PDA

View Full Version : защо момчетата свършват бързо ?



dryndryn
02-12-2013, 17:57
била сам с няколко момчета които свършват за няма и 5 мин., а с едното даже няколко пъти го правихме и всичките пъти бяха много бързи.Че ми е интересно на какво се дължи това ? как мислите вие

Sh@d0w
02-12-2013, 17:59
Девственост? Превъзбуда? Причините мога да бъдт много и различни.

Освен това зависи и от нагласата от момчета към момичето. Ако той иска да я задоволи ще направи всичко възможно да я свърши поне един път преди той самия да свърши. Има доста и различни техники за това - смяна на позите, смяна на темпото и прочие.

ShtrudeL
02-12-2013, 18:01
Мисля, че темата се изчерпа.. ;3

Delvecchio
02-12-2013, 18:05
Не се е изчерпала,докато не се появят половите атлети на форума,за да предложат услугите си :D

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 19:01
На мен ми е интересно защо жените имат целулит... Идеи...?

GeGaSa
02-12-2013, 19:12
@dryndryn, моля те, не говори в множествено число, ти просто си попаднала на девственици които са си направили сефтето на теб. Обаче всеки е различен, има хора които са на възраст и пак свършват бързо.
НО“ ако искаш мога да ти докажа обратното, и да те накарам да мислиш по съвсем друг начин за мъжете, ЧАС и ПОЛОВИНА, ДВА, ще те съсипя от секс. пиши на ЛС.

dryndryn
02-12-2013, 19:14
а защо мъжете имат огромни кореми :?

dryndryn
02-12-2013, 19:16
неискам нищо да ми доказваш. не е нужно да си девствен за да свуршип бързо има и др причини , които са ми интересни затова питам

GeGaSa
02-12-2013, 19:18
Всеки е различен, има дебели жени и слаби жени, има дебели мъже и слаби мъже, има богати хора, има и бедни хора.

GeGaSa
02-12-2013, 19:29
неискам нищо да ми доказваш. не е нужно да си девствен за да свуршип бързо има и др причини , които са ми интересни затова питам

Значи никога няма да изпиташ какво е истински секс, ще те блъскат мъже които свършват за 10-минути. И никога няма да получиш оргазъм когато правиш секс със такива индивиди, дори съм сигурен че все още не си, но както и да е. По темата @Sh@d0w ти обясни по подробно за да схванеш, ако не си загряла още прочети в чичо google

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 19:42
Какво искаш да ти кажем - защото си много яка и си адски секси ли?

Възможно е и това, не те знам, ама не очаквай различни отговори от посочените в поста на Sh@d0w.

Може и да размишляваме върху въпроса, дали мъжете свършват бързо или жените свършват бавно? :D

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 19:44
а защо мъжете имат огромни кореми :?


Аз нямам, но сЪм чувал, че под голям камЪк, голяма риба се крие ;)

Near
02-12-2013, 19:54
Защото си красива бе скъпа :D Проста логика, а и не се знае.. не мога да предположа с какви момчета си го правила.. но според мене се дължи на твърде голямата превъзбуда преди секса.

greenblood
02-12-2013, 20:01
а защо мъжете имат огромни кореми :?

Бирата е виновна. :D Иначе по темата аз някои път свършвам бързо от голяма превъзбуда и ако жената е много секси направо не издържам. :D Иначе може и да е от притеснение което е само първия път.

Tsukuda_Hiroshi
02-12-2013, 20:36
Аз пЪк свЪршвам бЪрзо, когато не сЪм го правил от доста време. Обаче втория пЪт всичко си е наред...

ohluv
02-12-2013, 20:46
Щото могат!Ти не можеш и те гадно ли ?

AliceSw
02-12-2013, 20:51
и все до 3 причини се стига:
-е бил девствен доскоро
-е превъзбуден
-не е правил секс отдавна

GiveMeLove
02-13-2013, 07:33
Има такива, които свършват бързо.. Има и такива, които свършват бавно.. Фактори много! :)

tania.kirova
02-13-2013, 08:57
Е при всеки е различно, просто си попаднала на такива...

Toreadores
02-13-2013, 09:33
Стига сте нападали девствеността :D Тя се отнема един път и до там. Предполагам момичето пита за проблем, който се случва редовно. Фактора не е само един. В университета изучавам психология и имахме курс по сексология, на пръв поглед звучи смешно, обаче се изучават доста интересни неща и сме засягали тези теми. Ето някои от най-популярните неща, които сме изучавали:

1. Една от причините е свързана с най-големия страх на момчето през тийнейджърския си период - да бъде хванат от родителите си докато се самозадоволява. Наистина това би оставило голям белег върху момчето, ако го хванат, дори и родителите да са наясно какви ги върши синът им от време на време, това си е напълно нормално нещо. Живот и здраве един ден когато всеки от нас има деца и който има син със сигурност вие ще знаете, че той ще се самозадоволява, когато навлезе в тийнейджърската възраст. Така както вие ще сте наясно относно сина си, така и родителите са наясно за момчетата си, но това е безкрайно неудобна тема за всички. Та някои момчета рискуват да "източат парата" в по-екстремни ситуации - докато някой родител си е вкъщо, примерно майката/бащата влиза да се къпе; казва "отивам до магазина след малко се връшам"; "ще ида до комшийката/комшията за малко"; някой дори се усмеляват да се самозадоволяват, когато родителя е в съседната стая и гледа телевизия или говти в кухнята и т.н. примери много могат да се дадат. Момчето се възползва от малкото време което има, все пак колкото по-екстремно е, толкова по-голямо удоволствие доставя, обаче именно това напрежение влияе върху бързото свършване, защото организма приема по-краткото време за по-сигурно. Момчето разполага с малко време (средно около 5-6 минути), организма привиква с това и след време този режим си остава, защото организма е свикнал на бързо = безопасно. Обикновено не всички рискуват така, повечето си играят на сигурно - когато са сами вкъщи за по-дълго време (родителите са на работа или някъде на гости и няма да ги има поне няколко часа) или когато е късно вечер и са заспали. Когато момчето има повече лично време само, нещата стоят по друг начин, не бърза за никъде, няма го напрежението някой да те хване = повече време за удоволстия = организма свиква да свършва по-бавно.

2. Втора причина може да бъде нередовното задоволяване (било то секс или саморъчка), ако правите секс през няколко дни, а през свободното си време момчето няма възможност да се самозадоволява, поради някакви обстоятелства също е фактор за бързо свършване, тъй като това сексуално напрежение, което се образува у него води до т.нар. свръхвъзбуденост, защото има повече произведено семе, което трябва бързо да се изхвърли на вън. Това и на мен ми се е случвало, бях на един международен обмен в Лихтенщайн, когато бях в 10 клас за 2 седмици, където бяхме събрани около 20 човека от различни държави, спахме в палатки и имахме общи бани ... за самозадоволяване дори не можеш и да си помислиш. Като се върнах в БГ с приятелката ми като решихме да наваксаме свърших буквално за 4-5 минути... 2 седмици създават доста голямо напрежение.

3. Този вариант е малко относителен, но се наблюдава бързо свършване при момчета, които като характер не са сигурни в себе си, имат ниско самочувствие, не са уверени и обикновено са почти винаги притеснени за нещо. Това вече е психологически проблем и може да се оправи само, ако въпросното момче го осъзнава и иска да го промени, отнема време но с правилните приятели може да се оправи, които да му дават упора може да се промени (не си мислете че говороя някой да му казва "давай давай, ти можеш да свършваш по-бавно", ами говоря да се излекува от неувереността в себе си, да спре да ограничи притесненията си, да си вдигне малко самочувстието).

4. Това е най-рядко срещания случай - генетическо унаследяване. Да, гените могат да бъдат голямо лайно! Всичко може да се предаде на следващото поколение - болести, физически черти, характер, възгледи, дори и бързото свършване за жалост. При такъв случай ... е вече много лошо, там трябва и малко химия и аптекарство да се приложи. Кофти да... Ама както казах това са редки случаи.


Някои съвети как може да се издържи повече ... редовно хапване на магданоз, той е известен у нас като "природната виагра", някои си мислят дори, че удължава размера, ама това са пълни глупусти. Магданозчето помага за по-бавно свършване и по-добро надървяне :D И по-простичкото нещо, което може да удължи времетраенето е 1-2 алкохолни питиета за отскок, но не му давай повече, да не вземе да се напие накрая, че да вземе да не му стане накрая :D Алкохола забавя не само мисълта и реакциите, но и някои други процеси в организма, като свършването например. Ако той усети, че ще свърши скоро, спрете за 5-10 секунди, това ще спре изпомпването и ще удължи времето на изпразване. Друг вариант е, ако правиш свирки (извинявай ако звучи грубо) му направи първо една, ако ли не, той да си направи една саморъчка, изчакайте 15 минути, понатискайте се и тогава започвайте да го правите. След толкова малък интервал от изхвърлянето му до новото възбуждане, определено ще изтрае по-дълго време. Надявам се да съм бил полезен, пробвай съветчетата.

thefolenangel
02-13-2013, 11:13
*Toreadores не ти прочетох мнението, но все пак вземи този лайк поради дължината му.

SweetZombie
02-13-2013, 20:16
Госпожата ми по психология каза че средната продължителност на един полов акт траела 3м. с което аз не съм мн съгласна така че радвай се че на са 3 а цели 5мин (rofl).....иначе моя приятел издържжа по много повече от 5мин, по принцип ми е казвал че това може да се научи като се стремиш да свършваш все по-бавно и така след време щяло да стане нещо такова беше изръсл.... но има момчета които свършват бързо но след 10мин са готови пак докато тея дет свършват бавно им тряя около 30мин някъде, едното за сметка на другото