PDA

View Full Version : Моята объркана история



mariq_ms4
02-14-2013, 20:08
Ето го и моят любовен проблем.....
Значи с него сме горе долу приятели ,бих казла че е страхотен човек направо невероятен и може би за това се влюбих така в него ,като го видя направо изтръпвам ,парализирам се ,онемявам и ако говоря ще са някакви глупости....той усети че го харесвам все пак сме в един клас обаче съучениците ни също....и започнаха да ни бъзикат тъй като често ни виодаха заедно и да говорим ,е не сме излизали някъде заедно ,но пък сме се прибирали и ходили заедно ,къщата му ми е на път....всеки път щом говоря с него и нещата са минали добре направо засиявам от щастие и се радвам и на една негова усмивка и поглед.....радвам се че го правя да се смее с глупостите които ръся в час....Незнам как да подходя всички знаят ,а на него ако не му пука?Незнам какво да правя искам го ,а казват че когато искаш нещо трябва да се бориш да го получиш....рядко вече си говорим тъй като слуховете за нас станаха все по-големи...де да бяха истина....мислите ли че зареди тези слухове се държи по-безразлично към мен?Иначе като ни бъзикат понякога се смее и се изчервява друг път пък не прави нищо и аз незнам вече....Сори ако съм допуснала правописна грешка...

TheMan9191
02-14-2013, 21:30
Да не ти пука какво говорят другите за вас. Ако ти пука нищо няма да стане. Излезте, поговорете, разбери той как се чувства и виж какво ще стане.

Tsukuda_Hiroshi
02-15-2013, 07:15
След като той знае, че ти го харесваш, а ти наистина го харесваш, след като и другите знаят, защо просто не го питаш дали иска да трЪгнете? Може и той да те харесва, но да не е напЪлно наясно с чувствата ти... Питай го - така и така няма какво повече да губиш освен 1 евентуална яка врЪзка.

girlwithblueeyes
02-15-2013, 08:22
Оффф най-мразя тези истории с враждуващите приятели на двойките супер тъпи са . Нали ти харесваш този човек и ти ще го опознаеш и евентуално обикнеш . А не приятелите ти супер тъпи са тези истории . Тръгвате и въобще да не ти пука за приятелите ти .

Maznique
02-15-2013, 10:08
Мъжете са шубелии. Ако не предприемеш първата стъпка може и да го изпуснеш.

Amore-Mio*
02-15-2013, 10:35
Излезте заедно.
Поговорете.
И това. Чак тогава вече ще разбереш как ще се развият нещата, ала бала.

lubopitna_123
02-15-2013, 19:06
Мъжете са шубелии. Ако не предприемеш първата стъпка може и да го изпуснеш.

Така е в днешно време момчетата все по-малко правят първата крачка