PDA

View Full Version : Какво да предприема?



balkancar
02-15-2013, 17:28
Здравейте, нов съм във форума. Приятелите ми викат Митко.Изпаднал съм в нещо като безизходица. Значи заедно с мой приятел ходим в един гараж, където мои съученици държат мотори. Мотора на моя приятел и моя също са там.Говорихме с моя съученик, който се съгласи да оставим мотопедите в гаража му, защото нали сме приятели. Докато ме нямаше един ден този мой съученик ми направил мръсно и ми излезе с оправдание че мотопеда от преди това е бил развален а и нямало какво да прави.Поговорихме си и ми обеща,че няма да се повтори. Неприятно ми е обаче, че съученика ми заедно с други момчета които също са ми съученици се събират всеки петък без да ме поканят. Не ми е толкова тежко, че се събират,а това че си говорят пред мен и се оговарят докато съм там. Не мога да разбера дали го правят несъзнателно или нарочно. Аз съм момче на 16 години и ви моля да ми помогнете и да ме насърчите какво да предприема. Докато съм бил при тях съм се постарал да не обидя никой. Не съм човек който иска да извлече полза от момчетата. Искам да станем добри приятели. Моля да ми дадете съвети какво да направя: да ги помоля да се присъединя към тяхната компания или да ги оставя и да си гледам живота? Благодаря предварително.

FlowerPower
02-16-2013, 07:57
Най-вероятно се уговарят в твое присъствие, просто защото са несъобразителни, надали е нарочно. Просто другият път като почнат им кажи, че в уреченото време ще си свободен и ги питай дали може да се присъединиш към тях. Надали ще те отрежат, след като така и така те държат в течение.