PDA

View Full Version : Самотно сама



fama
02-14-2013, 16:13
Чувствам се самотна. Самотно сама. Много ми и болно от всичко, което става около мен. Днес си помислих, че нещата , денят или поне хората, ще са малко по-различни. Увии неее.
Баща ми мрази, удари ме ужасно гадно в неделя и се махнах от него. Не съм се виждала със сестра ми и майка ми от седмица и не знам как се държи с тях докато са сами , а аз при баба. Приятелките ми имам чувството, че почват да ме заменят защото постоянно са с други момичета в училище или по кафетата. Помислих си, че днес ще се съберем и ще си поговорим поне на едно кафе, уви отново не. Всичките с уговорки или по ресторанти с приятелите си. Нямам момче до себе си, даже не си пиша буквално с никой, може би грешката е в мен не знам. Не съм нито сляпа, нито саката ама явно има нещо сбъркано в мен. Направих грешката да звънна на бившия ми, но Господ ми даде знак като ми затвори . След това ми звънна, но не го чух. И вярвам , че е за добро. Тъпо ми е много, даже отчаяно. Нямамм с кой да пия кафе, да прекарам тоя празник, да си поговоря и споделя проблемите. Ето, сега седя забила пред телефона, с насълзени и отчаяни очи, защото просто няма с кой да си говоря. Защо ми се случва това, не знам. Чувствам си наказана , без нищо. Търся причини, но не ги откривам. По принцип съм суууппер позитивно мислещ човек, но сега не ми се получава...... Съжалявам, просто ми се искашe да споделя.
Весел празник на всички.

girlwithblueeyes
02-14-2013, 17:07
Леле каква драма LOL
Виж сега всеки има такива моменти защо не си пуснеш някоя хубава песничка . Мисли си за нещо хубаво и ще ти стане по добре :)

Tuesday
02-14-2013, 18:06
Да,не се натъжавай всичко ще си дойде на мястото

Amore-Mio*
02-14-2013, 19:03
Не чакай някой друг да поеме инициативата при излизането - направи го ти.
НЕ СЕ СЪЖАЛЯВАЙ и НЕДЕЙ ДА СЕ РАЗОЧАРОВАШ, и производни.
Гледай да си максимално общителна и нещата ще се наредят.
Вярно е, че живота не винаги е хубав и не винаги ти се случват хубави неща, но точно тук е смисъла - да се бориш въпреки всичко и всички.

DENKAZ
02-14-2013, 19:23
Е, ако чакаш всичко да стане от самосебе си, не вярвам да се получи.
Има сайтове за запознанства, намери си някого от своя град и се опознайте - най-простия пример.

paradais
02-14-2013, 19:27
Не униваи днеска е така утре ще е по добре. Просто, се вземи в ръце и ще видиш че има резултат. Със самосъжаление до никъде няма да стигнеш казвам го от опит и аз съм испадал в такива ситуации и знам какво е. И не си мисли че само ти си сама на този празник и аз съм сам и други са сами. Така че горе главата живота е едно колело един ден си долу на това колело на другия си горе.

Illusion772
02-14-2013, 19:50
Има далеч по-страшни неща така че relax , а ако наистина ти е толкова гадно просто се зарини в учене или някаква друга работа ще забравиш за всичко и всички (личен опит)
горе главата!

HollyGolightly
02-15-2013, 01:53
Всеки е имал такъв или подобен период в живота си. Не се притеснявай, всичко ще мине рано или късно, ти просто не се поддавай на всички тези емоции.
Поеми инициативата в свои ръце, обаждай се ти на хора. Ако трябва излез сама, завържи нови познанства, не стой само у вас, чакайки някой да потропа на врата и да поиска да излезе с теб.

minchorna
02-15-2013, 06:47
Писах ти ЛС.

tonssy
02-15-2013, 13:30
Абе вчера всички ли са били саднали бе ? o_O

Josefinne
02-15-2013, 14:32
Аз като гледам постовете по-горе и направо ... Не знам какво да кажа. Честно казано напълно разбирам това девойче, че й се реве. И може би е по-добре да си поплаче - да си изкара мъката, да си помисли и да си позлобее за всички, които я отхвърлят. И накрая да им тегли една майна на всичките. Какво й казвате да не се натъжава, тя вече си е доста тъжна!?
В такива моменти има малко "лечебни" съвети, защото и приятелство, и връзка, и любов се градят с времето. Забелязала съм обаче, че физическото натоварване някак си помага на настроението. Според някакви проучвания движението стимулирало производството на "щастливи" хормони. Освен това ти остава по-малко време да мислиш, че животът ти е скапан, че си самотен и т.н. Помага наистина. Аз лично много предпочитам йога. Но не йога и фитнесче вкъщи - нахлузи анцуга и излез навън.
Туко-виж си срещнала любовта на живота си по пътя ;)