PDA

View Full Version : Приятелката му срещу гаджето му !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



fifito19
02-13-2013, 14:38
Здрасти...
Ами, на кратко, ето как стоят нещата- Имам един най- добър приятел, който ще нарека С. С него движим заедно вече четири години и сме неразделни- от спането по пижами до стоенето на един чин в час. Винаги сме били невероятно честни един спрямо друг, наистина. Нямаше тайна, която да не знам за него и съответно и той знаеше всичко за мен. Не знам дали някой от вас е преживявал такова приятелство. Не ценя никого повече- нито майка си, нито брат си , нито никого... Той ми е най- добър приятел, брат, семейство, учител, родител и всичко, за което можете да се сетите.
Наистина много се подкрепяме, цяло чудо е, че се намерихме.

И сега по въпроса...
Той си хвана приятелка, съответно госпожица А. Тя е пълна курва! Постоянно излиза с други момчета, кани ги у тях с преспиване, мотае се със всевъзможни задници и само се фука с кое момче била излязла ПРЕД НЕГО. Той, милия, дава всичко за нея. Ставаме в пет часа сутринта, за да можем да подредим сърце от рози под прозореца и, а тя се прави, че не го забелязва, при положение, че в него пише името и със свещи! Той и звъни, а тя му затваря 15 поредни пъти !!! Връзва му тенекия и го подмята като простак.... Толкова е гадна!
Аз си мълча пред него. Когато ме попита какво мисля за нея, казвам първите си впечатления, защото когато се запознахме с нея, А. ми се виждаше много приятна. После станахме гъсти и ми разказа за похотливия си живот и за глупостите, които прави и се отвратих! Но понеже съм миролюбив човек, не се скарах с нея ами си замълчах и се отдалечих. После разбрах, че С. я харесва, опитах се да му направя намек, че не струва, но май беше твърде слаб. И той тръгна с нея и вече половин година тя го размотава на пръста си! Вече три пъти е късала с него по телефона или по скайп, защото имала временно увлечение по някакви други задници и той плаче и сърцето му се къса от мъка, а тая курва продължава да го мотае! Преди три месеца се събраха ОТНОВО. За Свети Валентин, утре, той и е подготвил невероятна изненада, а тя... Няма да е в града. Не му го казах по следната причина- надявам се това разочарование вече да прелее в неговата чаша и да я остави накрая. Защото тя е гадна, двулична, лъжлива, търсеща внимание малка гадина. Не, не съм влюбена в най- добрия си приятел, имах си гадже до преди няколко седмици, но се разделихме защото не се разбирахме добре. Но наистина С. е сродната ми душа и ако не я остави сам, ще отида в миризливата и къща и ще и оскубя косата!!!

Не мога просто, сърцето ми се къса за С... Тя го съсипва.

sweetycherry33
02-13-2013, 14:46
ТРОЛЧЕ

li0n
02-13-2013, 14:48
Защо не му кажеш това, което написа тук? Може и да го разубедиш.. ако наистина държи на теб - ще те послуша.

HollyGolightly
02-13-2013, 14:51
Ако наистина е толкова увлечен по нея, ти нищо не можеш да направиш. Дори и да му казваш, той няма да те послуша и най-много да си развалите отношенията. Най-добре се опитай да се дистанцираш от ситуацията, ако ти иска съвет му дай, бъди до негои го подкрепай, когато има нужда, рано или късно и на него ще му писне и ще я зареже...или тя него.

tania.kirova
02-13-2013, 20:04
Бъди искрена с него, и колкото и да отричаш че нямаш и грам чувства към него (освен приятелски) си личи че не е така :)

xoxi
02-13-2013, 20:26
Въобще не се отнасяш към него като към приятел. Защо наистина не му кажеш мнението си за това момиче? Не чакай да бъде наранен за пореден път, а му кажи какво го очаква, за да е поне подготвен. Много са ми неприятни хора като теб. Мълчат си, гледат как приятелите им страдат, а после са първи да го успокояват, правейки се на много загрижени и приятелски настроени. Ако сте толкова близки, би трябвало той да вземе под внимание мнението ти. Не казвам, че задължително трябва да те послуша, но би трябвало поне да го накара да се замисли и да погледне на ситуацията си с друг поглед. Може да ти се разсърди, но при положение, че му правиш услуга, излагайки му нещата, такива каквито са, не би трябвало да се притесняваш. След време, когато осъзнае, че си била права, ще ти се извини и отношенията ви ще са както преди.

SisiStrange
02-13-2013, 20:39
Че вие заедно ли спите?

Ако от самото начало сте били като двойка мен не ми е чудно, че и гаджето му не гледа сериозно на него. И аз да ходя с някой, чиято най-добра приятелка е нещо средно между съпруга и любовница, и аз нямаше да му цепя басма. Е, аз лично нямаше въобще да ходя с такъв човек де, но хипотетично. Ясно е, че си падаш по него. Няма лошо. Едни от най-красивите връзки се получават точно след приятелство. Иди и му кажи като нормален човек това. Всичко останало е... ужасно незначително.

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 04:30
В случай, че не си трол:
Ако си ти е толкова добЪр приятел, колкото описа - кажи му всичко, което каза на нас. 100% ще му стане адски гадно, спор няма. Но само истинския приятел ще ти причини болка, за да ти направи добро. Разбирам защо си се отдрЪпнала, замЪлчала си и си го послЪгала. Сега обаче е време да се завЪрнеш в живота му с целия си блясЪк, пЪлен арсенал и готовност не само да оскубеш малката мЪрла, ами и да й изкараш сЪрцето пред очите му!!
Лично аз, ако бях на твое място - още като ми беше разказала оная какво е правила (ония неща, за които каза, че чак си отвратена), щях да я хвана за гракляна с ноктите и да й кажа, че ако до 30 минути не е излязла от живота му ЗАВИНАГИ, ще я намерят в чували в 5 различни края на България!!!