PDA

View Full Version : по-голямо момче



vesinceto
02-15-2013, 14:18
Здравейте на всички ! Пиша си с момче което е на 23 а аз съм на 16 излизали сме заедно 2 или 3 пъти ,чатим си всяка вечер, говорим си по телефона почти през ден ,пращаме си снимки, ходили сме на фитнес 2 пъти и тои постоянно ми казва колко съм хубава и колко е хубяво тялото ми .Последно бяхме на фитнес преди 4 дни и той ме вдигаше и ме въртеше.Намеква ми за целувка и още неща.Дали наистина ме харесва и какво да правя моля дайте ми съвет

Josefinne
02-15-2013, 14:21
Ами, ако само ти говори за това колко ти е хубаво тялото, вероятно много му се ще да го изпробва в леглото. Но пък то кое ли момче не иска да си легне с някое хубаво момиче, така че моят съвет е , ако и ти си падаш по него, да продължиш да общуваш с него, но да не бързаш да си вдигаш полите.

vesinceto
02-15-2013, 14:27
ами да наистина ми е приятен и няма да бързам да си вдигам полите понеже ще ми е за първи път а точно първият път трябва да е специален

xXxPETYAxXx
02-15-2013, 15:16
Много неподбран комплимент, явно се вълнува повече от тялото ти, отколкото от характера ти.
Поне аз си правя изводи за него според думите му.

пAteNцЕ
02-15-2013, 15:22
явно се вълнува повече от тялото ти, отколкото от характера ти.

И аз мисля така-внимавай ;)

feikk
02-15-2013, 16:55
Тц. Ако искаш да е специално, не мисля, че той е човека. :D

vesinceto
02-15-2013, 18:09
ама аз никъде не съм писала че искам да е с него

girlwithblueeyes
02-15-2013, 18:10
Ми според мен е те иска само за сексе . Но кой знае . опознайте се и каквото стане ! Само внимавай да не останеш с разбито сърце после :)

xXxPETYAxXx
02-15-2013, 18:27
ама аз никъде не съм писала че искам да е с него

Ми като не го искаш, к'во се интересуваш?!
Ако ти не го харесваш няма никакво значение дали той те харесва или не!

feikk
02-15-2013, 18:29
ама аз никъде не съм писала че искам да е с него
Като те слушам, точно тва ше те излъже да направиш. Не си струва. Разбирам да те е впечатлил с внимание и някви нормални неща, ама.... че ти е хубаво тялото и щото те въртял... той е повърхностен, а ти малка. Нормално. :))

HollyGolightly
02-16-2013, 04:19
ама аз никъде не съм писала че искам да е с него


Каква е дилемата тогава? Ако ти не искаш да си с него, тогава не прави нищо. Спри да излизаш с него и да му пращаш грешни сигнали и си намери някого, с когото наистина искаш да си. :?

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 04:47
Според мен, ако леееекичко намекнеш, тоест излЪжеш вЪпросния типец, че татко ти е прокурор, той ще спре да обрЪща толкова внимание на тялото ти и може да каже нещичко и за душата. Или... по-вероятно е да смени фитнеса.
Друг вариант е да му обясниш как ще ти е за пЪрви пЪт и искаш да е с правилния човек, за да е специално, но това само ще го накара да ти се осуква още повече, ще почне да те убеждава как ТОЙ е правилния, ще правите каквото ще правите, после ти ще плачеш, а той ще смени фитнеса.
Я да изпревариш сЪбитията - кажи му, че баща ти е прокурор!

vesinceto
02-16-2013, 08:31
Aз съм му казала, че баща ми е полицай...относно по-горните постове имах впредвид ,че не се знае дали ще го направя с него а не дали ще тръгна с него и друго той попринцип е от хасково но от 2 години живее във нашият град

Amore-Mio*
02-16-2013, 12:12
Пробвай с него, ако го харесваш.

vesinceto
02-16-2013, 13:06
ще се пробвам но трябвя първо да се опознаеме много добре