PDA

View Full Version : Мода??



Monster говедо :D
02-15-2013, 00:30
Здравейте! Малко странен въпрос задавам, но... каква е момчешката мода? Питам, защото аз не се придържам към модата. Обличам се, както ми е удобно (маратонки или кецове, дънки, тениска и блуза), а и мисля, че е тъпо всеки да се облича с еднакви дрехи, но си мисля, че може би (не знам) да е яко да се обличам така. Идеи??? А вие как се обличате? Модерно или, както на вас ви е удобно?

ПП. Вярно, доста тъп въпрос зададох :D

Falstad
02-15-2013, 01:44
Така...Обувам или баскетболни маратонки или кубинки,Просто само от тях си намирам номера...Нагоре някакви дънки и вече след това на абсолютно случаен принцип.

vqra
03-16-2013, 23:52
Ами обикновенни неща. Сега зимата кубинки, тесни дънки.Отгоре блуза и шал или пък жилетка. И аз имам един въпрос. Какви поли носите през симата. Смисъл от каква материа или пък колко дълги.

Chris.Sayway
03-18-2013, 20:41
Ами обикновенни неща. Сега зимата кубинки, тесни дънки.Отгоре блуза и шал или пък жилетка. И аз имам един въпрос. Какви поли носите през симата. Смисъл от каква материа или пък колко дълги.

ок , аз съм в шок !? Момчешката мода пише , ако не можеш да четеш !?
-.- тва са момчета бате ти ги питаш кви поли носят и как така колко дълги кой носи дълги поли ?! кой носи дънкови поли ?! Баба ми !? ми значи къси поли от леки материи , което значи , че през зимата е абсурдно да се носят поли !? ок , аз просто не мога да повярва кви идиоти се намират в интернет ?! Скъпа моя Вяра :* ;) знам , че сега ще кажеш/кажат ''ейй , злобааа да не се обърка някой '' , ми да кво па може и да не може да се бърка ?! кат си толкоз тъп да питаш за поли (тип). а пък най-малкото през зимата .. и ся ще кажете ''ти па си много умна ?! '' ми да много ясно хахахаххах . -.-

vqra
03-19-2013, 17:39
Хей. Не мисля, че бяха нужни грубите изрази, но..... А и просто не съм чела внимателно. Сорри. А и относно полите. Има всякви хора дет носят и дълги и къси поли. Кой каквото си харесва. И да има хора който през зимата носят поли. Тва че ти не си виждал..... Плюс тва аз не се заяждам като теб!!! И извинявайте за поста отново :)

Chris.Sayway
03-20-2013, 08:43
Оо аре тия мазни усмивки не ги пробутвай на мен ( и не не съм груба :) :* ) . Относно полите трябва да си много зле да носиш дълги поли . На никой не му харесват освен на бабите ни -.- . Не мога да понасям момичета дето преносват дрехите на бабите и майките(от детството) си и се кефят и им харесват .. не е ли грозно ?

nevermind...
03-20-2013, 14:17
^ И после дайрекшъниърите не били тъпи и ограничени същества. :lol: Иначе аз нося конвърс със слим дънки и отгоре обичам да има няколко слоя дрехи :D примерно слагам тениска/суичър/дънково елече или пък тениска/риза/суичър, или просто тениска с разкопчана риза отгоре. И жилетки нося, но по-рядко (естествено пак с тениска от долу :D). И тъй като е пролет и е горе/долу топло си обличам и коженото яке.. Не смятам, че се водя по някаква мода и не смятам, че хората трябва да се водят по модата.. Тя е за хората без въображение.

Chris.Sayway
03-20-2013, 21:45
^ И после дайрекшъниърите не били тъпи и ограничени същества. :lol: Иначе аз нося конвърс със слим дънки и отгоре обичам да има няколко слоя дрехи :D примерно слагам тениска/суичър/дънково елече или пък тениска/риза/суичър, или просто тениска с разкопчана риза отгоре. И жилетки нося, но по-рядко (естествено пак с тениска от долу :D). И тъй като е пролет и е горе/долу топло си обличам и коженото яке.. Не смятам, че се водя по някаква мода и не смятам, че хората трябва да се водят по модата.. Тя е за хората без въображение.

аз не съм directioner -.- баба Ванга номер 2 :*

psychopath
03-20-2013, 21:52
Аз имам много и най-различни дрехи.
К'ур за модата.

nevermind...
03-21-2013, 11:28
аз не съм directioner -.- баба Ванга номер 2 :*

Хаххаха, това говори още по-зле за теб.. Трябваше да се придържаш към версията, че си дайрекшъниър, та тъпотата ти да беше оправдана :*

Guilty
03-24-2013, 22:30
аз не съм directioner -.- баба Ванга номер 2 :*

Да, ти си на вълна Бийбър фийвър,по което на всички ни е ясно,че не си на повече от 12.По-добре остани тихичка. :D

kolegata88
03-25-2013, 10:36
Ами обикновенни неща. Сега зимата кубинки, тесни дънки.Отгоре блуза и шал или пък жилетка. И аз имам един въпрос. Какви поли носите през симата. Смисъл от каква материа или пък колко дълги.

аз нося сатенена пола не много дълга малко под гъза

HarabeishoOrGoHome
03-25-2013, 15:11
Бива ли да сте толкова челнати от земята, ахахах. Остaви модата, най-важното е да се поддържаш, после гледай модата. #laugh

BlackWings
03-26-2013, 19:48
Абе дрехите при момчетата са нещо много опростено , така като гледам от моята камбанария хах :) Всичко се свежда до: спортни или официални обувки , спортен или официален панталон , нагоре блуза/тениска или риза . 5 неща , какво толкова в един мъжки гардероб може да е по "много и различно" , в сравнение с женския.
Женския стой та гледай , 1000 вариации на модели обувки - с ток , без ток , платформи , боти , ботуши каишки , чудеса. Панталони - разкроени или вталени , висока - ниска талия , спортни или елегантни , дънки , гащеризони , къси панталони , поли , рокли , сукмани във всякакви кройки. Блузи , ризи , бюстиета, различни видове деколтета. Аксесоари - шалове , бижута , чанти , колани. Край няма.
С две думи , едно момче трябва много шантаво и набиващо на очи грозно да се е облякло , за да кажа , че нещо не са добре дрехите му :D Не гледай моди и простотии.

t_doll
03-29-2013, 14:04
Тениска, тесни дънки и цаиси :D

Chris.Sayway
04-03-2013, 20:32
Да, ти си на вълна Бийбър фийвър,по което на всички ни е ясно,че не си на повече от 12.По-добре остани тихичка. :D

хах щом казваш ;д нека даже съм и на 11 ;) и само да ти кажа че ти явно не си достатъчно дорасъл , че да разбереш защо харесвам Бийбър.. мисля че е направил доста повече от теб и заслужава уважение, а не говедо като тебе да го обижда , но всеки с мнението си .. продължавай да се правиш на велик с хейтерските си мнение .. Не съм дайрекшънър , защото не мисля че са кой знае какво или че да постигнали нещо , но в крайна сметка и те имат някаква заслуга за славата си , поне не са прави на интересен като оплюваш феновете им , всеки е на намерил постъпка за която да ги харесва и подкрепя признавам че има и 8,9,10,11,12,13 и тн. пикли които не знаят на кой свят се намират , но вече си мислят че са влюбени истински в някой който дори не познават , но аз не съм от тези кухи глави , ясно ми е за какво си мислиш .. но както искаш по - добре не се изказвай неподготвен :*

nevermind...
04-03-2013, 22:25
Пхаахахахпахахфдфихгйидкф схгадсгщаДФГЩЮДАГ... Стига бе.. И тоя пък какво е допринесъл? Където са Уан Гейрекшън там е и Джъстин Бийбър- еднакви шитни са.. Ти ряза ли се като Бийбър пушеше трева? :lol: Как да не плюваш и феновете и "изпълнителите" като са толкова нелепи?

Guilty
04-07-2013, 11:07
Пхаахахахпахахфдфихгйидкф схгадсгщаДФГЩЮДАГ... Стига бе.. И тоя пък какво е допринесъл? Където са Уан Гейрекшън там е и Джъстин Бийбър- еднакви шитни са.. Ти ряза ли се като Бийбър пушеше трева? :lol: Как да не плюваш и феновете и "изпълнителите" като са толкова нелепи?

Ти не разбираш! С толкова много е допринесъл човека,че просто не знам,как може някой да НЕ го харесва....
Поне да се беше обосновила,с какво е допринесъл,че и ние хейтърите да сме наясно. :D

kolegata88
04-07-2013, 14:44
По скоро феновете допринесоха на него...в банковата сметка като му купуват ла*ната

Miiimiii
04-07-2013, 14:45
Според мен, стилът ти е супер!! Не го променяй ;)