PDA

View Full Version : Той ме харесва,но при мен я няма тръпката



elki4ka
02-14-2013, 11:53
Има едно момче,с което се виждам от време на време,но вече чувствам,че само го залъгвам.Виждам,че много ме харесва..миналата седмица се видяхме за по кафе,но заваля и той ме изпрати до вкъщи.Имах да пресичам две големи улици и когато се обърнах да видя къде е,той седеше на същото място на което ме беше оставил..седеше в дъжда и ме гледаше.Толкова сладко ми стана,защото преди това се бяхме поскарали малко и през целия път си мълчахме,гушнахме се само за чао и мислех,че сигурно няма да ме потърси вече.Той ми каза,че си ме харесва,но аз май незнам какво искам.Когато съм заедно с някой,първоначално тръпката ме подвежда,но тук такава тръпка няма..Не мога да си го обясня-искам да го виждам,липсва ми ,мога да съм цял ден в прегръдките му,но поиска ли да ме целуне-се дърпам,усещам ,че искам ,но по някаква тъпа,тъпаа причина винаги се дръпвам.Нещо винаги ме спира.Да,целували сме се няколко пъти,но като се видим на следващия път отново е същото.Според вас да се откажа ли от момчето или да се опитам да превъзмогна този проблем, а и като се има напредвид,че я няма тръпката,но ми е хубаво с него

Amore-Mio*
02-14-2013, 12:02
Не знам защо, ама аз си мисля, че имаш тръпка, просто тия действия са провокирани от някакви подсъзнателни неща - може би нещо от миналото. Иначе реално ти трябва да се разбереш със самата теб и така да решиш дали искаш да си с него или не.

tonssy
02-14-2013, 12:14
Сигурна ли си, че тръпката наистина я няма ? При положение, че в присъствието му- поне както го описа, ти е доста приятно.
Може и да го искаш като приятел, но не съм убедена- аз лично не бих стояла в прегръдките на "просто приятел" цял ден.

laila_94
02-15-2013, 10:32
Имаш тръпка , но според мен както вече казаха по -горе нещо подсъзнателно не можеш да преглътнеш :) .. Или от много време не си си имала приятел (аз като съм била доста време сама и като съм свикнала да си бъда необвързана ми е много трудно в началото :)) )
Успеех