PDA

View Full Version : Въпросчее



Aanonim4eto0o
02-12-2013, 19:55
Извинявайте за глупавият въпрос,но помните ли на колко години горе-долу се боядисихте косата за пръв път и в какъв цвят беше ? Аз в момента съм на 14 и ми се иска лятото да си направя някакви кичури като за начало,а пък вече по-нататък някакъв конкретен цвят.Много ме влече черния цвят за косата,обаче съм чувала,че боядисаш ли се в черно поне в следващите 2 години неможеш да го смениш докато не израсте косата.

Ето моя снимка все пак --> http://prikachi.com/images.php?images/327/5863327S.jpg

Ии мерси предварително :)

Saharadream
02-12-2013, 21:13
Според мен този цвят,с който си на снимката си ти е много хубав.Не мисля,че черен цвят ще ти отива повече от този ,с който си в момента.

POLLINA
02-12-2013, 21:28
Кичури не си прави,супрата вреди на косата ужасно много. Черното,може да го махнеш с обезцветяване евентуално.
Аз лично си боядисах косата в 6ти клас (13 години някъде) черна :cool:

sexa_na_kompleksa
02-13-2013, 04:13
Не си съсипвай косата, така си си добре.
Не съм се боядисвала, на 20г. съм.

tania.kirova
02-13-2013, 08:23
Имаш страхотен цвят на косата! Но ако наистина искаш кичури си направи дискретни кичури едва забелязващи се, те внасят релеф в косата.

marin4itu
02-15-2013, 19:42
За първи път си направих червени кичури в пети клас, но не много и тънки, ами 6 кичура, по 3 от двете страни. После в 8ми клас бях на пластове и реших да си направя горния пласт червен и малко след това цялата червена. И сега съм си с червена коса. Била съм и руса за малко, инцидентно и с розова коса, но червеното си ми остана най-любим, пък и няма човек, които да ми е казвал, че не ми отива.
Пробвай например с тънки черни кичури, за да се прецениш. Те малко ще се отмият и ще придобиеш различни нюанси на косата, които мисля, че ще стоят добре. Наистина ти е хубав цвета, но от опит знам, че щом си решила, ще се боядисаш. :)

Зайче..
02-15-2013, 19:59
За първи път кичури си направих и аз в пети клас, след това в шести клас си боядисах цялата коса за първи път и оттогава не съм спирала /аз също съм на 14, т.е. 8ми клас/.
иначе няма лошо - направи си кичури, но ти и така си си добре. :)

strawberry88
02-15-2013, 20:29
На 17 съм и не съм се боядисвала.Нямам и намерение да го правя скоро.

BamBamBo
02-15-2013, 23:31
Аз за първи път в 5 клас се боядисах с червено,уж на кичури ама си беше като цялата коса. :D
Естественият ти цвят и мен ми харесва,при положение , че все още са актуални естествените цветове коси.
Ако толкова искаш да се боядисаш направи се с някакво кафяво(но да не е с червен отенък) а от нюансите,капучино,кафе и такива.
p.s.Отиди на козметик да ти оформи малко веждите ще ти отвори лицето и веждите веднага,сега ми се струват дебели и криви.

3oPuTy
02-16-2013, 07:12
Или си направи кестеняви кичури,колкото да вкараш "движение" в косата или ако ще се боядисваш пак го направи в друг нюанс на кестенявото,колкото да освежиш цвета :)

Ou7oFmYhEaD
02-16-2013, 11:29
Много ще ти ходят съвсем тънки руси кичури, както по-горе се изразиха да внесат релеф ще се получи интересно и закачливо, а към черното изобщо не посягай, напоследък всички го махат и се правят, кестеняви, карамелени и всякакви медни нюанси.

strawberry88
02-16-2013, 11:44
Мхм, в никакъв случай не се прави черна.Ще те състари.