PDA

View Full Version : Ах тези приятели..



Rosiita98
02-13-2013, 18:01
Много пъти съм оставала сама и съм свикнала с този факт, но вече ми идва малко в повече.. Всъщност.. .. Имам много познати, но нямам истински приятели и това ме натоварва адски.. Нито съм злобна, нито досадна.. нищо такова.. Просто обичам да казвам това което мисля, и съм малко по-пораснала на акъл отколкото тези на моята възраст и имам чувството, че цялата работа идва от там.. Днес просто стоях и ги гледах и си мислех колко детински може да мислят, ако ви интересува на 15 съм :D.. Не знам какво точно искам от вас в момента, може би да изкажете някакво мнение по въпроса или съвет или нещо такова.. :)

magneticfields
02-13-2013, 18:48
В същото положение съм.

DisappointedDreamer
02-13-2013, 19:15
Добре дошли във фазата 'аз съм надраснал/а връсниците си'! Тук ще сте депресирани, объркани, 'уникални' докато не ви мине и не осъзнаете, че всъщност сте мноооооогоооо обикновени. :)

autumn_eyes
02-13-2013, 20:15
Добре дошли във фазата 'аз съм надраснал/а връсниците си'! Тук ще сте депресирани, объркани, 'уникални' докато не ви мине и не осъзнаете, че всъщност сте мноооооогоооо обикновени. :)
Даааам...и от време на време, в моменти на разочарование от човешкото общество отново ще се завръщате към нея.

Kaloqn9
04-04-2013, 21:16
И аз съм на същото положение и просто не знам какво да правя.Нито съм злобен или гаден или да се държа зле с хората.Срамежлив съм и не мога да се отпускат пред всеки.Имам само един човек,който ме разбира-сестра ми.Но пак тя е момиче не може всичко с нея да обсъждам а и тя все някога ще поеме по нейния път..

Ospi
04-05-2013, 23:53
Калояне, срамежливостта е причината. Добий увереност и елиминирай тоя срам, че това само и единствено ще ти пречи. Как да го махнеш? Замисли се защо всъщност си срамежлив. Страх те е да не те отрежат хората? Да не ти се подиграят? Да не се изложиш? Открий отговора в себе си и осъзнай, че това е само в главата ти и всъщност само те спира. И стани уверен. Фитнес, гради се. Заговаряй непознати само и само за някви глупости, незначителни. Добий увереност!!!! Това е най-важното. А за авторката, ти как очакваш някои, които не ги приемаш и ги гледаш с детинска насмешка да те приемат? Ми вземи се събирай с някои хора, по-пораснали.