02-17-2013, 16:46
Днес майка ми подхвана темата за приятелят ми, понеже петък и събота бяхме на вилата му. Пита ме дали съм правила секс с него, аз се изчервих и не и отговорих и тя ми каза, че знае и, че е съвсем нормално. Единственото, което ми каза след това е да ползваме презерватив :)

chushkopek
02-18-2013, 06:36
ти ма уби :lol:
Няма как да очакваш сериозни отговори,поне не и обективни такива,щото бащи тука не виреят.

Съдейки по епичното количество теми със заглавие "Бреманна ли съм?", не съм съвсем сигурен дали е така.

dqwolla_we
02-18-2013, 11:00
Не е точно така... :D Има заглавие "Бременна ли съм", а всъщност в самото съдържание пита дали може да забременее когато приятелят ѝ и свърши в устата, или някъде то тялото..... :D :D :D Просто повечето са неинформирани... Катто незнаят дори от какво може да се забременее да не правят секс бе.. :D :D :D

granger
02-18-2013, 11:09
Съдейки по епичното количество теми със заглавие "Бреманна ли съм?", не съм съвсем сигурен дали е така.

Е ,поне не се признават за такива :lol:

Amore-Mio*
02-18-2013, 16:53
Аз за в момента не ща и да си помисля за това.
Водя полов живот, родителите ми не знаят и поне за в момента нямам намерение да разбират. Когато му дойде времето, те и сами ще се досетят.

Иначе, всеки родител си е различен, то е ясно.
Един ще го приеме, друг - не.

s_E_x_Y_y_Y
02-19-2013, 12:33
А интересно ми е как някоя тинейджърка ще обясни на майка си, че има секс приятел, ако се наложи :Д

KokoDjambo
02-20-2013, 14:44
Аз искам да имам син - момчето го набили аре иди дойде.Ама момичето го мислиш кой или кои го ебът и дали няма да те направи дядо преждевременно.

tori
02-20-2013, 14:50
Чувството не знам какво е.
Моят баща приема съвсем нормално, че детето му води полов живот, но човека до мен не е ''дришльо''. Нашите го харесват, радват му/ни се.
Ако ходех с някой несериозен глупак, родителите със сигурност нямаше да летят от щастие. При положение, че приятеля ми е доказал, че е сериозен, отговорен, добре възпитан и т.н. и т.н., все хубави работи, не виждам причина семейството ми да не го приеме и да не се радват, че сме заедно.
Това. Като разбра не беше във възторг, но никога не ми е правил проблеми, още по-малко наказания или побоища. Все пак знае, че двамата с приятеля ми са на едно и също мнение в почти всички ситуации и някак си му има доверие, че няма да ми направи бебе и да избяга.