PDA

View Full Version : Пренебрегва ме :( Трябва ми съвет



Saharadream
02-13-2013, 16:48
Заедно сме от 4 години.Сгодени сме.Знам ,че ме обича.Доказвал го е много пъти по всевъзможни начини.В последните месеци обаче се чувствам толкова пренебрегната...Все аз съм тази,която иска да прекарваме повече време заедно,все аз съм тази ,която държи да се виждаме по-често,а той сякаш не държи толкова на това.Предпочита да прави други неща-да се вижда с приятели,да играе футбол.Разбирам,че не може непрекъснато да е с мен,но се усеща едно пренебрежение към мен,дори вече си втълпявам,че не иска да ме вижда,че му преча и го натоварвам. Когато сме заедно си гледа часовника:( Няма ли нужда от мен ,както аз от него? :( Много ми е тъжно.Досадих ли му,къде сбърках не знам...
Как трябва да постъпя ?Да се отдръпна? Помогнете! Благодаря искрено!

Rosiita98
02-13-2013, 17:26
Просто поговори с него за това :) Не предприемай нищо друго, или поне според мен е така..

a1a2b3v
02-13-2013, 17:27
Кофти тръпка.. преди някакви месеци ми се случи нещо подобно, само че с момчето бяхме ходили 2-3 месеца. Както и да е нещата при мен свършиха по кофти начин, защото ми беше кофти да го карам да ми обръща внимание исках сам да се усети, но това не стана и си потърпях известно време и реших, че няма смисъл. Знам ли сега не съжалявам, защото при нас нещата бяха по-различни и защото си беше от растояние и си мисля, че просто нямаше как да се получи.
Но все пак ако това ми се случи отново с някой друг мисля, че просто бих казала какво ми е и :)

Както и да е 4 години са доста време.Няма смисъл да държиш в себе си, недей да повтаряш моята грешка. Просто го му кажи как се чувстваш и попитай защо се държи така с теб. Не знам дали ще ти е от помощ, но само това мога да те посъветвам. :)

TheBeliever
02-13-2013, 18:03
Години? Заетост? Какво правите като сте заедно?

Поговорете. Разбери дали наистина той се чувства по начина, по който предполагаш.

marilyn
02-13-2013, 18:16
Поговорете си. Може да ви се е изхабила връзката и той да не се чувства комфортно. Питай го, поговорете си.

Saharadream
02-13-2013, 18:22
...

TheBeliever
02-13-2013, 18:30
Филми и кафета 4 години. Разнообразете. Отидете извън града за уикенда. Идете на боулинг, билярд, ледена пързалка. Някъде където няма просто да гледате в една точка и да се чудите колко е часа.

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 04:35
На 16 си и си сгодена? Тая вафла сме я яли... Няма да има сватба, може да е перфектния, но си го срещнала прекалено рано.

Saharadream
02-14-2013, 06:58
На 16 си и си сгодена? Тая вафла сме я яли... Няма да има сватба, може да е перфектния, но си го срещнала прекалено рано.

Ти чуваш ли се?
Къде прочете подобно нещо?
Аз съм на 20,той е на 25.

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 10:14
Ти чуваш ли се?
Къде прочете подобно нещо?
Аз съм на 20,той е на 25.

На базата на фалшивото ти инфо и на глупавия пост го "прочетох това"... На 20 години жена, пита хората в интернет защо приятеля й не й обрЪща внимание - може да ревнува от РС-то, знам ли??

laila_94
02-14-2013, 13:27
http://www.youtube.com/watch?v=vyiftpiCs9o

аман от такива мъже ... Неблагодарни

girlwithblueeyes
02-14-2013, 13:38
На 25 години си тръгнала да търсиш съвети в тийн форум нямам думи LoL . Вместо да ни питаш нас дето въобще не познаваме така нареченият ти годеник просто поговори с него .

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 14:16
На 25 години си тръгнала да търсиш съвети в тийн форум нямам думи LoL . Вместо да ни питаш нас дето въобще не познаваме така нареченият ти годеник просто поговори с него .


Не... Той е на 25, тя е "малка" още - на 20 :D

girlwithblueeyes
02-14-2013, 14:19
Ами то все тая щом са сгодени чак би трябвало да се познават вече достатъчно добре :D

Amore-Mio*
02-17-2013, 13:52
Може би прекалено рано сте решили да стъпите в по-сериозни отношения и именно да се сгодите. Но както и да е, сядаш и говориш с него.

Ясно е, че в един период нещата се променят и не е същото, но все пак има някакъв шанс поне да се пооправят нещата, и да се върне тръпката отново.