PDA

View Full Version : Кажете нещо за първите си



speedemon5
02-14-2013, 16:11
Чудих се дали да я пусна в "секс" ама не е баш секс :D.Таа я споделете,в какви отношения сте с човека с когото го направихте за първи път,чувате ли се,имате ли още някакви чувства или симпатии.И момчета могат да отговарят :D
Понеже съм мъжко да кажа-момичето с което го направих почти не го познавах.Не беше кои знае какво и съм я виждал само няколко пъти оттогава.Абсолютно нищо не почувствах и дори не се поздравихме :D Ебаси и историята.Айде вие сте.

granger
02-14-2013, 16:33
Не. Не се чуваме , не се виждаме,нямам и желание. След всички циркове и лайна,които ми се изсипаха на главата нямам особено желание. Жалко е,защото винаги съм искала да пазя добри отношения с бивши приятели,но той сам си го направи.

HollyGolightly
02-14-2013, 16:46
Заедно сме.

thefolenangel
02-14-2013, 16:46
Обичах я, разби ми сърцето и от тогава не съм я виждал. The end

speedemon5
02-14-2013, 16:56
Ей заради това пуснах темата.Бях първия на едно момиче и уж всичко беше супер докато не се наложи да замина да уча в чужбина.Разделихме се и все се чудя-нали уж момичетата имат силни чувства към първите си,защо се разделихме.Разстоянието ли е виновноВсе се чудя дали след 3 години като завърша да я потърся да видим дали можем да се съберем отново,ако си нямаме никого.И все пак да не се отплесваме,давайте разказвайте :P

xXxPETYAxXx
02-14-2013, 17:02
...нали уж момичетата имат силни чувства към първите си,защо се разделихме....
УЖ - ключовата думичка! Съвсем не е задължително.

Иначе с моя първи не поддържаме никакви отношения вече - не ми липсва и не мисля за него.

girlwithblueeyes
02-14-2013, 17:04
В една компания сме . Не изпитвам никакви чувства към него . Харесвам го само като приятел и човек .

PlayeRR
02-14-2013, 18:35
Колега, моята история е доста сходна с твоята...и аз заминах, изкарахме 1 година от разстояние, но поредната ваканция, като се прибрах, тя беше различен човек...и имаше други приоритети пред това да бъдем заедно. Имахме 2.5 години страхотна връзка...но разстоянието и самотата явно убиват. Аз й бях първият...не знам тя как се чувства, но за мен тя ще бъде винаги специална...въпреки всички останали момичета, с които съм излизал и излизам.
За да не съм съвсем off topic-момичето, с което спах за 1-ви път е една от най-добрите ми приятелки => чуваме се, излизаме и се разбираме перфектно, просто винаги сме знаели, че от нас няма да излезе двойка...Имало е моменти, в които и двамата сме били необвързани и просто сме си лягали...но само секс-нищо повече.

shmatarok
02-14-2013, 18:42
не си говорим и се виждаме много рядко.

forside1
02-14-2013, 18:46
Беше голямата ми любов, раздлихме се бих казал "брутално" след дълга връзка. Като цяло болна тема.

prinncess
02-14-2013, 18:54
Имаше период в който не бяхме в никакви отношения, но сега излизаме от време на време, чуваме се постоянно, поддържаме връзка от една година за което много се радвам, защото симпатиите ни са взаимни. ^_^

Amore-Mio*
02-14-2013, 19:00
Заедно сме!

ameli
02-14-2013, 20:09
Заедно сме!

И ние така ^^

elki4ka
02-14-2013, 20:14
Ами да ,аз мога да кажа,че имам още чувства към първия си.Дори не сме ходили,в началото беше само закачка,но после се побърках по него..и двамата си се харесвахме..И да,виждаме се от време на време,не мога да я обясня тая тръпка към него,но определено се чувствам някак си по-спокойна с него (все едно се познаваме цял живот)

ShtrudeL
02-14-2013, 21:31
в какви отношения сте с човека с когото го направихте за първи път

В добри.


чувате ли се,имате ли още някакви чувства или симпатии.

Не.

speedemon5
02-14-2013, 21:41
И ние така ^^Хехе супер.Всичко хубаво ви пожелавам :)

ForzaFelipe
02-14-2013, 21:41
Понеже съм мъжко да кажа-момичето с което го направих почти не го познавах.Не беше кои знае какво и съм я виждал само няколко пъти оттогава.Абсолютно нищо не почувствах и дори не се поздравихме :D Ебаси и историята.Айде вие сте.

Споделяме обща история :D Е,аз с момичето се познавах,бяхме от един клас,но след това тя замина и спряхме да кореспондираме,до преди 1 година не знаех даже че си е в България,докато не я засякох :D

alskdjfhg
02-14-2013, 22:57
Не. Не се чуваме , не се виждаме,нямам и желание. След всички циркове и лайна,които ми се изсипаха на главата нямам особено желание. Жалко е,защото винаги съм искала да пазя добри отношения с бивши приятели,но той сам си го направи.

Точно!!! Жалък човек е..

Goddess
02-14-2013, 23:57
Не. Не се чуваме , не се виждаме,нямам и желание. След всички циркове и лайна,които ми се изсипаха на главата нямам особено желание.

+

sword
02-15-2013, 06:20
Не. Не се чуваме , не се виждаме,нямам и желание. След всички циркове и лайна,които ми се изсипаха на главата нямам особено желание. Жалко е,защото винаги съм искала да пазя добри отношения с бивши приятели,но той сам си го направи.

++

complicated_
02-15-2013, 08:27
не,не и пак не ! ;д

Нямам никакво желание да го виждам .. градът ни е малък,но добре че след като се разделихме той замина за чужбина и не ми се налага да го търпя.За една единствена вечер толкова много ми падна в очите,че повече няма накъде ;х

laila_94
02-15-2013, 10:23
:) НЕ се чуваме,не се виждаме.. Хубавото е ,че не се и засичаме .. Да е жив и здрав,беше добро момче..

Maznique
02-15-2013, 10:25
Нещо се продруса и я за*бах. Иначе чувства - малко, предимно инстинкти.

UniCoWN
02-15-2013, 13:58
Откак приключих с него окончателно нито сме се виждали, нито сме си писали, засичали и т.н.

Josefinne
02-15-2013, 14:19
Имаме се в скайп, май и във фейсбук, но нито си пишем, нито контактуваме по някакъв начин. Честно казано, когато се стигна до раздяла няколко месеца, след като го бяхме направили, аз бях тази, която инициира раздялата, а той го прие тежко. А в началото бяхме точно обратното.

Tsukuda_Hiroshi
03-03-2013, 10:33
И на мен ми се наложи да замина за неопределен период. Предполагам, че това беше камЪчето, което обЪрна колата. Разделихме се. Като се вЪрнах след 9 месеца бях вече друг човек. Тя сЪщо. Постепенно спряхме да се чуваме и да си пишем, преживяхме се взаимно и всеки си пое по пЪтя. Сега тя е в Глазгоу, аз сЪм си тука. Хич не ми трябва и не искам да я чувам. Просто си пазя готините спомени.

Naive
03-03-2013, 12:03
Пишем си отвреме на време и сме в много добри отношения. :Д
Иначе чувства нямам, а и никога съм нямала към него.

marin4itu
03-03-2013, 13:21
Виждали сме се 1, 2 пъти, само на здравей-здрасти. Много ме беше наранил. Но в момента не тая лоши чувства, безразличен ми е.

lipecek
03-05-2013, 19:50
Амм аз имам първа и половина :D Демек с баш първата бях пиян на мотика и го мушнах точно двапати след което спадна и заспах :D от тогава не съм я виждал и нито ме е яд нито пък нея. Просто се разделихме на входната врата. А с тази с която опознах що е то секса се виждаме всеки ден на университета. Тя ме мрази понеже я "нараних" скъса с мен и са си е е$№% мамата. Но вече почва да ми е през оная работа. Ако се сещат по редовните бях писал "любовно писмо".

А иначе момичета мнооо ги късате вие тия връзки ма знам ли... ай ше си замълча :D

bloodyF
03-05-2013, 19:55
Нещо се продруса и я за*бах. Иначе чувства - малко, предимно инстинкти.

това
+беше и все още е от друг град, беше тегаво да поддържаме връзка някаква...
не ми пука

XTREMEFREERIDE
04-08-2013, 12:14
Ние вече не си лафим, тъй като аз настоях. Повече от половин година има. Иначе се чувахме по скайп от време на време - "как си", "кво става", блабла. Не мисля, че сме си нужни в животите повече, тъй че всичко е наред. :) Не е имало някакви драми и циркове около раздялата ни.

stOlen``EyEs
04-08-2013, 18:50
Все още сме си заедно, 2 год. и половина по-късно. Но и да се разделим (дано не се случва, де) никога няма да съжаля за избора и решението си.

rain_drop17
04-09-2013, 00:36
Ами пишем си, звънеше ми до скоро, но сама си го направих тва да не ми звъни вече.. Аз още си имам чувства към него и го приех сравнително тежко.. (:

Мечтателка^^
04-09-2013, 06:49
Заедно сме и се обичаме :)

Cloud9
04-09-2013, 07:47
Мислех че го обичам и го правех от разстояние в продължение на 8 години. Да се бях доближила повече по-рано че да разбера какъв истински негодник и използвач е. Знаеше че го харесвам и реши,че това е най- лесния начин да ме вкара в леглото си. Не е познал!

Pedigree
04-09-2013, 10:13
О, той е страхотен. :)
Първият ми е единственият бивш, с когото съм в приятелски отношения. Виждаме се рядко, тъй като вече не живеем в един град, чуваме се само от време на време, но да, приятно ми е. Още си ме обича, но не е някакъв мазен, гаден и тегав мъж, който ще те занимава постоянно с чувствата си. Знаем и двамата защо сме се разделили, тъй като не сме заедно от години, като цяло не вярвам някога да се съберем пак, но да, отново ще го похваля, защото е невероятен човек, и само хубави неща мога да кажа за него.