PDA

View Full Version : малко помощ :)



Nqma Zna4enie
02-13-2013, 22:31
Такааа...проблема при мен е такъв - нямам контакт с почти никакви момичета които стават за някаква по-сериозна вразка,каквото е желанието ми.Просто малкото които са в моето обкръжение са ми или приятелки,с които просто няма как да стане, или са някои които не ми допадат.Та въпроса ми е как и къде(по какъв начин) точно да се запозная или срещна такива хора,как да разширя окръга си от момичета?Проблема е че сам стеснителен и необичам да се натрапвам,не че сам някав задръстен, но просто не сам много разговорлив.Парите или външния ми вид не са проблем,просто някакси не ми върви с момичетата.
Ако някой може да даде някакъв съвет,ще съм му благодарен.(на 22 год. съм).

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 04:22
Ами според мен проблема е, че не можеш да пишеш. Явно някоя е видяла, че не слагаш запетая преди "който", "което" и "които" и пишеш глагола "сЪм" с "А".
Иначе, ако искаш да разшириш "окрЪга" на своите приятели - купи им няколко ниви или кЪща с двор. Ако обаче искаш да разшириш ОБКРЪЖЕНИЕТО СИ, тогава тряба да смениш компанията, може би. Друг вариант е да помолиш някой твой добЪр приятел, който познава доста момичета, да те запознае с 1-2. Все някоя ще се прежали ;) Само недей да пишеш пред нея!!!

LadyDi
02-14-2013, 12:33
Не знам, но като прочетох началото на темата ми прозвуча така:
"Елегантен мъжки котарак търси любовта на живота си".
Може би трябва да си постнеш обява в местния ветеринарен кабинет...

Тва в кръга на шегата. Иначе не знам какво очакваш да ти кажем. Излизай, срещай се с хора. Учиш ли, работиш ли?
Не можем да ти кажем как да си разшириш "окръга" от момичета.
Освен да се регнеш в сайт за запознанства.

Tsukuda_Hiroshi
02-14-2013, 14:24
Не знам, но като прочетох началото на темата ми прозвуча така:

Може би трябва да си постнеш обява в местния ветеринарен кабинет...


Това ме размаза :D Направо си представих СноубЪл как вЪрви и разлепва обявата из ветеринарните кабинети и уличните лампи... Мяаааау!

По темата: Величко, това ти ли си?

girlwithblueeyes
02-14-2013, 14:29
Кой е Величко :D ?