PDA

View Full Version : Въпрос?



3auko bauko
02-14-2013, 14:05
Искам да попитам как да постъпя.От 6 - 7 месеца съм с едно момиче всичко почна на шега ,но сега е по сериозно.Последния месец доста се карахме ,за какво ли не ,но сме си заедно.Преди около 2 седмици тя беше в къщи и си беше влязла във фейсбук през Googlechrome ,а аз ползвам Mozzila и паролата й се е запеметила. Любопитен съм и влизам от време на време и чета доста странни неща,единия път се бяхме скарали много жестоко ,тя на следващия ден беше на парти и се уговаряше с някакви момчета.Които много добре знае,че искат нещо от нея и че не ми е приятно да излиза с тях.Както и да е оправихме се ,тя вечерта на партито ми се обади ,извинява ми се и се оправихме.Преди малко пак влязох и чета как пише на приятеля й от лятото ,с когото доколкото тя ми казва е било само секс.Лятото се познавахме ,но бяхме само познати аз си имах приятелка и просто знаех,че има някой в живота й ,но тя каза,че нищо повече от секс не е било.За мен миналото си е минало и напълно приемам грешките на другите,мен ме интересува каква е сега с мен ,не каква е била .Та въпросното момче от лятото ,сега й писа нещо,че заминал за Испания сега живеел там от 2 дни е там ,и тя нещо му писа вчера се сетих за теб усмихнах се ,той нещо й говори как е искал да е повече от просто секс и тя не спира да му пише ,говори му че тя не е разбрала ,но често мислела за него ,някакви любовни работи си пишат ,попитах я какво прави и тя каза нищо пиша с една приятелка.. та въпроса ми е какво да направя и как да постъпя в тази ситуация?

ludata90
02-14-2013, 14:09
Как да постъпиш? Престани да й четеш кореспонденцията! Адски долно е!

girlwithblueeyes
02-14-2013, 14:24
Да долно е че й е прочел ФБ това са лични неща . Но пък нейното държание не е много по добро .

feikk
02-14-2013, 15:52
Престани да четеш и направо й кажи, че знаеш кво прави. Въобще ако прави нещо, но е хубаво да поговорите. Не е нужно да и четеш хрона докато не ти кипне и не скъсате. Просто сподели. Едва ли ще й стане приятно, че си й чел нещата, но ако го обясниш както тука, аз лично не би ти направила особено голям проблем... особено ако съм виновна. А тя според мен е.

3auko bauko
02-14-2013, 15:59
Не аз знам,че нищо не прави ама ме дразни държанието й ,защото преди е била просто ей така да се забавлява не е имала връзка и нищо такова ,аз поех риска да съм с нея да й вярвам и всичко,и сега да й чета извращенията !! Да си пише с някакви където спала с тях и да говори колко яко им било ,какво да се разправям е :@ не сме деца аз съм на 22 казал съм й ,че ако не й изнася с мен е свободна да си тръгне ;x

feikk
02-14-2013, 16:01
ами повтори й го само тва накрая тогава, без обясненията :D
като те слушам няма да изгубиш много

3auko bauko
02-14-2013, 16:13
Яд ме е ,че 6 месеца ще се окаже ,че съм загубил , а и момичето ако не "курволясва" така си заслужава и не е имало връзка и т.н ,не искам да съм поредния ,който я е предал ,ама ми прееба й настроението за днес ;xx даже ми вика защо нямаш настроение какво ти е ау какво да й кажа,чета ти извращенията дето пишеш на някакви лапета ;xx

xXxPETYAxXx
02-14-2013, 16:46
Спри да ѝ четеш чатовете, баси!
Хем нищо не била направила, хем не те кефело поведението ѝ.
Не я защитавам, но това си ѝ е личното пространство.

Вместо да я следиш, вземи да ѝ направиш някой мил жест, някоя изненада - за да си мисли не "Хубаво ми беше с пича от лятото", а "Най-щастлива съм със сегашния си приятел, той е невероятен, с никого преди не ми е било толкова яко"

girlwithblueeyes
02-14-2013, 17:01
А на мен ми е интерсно тя пък за,що се занимава с бившият си и то по този начин ? Няма лошо да си говоря твърдо против съм това ,че ако се разделиш с някой ти става смъртен враг . Но доколкото аз разбрах става въпрос ,че тя направо си флиртува с бившия . Да долно е ,че си й чел пощата това си нейният ФБ, и той си лично нейн . Според мен нейното държание е много по- тъпо има си приятел 6 месеца пък се забива с други . Ако не го харесва вече по добре да му каже вместо да прави подобни неща . Опитай да поговориш с нея спокойно ако видиш, че няма полза късате и това е !

3auko bauko
02-14-2013, 17:08
Ами казах й и буквално си "Еба майката" казах й и супер много се скарахме седи и плаче и ;xxx не знам бил съм я предал имала ми доверие аз съм прецакал всичко въй въй много се изпокарахме ;xxxx

girlwithblueeyes
02-14-2013, 17:10
Не че нещо обаче приятелката ти е супер куха . Все пак тя е тази която се забива с бившият си . Просто не се занимавай повече с нея .

TheBeliever
02-14-2013, 17:14
Ами казах й и буквално си "Еба майката" казах й и супер много се скарахме седи и плаче и ;xxx не знам бил съм я предал имала ми доверие аз съм прецакал всичко въй въй много се изпокарахме ;xxxx



Хванал си я на тясно и се опитва да се изкара жертва. Попитай я нейните свалки с бившия й не са ли предателство?

3auko bauko
02-14-2013, 17:19
Това били просто писаници тя нищо не била направила физически,аз знам че е така ама де да знам супер много плачеше и не нзам какво ще стане тъпо ми е стана .. супер виновния се чувствам пф ,преебах на момичето празника ;

Ukhtar
02-14-2013, 17:22
Ти хубаво си на 22, ама аз щях да питам кой клас си...

TheBeliever
02-14-2013, 17:27
супер виновния се чувствам пф ,преебах на момичето празника ;

Честито на мацката, спечели и този рунд.

3auko bauko
02-14-2013, 17:51
Не искам да съм гадняра как да я оставя без драма ?

feikk
02-15-2013, 09:33
без драма ? просто я блокирай и не й вдигай телефона, но това не е от най-мъжките постъпки :D

Amore-Mio*
02-15-2013, 10:40
Я си дръж на своето.
Ясно е, че тя е виновна - на черното не можеш да кажеш бяло, както и ти си виновен. Но в никакъв случай не й позволявай да се прави на жертва и да те накара да се почувстваш САМ виновен. Глупаво е.
И щом са били писаници - просто да спре. Тя след време може да легне с някой и после да ти каже - "това беше просто секс".

BaffaLsc
02-15-2013, 18:39
Не е хубаво да криеш тия неща. Кажи й, че си влизал, че съжаляваш (защото много глупаво си постъпил като си й влязъл в личното пространство) и й обясни, че си се натъкнал на някои неща, които не са ти харесали и искаш да поговорите, но без да викаш. :)