PDA

View Full Version : Физически и Духовен Прогрес..!



Thuggg
02-13-2013, 16:38
Здравейте хора, Дайте да направим една тема за Спортуващи момичета и момчета и по-точно (body transformation) Трансформацията на тялото преди и след започване на фитнес, уличен фитнес и като цяло някакъв спорт.. :) Аз все още нямам актуални снимки ;дд Но скоро ще имам. Ето и моите пропорции: 172-173 - 72кг с много малко коремче ама сега и него ще стегнем ;дд Добавяйте снимки на себе си преди и след казвайте си пропорциите и така.. :)

hecate55
02-13-2013, 16:49
A защо Фитнес прогрес, може ли снимки от диета, отслабване или подобряване на тялото или темата ще е само за мускули?

Thuggg
02-13-2013, 17:15
НЕ напротив темата е за всякакъв вид положителен физически и духом прогрес на тялото ! ПОД-духом имам в предвид че сте се отказали от някой вреден за вас навик много трудно. Като например: аз пушех от 12 годишен хлапак Но вече сам на 18г. и не сам пипнал цигара от 7месеца :) Беше МНОГО НАИСТИНА МНОГО трудно да спра но УСПЯХ. И за тези 7месеца качих 15кг :) преди приличах на дете от Африка ако ме разбирате..!!! пп;ако имам правописни грешки съжалявам но пита от iphon.. Поздрави

FlowerPower
02-14-2013, 10:39
Поздравления за спирането на цигарите!

red01
02-14-2013, 10:54
Много хубава тема, а ти си много приятен съфорумник, чак ми е кеф да ти следя темата. Дано не ти я оспамят и развалят. Ще се включвам когато мога. Аз за момента ще се похваля с друго - докато се измъчвах с крайни диети само на плод, супа и салата, сега вече ям всичко, без пържено сладко и чипс, газирано , етс., но наблягам на коремни преси и упражнения. Харесвам се каквато съм, въпреки че не съм дебела, но вече не се стремя да съм като момичетата от списанията и да съм като солета.
Хубава, много хубава тема!

Авторе, поздравления, че си спрял цигарите, давай в същия дух!

Thuggg
02-14-2013, 12:21
Благодаря ви НО нека наблегнем повече на вашите постижения !!! Аз това за цигарите го дадох за пример.. :) Иначе поздравления red01 И да ти кажа много малко хора харесват 35-40кг скелети такаче щом се харесваш в сегашната си форма я поддържай :)

strawberry88
02-15-2013, 12:34
Явно никой няма да пусне снимка. :D

black pearl
02-15-2013, 17:07
Аз не съм пила газирано от 6 месеца , а преди пиех огромни количества ; д Иначе от 1 месец ходя на фитнес и гледам да не ям боклуци ..
За сега съм се стегнала малко; но трябва мнооооого още ; д
Снимка ще пусна като си постигна целта ^^ :))

Laana
02-15-2013, 17:21
И аз ще се присъединя във вашата тема.Ходя на фитнес и си имам програма,но само със фитнес не става,ограничавам се и то от най-любимите ми неща.Не съм яла сладко вече 2ра седмица,тестено,пържено и газирано.


P.S.Ако искате можем да водим темата като дневник,постване на дневно меню и направени упражнения.

black pearl
02-15-2013, 17:32
По принцип за дневно меню има тема, но да си споделяме упражненията и да се надъхваме взаимно няма да е зле ; д Ако и автора разреши де ; д :)

Thuggg
02-15-2013, 22:46
Естествено Защо не ? :) Може да си споделяме идеи за тренировки за правилно хранене и за това какво би ни мотивирало да започнем да тренираме или да се откажем от вредни за нас навици :)

black pearl
02-16-2013, 11:31
Всичко може :) Я като автор сподели примерно какви тренировки правиш /упражнения и какъв хранителен режим ; дд И аз ще се престраша после :) ; д

Millen4ety
02-16-2013, 13:01
И аз се присъединявам. :)
От половин година живея в Хамбург, но се връщам от юли в България. Проблемът е ужасната храна - пържени спагети, мнооого хляб, картофи, никакви зеленчуци, всичко мазно или сладко. Понеже живея при приемно семейство не мога да отказвам всичко, но съм си поставила за цел, когато съм сама, да ям по-пълноценна храна, а аз и никак не обичам тестено. Липсват ми месо, мляко, сирене, зеленчуци..
Иначе абсолютно всеки ден тичам в парка (една полза да си в чужбина - има къде да спортуваш), ходя на пилатес, фетбърнър и бодистайлинг във фитнес клуба, правя по 50 лицеви опори и карам колело до училище.
Висока съм 160 - 47/48 кг, доста качин откакто съм тук, но поне съм сигурна, че голяма част е мускулна маса, то си личи.
Искам да си стегна отново корема (Германия - бира..) и дупето. :)

strawberry88
02-16-2013, 13:05
Иначе абсолютно всеки ден тичам в парка (една полза да си в чужбина - има къде да спортуваш) , ходя на пилатес, фетбърнър и бодистайлинг във фитнес клуба, правя по 50 лицеви опори и карам колело до училище.

А в България няма къде, така ли?

Millen4ety
02-16-2013, 13:37
Не съм казала това, в България също спортувах - волейбол и фитнес. Просто имам голям страх от кучета и не тичах. Просто в момента ми е по-удобно. :)

Thuggg
02-16-2013, 13:47
Значи преди бях доста хилаво момченце ;дд бях хем много нисък хем много слаб, започнах да си тренирам у дома още когато пушех, но просто нито имах сили да направя примерно 50-лицеви наведнъж нито имах и въздух. И така се отказах от всякакъв вид тренировки и спорт,така беше до като не реших че ще спра цигарите и ще започна да тренирам в домашни условия и на лостовете след като успях да изкарам 7-дни без никотин знаех че сам ги спрял и не-можех да повярвам защото преди това бях опитвал още около 100 пъти да ги спра. Благодарение на липсата на никотин ми се отвори страшен апетит ядох много и тренирах много малко и така за около 4-месеца качих 10кг със започването на тази учебна година започнах пак да тренирам и да ям много но започнах да ходя на фитнес след като ми омръзна у дома тренирах по-програмата 5х5, и така от началото на тази година до сега качих още 10кг :) и сега мога да кажа че от преди 8-9мес. до сега сам качил 21кг БЕЗ добавки или каквото и да било може би и ръста ми играе голяма роля защото не сам много висок 172-173см и тежа 71кг, От 1-месец вече пак си тренирам у дома защото искам да кача още 2-3 килограма лятото да изчистя малко сега в момента тренирам само гърди и корем. Самата структура на тялото ми е такава че с малко тренировки се оформя много бързо и видимо.. :) Това е общо казано ;Дд

strawberry88
02-16-2013, 14:44
^Дай снимка де. :D :\

FuckingFreak
02-16-2013, 14:56
но просто нито имах сили да направя примерно 50-лицеви наведнъж нито имах и въздух.

А ако сега кажеш, че правиш по 50 лицеви НАВЕДНЪЖ, значи смятай, че въобще не ги изпълняваш като хората. :)

Височина - 157. Миналата година по това време бях 50+ кг, лятото стигнах до 41, въпреки че това беше далеч от целта ми, та си докарах проблеми със здравето. После си поставих нова цел - да кача малко, преди 2 седмици се мерих - на гладно бях 45,2. Не изключвам да съм качила още. В момента целта ми е да си стоя на тия кила, ако положението не се оправи, може би още 1кг, повече не ща.

Thuggg
02-16-2013, 15:09
Според мен си слабичка, за снимки още нямам актуални се се каня си направя ама или забравям или не ми остава време. Иначе за лицевите си ги правя около 60-65 нормални(бавни) а иначе хипер(бързи) към 80-85 ;) Ако мога да измеря в % колко точно ги изпълнявам около 94% :) Все пак вече близо 9месеца всеки божи ден правя по 200-250 лицеви :) Всеки ми казва че не е хубаво толкова често и толкова много но аз си свикнах и ако не ги направя сякаш сам забравил вратата отворена :D ако ме разбираш..

YSMF
02-16-2013, 16:45
Браво за темата! :)
Дано след време да мога да публикувам тук някоя снимка.

FuckingFreak
02-16-2013, 17:43
Thuggg, Имах в предвид, че ако изпълняваш по 200 лицеви на тренировка, заедно с други работи, значи въобще не правиш лицевите както трябва и респективно не се натоварваш. С какъв хват ги правиш? По-добре ги модифицирай, за да станат по-трудни, отколкото да правиш толкова много бройки - безсмислено е. Все едно да правиш по 200 коремни преси. Пробвай диамантени, трицепсови, на стол или ТРХ тренажор, с коляно към лакът и такива.

Thuggg
02-16-2013, 18:47
йоо намерих две снимчици от преди 1г. и от преди 5 месеца, ;дд но лицето е cutt off щото ги използвах за една тема в BB-team... да ги кача или да изчакам за по-актуални...

strawberry88
02-16-2013, 18:54
Качвай. 8-)

Thuggg
02-16-2013, 19:19
Моля без много хейт :D На първата снимка сам 49-50кг тя е правена преди година(още пушех) :D Втората е от преди 5мес. и половина тежа около 61кг тъкмо започнах да тренирам :D Снимки: http://prikachi.com/images/21/5879021J.jpg 1
http://prikachi.com/images/22/5879022E.jpg 2...;dd скоро ще кача актуални снимки с Face ;dd В момента сам 71кг...

strawberry88
02-16-2013, 19:21
Браво!Има голяма разлика. :) И имаш хубаво тяло. :Д

ledenakrasota
02-16-2013, 19:25
Има подобна тема в раздела за спорт.

Thuggg
02-16-2013, 19:30
Мерси, на втората сам пак доста слаб в момента сам с 11кг повече.. скоро ще кача актуални..снимки ;pp

Thuggg
02-16-2013, 19:32
Има подобна тема в раздела за спорт.

Знам но тази тема НЕ Е само за физически прогрес а и за духовен в смисъл: и за прогреса на човешката воля :)

strawberry88
02-17-2013, 08:13
Ами аз имам голям духовен прогрес също. :Д Газирано не пия от повече от година сигурно.Всъщност не пия нищо друго освен вода, зелен чай и изцедени плодове.Не ям сладко, пържено, тестено.Това за мен си е голям напредък.В началото ми беше много трудно, но свикнах.И физически прогрес имам де.Сега даже като си гледам снимките от преди съм коренно различна. :D Може и аз да пусна снимка някой път.

FlowerPower
02-17-2013, 14:03
Да не пиеш газирано духовен прогрес ли се води? :D

strawberry88
02-17-2013, 14:15
Xaxaxa, еми в случая да. :D

tonssy
02-17-2013, 14:57
^^ Еми да, мислено си го е наложила- силата на волята :D

wiiwa
02-17-2013, 15:18
Ами аз имам голям духовен прогрес също. :Д Газирано не пия от повече от година сигурно.Всъщност не пия нищо друго освен вода, зелен чай и изцедени плодове.Не ям сладко, пържено, тестено.Това за мен си е голям напредък.В началото ми беше много трудно, но свикнах.И физически прогрес имам де.Сега даже като си гледам снимките от преди съм коренно различна. :D Може и аз да пусна снимка някой път.

Че какво ядеш ? :Д

strawberry88
02-17-2013, 15:27
Че какво ядеш ? :Д

Ъм, искаш да кажеш, че съм спряла всякаква храна ли? :Д А и се опитвам да направя плочки на корема.А ако искам такива тези неща се спират ...тъй че.. :D

tonssy
02-17-2013, 15:29
Че какво ядеш ? :Д

Че храната само на сладко, пържено и тестено ли се дели?

Thuggg
02-17-2013, 15:32
Наистина бях чел някъде че плочки при жените се правят с диета, имам в предвид че жените могат да направят плочки с диета и малко упражнения...не-знам колко е вярно но все пак..

tonssy
02-17-2013, 15:34
^ Вярно е. Повечето момичета/ жени първо трябва да премахнат излишните мазнини около талията (общо взето цялата коремна област). Мазнини няма как да се премахнат без да се изключат определени групи храни от яденето.

Thuggg
02-17-2013, 15:47
^ Вярно е. Повечето момичета/ жени първо трябва да премахнат излишните мазнини около талията (общо взето цялата коремна област). Мазнини няма как да се премахнат без да се изключат определени групи храни от яденето.

:)

wiiwa
02-17-2013, 16:16
Ъм, искаш да кажеш, че съм спряла всякаква храна ли? :Д А и се опитвам да направя плочки на корема.А ако искам такива тези неща се спират ...тъй че.. :D

Не искам да кажа това, искам да попитам какво ядеш. :Д От какво се състои твоето дневно меню например ?

strawberry88
02-17-2013, 16:17
Да, така е. :)

wiiwa, има много други храни освен тестено, пържено и сладко. :Д

strawberry88
02-17-2013, 16:22
Не искам да кажа това, искам да попитам какво ядеш. :Д От какво се състои твоето дневно меню например ?

Ами замених белия хляб с този на Вита.Вместо маргарин слагам масло на някои неща.Също така ям много плодове, зеленчуци, сурови ядки, сушени плодове, месо, млечни продукти, риба, леща, боб, мюсли с обезмаслено кисело мляко, киноа, ям само белтъците на яйцата :Д , натурален шоколад понякога .. и още неща, но не мога да изредя всички в момента. :D

FuckingFreak
02-17-2013, 17:08
Мазнини няма как да се премахнат без да се изключат определени групи храни от яденето.

Познавам мацка, която на ден поглъща по две кутии бисквити, или два шоколада и тем подобни и има 6 pack. :)

А "обезмасленото" мляко, което ядете, въобще не знам как можете да наречете мляко; та и като изядеш 2 жълтъка, няма да надебелееш...

tonssy
02-17-2013, 17:39
Познавам мацка, която на ден поглъща по две кутии бисквити, или два шоколада и тем подобни и има 6 pack. :)


Е това предполагам си е до гена й + доста интензивни тренировки. Едва ли и преди да направи 6 pack-a е яла по толкова.

FuckingFreak
02-17-2013, 18:23
Не е правила никакъв 6 pack, от малка е така. Като беше на 7 пак имаше, с тази разлика, че тогава нямах идея какво е това на корема й. Просто ген.

Colouring
02-17-2013, 18:53
Мен ми писна да ям боклуци пък. Искам да започна някакъв по-здравословен начин на хранете, на живот, ако щеш. Да, искам също да отслабна, но основната ми идея е, че просто трябва да спра вредните храни. Обаче направо се отчайвам, че няма какво да ям.Нищо не е качествено. Всичко е ГМО, което разваля целия организъм на хората... Тровят ни, ей, тровят ни!
Та... Искам промяна. И външна, и вътрешна. Така че мисля да поработя по въпроса. Като се постопли времето ще ходя да тичам с една приятелка, а сега мисля да правя някакви упражнения вкъщи за тонус.
Относно храненето - много ми е трудно да се наям без хляб. Просто... докато нямам една топка, която да ми тежи в стомаха и да ме засити, не мога да стана от масата. Само със супа, примерно, никакъв шанс да се наям. Вие как отказахте хляба, ако сте или поне с какъв КАЧЕСТВЕН го замествате?
Най-голямото е желание просто да отвикна от вредното.

П.С - Естествено, типично момичешкото също говори - искам да се вмъкна в една определена пола. :Д

strawberry88
02-17-2013, 18:59
^Хляб Вита.

tonssy
02-17-2013, 19:37
Вие как отказахте хляба, ако сте или поне с какъв КАЧЕСТВЕН го замествате?


Хлябът (пълнозърнест, ръжен) е полезен и не бива да се изключва напълно от менюто. Аз си купувам най-различни от "Слънце и луна" (пекарна + ресторант + магазин), има избор и съм много доволна от качеството.
А това, че не ставаш от масата докато не преядеш, е прекалеено вреден навик. За отслабващите (и не само), е препоръчително да се става от масата, малко преди да се почувстваш сит.

Canis_Dirus
02-17-2013, 20:34
Много е важно хляба да се дроби в боба!

girlwithblueeyes
02-18-2013, 11:38
Много хубава тема и аз се записвам - Дано повечко хора я видят защото може да им е от полза . Колкото до мен занимавам се основно с фитнес и плуване като плуване тренирам от 5 годишна . Никога не съм водила застоял живот винаги съм спортувала . Обичам спорта и активният начин на живот пред седенето вкъщи пред телевизора .За храненето не спазвам специални режими просто се храня здравословно с много зеленчуци . Не ям пържено и мазно по скоро задушено . Сладко много обичам да съм си наложила някакви граници и не ми се отразява . За мен хората който не успяват да отслабнат не е защото не могат а защото не искат . Много по лесно е нищо да не ядеш да сваляш 5 кг и после да си ги върнеш защото през това време си седял само пред дивана вкъщи . Винаги съм казвала че спорта му е майката за всеки човек има подходящият спорт стига да опита . Има йога ,фитнес тае бо каквото на човек му се иска . А с правилно хранене нещата ще бъдат още по -добри . И Другото не смятам че здравословният начин живот трябва само да трае до отслабването той трябва да е трае цял живот.

gabi_94
02-18-2013, 11:49
Хора, мотивирате ме! Висока съм 171, 57кг. Та искам да сваля до 53кг. Волята не ми е от най-силните страни. тъй че ще видим как ще стане всичко това... :D Та как според вас здравословно да ги сваля тия 4 кг. Искаше ми се в рамките на месец, но ако може с хранителен режим и само някакви леки упражнения, защото лесно оформям мускули, а не ми се ще...

girlwithblueeyes
02-18-2013, 11:54
Не знам за месец 4 кг е леко невъзможно . А ти какво разбираш под леки упражнения ? :D . Защато за мен например леко упражнение е тренировка по тае бо за друг е йогата :D

Thuggg
02-18-2013, 12:31
Хора, мотивирате ме! Висока съм 171, 57кг. Та искам да сваля до 53кг. Волята не ми е от най-силните страни. тъй че ще видим как ще стане всичко това... :D Та как според вас здравословно да ги сваля тия 4 кг. Искаше ми се в рамките на месец, но ако може с хранителен режим и само някакви леки упражнения, защото лесно оформям мускули, а не ми се ще...


Има начини да свалиш 4кг за един месец пак даже може и да успееш да свалиш повече НО НЕ Е от най-здравословните начини, а за леките тренировки Няма смисъл даже може да качиш понеже през моя период на качване на маса правех много леки и кратки тренировки...Опитай се да се храниш здравословно за месец под-здравословно имам в предвид да наблягаш на по качествени и зелени храни(по-леки) а за тренировки бягането ще ти е най-от полза според мен :)

tonssy
02-18-2013, 12:55
^ От бягане суперлесно се правят мускули (поне при мен така се случват нещата), за това и не го предпочитам като вид движение/ тренировка- и аз не харесвам мускули по принцип. Така че по-добре gabi94 на друго да заложи.

gabi_94
02-18-2013, 17:10
Всъщност то май няма тренировка, от която само да отслабнеш, без да направиш мускули. Не че нещо, но просто вече имам изразени мускули по цялото тяло. Сигурно за много хора е мечта лесно да оформят мускули, но аз наистина малко да потренирам и... Да, корема си го харесвам с леко изразени плочки, но краката ми изглеждат едри... Та представата ми е такава, че хем да съм слабичка и финна, хем стегната, но без изразени мускули :D Та май само диета ми трябва...

ranieri
02-18-2013, 18:40
Не съм дефекирал от 3 месеца на обществено място и съм много горд с това

FuckingFreak
02-18-2013, 19:11
Не знам за месец 4 кг е леко невъзможно . А ти какво разбираш под леки упражнения ? :D . Защато за мен например леко упражнение е тренировка по тае бо за друг е йогата :D

Йогата - упражнения? Че пък и леки ?! Вие май наистина сте повредени, или просто никога не сте опитвали йога, а си мислите, че единственото, което се прави е да седиш с кръстени крака и да дишаш.

girlwithblueeyes
02-19-2013, 06:00
Напротив ходила съм на йога е да 2 пъти беше и то само заради една приятелка . Но просто не ме натовари дори мускулна треска нямах . Знам че не е само да си седиш и да викаш ОМ правиш рало ,кобра и други . Но за мен си бяха не само леки но и скучни :D

YSMF
02-19-2013, 08:02
Започнах да вигам гири докато ми заякнат ръцете. Отделно правя и едни упражнения за дупе, въртя и колело по 17 км.

Thuggg
02-19-2013, 19:08
17км не е малко..;p :)

YSMF
02-19-2013, 20:56
Днес навъртях 20+170 повторения с гири /много съм невежа и не знам как точно се казва :д/ отделно си правя упражненията за четирибуквие :Д Дано скоро публикувам в темата някоя снимка с положителен прогрес: Д

Thuggg
02-20-2013, 10:11
Днес навъртях 20+170 повторения с гири /много съм невежа и не знам как точно се казва :д/ отделно си правя упражненията за четирибуквие :Д Дано скоро публикувам в темата някоя снимка с положителен прогрес: Д

Само леко че в темата има хора с слаби сърца ;дд Да не докараш някой до инфаркт..;д ;pp

xdennyx
02-20-2013, 20:23
Здрасти на всички :) Темата е много хубава браво на автора.Та,моят проблем е с цигарите..Спрях ги и не съм пушила от 4 дни ,но много ям и усещам как качвам..Не мога просто да спра да ям имам чувството ,че тези 4 дни нито веднъж не съм се чувствала сита..Скачах на важе,отидох да тичам,ама какъв ще е ефекта като не мога да спра да ям..Направо не знам как да се контролирам никога не съм имала такъв апетит..Някакви съвети..Почнах да се плаша вече направо от себе си

UNITED2
02-21-2013, 09:58
Ето аз малко да ви мотивирам със снимка от преди и сега.
http://prikachi.com/images/433/5898433U.jpg

Та общо взето прогреса ми се състои в това, че се реших и започнах да ям нормално, да спортувам и да живея като нормалните хора.
Преди бях 94 килограма, в следствие на по-здравословно хранене и много, ама наистина много тичане ги докарах до 79, но сега пак съм 82 килограма при височина 180-2 сантиметра. (Снимката горе е от преди 2-3 дни :D ).

Тези дни обаче отново започнах да се връщам към стария си начин на живот и това много ме притесни.От днес съм си обещал пак да се храня здравословно и да започна отново да спортувам/ тичам.
Общо взето просто трябва да спра да се тъпча като прасе пред телевизора! Наистина се изисква голяма воля, но един път съм се справил, надявам се да се справя и сега :)

Успех на всички, редовно следя темата :P

Thuggg
02-21-2013, 15:47
Здрасти на всички :) Темата е много хубава браво на автора.Та,моят проблем е с цигарите..Спрях ги и не съм пушила от 4 дни ,но много ям и усещам как качвам..Не мога просто да спра да ям имам чувството ,че тези 4 дни нито веднъж не съм се чувствала сита..Скачах на важе,отидох да тичам,ама какъв ще е ефекта като не мога да спра да ям..Направо не знам как да се контролирам никога не съм имала такъв апетит..Някакви съвети..Почнах да се плаша вече направо от себе си

Хах..спокойно това е защото организма е в стрес от липсата на никотин и търси всякакви начини да замести този апетит, в случая храна..така ще е още най-много 2-седмици..:) При момичетата не като при момчетата да качват килограми с такава скорост и толкова много.. :) Също така на колко години си .. ? Защото ако си между 14-16г. е нормално да се храниш повече и да качваш килограми.. Също така колко години си пушела..?

Thuggg
02-21-2013, 15:50
Ето аз малко да ви мотивирам със снимка от преди и сега.
http://prikachi.com/images/433/5898433U.jpg

Та общо взето прогреса ми се състои в това, че се реших и започнах да ям нормално, да спортувам и да живея като нормалните хора.
Преди бях 94 килограма, в следствие на по-здравословно хранене и много, ама наистина много тичане ги докарах до 79, но сега пак съм 82 килограма при височина 180-2 сантиметра. (Снимката горе е от преди 2-3 дни :D ).

Тези дни обаче отново започнах да се връщам към стария си начин на живот и това много ме притесни.От днес съм си обещал пак да се храня здравословно и да започна отново да спортувам/ тичам.
Общо взето просто трябва да спра да се тъпча като прасе пред телевизора! Наистина се изисква голяма воля, но един път съм се справил, надявам се да се справя и сега :)

Успех на всички, редовно следя темата :P



Браво братле това наистина си е доста трудно..! Но мисля че при височина 180-182..80-85кг са си точно в нормата.. :) Гледай да се задържиш на тези килограми и лятото чисти и оформяй :) Поздрави..

YSMF
02-24-2013, 20:38
Аз идвам да се хваля :lol:
Целулита ми е видимо намалял, вече се справям по - добре с упражненията, мога да правя повече повторения.

Thuggg
02-24-2013, 21:05
Аз идвам да се хваля :lol:
Целулита ми е видимо намалял, вече се справям по - добре с упражненията, мога да правя повече повторения.

(y) :]

Thuggg
02-27-2013, 18:36
Ето две снимки от вчера ;дд : http://prikachi.com/images/661/5928661b.jpg
http://prikachi.com/images/662/5928662D.jpg Сори за качеството ама е от Web-camera.. :]

bloodyF
02-27-2013, 18:52
Всъщност то май няма тренировка, от която само да отслабнеш, без да направиш мускули. Не че нещо, но просто вече имам изразени мускули по цялото тяло. Сигурно за много хора е мечта лесно да оформят мускули, но аз наистина малко да потренирам и... Да, корема си го харесвам с леко изразени плочки, но краката ми изглеждат едри... Та представата ми е такава, че хем да съм слабичка и финна, хем стегната, но без изразени мускули :D Та май само диета ми трябва...

йога и малко без тестено, мазно, газирано :)

ledenakrasota
02-27-2013, 19:05
И аз да се включа.

В духовен план от 11-годишна медитирам. Тогава започнах с книгата "Тибетска книга за живота и смъртта". Така борих стреса до 12-ти клас.
Спортувала съм танци, художествена гимнастика, джудо, йога. От няколко години поддържам форма с Pump it up, но не винаги. Тичам, но когато нямам време просто ходя пеша до университета и обратно. Редовно правя детоксикация и се придържам към навиците на правилното хранене. Избягвам онези глупави разбирания, че диетата е глад.
Преди време правих "Японското чудо" и бях в най-добрата си форма. Старая се да я поддържам. Веднъж започнеш ли, не можеш да спреш. Трудно е само началото с каквото и да е физическо натоварване. :)
90-дневната диета ми помогна с някои здравословни проблеми, но я спрях на третата седмица, защото ежедневието ми , когато я спазвах, беше доста забързано.

FuckingFreak
02-27-2013, 19:52
От какво се детоксикираш? От непрестанните диети и липса на нормално хранене? Не че нещо.

ledenakrasota
02-28-2013, 12:12
От какво се детоксикираш? От непрестанните диети и липса на нормално хранене? Не че нещо.

Точно нормално се храня и се чувствам добре, а не да чета глупости по разни форуми, че гърдите се състояли само от тлъстини и пълни смехории. :D
Ако не знаеш какво означава, прости прочети или попитай преди да задаваш глупави въпроси . Никой няма да те изяде :)

Thuggg
02-28-2013, 13:43
ле-ле днес видях жена висока поне 1.90см.. лично на мен ми изглеждаше странно.. ;д

Falstad
02-28-2013, 14:49
http://prikachi.com/images/113/5711113L.jpg Това е снимка от миналото Лято 197 см на 109 кг...Целта за това е: При 199 см вече да съм около 105 кг

Thuggg
03-01-2013, 14:38
http://prikachi.com/images/113/5711113L.jpg Това е снимка от миналото Лято 197 см на 109 кг...Целта за това е: При 199 см вече да съм около 105 кг

Браво.. :)

Thuggg
03-02-2013, 16:22
...

Thuggg
03-25-2013, 10:46
:) :) :)

onlygiirl
03-25-2013, 15:11
Оф,аз никакъв духовен прогрес нямам.Употребявам от всички вредни храни по много.Никога не съм се лишавала от нещо,а и не съм се опитвала,но засега съм си добре и си се чувствам пълноценно.Иначе съм 172/173 см,48/49 кг. :)

Thuggg
03-26-2013, 10:49
Според мен си слабичка...

onlygiirl
03-26-2013, 12:13
Не изглеждам много слабичка да ти кажа :) Може да кача снимка някой път.

Thuggg
03-26-2013, 15:46
мДа..така най-добре ше решим дали си прекалено слаба или не. Според мен при тази височина тези килограми са малко..

NqkfaNikakva21
03-26-2013, 16:15
карам 3 месец без вредно :D

Pandishpanka37
03-27-2013, 13:49
Здравейте (: харесва ми темата, браво! и аз съм с вас :д
Нека се представя - 170/171см, 54.5 кг /премерих се току що, така че е актуално :д/, ходя на гимнастика. Днес възнамерявам да направя снимка 'преди', а след месец-два 'след', та да видим. Дано има разлика (:

Falstad
03-27-2013, 16:33
Така...За един месец съм свалил малко и вече при 199 см 103 кг. Още само 3 до заветния стотак http://prikachi.com/images/434/6049434K.jpg

Thuggg
03-28-2013, 12:55
Здравейте (: харесва ми темата, браво! и аз съм с вас :д
Нека се представя - 170/171см, 54.5 кг /премерих се току що, така че е актуално :д/, ходя на гимнастика. Днес възнамерявам да направя снимка 'преди', а след месец-два 'след', та да видим. Дано има разлика (:

Имали желание има и успех !!! :)

Thuggg
03-28-2013, 12:56
Така...За един месец съм свалил малко и вече при 199 см 103 кг. Още само 3 до заветния стотак http://prikachi.com/images/434/6049434K.jpg

(y)

Thuggg
04-18-2013, 14:44
Браво...

gabi_94
04-18-2013, 15:01
От две седмици не съм яла тестено, а сладко ядох само два пъти :) Чувствам се горда, кантара е -1кг. Целта ми е още 3кг. да сваля до 10ти май. За протокола 1.71/2 съм, 57 кг в момента.

izabelleee
04-18-2013, 17:16
Страхотна темичка Thuggg. От известно време ...започнах да правя диети с целта да стана...45 кг , в момента съм 160/46кг . Искам да стегна тялото си , някой може ли да ми препоръча упражнения които да мога да изпълнявам в къщи ?

Thuggg
04-18-2013, 20:10
Страхотна темичка Thuggg. От известно време ...започнах да правя диети с целта да стана...45 кг , в момента съм 160/46кг . Искам да стегна тялото си , някой може ли да ми препоръча упражнения които да мога да изпълнявам в къщи ?

Аз лично не мисля че трябва да отслабваш... и все пак мога да ти препоръчам ето тези две упражнения: Ето това е за коремната част но също така и обхваща малко и краката http://vbox7.com/play:a0e0923c допълни още 50-коремни преси и си супер , а това е за дупе(хмм най-сладката част на девойките ;д) http://vbox7.com/play:a0e0923c може да допълниш с още 50 обикновенни клека примерно. Тренирай корема два пъти, а дупето 3 в седмицата. Може да качиш снимка за да видим как изглеждаш и да изкажем мнението си по-въпроса с отслабването ! пп: Препоръчвам ти тези упражнения защото приятелката ми ги прави вече 3-месеца и виждам наистина голяма разлика от преди особено в дупето.. ;д Поздрави !

Thuggg
04-18-2013, 20:14
От две седмици не съм яла тестено, а сладко ядох само два пъти :) Чувствам се горда, кантара е -1кг. Целта ми е още 3кг. да сваля до 10ти май. За протокола 1.71/2 съм, 57 кг в момента.

Чудесно щом си спряла тестените-изделия които най-много се забелязват в коремната част, можеш да опиташ с бягане на много момичета това е помогнало хем да отслабнат малко хем да си искарат пресата. Иначе хапвай повече пилешко и зелена кухня и мисля че преди да се осетиш ше си ги свалила, още повече че времето започна да се стопля това значи и че сезона на чистене започва;дд понеже лятото много по-лесно се горят калории и се отслабва. Поздрави и успех :)

gabi_94
04-19-2013, 05:34
Чудесно щом си спряла тестените-изделия които най-много се забелязват в коремната част, можеш да опиташ с бягане на много момичета това е помогнало хем да отслабнат малко хем да си искарат пресата. Иначе хапвай повече пилешко и зелена кухня и мисля че преди да се осетиш ше си ги свалила, още повече че времето започна да се стопля това значи и че сезона на чистене започва;дд понеже лятото много по-лесно се горят калории и се отслабва. Поздрави и успех :)

Ами аз преса имам...само долната част на корема ми е леко отпусната. Проблема са ми краката, на които имам и мускули, затова не съм привърженик на тичането. Иначе зелени неща не мога да ям, понеже съм получавала алергия от нитратите, с които блъскат марулите и други подобни зелени зеленчуци. Общо взето не ми е много готино с тая забрана да ям салати, ама какво да се прави...на плодове наблягам...

Thuggg
04-19-2013, 08:27
Ами аз преса имам...само долната част на корема ми е леко отпусната. Проблема са ми краката, на които имам и мускули, затова не съм привърженик на тичането. Иначе зелени неща не мога да ям, понеже съм получавала алергия от нитратите, с които блъскат марулите и други подобни зелени зеленчуци. Общо взето не ми е много готино с тая забрана да ям салати, ама какво да се прави...на плодове наблягам...


мДа и така става..! Също така яж по-чиста и органична храна :)