PDA

View Full Version : любовта е ужасна..



reperw
02-15-2013, 04:54
любовта е ужасна... сигурен съм ,че всеки е изпитвал поне веднъж болката й... нямам време да си разкажа историята.. несподелена любов..изневери..лъжи и празни думи.. а ако не сте се влюбвали до сега..завиждам ви.. колко по-лесен ми беше живота преди... без теб :@

psychopath
02-15-2013, 05:13
Не се дръж като п'утка. Стегни се и се замисли колко ценен опит е това.

minchorna
02-15-2013, 05:56
^ +1. Свиквай..или мачкаш или те мачкат :)

LadyDi
02-15-2013, 06:01
Не си прав.
Но нямам време да ти обясня защо ;)

beautifullslayer
02-15-2013, 06:18
Стига с този глупав цитат: ''Или мачкаш, или те мачкат.'' Затова сме на този хал и има толкова гадни хора. Защо просто не се обичаме. НЕ ЛЮБОВТА е ужасна, хората са такива. Разберете разликата най-накрая......

minchorna
02-15-2013, 06:30
Стига с този глупав цитат: ''Или мачкаш, или те мачкат.'' Затова сме на този хал и има толкова гадни хора. Защо просто не се обичаме. НЕ ЛЮБОВТА е ужасна, хората са такива. Разберете разликата най-накрая......

Не разбирам.И цитата си е много правилен.Държах се добре с приятелките ми и всички ми се качваха на главата.Започнах да ги заебавам ,да не ги търся пръв като се карахме и ви'иш ли ти ,след 2 дена веднага припкат.Нищо дадено лесно,не е интересно!!!!

sexa_na_kompleksa
02-15-2013, 06:30
Стига с този глупав цитат: ''Или мачкаш, или те мачкат.'' Затова сме на този хал и има толкова гадни хора. Защо просто не се обичаме. НЕ ЛЮБОВТА е ужасна, хората са такива. Разберете разликата най-накрая......

Съгласна!
И това, че веднъж не ти е провървяло, не означава, че винаги ще е така.

girlwithblueeyes
02-15-2013, 08:24
Не се дръж като п'утка. Стегни се и се замисли колко ценен опит е това.


+1 Недей драматизира толкова !

Rosiita98
02-15-2013, 09:02
Когато срещнеш правилния/правилната ще разбереш защо не се е получавало с всички останали :)

SisiStrange
02-15-2013, 09:10
Не разбирам.И цитата си е много правилен.Държах се добре с приятелките ми и всички ми се качваха на главата.Започнах да ги заебавам ,да не ги търся пръв като се карахме и ви'иш ли ти ,след 2 дена веднага припкат.Нищо дадено лесно,не е интересно!!!!
Не си излизал с много свястни момичета, нали?

Едно е да не даваш да ти се качват на главата (това си е задължително). Друго е да ги заебваш.

Последния път, когато някой се държа с мен мъъъничко пренебрегващо в стил "Не ми пука, аз така съм пич." го скъсах. Когато се отнасят човешки с мен, имам стимул и аз да се държа като човек.

minchorna
02-15-2013, 09:32
Излизал съм и именно това,че в началото са били свестни и после се качват на главата.Различно хора,различни идеали.Някои бият приятелките си и въпреки това тя не се разделя с него,други се държат пренебрежително,а трети мило.Защо всички говорите за еднотипни връзки,не мисля ,че има 2 еднакви връзки,които да си приличат,няма и да има.Всеки е различен,различни ще са и връзките.

SisiStrange
02-15-2013, 09:35
Така е.

Amore-Mio*
02-15-2013, 10:45
Щом ги е имало тия неща - значи не е било любов.
Любовта е нещо много по-различно от това.

embraceme
02-15-2013, 12:04
Времето лекува,спокойно..

BaffaLsc
02-15-2013, 18:29
Любов с любов се забравя :)

lubopitna_123
02-15-2013, 19:04
Любовта си е сложно нещо, болезнено понякога и оставя следи

paradosou
02-15-2013, 19:33
Не си прав.
Но нямам време да ти обясня защо ;)
На мен ми се намира. ;Р
Тоя избор непременно между крайности винаги ме е дразнел и ми се е струвал буквално идиотски. Можеш да мачкаш само по-слаби, което, съгласи се, хич не говори добре, понеже е садистично и неравнопоставено + показва болното ти желание да си в позицията на силата. Пък и така няма да си изградиш авторитет, нито някой ще те уважава истински. Единствено ще постигнеш негативно настройване на околните към теб.
Ако не се държиш гаднярски, това по никакъв начин не те прави мекушав/без самоуважение/неспособен на защита. Има си достатъчно хора, които намират баланс и хем не се превръщат в изтривалки, хем не си позволяват самите те да се държат кофти. Просто се отнасят с всеки както заслужава.

HollyGolightly
02-15-2013, 19:41
Да, любовта е ужасна, понеже от нея понякога боли. Сладкото и то е гадно, понеже може да хванеш диабет. Слънцето е лошо, понеже от много пекане може да хванеш рак на кожата. Аман от глупави теми. Стягаш се и продължаваш, любовта не е ужасна, стига да си влюбен в правилния човек.

girlwithblueeyes
02-15-2013, 19:48
Това последното особено много ми хареса . Ще видиш че и ти ще срещнеш точното момиче .

TROLLDADLOLCAKE
02-16-2013, 00:42
Не боли от любовта , а от хората , които не знаят как да обичат !! Замисли се реално - докато си бил влюбен си бил щастлив ! Тая всичката болка обаче идва от изневерите ,скандалите и за капак раздялата ! ;)

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 04:43
Superman:
It's time to make a Batman a sandwich, before he come here and slap me like the bitch I really am...

На такава/такива си попаднал. Няма страшно - някой ден ще срещнеш мацка, която ще те накара да се чудиш как си ги мислил тия глупости... Любовта не е гадна, просто е сложна.