PDA

View Full Version : Актуално от света - дискусионна тема



Canis_Dirus
02-13-2013, 18:23
Папата "подава оставка" - правилно ли е решението на Бенедикт?



Борбата да отпадне като олимпийски спорт - за бой ли са от МОК?



На сланинестите дъртаци от МОК да им торя пайджина фостата къде им е щукнала идеята да извадят от програмта най-стария олимпийски спорт.

granger
02-13-2013, 18:27
Първия олимпийски спорт, тъпанари...някакви измислени спортове ще бъдат олимпийски , мегаидиотско!
За пари го правят всичко,как Борбата бе?! Направо ме е непонятно. Ще има олимпийски шампиони по дартс сигурно ,ама не и по борба. Дърти миндили.
ЗА Папата не знам, щом е решил,че не е в състояние да се справя...

Oy7ofCon7roL
02-13-2013, 18:39
+ третия успешен ядрен опит на северна корея

ilovedeath
02-13-2013, 18:45
Папата "подава оставка" - правилно ли е решението на Бенедикт? Не ми пука за папата. :lol:
Борбата да отпадне като олимпийски спорт - за бой ли са от МОК? За бой са.

feikk
02-13-2013, 19:02
Не знам как очакваш некви отговори по-дълги от две думи тука - не знам. :D

yakuza_
02-13-2013, 19:28
Папата съм чувал, че е дърт нацист :D
За борбата съм против.
На Северна Корея пожелавам успех в канибализма.

LovEsIckk
02-13-2013, 19:39
За борбата.
Абсолютна глупост е да бъде изключена от Олимпийските игри. Този спорт е в основата на тях. А за момента предстои обсъждане и решаване дали да бъде махната. По-скоро няколко спорта (включително и тя) ще се борят за място в олимпийските игри. Четох интервю със Симеон Щерев (треньора на Ст.Златева), та той казва, че няма как да я махнат и предстои презентация на всичките спортове, които се борят за мястото и, която ще се проведе в Русия и след която ще се вземе решение. Русия силно ще се застъпи за борбата, другите големи сили, като Китай и САЩ - също. Най-вероятно се целяло просто намаляне на категориите в борбата.


За папата - За мен са пълни глупости, причините поради които се оттегля. Причината е друга. Все пак колко папи изнемогват и стоят на смъртен одър на позицията си.
По-интересно ми е това за папските писания и пророчества, които са се сбъднали. Очаква се новия папа, да бъде последния, който ще заеме тази позиция.

granger
02-13-2013, 20:02
Аз разбрах,че тоя е бил "последен" според писанието ... все ми е тая.

Canis_Dirus
02-13-2013, 20:23
Папите идват и си отиват. Борбата остава.

TrollFaace
02-13-2013, 21:21
Как ще махнат борбата е :? :?

LovEsIckk
02-13-2013, 21:32
Ако си отидат папите, въпроса е кой ще прибере парата? :D