PDA

View Full Version : Защо ми пада?



53downfall
02-15-2013, 17:43
На скоро ми се случи, кофтито е че не е за първи път.
Започваме да се натискаме, одървям се като животно, а когато дойде време за същинската работа, ми пада най-позорно...
Гледам изтрещял и изумен и осъзнавам липсата си на контрол над ситуацията.Мамка му супер гадно беше, когато си правя чекии няма проблем(дори наченки на проблем) а опре ли до същинския секс става гаф???
Мамка му случвало ли се е на някой това и какво правите за да решите проблема?
Не съм девствен, не се притеснявам а даже ми се чука супер много и накрая ми пада????

Скорпионка
02-15-2013, 18:02
Притесняваш се да не я разочароваш най-вероятно, трябва да се отпуснеш и да си мислиш как ще и го набиеш мощно.

53downfall
02-15-2013, 18:07
Не е притеснение :( ако беше то се лекува лесно със спиртни напитки, направо топките ми ще се пръснат а малкия звяр си седи в бърлогата и не ще да се покаже, бахти направо си мисля вече за някви синтетични гадости

lamer4e7o
02-15-2013, 18:20
Възбужда ли те достатъчно секс-партньорката ти?

53downfall
02-15-2013, 18:30
Пфф, да, като си правя чекии си мисля за нея.

dominating
02-15-2013, 18:44
Мауглииии глупако!!! Спри ги тия чикии бе!!! Колкото повече чикии си биеш толкова по-малко кеф ще ти е после с жена :X

napy6enoto
02-15-2013, 19:10
малко алкохол, за да поотпуснеш, ще ти свърши работа

Tsukuda_Hiroshi
02-15-2013, 20:06
Или психолог, или виагра, брат! Или повечко сладичко - кола с шоколад,примерно ;)

Neumorniq
02-15-2013, 20:14
Мауглииии глупако!!! Спри ги тия чикии бе!!! Колкото повече чикии си биеш толкова по-малко кеф ще ти е после с жена :X
Това истина ли е защото и на мен ми стана интересно?

Wednesday666
02-15-2013, 20:24
Това истина ли е защото и на мен ми стана интересно?

И аз съм го чувала.
И доколкото знам, наистина е така.
Хм, да не прекалявате с предиграта? Шот и това може да е проблемно?

DENKAZ
02-15-2013, 20:34
Баси случая

Donnie.Yen
02-15-2013, 22:54
Или психолог, или виагра, брат! Или повечко сладичко - кола с шоколад,примерно ;)

:D:D:D ахахаах пада ти защото си импотентен или имаш хроничен евнухизъм, а относно цитата, момко тъп си като бургията на 5 годишно "Хилти"

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 05:21
А ти понеже си по-остра бургия ми се врЪзваш, че дори си губиш времето в Тийнпроблемс, да ме затапваш. Интересно...
Или... О, Боже - обЪркал си се! Тов не е форума на МЕНСА!!! Тук повечето са тийнове на по 13-14, които не знаят дали и как да се изчукат. По-големичките тука само им казваме кога и как ;)
Защо не отидеш да вЪршиш нещо умно? Примерно да изнесеш 1 презентация пред ЦЕРН...

Neumorniq
02-16-2013, 06:28
А ти понеже си по-остра бургия ми се врЪзваш, че дори си губиш времето в Тийнпроблемс, да ме затапваш. Интересно...
Или... О, Боже - обЪркал си се! Тов не е форума на МЕНСА!!! Тук повечето са тийнове на по 13-14, които не знаят дали и как да се изчукат. По-големичките тука само им казваме кога и как ;)
Защо не отидеш да вЪршиш нещо умно? Примерно да изнесеш 1 презентация пред ЦЕРН...
1+ На 14 съм и от такива като него научих не малко неща които не знаех а е трябвало да знам.

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 13:14
:) Най-накрая признание!! :D Благодаря, благодаря!!

Donnie.Yen
02-16-2013, 13:25
А ти понеже си по-остра бургия ми се врЪзваш, че дори си губиш времето в Тийнпроблемс, да ме затапваш. Интересно...
Или... О, Боже - обЪркал си се! Тов не е форума на МЕНСА!!! Тук повечето са тийнове на по 13-14, които не знаят дали и как да се изчукат. По-големичките тука само им казваме кога и как ;)
Защо не отидеш да вЪршиш нещо умно? Примерно да изнесеш 1 презентация пред ЦЕРН...

ти на инертен ли ми се правиш, цървул, 50 килограмов чикиджия по цял ден забелва чурката тука по темите, събирай си гълабите жалкарин

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 14:50
Ейнц! Бахти лафовете! Като от Diema+... На инертен ти се правя, да. Проблем?? :D :D :D

Donnie.Yen
02-16-2013, 14:58
Ми щом си интертен мажи се с виетнамско чудо и ходи в най-близкия бордей където се предполага че има и други твой членове на семейството :)

Fisherman
02-16-2013, 15:00
Ейнц! Бахти лафовете! Като от Diema+... На инертен ти се правя, да. Проблем?? :D :D :D

Затапеееееееен

Donnie.Yen
02-16-2013, 15:01
Затапеееееееен

който ми прави затапки да ми яде хуя на хапки :))

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 15:47
който ми прави затапки да ми яде хуя на хапки :))

:D :D :D Казах, че няма да се занимавам повече с теб, но просто не мога да не се включа!!! :D :D :D

Щом е на хапки става - рЕжи го, аз идвам ;) Обещавам да изям всичките ти 2 сантиметра с полагащата им се празнична атмосфера!

(КЪМ АДМИНИТЕ: РАЗМИСЛИХ, НЕ ГО БАНН-ВАЙТЕ, ЦЕПИ МРАКА С ЛАФОВЕ :D :D)

Donnie.Yen
02-16-2013, 17:12
ахаха неможеш да се сдържиш да комуникираш с момчета нали, потвърждаваш теорията ми че си гей, анално податливо момче което си мечтае за чаламба от 5-6 ибрикчия на един път .. нещо май абстиненцията те е изпрала ?

Neumorniq
02-16-2013, 17:53
Когато се карате нито помагате на някого нито вие самите печелите нещо.

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 17:57
Когато се карате нито помагате на някого нито вие самите печелите нещо.

+1!!! :)

53downfall
02-17-2013, 01:00
Бахти, как бях забравил че пиша в най-инфантилния форум на континента.Мерси все пак :

" Цитирай Първоначално написано от Fisherman Виж мнението
Затапеееееееен
който ми прави затапки да ми яде хуя на хапки ) "

Това е доста градивно, мерси.
http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum - проверете кво е тва преди да продължавате да го използвате като виртуална площатка за детинските ви изцепки!

_ivi_
02-17-2013, 03:56
Пробвай да и говориш мръсно и тя на теб.Имах един случай с един приятел с привелегии, горе долу така като твоя беше.Свирки, натискане, яко надървен и като дойде момента да ми го вкара му спада.Няколко пъти така и поредния пак стана така.И започнах да му говоря мръсотии и като му казах "наеби ме в гъза", се одърви на момента.Това чакаше и той почна да ми говори мръсно.От тогава не е имал проблем.Но ти май трябва да спреш и мастурбацията.