PDA

View Full Version : Малко странен въпрос за Св. Валентин..



trololobg
02-12-2013, 19:38
Усещам се много тъпо докато пиша това, но трябва да попитам. Таа..
Смятам да предложа на едно момиче на Свети Валентин, но не знам, дали трябва да й подаря някакъв подарък, или да действам .. как да кажа .. чисто?
Как бихте ме посъветвали? Ако кажете, с подарък, какво би трябвало да представлява той?

ameli
02-12-2013, 19:40
Според мен едно цвете би било достатъчно, поне като за начало :)

li0n
02-12-2013, 19:42
Зависи, на колко сте?

GeGaSa
02-12-2013, 19:44
Разбира се че трябва да и подариш, на твое място бих и подарил сребърно колие + обеци, а ако имаш повече пари може и златно но, аз не бих подарил злато още в началото, ако се разделим след по малко от 2 - 3 месеца, честно, ще ме е яд за парите.

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 19:49
Разбира се че трябва да и подариш, на твое място бих и подарил сребърно колие + обеци, а ако имаш повече пари може и златно но, аз не бих подарил злато още в началото, ако се разделим след по малко от 2 - 3 месеца, честно, ще ме е яд за парите.

Ти сериозно ли?!
К'ви сребърни комплекти в ред ли си? Тя даже не е сигурно на 100%, дали ще тръгне с него. Сребърните бижута ги остави, за когато евентуално станете двойка. Дори и да се съгласи, прекалено е рано за чак такива подаръци!


Зависи, на колко сте?
Това какво значение има. И да са на по 13 и да са на по 20:

Според мен едно цвете би било достатъчно, поне като за начало :)

Цвете + картичка(по желание)!

li0n
02-12-2013, 19:52
Е, има значение. :)

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 20:01
Интересно ми е какво. Единственото подходящо нещо е цвете.

Аааа, също и хував шоколад/бонбони/торта.

Значи цвете(най-добре роза) + бонбони(примерно) и картичката вече е малко претруфена история, ама ако е семпла, със семпло послани може.
Тези неща са си подходящи за която и да е възраст реално погледнато.

GeGaSa
02-12-2013, 20:14
@xXxPETYAxXx Аз съм подарявал, и бих го подарил това което написах, но аз съм на 21г. а не на 15г. Така че, тези неща които ще ги подаря на въпросното момиче с което искам да бъда, няма да мисля дали ще стане или не все едно играя тото. аз ще съм си направил изводите, преди да тръгна да и предлагам и да подарявам. Разбираш ли ме, лично аз ще я опознавам и след това ако видя че имам шанс може би, ще и предложа.

xXxPETYAxXx
02-12-2013, 20:18
И все пак ми се вижда прекалено. А и аз не съм на 15.

N1ksun
02-12-2013, 20:21
Щом ПодарАк , Рак(животноо) ще да е !

xoxi
02-12-2013, 20:45
Цвете и нещо малко и плюшено. Супер сладурско.

Мен бижутата биха ме изплашили, имайки предвид, че с въпросното момче дори не сме заедно. Прекалено прибързано, нетърпеливо, притискащо/задължаващо ми се струва. Не бих приела такъв подарък.

marilyn
02-12-2013, 22:39
Цвете.

sexa_na_kompleksa
02-13-2013, 04:27
Какво ще й предлагаш? Брак ли?
Не й взимай нищо и не е нужно да чакаш някаква тъпа определена дата. Покажи си чувства още сега.

Tsukuda_Hiroshi
02-13-2013, 04:59
Според мен може да й подариш цвете, плюшка или нещо от сорта, но не й казвай "Виж к'во, ае да ходим" или нещо директно, ами 'фАни напиши й някакво стихче, с което й разкриваш чувствата и намеренията си. Дори и да те отреже (което ме сЪмнява при такЪв жест, ако е свободна) няма да е с погледа DAFUQ o.0 ???

Пиши след 14ти какво е станало, че ми е интересно :)

Azoria
02-13-2013, 07:21
Според мен пък нищо не трябва да й подарява. Св. Валентин е за двойките, те още няма да са тръгнали. Дори не трябва да й "предлагаш", има други начини.

ManuelaK
02-13-2013, 09:30
Вземи едни бонбони Линд в малка кутийка сърчице. https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTfxEsXn8zqFJqxmpbTD49kjjACAryGT I6zHPtdPjQsT15OHJ9nIQ

girlwithblueeyes
02-13-2013, 10:59
Честно според мен след като не ходите ,защо ще й подаряваш н,ещо с мен ако някой направи така ще го помисля за пълен куку . Вместо да купуваш подаръци, и да се напъваш и да я впечатлиш , просто й кажи че я харесваш и готово . Много повече ще оцени искреността ти, с две три думи отколкото да й се изхвърляш .

tori
02-13-2013, 16:01
Цвете ама да не е някой претруфен букет или нещо огромно - задължаващо е. Също гледай да няма излишни флинтифлюшки и станиоли - развалят красотата на цветето. Роза + душевно-любовни излияния и толкова. Може и шоколадови бонбони. Ама в малка, сладка, дискретна кутийка. Пък можеш да минеш и без тези неща, ако те харесва, ще е с теб и без такива подаръци.

trololobg
02-13-2013, 17:29
Разбрах, най-вероятно ще взема една роза. Само ако може да ми обясните какво точно се има в предвид под "задължаващо"

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 04:37
Ами да не е някой супер скЪп подарЪк, който ще я накара да се чувства все 1 я купуваш.

TheBobqk
02-14-2013, 05:35
Ами да не е някой супер скЪп подарЪк, който ще я накара да се чувства все 1 я купуваш.

Точно.
Със сигурност обича розички. Смятам, че ще й е много мило на Св.Валентин да й предложиш с розичка в ръка. Дано се получи. О, зареди се с прегръдки.

girlwithblueeyes
02-14-2013, 08:03
Не всяко момиче обича рози . Аз например мразя рози . По добре разбери какво цвете обича и й го подари него „

trololobg
02-14-2013, 17:57
Благодаря ви много,
момичето прие. :)