PDA

View Full Version : подпишете се



POLLINA
02-15-2013, 18:49
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/541652-%D0%9D%D0%B5%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D 1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%B8%D1%87%D 0%BD%D0%B8-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8-%D0%B2%D1%8A%D1%80%D1%85%D1%83-%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%B8%D1%82%D 0%B5
няма да отнеме много време

Uzerneim
02-15-2013, 19:16
Добре де, ако не се тестват на животни каква е алтернативата? Не може да се опитваш да забраниш нещо без да дадеш алтернатива. Хубаво, подписах се, но не виждам смисъл.

yakuza_
02-15-2013, 19:39
Аз пък мисля, че гримираните шимпанзета са мн хубави.

POLLINA
02-15-2013, 19:49
да... много
http://3.bp.blogspot.com/-p0XMwOgwdew/T24AHDJWH5I/AAAAAAAAAVM/Zw1g3JA0Ji8/s1600/%25D0%259A%25D0%25BB%25D0%25B8%25D0%25BF%25D0%25B1 %25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B401.jpg

NaOH
02-15-2013, 19:54
ай ми джвакаш дудука по-добре?
тези лайна се правят заради мастии като теб, които се накльопват с 10 килограма грим преди да излязат, щото иначе приличат на уроспии и блъснати с трактор в лицето

POLLINA
02-15-2013, 19:55
умри бе
мастия ша викаш на майка си

POLLINA
02-15-2013, 19:56
Добре де, ако не се тестват на животни каква е алтернативата? Не може да се опитваш да забраниш нещо без да дадеш алтернатива. Хубаво, подписах се, но не виждам смисъл.

Има ''черен'' и ''бял'' списък.
Едните компании правят все още тестове върху животни,а другите не.
Благодаря

POLLINA
02-15-2013, 20:09
само да допълня за малоумници като теб,че ТЕСТОВЕТЕ НЕ СЕ ПРАВЯТ САМО ВЪХРХУ ПРЕПАРАТИ ЗА ДЕКОРАТИВНА КОЗМЕТИКА

haritov
02-15-2013, 20:32
само да допълня за малоумници като теб,че ТЕСТОВЕТЕ НЕ СЕ ПРАВЯТ САМО ВЪХРХУ ПРЕПАРАТИ ЗА ДЕКОРАТИВНА КОЗМЕТИКА

искаш ли да тествам върху теб новите лекарства?
понякога боли много само ми искаш ли
ще ми бъде кеф да гледам как се мъчиш в името на зайците

marble
02-15-2013, 20:41
Подписала съм се в официалната страница на ПЕТА от много време, но за жалост нашият пазар не предлага богат избор на алтернативи на козметика, било то декоративна, паста за зъби или прах за пране.
Също искам а кажа, че Aveda е част от Estee Lauder, а те тестват върху животни.
+ Марки като Avon и Sephora тестват продуктите си в Китай, а до колкото знам тези за Европа се правят в Италия. В ПЕТА нямаше официално потвърждение, че тестват.
Против съм тестването върху животни, но в нашата мила държава пазара е толкова беден, че е много трудно да избягваш такива продукти.

DieselBlood
02-15-2013, 20:43
А върху какво да ги тестват? Дай ми отговор, който да ме задоволи и ще се подпиша.

shadow4e
02-15-2013, 20:56
Има си други методи на тестване, такива използват доста компании. Не е задължително да мажеш очите на заек с концентрат на белина, за да разбереш, че препарата, който се продава, ако си го изсипе клиентът върху очите, може да му увреди очите. Или пък тестовете с цигарите и обгазяването със засилени вредни съставки, което се прилага на кучета. Съществуват физични и химични тестове, както и използване на съвременни уреди, които могат да дадат същите резултати.

Лекарствата нямат общо, а и те и сега си се прилагат върху хора, най-вече върху психичноболни без близки.

POLLINA
02-15-2013, 20:59
http://agronet.bg/agro-news/aktualni-novini/6715-es-se-otkaza-ot-testovete-na-kozmetika-varhu-zhivotni.html


майната ви

POLLINA
02-15-2013, 21:00
Има си други методи на тестване, такива използват доста компании. Не е задължително да мажеш очите на заек с концентрат на белина, за да разбереш, че препарата, който се продава, ако си го изсипе клиентът върху очите, може да му увреди очите. Или пък тестовете с цигарите и обгазяването със засилени вредни съставки, което се прилага на кучета. Съществуват физични и химични тестове, както и използване на съвременни уреди, които могат да дадат същите резултати.

Лекарствата нямат общо, а и те и сега си се прилагат върху хора, най-вече върху психичноболни без близки.


именно

haritov
02-15-2013, 21:02
Има си други методи на тестване, такива използват доста компании. Не е задължително да мажеш очите на заек с концентрат на белина, за да разбереш, че препарата, който се продава, ако си го изсипе клиентът върху очите, може да му увреди очите. Или пък тестовете с цигарите и обгазяването със засилени вредни съставки, което се прилага на кучета. Съществуват физични и химични тестове, както и използване на съвременни уреди, които могат да дадат същите резултати.

Лекарствата нямат общо, а и те и сега си се прилагат върху хора, най-вече върху психичноболни без близки.
в темата и се казва и за научна цел

и не можеш да тестваш лекарство за борба с нещо си там като го приложиш върху физически здрав човек от какво ще го лекуваш?

тва за психично болните ме уби знаеш ли колко теста трябва да се направят докато започне теста върху човек и после колко теста още трябват за да се пусне по аптеките?

от де толкова психично болни без близки?

POLLINA
02-15-2013, 21:07
Темата ми е за козметика!
И да , против съм да убиват животни,за да произведът поредното ХАПЧЕ ЗА ГЛАВА.
За животоспасяващите медикаменти вече нещата стоят по съвсем различен начин.
Да не говорим,че някои от тях отдавна са открити, но всичко е един черен бизнес.
Както и да е, това не засяга темата.

haritov
02-15-2013, 21:11
Темата ми е за козметика!
И да , против съм да убиват животни,за да произведът поредното ХАПЧЕ ЗА ГЛАВА.
За животоспасяващите медикаменти вече нещата стоят по съвсем различен начин.
Да не говорим,че някои от тях отдавна са открити, но всичко е един черен бизнес.
Както и да е, това не засяга темата.


http://agronet.bg/agro-news/aktualni-novini/6715-es-se-otkaza-ot-testovete-na-kozmetika-varhu-zhivotni.html


..."Следващата задача, което се изправя пред Европейската коалиция е да се забрани на учените да използват животни в научни експерименти. Всяка година 12 милиона животни умират при опити.''

това ти ли го написа?

за тебе е хапче за глава за мене е обезболяващо и не служи само за главоболие а за много други цели

POLLINA
02-15-2013, 21:13
Не не съм го написала, цитирах,проблем?

Повярвай ми много добре знам каква е нуждата от обезболяващо.
Нужно ли е пазарът да е пренаситен от такива ( с едно и също предназначение) с цел конкуренция?

shadow4e
02-15-2013, 21:17
Аз не отричам, че не се тестват върху животни. Кой не знае за тестовете върху тях, просто е различно. Честно казано, не прочетох информацията, не ми се и чете, така или иначе лекарствата няма да се спрат. Но такива неща като прах за пране, почистващи препарати, цигари и лосиони, могат да се спрат. Разибра се, че съставките се тестват да не причиняват алергии, но много от тестовете са ненужди. Няма нужда да се убиват животни в адски мъки, за да докажеш какво ще стане като се погълне концентрат белина примерно.

Защо примерно Шанел и Диор могат да не използват тезе тестове, а Армани го правят? /не гарантирам за марките, просто в някои списъци са дадени те/.

П.п. научнит експерименти са върху много теми, не е само медицина.

haritov
02-15-2013, 21:18
Не не съм го написала, цитирах,проблем?

Повярвай ми много добре знам каква е нуждата от обезболяващо.
Нужно ли е пазарът да е пренаситен от такива ( с едно и също предназначение) с цел конкуренция?

ами нужно е щото не искаш едно ''хапче за глава''да струва 100лв
а това са лекарства или даваш пари за тях или умираш

POLLINA
02-15-2013, 21:24
Мисълта ми,че не е необходимо да се произвеждат производни на лекарствата,които съществуват до този момент. Естествено изключвам процесът на подобряване( което е под силно съмнение)
За животоспасяващите лекарства казах,че нещата стоят по съвсееееем различен начин.
За повечето дори не знаем,че съществуват.
Манипулация.
както и да е казах, темата ми беше за козметика.

haritov
02-15-2013, 21:24
Аз не отричам, че не се тестват върху животни. Кой не знае за тестовете върху тях, просто е различно. Честно казано, не прочетох информацията, не ми се и чете, така или иначе лекарствата няма да се спрат. Но такива неща като прах за пране, почистващи препарати, цигари и лосиони, могат да се спрат. Разибра се, че съставките се тестват да не причиняват алергии, но много от тестовете са ненужди. Няма нужда да се убиват животни в адски мъки, за да докажеш какво ще стане като се погълне концентрат белина примерно.

Защо примерно Шанел и Диор могат да не използват тезе тестове, а Армани го правят? /не гарантирам за марките, просто в някои списъци са дадени те/.

П.п. научнит експерименти са върху много теми, не е само медицина.
добре че не са само медицина съгласен съм и не съм отричал

и това дали тестовете са нужни или не определят хора много по-умни от теб и мен

и като не правят тестове си е за тяхна сметка
ти ако си собственик на такава голяма компания би ли искала да разбереш че еди кой си твой продукт е опасен и трябва да унищожиш всичко произведено до момента
ще ти струва много повярвай ми

haritov
02-15-2013, 21:25
Мисълта ми,че не е необходимо да се произвеждат производни на лекарствата,които съществуват до този момент. Естествено изключвам процесът на подобряване( което е под силно съмнение)
За животоспасяващите лекарства казах,че нещата стоят по съвсееееем различен начин.
За повечето дори не знаем,че съществуват.
Манипулация.
както и да е казах, темата ми беше за козметика.
прочети ми пак предното мнение и помисли малко какво ти написах

shadow4e
02-15-2013, 21:27
Те правят тестове. А продуктът ти винаги може да се окаже опасен, дори и да е тестван върху куче.

POLLINA
02-15-2013, 21:27
Законът вече е приет и влиза в сила от 11 мар 2013.
Щом са го приели очевидно има алтернативни начини ,които са също така надеждни, без да се причинява смъртта на милиони животинки.


Давам пример:

Най-честите алергии към боя за коса са към боите от козметичната компания Лореал.
Те правят тестовете си върху животни. Е?

shadow4e
02-15-2013, 21:29
Не е въпорсът в самото убиване, а в начина, по който се случва.

POLLINA
02-15-2013, 21:29
прочети ми пак предното мнение и помисли малко какво ти написах


разбрах те много добре какво ми казваш

POLLINA
02-15-2013, 21:30
Не е въпорсът в самото убиване, а в начина, по който се случва.

А защо трябва да ги убиват след като си има и други начини?

А за начинът,по който го правят просто не желая дори да коментирам.

haritov
02-15-2013, 21:35
Законът вече е приет и влиза в сила от 11 мар 2013.
Щом са го приели очевидно има алтернативни начини ,които са също така надеждни, без да се причинява смъртта на милиони животинки.


Давам пример:

Най-честите алергии към боя за коса са към боите от козметичната компания Лореал.
Те правят тестовете си върху животни. Е?
обърка се следващата им стъпка беше да прекратят тестовете за научни цели,не споря за козметиката а за научните цели там ме засегна
и като знаеш що животни са избити гримираш ли се?
и колко чести са тези алергии?
на 1000 човека колко са алергични?

и да всичко може да се окаже опасно винаги има такава вероятност
но след края на тестовете се казва (шанса това да се случи е 1:10000 продукта може да се пусне в търговкста мрежа)

и един въпрос искате ли да се тества върху вас лекарство против спин?

така ще спасите една маймуна

haritov
02-15-2013, 21:36
Не е въпорсът в самото убиване, а в начина, по който се случва.

убиват ги за да можеш да живееш ти

POLLINA
02-15-2013, 21:38
oooooooooo не бъди толкова трогателен
не е необходимо да гърчат горкото създание дни наред, за да може теб да не те боли глава !

POLLINA
02-15-2013, 21:40
и един въпрос искате ли да се тества върху вас лекарство против спин?

така ще спасите една маймуна


Ти наистина ли вярваш,че подобно лекарство няма?

haritov
02-15-2013, 21:41
oooooooooo не бъди толкова трогателен
не е необходимо да гърчат горкото създание дни наред, за да може теб да не те боли глава !
мда трябва да тестват само пълни упойки дето успокояват всякакви болки

за кво са тия слабите обезболяващи

тестват се за да се види какви дози са смъртоносни кои лечими с кои лекарства не може да взаимодейства и тн

не искаш някой да те лекуват от нещо си и да пиеш ''хапчето за глава'' което взаимодейства с другото лекарство и те убива след 30 минути нали



Ти наистина ли вярваш,че подобно лекарство няма?
вярата ми е в Христос всичко друго трябва да се види и пипне

POLLINA
02-15-2013, 21:43
Човек, престани да обръщаш нещата.
Аз говорих за козметиката.
Онова беше просто цитат, да си видял някъде в темата мое мнение по въпроса?



то пък добре че, малко такива случаи има в нашата така добре развита медицина.

shadow4e
02-15-2013, 21:45
А защо трябва да ги убиват след като си има и други начини?

А за начинът,по който го правят просто не желая дори да коментирам.

Защото трябва да подхождаш, така че да обединиш повече хора. Размиваш темата, когато разговорите започнат да се водят за и против убийството но животни, за и против научни изследвания и лекарства. Това са неща, в които и да вярваш, няма да бъдат спрени.

Ох, утре имам изпит, оставям ви, а и обърнахте темата на посока, която не ми харесва.

haritov
02-15-2013, 21:46
Човек, престани да обръщаш нещата.
Аз говорих за козметиката.
Онова беше просто цитат, да си видял някъде в темата мое мнение по въпроса?



то пък добре че, малко такива случаи има в нашата така добре развита медицина.
тези случаи са от немърливост на лекаря

и като си написала линка в твоята тема значи ги подкрепяш или греша
и кажи какво мислиш за тестовете на животни с научна цел

давай ти си човека да те видим какво мислиш по въпроса

POLLINA
02-15-2013, 21:49
Колкото и да ми е трудно да го призная,ако целта е направата на животоспасяващ медикамент- подкрепям. Нека просто не е толкова жестоко.
За всякакви други цели- твърдо не.


shadowche, съвсем не си човекът,който ще реши и знае дали това ще спре или не.
Има си закон,който вече е приет за ЕС.

haritov
02-15-2013, 21:52
Колкото и да ми е трудно да го призная,ако целта е направата на животоспасяващ медикамент- подкрепям. Нека просто не е толкова жестоко.
За всякакви други цели- твърдо не.


shadowche, съвсем не си човекът,който ще реши и знае дали това ще спре или не.
Има си закон,който вече е приет за ЕС.
добре тук изникнаха други два въпроса

какво се прави като се тества лекарство върху животно

и защо ми е на мен да давам милиони за тестове

иначе добре че са приели закона
вече няма да ги тестват в ЕС ще ги тестват другаде това е истината

POLLINA
02-15-2013, 21:56
Може би си прав за жалост, надявам се все пак да не е така.
Дори и в момента има фирми,които се водят,че НЕ тестват върху животни,а просто купуват готови хиични препарати,предварително тествани.

Какво се прави при тестването ?
Ами най-честият метод съм го публикувала в темата. Ето ще го копирам пак:

За съжаление, най-употребяваният тест е тестът на Драйз (Draize eye irritation test on rabbits). С него се определя нивото на раздразнение и токсичното действие на различни вещества върху роговицата на заешкото око. Веществото, нанасяно върху окото може да бъде течно, прахообразно, пастообразно. Белите зайци се поставят в специални контейнери, които според замисъла на създателя им, трябва да попречат на заека да изчисти изследваното вещество от окото. Измененията, възникващи върху роговицата (конюнктивит, язви, масивни некрози и др.) се оценяват на всеки 72 часа, а цялата процедура продължава от 7 до 18 дни. Понякога болката е толкова силна, че животното си чупи врата, в желанието си да се измъкне от клетката. "

shadow4e
02-15-2013, 21:57
shadowche, съвсем не си човекът,който ще реши и знае дали това ще спре или не.
Има си закон,който вече е приет за ЕС.

Е как ще провериш дали един препарат ще действа върху вътрешната система на човека и на животните, защото си лекуваме и животните също, ако той не е проверен върху такива. /Изключвам тези под микроскоп примерно и разни други/. Темата се обърна на панаир.

POLLINA
02-15-2013, 22:01
казах какво мисля за лекарствата!

haritov
02-15-2013, 22:03
Е как ще провериш дали един препарат ще действа върху вътрешната система на човека и на животните, защото си лекуваме и животните също, ако той не е проверен върху такива. /Изключвам тези под микроскоп примерно и разни други/. Темата се обърна на панаир.
че то си е панаир бе душко

тия дето не правят тестове вече използват проверени съставки
тия дето правят пък няма право да използват същата комбинация(гадни права)и търсят други химични комбинации
и тия старите кучета будят разни други будали с това че животинките умират
по този начин дърпат конкуренцията назад,сега им се налага да дават пари за транспорт до други държави а това са доста разходи
пък ние тука спорим и се чудим що не спим

haritov
02-15-2013, 22:04
казах какво мисля за лекарствата!

радвам се че сме на едно мнение

POLLINA
02-15-2013, 22:05
Добре,всеки си има гледна точка. Безсмислено е.
Казахме,каквото имаме.

haritov
02-15-2013, 22:05
Добре,всеки си има гледна точка. Безсмислено е.
Казахме,каквото имаме.

а не искам да те чепкам :D

българска ми работа :oops:

POLLINA
02-15-2013, 22:06
Каквооооо

haritov
02-15-2013, 22:07
Каквооооо
под чепкам разбирай дразня

POLLINA
02-15-2013, 22:07
не ме дразниш по никакъв начин

haritov
02-15-2013, 22:10
не ме дразниш по никакъв начин

остарявам значи почва да ми личи

POLLINA
02-15-2013, 22:11
възможно

LovEsIckk
02-15-2013, 22:12
A колко ХОРА умират вследствие на медикаменти и умишлено пуснати вируси и болести?А колко хора си отидоха от ракови образования благодарение на химичните съставки в храните и препаратите, които пръскат от самолетите? Колко хора са избивани във войни с цел интересите на някой?

Мен лично това ме притеснява повече. И от това ме боли повече.
Кофти ми е и за животните - ще се подпиша. Обичам животните, да, не трябва да се тества върху тях. По същата логика трябва да спрем и да се храним с месо. Трябва и да се забрани дрането на ЖИВИ ЖИВОТНИ за дрехи,чанти и обувки.
За жалост това е света в 21 век...
Така е било и преди. Оцеляват по-висшите същества. Въпроса вече обаче не е до същества.
А ако има подписка срещу употребата на аспартан в храни и напитки .. и парабен в козметиката - също се подпишете, дайте и на мен да се подпиша.

haritov
02-15-2013, 22:13
A колко ХОРА умират вследствие на медикаменти и умишлено пуснати вируси и болести?А колко хора си отидоха от ракови образования благодарение на химичните съставки в храните и препаратите, които пръскат от самолетите? Колко хора са избивани във войни с цел интересите на някой?

Мен лично това ме притеснява повече. И от това ме боли повече.
Кофти ми е и за животните - ще се подпиша. Обичам животните, да, не трябва да се тества върху тях. По същата логика трябва да спрем и да се храним с месо. Трябва и да се забрани дрането на ЖИВИ ЖИВОТНИ за дрехи,чанти и обувки.
За жалост това е света в 21 век...
аз мислех че раковите заболявания са следствие Чернобил
пък тва за самолетите е доказана глупост

LovEsIckk
02-15-2013, 22:17
Доказано вярно е.
Гледай документални филми, чети книги, чети анализи и статии.
И не, не умират само от Чернобил. Умират от химията приемана ежедневно от нас, вследствие на вдишване поредните химични боклуци - алуминий и други лайна, и вследствие на храната, пълна със същите боклуци.
Нормално, когато организма ти е пълен с Менделеевата таблица, да се образуват некачествени образувания , а здравето ти да е на косъм!

POLLINA
02-15-2013, 22:19
Има теория,която твърди,че самолети на огормна височина изхъврлят ненужните вредни химични химикали.

Отделен е въпросът,колко от тях се изпускат умишлено.
Бизнеес,това е. Жалко е,но е така.

haritov
02-15-2013, 22:20
Има теория,която твърди,че самолети на огормна височина изхъврлят ненужните вредни химични химикали.

Отделен е въпросът,колко от тях се изпускат умишлено.
Бизнеес,това е. Жалко е,но е така.знам за тая теория гледах един филм за нея
доста неща казаха за тях

LovEsIckk
02-15-2013, 22:23
Просто медийното затъмнение по въпроса е голямо. Но добре че има интернет, където да се осведомиш за истината.
Наистина пръскат боклуци. Забележете по колко време остава една диря - по цял ден, после лека полека се разпръсква настрани и добива странен сивкав цвят.
Колко самолети преминават без да бъдат отбелязани примерно във flightradar, където отбелязват уж всички полети..
Бизнес е - да . Защото знаете ли колко пари се изкарват от раково болния човек? Колко пари месечно отиват за химиотерапии и медикаменти? От кой здрав човек ще спечелят тия пари по какъвто и да е било начин?
Всичкото е жесток бизнес, който отдавна не признава нито живота на животните, нито живота на хората.

haritov
02-15-2013, 22:24
Просто медийното затъмнение по въпроса е голямо. Но добре че има интернет, където да се осведомиш за истината.
Наистина пръскат боклуци. Забележете по колко време остава една диря - по цял ден, после лека полека се разпръсква настрани и добива странен сивкав цвят.
Колко самолети преминават без да бъдат отбелязани примерно във flightradar, където отбелязват уж всички полети..
Бизнес е - да . Защото знаете ли колко пари се изкарват от раково болния човек? Колко пари месечно отиват за химиотерапии и медикаменти? От кой здрав човек ще спечелят тия пари по какъвто и да е било начин?
Всичкото е жесток бизнес, който отдавна не признава нито живота на животните, нито живота на хората.
как ще докажеш казаното?

POLLINA
02-15-2013, 22:25
Аз съм склонна да и повярвам.


ето един интересен откъс:

Съществуват много привърженици на теорията, че Щатите и други правителства използват инверсионните следи, оставяни в небето от военните самолети, за да освобождават отровни химикали от високо. Привържениците на тази теория предполагат, че тези следи са наситени с най-различни субстанции, които са необходими за изпълнението на строго секретни правителствени проекти, като например масови ваксинации срещу антракс, блокиране на слънчевите лъчи за предотвратяване на глобалното затопляне, контролиране на климатичните условия, или отслабване на умовете на хората, за да им се попречи да осъзнаят и да се борят срещу настъпването на Новия световен ред. Американските военновъздушни сили отхвърлят тези твърдения. Един от вярващите в тази конспирация е певецът Принс, който споменава в едно интервю, че по негови наблюдения винаги, когато в небето има повече самолетни дири, в квартала му се увеличават побоищата и скандалите.

POLLINA
02-15-2013, 22:28
как ще докажеш казаното?

Няма как да го докаже,ама нима ти вярваш в обратното?
Хайде стига...
Новият светове ред ,това е.
Всички ние сме контролирани и манипулирани.



''В няколко свои статии и книги пенсионираният дерматолог Алан Кантуел предлага идеята, че вирусът на СПИН е разработен от американското правителство и е инжектиран на нищо неподозиращи хомосексуалисти под формата на пробна ваксина за Хепатит Б.

Подобна теория, предложена от бившия зъболекар Ленърд Хоровиц, твърди, че СПИН е форма на биологично оръжие, разработено за американското правителство, чиято първоначална цел е била да контролира броя на населението в Африка.''

LovEsIckk
02-15-2013, 22:29
Кажи ми, като си бил малък, като си гледал преминаващите самолети, по колко време е оставала една диря на небето?
Аз лично, като малка бях голяма почитателка на преминаващите самолети и на викането след тях "самолет,номер 5..дрън дрън".. Та изчезваше за минути.
Сега не изчезват за минути.Сега са цял ден на небето. Ако изпускат нормалните газове, то би следвало да се изчистят за минути, но не е така.
За сметка на това, последните години е БУМ на болестите - особено на раковите. При положение, че тези болести не се предават по въздушно капков или какъвто и да е било друг път, то как това се превръща в една от чумите на 21 век?
Всеки ден хиляди умират от това! И не само в България, и не само на Балканския полуостров, и не само в страните близо до Чернобил - ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ.
Интересно защо обаче над някои държави няма Chemtrails, а над други има редовно? М? :)
Щото в някои страни пръскането е забранено, а други получават пари за да го разрешат,явно. И првителствата много добре знаят за това!

haritov
02-15-2013, 22:41
Кажи ми, като си бил малък, като си гледал преминаващите самолети, по колко време е оставала една диря на небето?
Аз лично, като малка бях голяма почитателка на преминаващите самолети и на викането след тях "самолет,номер 5..дрън дрън".. Та изчезваше за минути.
Сега не изчезват за минути.Сега са цял ден на небето. Ако изпускат нормалните газове, то би следвало да се изчистят за минути, но не е така.
За сметка на това, последните години е БУМ на болестите - особено на раковите. При положение, че тези болести не се предават по въздушно капков или какъвто и да е било друг път, то как това се превръща в една от чумите на 21 век?
Всеки ден хиляди умират от това! И не само в България, и не само на Балканския полуостров, и не само в страните близо до Чернобил - ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ.
Интересно защо обаче над някои държави няма Chemtrails, а над други има редовно? М? :)
Щото в някои страни пръскането е забранено, а други получават пари за да го разрешат,явно. И првителствата много добре знаят за това!
времето за което ще се разсее дирята зависи от височината колкото по-високо толкова по-бавно


и на височината която уж пръска с рани неща е доказано че само водни пари оставят следи
http://www.btv.bg/action/predavania/hratkite/news/story/1630044239-Teoriyata_za_vrednite_himikali_ili_kakvo_izpuskat_ umishleno_samoletite.html

виж това видео

POLLINA
02-15-2013, 22:56
Нали не очакваш по национална телевизия да подкрепят теорията?
Всичко е цирк.

LovEsIckk
02-15-2013, 22:58
Извинявай, само като видях линка,който ми даваш ми се догади и не го отворих.
БТВ ли наричаш обективни?
Медиите ли наричаш обективни?

Точно по този въпрос - те са отлични слуги за затваряне на очи и уши. Както и за забавяне мозъчната дейност.
Вземи гледай нещо документално, които НЕ се излъчва по ПЛАТЕНИТЕ телевизии и ела да си говорим пак. Не забравяй, че следите от самолети се водят "обществена тайна". Нормално да ни облъчват с репортажи как не било истина.
А за БТВ - НЯМАМ ДУМИ и не гледам тази телевизия. Вземи и за това прочети що.
И като изгледаш малко филми , независими от правителства, медии и подобни глупости, ела пак ми говори !
Най- тъпото нещо, което може да направиш е да ми покажеш клип от БТВ.
Пълен смях!

Оп - Препоръчвам ти Векът на Аз-а.Има го в Колибка, няколко части е - Изгледай го. Има интерсни факти за промивките на мозъци.Доказани! :)

https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/540398_452746221454119_1675658890_n.png
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554627_378303882231687_655268750_n.jpg
http://www.metatech.org/Images/chemtrail%20contrail.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_vMQfeVSYbqk/S6AjNJ7k1nI/AAAAAAAAAyc/uD183b_druc/s400/chemtrail+tinfoil+hats_dees.jpg

haritov
02-15-2013, 23:02
Нали не очакваш по национална телевизия да подкрепят теорията?
Всичко е цирк.

ами хората които бяха на клипа бяха учени не журналисти

лошото е че аз мога да докажа моите думи а вие вашите не

NaOH
02-15-2013, 23:03
Тук много глупости изписахте, оная кифленската мастия копира няколко романчета от други форумчета, написани от хора с IQ над стайната температура, и после отиде да се друса с фон дьо тен. Смях и пародия, не се опитвай да мислиш, не ти се отдава.

Аз предлагам вместо животни, да използваме мангалите и индийците за подобни опити.

POLLINA
02-15-2013, 23:07
Разкарай се слабоумнико.
Казах ти на кой ще викаш мастия
Не само го мисля,а и вярвам на всичко,казано от мен.

POLLINA
02-15-2013, 23:09
ами хората които бяха на клипа бяха учени не журналисти

лошото е че аз мога да докажа моите думи а вие вашите не

Никъде не съм казала,че мога да докажа тези неща.
Това е моето виждане
Нито ти ,нито аз можем да знаем как реално стоят нещата за съжаление.

LovEsIckk
02-15-2013, 23:14
С кво ми го доказваш? С клип от БТВ? Не ставай смешен.

Айде изтегли си - Aerosol crimes , и аз ти го доказвам.

Сигурно и кулите "откачените фанатици - араби" ги бутнаха.Нали?
:D

И дядо Коледа съществува.По БТВ дават винаги репортаж с него от 24 Декември !!!

haritov
02-16-2013, 00:08
С кво ми го доказваш? С клип от БТВ? Не ставай смешен.

Айде изтегли си - Aerosol crimes , и аз ти го доказвам.

Сигурно и кулите "откачените фанатици - араби" ги бутнаха.Нали?
:D

И дядо Коледа съществува.По БТВ дават винаги репортаж с него от 24 Декември !!!

абе ти си била много крива краставица

материала бил излъчен по бтв и кво като е излъчен по бтв?
нещо професора да не би да лъже?

yakuza_
02-16-2013, 06:31
Обвинявате Чернобил, но колко от вас са чували за аварията в "Маяк" Русия, която е била по - голяма от тази в Чернобил ?

Навремето в Япония е имало "отряд 731" където са тествали химически и биологични оръжия върху хора. Дали са направили петиция тогава ? Според мен тия петиции са кур, истината е да спре да се купува козметика от съответните фирми от поне 20-30% от клиентите им.

POLLINA
02-16-2013, 06:45
Виж, не можеш да ме убедиш, че,за да имам аз нов крем за ръце трябва да умрат 100 зайчета. Няма как да го приема.
Подбирам си козметиката много внимателно и нека пак повторая,преди да бъда обвинена, "че се друсам с фдт'' не става въпроса само за декоративна козметика.
Петицията е против тестване на козметика върху животните,а не химически и биологически оръжия, лекараства и т.н.

POLLINA
02-16-2013, 07:04
няколко романчета от други форумчета, написани от хора с IQ над стайната температура,.

:lol: добре

JoLLiE92
02-16-2013, 08:45
Защо примерно Шанел и Диор могат да не използват тезе тестове, а Армани го правят? /не гарантирам за марките, просто в някои списъци са дадени те/.
Шанел и Диор го правят, от "марковат" козметика единствено Прада е в белия списък. Дав дето ми се рекламират колко са бели и добри, и те го правят.
Алтернативата? Ами да ги тестват върху цигани бе! За друго стават ли?! И въобще не става въпрос само за шимпанзета с червило и кучета със спирала. Тея хора се отнасят ЗВЕРСКИ с животинките! Никое червило, никой фондьотен и НИКОЙ АНАЛГИН не си струва тези адски мъки!

JoLLiE92
02-16-2013, 08:46
Обвинявате Чернобил, но колко от вас са чували за аварията в "Маяк" Русия, която е била по - голяма от тази в Чернобил ?

Навремето в Япония е имало "отряд 731" където са тествали химически и биологични оръжия върху хора. Дали са направили петиция тогава ? Според мен тия петиции са кур, истината е да спре да се купува козметика от съответните фирми от поне 20-30% от клиентите им.
Ами именно. Ние спряхме. Целта е и да покажеш на хората, че не е само червилца да им мацат, а наистина груби химии.

Uzerneim
02-16-2013, 10:41
само да допълня за малоумници като теб,че ТЕСТОВЕТЕ НЕ СЕ ПРАВЯТ САМО ВЪХРХУ ПРЕПАРАТИ ЗА ДЕКОРАТИВНА КОЗМЕТИКА

Абе що не се научиш да се държиш първо с хората добре и после с животните а? Тестовете върху животни ще продължат и никога няма да спират и ти много добре си го знаеш. Изглежда си много слабо адекватна. Не ме интересуваш ти и твоите комплекси, ако можех да си върна подписа щях да съм го направил. Баси откачалката си, за какво ли ти се вързах.

SpiritInBlack
02-16-2013, 10:44
Доста безсмислена тема всъщност.Мързи ме да коментирам , но дайте да се запиша , че съм ЗА използването на препарати срещу животни и че бих ви препоръчал да заемете мястото на някое от тях.

JoLLiE92
02-16-2013, 10:46
С какво животното е заслужило това отношение? Има много по-нормални алтернативи.

SpiritInBlack ти пък въобще не са обаждай, че ще използвам препарати върху теб!

SpiritInBlack
02-16-2013, 11:28
Авторката преди беше точно от малките курвички , които излизаха с доста повече грим от необходимото , за да се приведат в ред.Като не си харесва , не купувайте козметични стоки и така бойкотирайте производството им.Дори МХРА , с цялото си лоби , е принудена да е минала определени тестови процедури , за да легализира своите медикаменти.Предпочитам да умрат 10000 животно , отколкото да имам проблем с лекарствен препарат.Запишете се да ги тестват на вас.Просто сте лицемерни пикли , ако смятате , че тема във форума ще промени нещо.Жалко , Джоли.Поля поне е хубавка , на теб и пластична операция няма да ти помогне.

JoLLiE92
02-16-2013, 11:43
Моя снимка виждал ли си, мухльо, защото аз съм виждала твоя и грешах, като си мислех, че си хубав и затова си толкова надут.
Предпочитам да умреш ти, отколкото да страда някое животно. Ти и жалките ти подобия.

SpiritInBlack
02-16-2013, 12:03
Радвам се , че такива като теб ме намират за грозен , никога не бих искал да съм първи в списъка ти , "хубавице " . Има отчаяни пичове. Гледай снимки в Нета какво става с Макдоналдс.А и да , прати поздрави на баща ти

JoLLiE92
02-16-2013, 12:06
Отчаяният си точно ти. Отчаян си, че никой не ти връзва, и живееш в някакъв собствен филм, където ти пускаш на жените.
Напусни темата, защото не се отнася до теб и твоите комплекси. Ще му предам, благодаря. ;)

Uzerneim
02-16-2013, 12:45
SpiritInBlack е прав, а вие само се лигавите и е нормално хората да ви се ядосват. Тези женски изцепки са ни крайно познати и противни. Мислите, че правите нещо добро а всъщност е с цел да се избавите от някой свой комплекс или да си вдигнете самочувствието. Както той каза, ако ви е толкова грижа просто спрете да използвате продуктите.

JoLLiE92
02-16-2013, 12:48
Ние за пореден път повтарям сме спрели да използваме тея продукти. Опитваме да отворим очите и на другите, че "тестване върху животни" не значи кученце намазано с червило, а кървава безумна жестокост. За да спрат повече хора да използват козметиката на компаниите, които участват в този вандализъм!

LovEsIckk
02-16-2013, 12:49
Много тъпо го обърнахте на обиди. Кой ползвал грим, кой бил грозен.
Мисля че Полина се опита да обясни, че не става въпрос само за декоративната козметика.
Шампоани,балсами,сапуни,па фюми и други работи,които ползваме в ежедневието си също биват тествани върху животни.

Айде , продължавайте си спора ама стига се обиждахте.
Най-грозното и тъпо нещо, което може да правите е да обиждате. Сериозните и умни хора си служат с други средства.

JoLLiE92
02-16-2013, 12:50
Много тъпо го обърнахте на обиди. Кой ползвал грим, кой бил грозен.
Мисля че Полина се опита да обясни, че не става въпрос само за декоративната козметика.
Шампоани,балсами,сапуни,па фюми и други работи,които ползваме в ежедневието си също биват тествани върху животни.
Мда. :) Точно това имаше предвид Поли, искаме да покажем на хората, че не е толкова безобидно и не е само шимпанзе със спирала!
И не само шампоани и сапуни - всякаква битова химия. Изливат им в очите и устите препарати, за да видят какво ще стане.

POLLINA
02-16-2013, 12:58
Абе що не се научиш да се държиш първо с хората добре и после с животните а? Тестовете върху животни ще продължат и никога няма да спират и ти много добре си го знаеш. Изглежда си много слабо адекватна. Не ме интересуваш ти и твоите комплекси, ако можех да си върна подписа щях да съм го направил. Баси откачалката си, за какво ли ти се вързах.
Toва не беше за теб! а за идиота,които ме нарече мастия.

JoLLiE92
02-16-2013, 13:00
Toва не беше за теб! а за идиота,които ме нарече мастия.
А идиота, който те нарече малка курвичка? :Д

JoLLiE92
02-16-2013, 13:03
Мда. :) Точно това имаше предвид Поли, искаме да покажем на хората, че не е толкова безобидно и не е само шимпанзе със спирала!
И не само шампоани и сапуни - всякаква битова химия. Изливат им в очите и устите препарати, за да видят какво ще стане.
цялото ми мнение :)

POLLINA
02-16-2013, 13:06
Авторката преди беше точно от малките курвички , които излизаха с доста повече грим от необходимото , за да се приведат в ред.


МОЛЯ?!
Интересно ми е откъде имаш такива наблюдения за мен, Георги!
Демонстрираш изключително нагло и грозно поведение.

ShtrudeL
02-16-2013, 19:38
ще го разпространя

Едит: Само от любопитство: Ако не тестват върху животни, върху какво ще тестват, за да не заприличаме на зайци с кървави очи и котки с изсъхнали уши? (Наистина не знам, за това питам)

Иначе няма спор, че е жестокост.

JoLLiE92
02-16-2013, 19:42
Преди малко гледах подписите, има ужасно много от България от вчера насам. :---)

SpiritInBlack
02-16-2013, 21:53
Казах преди , не съм разпитвал много за теб , ама последния път се беше променила.Към добро.Но това , което правиш е лицемерно , мислиш ли , че ще промениш нещо така ? Ще имаш ли очите да се изправиш пред човек ,чийто близък е починал заради недосатъчно тествани медикаменти ?

POLLINA
02-16-2013, 22:01
Moжеше да си го спестиш. Никога не съм била такава,каквато ме описваш,както и да е.
Нека не намесваме животоспасяващите медикаменти,ако прочетеш малко по-назад ще видиш мнението ми.
Аз лично не използвам козметика,която се тества върху животни.

JoLLiE92
02-16-2013, 22:02
А ти ли ще ни нареждаш коя каква е? Извинявай, но твоето велико мнение не е авторитетно за мен. Я се погледни себе си първо!

SpiritInBlack
02-16-2013, 22:10
Най-сложните за производство медикаменти , които са в по-голямата си част наистина животоспасяващи , се нуждаят и от тестване върху хора - те дават много различни резултати от тези , постигнати при животни.Това е и причината хората , които приемат експериментални субсидии да вземат доста високи заплати.Мислиш си , че не използваш козметика , която не се тества в/у животни.Истината , която ти се представя е доста различна от обективната ситуация.Фармацевтичната индустрия има една от най-големите норми на печалба и предсави си какви лобита имат в правителствата по света.Но все пак трябва да бъдат постигнати определени граници , преди продуктът да добие лиценз.Без да гледам в Нета , нима няма компании , чиито козметики са изключително скъпи и те все пак правят ужасни неща.Не съм лош човек и не съм наранявал животно , обаче винаги бих избрал човек пред животно.Хора в България умират по улиците , а се загрижвате за мастии и зайци.Тъпо е.
Всичко зависи от гледната точка за понятието " курва'.

POLLINA
02-16-2013, 22:16
Прав си донякъде,може би истината е съвсем по-различна,но правя каквото мога.
Помагам винаги с каквото мога,както и на живтони,така и на хора.



Каква по-точно трябва да е гледната ми точка?
Аз позитивна страна не виждам,както и никаква такава,която би могла да ме опише по някакъв начин.
В жестока заблуда си за това.

SpiritInBlack
02-16-2013, 22:27
Не , прав съм на 100 %.Имам съмнителното щастие да съм виждал Домусчиев и мога да ти кажа точно как са нещата.Сега се замисли :лекарствата за онкологични ( ракови ) заболявания към какво са насочени - дали към трайното излекуване или към моментното удължаване на боледуващия , посредством постоянно лечение с цел максимална печалба.Направи си сметка , ако смяташ , че всички , които не се тестват в/у животни, са безвредни , дали щеще да има още толкова проблеми от на пръв поглед непредставляващи опасност медикаменти.Някои дори създават трайни и нелечими кожни заболявания.
Гледна точка за частта с " курвата " . Доколкото си спомням беше изневерявала на сериозен приятел или нещо подобно.Харесва ми да вярвам , че си се променила.

п.с. Фенката ти Жууууули защо ме лае толкова много ? Нещо се е объркала да ме хейтва - никой мой познат , с когото сме пикапили в дискотека ,няма да са му паднали дотолкова стандартите , че да наебе грозноватичко куче като нея.

ohluv
02-16-2013, 22:30
моралпроблем.цом

Темата се изчерпа с коментарите на шадоучето,расистско-диктаторското мнение на джакузата и тролололо на усноата.А вие мили деца се връщайте в Хистерията.

ПП:Теория на вероятностите и световни заговори жол.2

POLLINA
02-16-2013, 22:32
нека не засягаме темата за онокоболни.
Не мога да коментирам подобни неща и не желая в момента. Някъде по-горе бях споенала,че всичко това е едн черен бизнес...
Грешна информация имаш за мен :)

Стига с тези обиди вече.

SpiritInBlack
02-16-2013, 22:38
Нещата са повече свързани , отколкото предполагаш.Учила си икономика нали и си чувала за експортни квоти ? Във фармацията има подобни - в зависимост от големината на производството , има брой животни , които може да се използват като "зайци".Броят им никога не е достатъчен и затова са подлагани или на ужасяващи неща или се тестват множество продукти върху тях.Или и 2те едновременно.Забелязала ли си на листовките за честотата на страничните ефекти ? Нали не смяташ , че тя се дължи на различията на ползвателите ? Ако ти е интересно , драсни на лично и ще ти обясня по-подробно тези дни. Мир от мен

п.с.Права си , ще те послушам - не искам по-тежко от мен момиче да ме търси , за да ме изяде или да прави по-ужасяващи неща

EinGutesKind
02-16-2013, 22:46
Заради такива "природозащитници", сумати хора измряха ... "не закачайте горките бездомни кученца, те са сладки, беззащитни", и на другия ден "деца/пенсионери берат душа в Пирогов, нахапани от кучета" ...

NaOH
02-16-2013, 22:49
тая курвясала мастия още ли се опитва да размишлява, че не ми се чете?

ShtrudeL
02-16-2013, 22:50
SpiritInBlack, такива като теб обикновено ме дразнят, но звучиш убедително. I like.

ShtrudeL
02-16-2013, 22:50
тая курвясала мастия още ли се опитва да размишлява, че не ми се чете?

Спести си такива изрази.

NaOH
02-16-2013, 22:55
Спести си такива изрази.

я само не ми казвай кво да правя

LovEsIckk
02-16-2013, 22:59
Заради такива "природозащитници", сумати хора измряха ... "не закачайте горките бездомни кученца, те са сладки, беззащитни", и на другия ден "деца/пенсионери берат душа в Пирогов, нахапани от кучета" ...


T'ва е друг въпрос.
Не съм луд кучезащитник, но ще кажа само едно - Каквото повикало, такова се обадило.

Виждала съм деца и вързрастни , обиждащи и подвикващи на кучетата, а после ще си счупят краката да бягат.
Що мен никога не ме е нападало куче? Пред дома живееха глутница "диви зверове" според съседите, но на мен никога не са скачали. Напротив, като ме видят започват да се търкалят по земята или седят мирно и ме гледат "лИбовно".
Аз много обичам кучетата. Може би от всички животни на света, най-обичам тях. Улични,домашни, всякакви..
А относно уличните кучета - нямаше да ги има, ако стопаните им са били съвестни или държавата си вършеше работата.

LovEsIckk
02-16-2013, 23:02
И само да кажа, че поне половината случаи на нахапани от кучета, всъщност са от домашни кучета на свобода или разхождани свободно.
Кучетата са умни животни и разбират отношението към тях.
Така че призовавам тези, които си гледат кученца у тях - Никога не им посягайте, не ги подритвайте, не ги обиждайте, не се отнасяйте лошо с тях. Банално, но вярно - Кучето е голям приятел на човек. Стига и човека да му е приятел.

haritov
02-16-2013, 23:20
И само да кажа, че поне половината случаи на нахапани от кучета, всъщност са от домашни кучета на свобода или разхождани свободно.
Кучетата са умни животни и разбират отношението към тях.
Така че призовавам тези, които си гледат кученца у тях - Никога не им посягайте, не ги подритвайте, не ги обиждайте, не се отнасяйте лошо с тях. Банално, но вярно - Кучето е голям приятел на човек. Стига и човека да му е приятел.

домашните животни са цивилизовани те получават всичко ако не го получат си го взимат със скимтене
уличните са животни които се борят със зъби и нокти ден за ден за да оцелеят те са зверове града за тях е джунгла
ако си кекаво слабо улично куче умираш
а едно домашно куче няма да може да оцелее дълго само на улицата
въобще не ми говори глупости има кучета и кучета
но едно животно почувства ли се застрашено уплашено от теб дори и да искаш да му направиш добро то напада
и напада за да се спаси от теб и не мисли да показва милост
аз съм се сблъсквал с това всеки и ден и го знам от личен опит и най-добре си спести бъдещи коментари защото не каза нищо вярно

POLLINA
02-17-2013, 00:56
Само да вметна,че кучето,за да нахапе някой е било или предизвикано или озлобено преди това

POLLINA
02-17-2013, 00:57
тая курвясала мастия още ли се опитва да размишлява, че не ми се чете?

Ти гнусно създание няма ли да се разкараш вече?!
МАСТИЯ на майка ти ,за трети път!

ShtrudeL
02-17-2013, 06:23
я само не ми казвай кво да правя

Имам пълното право.

haritov
02-17-2013, 07:00
Само да вметна,че кучето,за да нахапе някой е било или предизвикано или озлобено преди това

в повечето случаи е уплашено защото си минала зад него докато си отивала до магазина
понякога са гладни

JoLLiE92
02-17-2013, 07:50
Аз на уличните кучета винаги им говоря добричко, галя ги и никога не помня да ме е нахапало или залало. Точно е каквото повикало, такова се обадило. Улична котка също не ме е драла, дето са 100 пъти по-своеволни от кучетата. Животните винаги разбират кой ги обича и кой не. Бездомни кучета и котки винаги отиват при майка ми, някак разбират, че тя много обича всички животни.

Спирит, приятельо, ако аз съм по-тежка от теб, това говори изключително и само в твои ущърб, защото аз не съм дебела, но за момче е много грозно да е кльоща. ;) FU!

POLLINA
02-17-2013, 09:40
в повечето случаи е уплашено защото си минала зад него докато си отивала до магазина
понякога са гладни

Или защото келеш,правейки се на интересен го ритнал жестоко?

EinGutesKind
02-17-2013, 10:00
Айде айде, все едно кучетата ги имат за футболни топки ... вчера говоря с една колежка по телефона, тя в парка с кучето и и по едно време почна да му крещи с цяло гърло, че подгонило няква котка :lol: кучето съответно не спряло, после разбирало кво му се говори :lol:

POLLINA
02-17-2013, 10:02
еми тя не го е научила просто

NaOH
02-17-2013, 10:57
Ти гнусно създание няма ли да се разкараш вече?!
МАСТИЯ на майка ти ,за трети път!
Я само не ми отговаряй, че само от жалките ти опити за мислене ме напушва на смях. Чезвай да си инжектираш фон дьо тен венозно.


Имам пълното право.
Имам пълното право да ти се изхиля в лицето и да те хвърля в помийна яма да си бълвочиш лайната там.

haritov
02-17-2013, 11:27
Или защото келеш,правейки се на интересен го ритнал жестоко?

не отричам да е имало такива случаи ама тия пенсионери дето едвам ходят според теб ритали ли са ги?

haritov
02-17-2013, 11:29
Аз на уличните кучета винаги им говоря добричко, галя ги и никога не помня да ме е нахапало или залало. Точно е каквото повикало, такова се обадило. Улична котка също не ме е драла, дето са 100 пъти по-своеволни от кучетата. Животните винаги разбират кой ги обича и кой не. Бездомни кучета и котки винаги отиват при майка ми, някак разбират, че тя много обича всички животни.

Спирит, приятельо, ако аз съм по-тежка от теб, това говори изключително и само в твои ущърб, защото аз не съм дебела, но за момче е много грозно да е кльоща. ;) FU!

тва че съм кожа и кости какво значение има като ме нападне една глутница ти може всеки ден да галиш едно куче но не значи че това куче няма да нападне някой друг защото се е стреснало по някакъв начин

http://i.dir.bg/CMS/2010/05/04/6_177fcb.jpg

не ми говори на мен а на момчето от снимката обясни му че той е виновен кажи му че сам си го е изпросил и го накарай да се извини на кучето

JoLLiE92
02-17-2013, 11:52
Човек, който има Азис на аватара си, който не изглежда особено по-интелигентен от шимпанзе и който мечтае да остане в чужбина, за да лиже задниците на чужденците, не може да обижда или да обяснява как ние да живеем. Просто няма това право. Както и правото да диша, ако зависеше от мен.

POLLINA
02-17-2013, 12:00
не отричам да е имало такива случаи ама тия пенсионери дето едвам ходят според теб ритали ли са ги?

Kучето е озлобено преди това.
Не отричам,че има и изклюения,но все пак..

POLLINA
02-17-2013, 12:02
Я само не ми отговаряй, че само от жалките ти опити за мислене ме напушва на смях. Чезвай да си инжектираш фон дьо тен венозно.


Имам пълното право да ти се изхиля в лицето и да те хвърля в помийна яма да си бълвочиш лайната там.
хахах гледай го, ще ти отговарям колкото искам
аре бягай,на никой не си интересен

JoLLiE92
02-17-2013, 12:02
Кучето не може да помни кой точно човек го е нападнал и да връща специално на него. То се озлобява към всички хора. Както и ако го наказваш за нещо, трябва веднага и трябва да разбере за какво, не след дъжд качулка.

kalpazanka
02-17-2013, 12:03
Предпочитам да умрат 10000 животно , отколкото да имам проблем с лекарствен препарат.

А Розиглитазон-а що го изтеглиха от пазара?! А Сулфагуаниди-а що е спрян от производство?!

haritov
02-17-2013, 12:23
Кучето не може да помни кой точно човек го е нападнал и да връща специално на него. То се озлобява към всички хора. Както и ако го наказваш за нещо, трябва веднага и трябва да разбере за какво, не след дъжд качулка.
ти не разбра ли че не всяко напада от злоба?

я ми кажи най-агресивните кучета кои са

POLLINA
02-17-2013, 12:26
всъщност съм чела,че едни от най-агресивните кучета са кокершмапньолите :D

JoLLiE92
02-17-2013, 12:29
Пинчери и пекинези. По-злобни и надъхани малки същества няма!

POLLINA
02-17-2013, 12:30
http://vbox7.com/play:6ace4f48
Боже,толкова си приличаме <3


http://vbox7.com/play:de2a6ecf
:lol:

ShtrudeL
02-17-2013, 15:35
ще го разпространя

Едит: Само от любопитство: Ако не тестват върху животни, върху какво ще тестват, за да не заприличаме на зайци с кървави очи и котки с изсъхнали уши? (Наистина не знам, за това питам)

Иначе няма спор, че е жестокост.

up

JoLLiE92
02-17-2013, 15:41
Отговорила съм ти. Авен примерно плащат на хора да го правят. Сиси даде нормалната мисъл, че отглеждат тъкани с тази цел (ако отглеждат е точната дума)

SisiStrange
02-17-2013, 16:24
Ъм...
1. Кучетата нападат, когато са гладни и когато не възприемат нещо като заплаха. Затова нападат основно деца и пенсионери. Мен ме е нападало куче, защото просто си вървя по улицата без да го закачам. Зимата е студено, те подивяват, започват да нападат хора. Всеки, който си мисли, че задължително трябва да е озлобено и да си гнусен пръч, който го тормози, за да нападне, не знае на кой свят живее. Проблемът идва оттам, че хората си изхвърлят кучетата, но завършва със смъртта/обезобразяването на невинни хора. Един ден, ако (не дай си боже, наистина) на ваш близък се случи да бъде нахапан, идето му обяснете, че "каквото повикало, такова се обадило".

2. Щрудел, за момента единствената алтернатива е навлизането на тези технологии, които целят култивирането на клетъчни култури в различни видове тъкан. На тях би могло да се тества козметика. НО НЕ И ЛЕКАРСТВА. Тъй като авторката многократно повтори, че не иска в нейната тема да се говори за друго освен за козметика, няма да задълбавам. Само ще кажа, че аспирин и аналгин (прословутите хапчета за глава, които споменахте 200 пъти) не се тестват отдавна върху животни. Тестват се именно животоспасяващи или иновативни лекарства. Лекарства (силнички при това) за СПИН има. Познайте на базата на какво са открити и докарани до етап да се дават на хора - мда, тестове върху животни.

3. Всички тези приказки как трябвало козметика да се тества на хора са садизъм във висшата му степен и ужасно грозни. Направо спрете да говорите глупости. Ако това ще ви накара да цъфнете от радост, ИМА такава професия. Плащат 170лв на нещастни бедни хора, които нямат друг избор (освен може би да продават кръв) да си съсипват здравето по зверски начин, за да ви се тества душ гела на нещо. Попадала съм на такава обява, когато издирвах работа. Това сега по-хубаво ли ви кара да се почувствате?

ЗА подписката съм, особено, ако навлязат тези методики.

LovEsIckk
02-18-2013, 00:04
Пинчери и пекинези. По-злобни и надъхани малки същества няма!

Не мога да заспя, а гледам, че още спорите. Моята принцеска е пекинезка и искам да кажа, че я гледам буквално като принцеска, отнасям се с нея, като с пълноправен член от семейството, защото за мен е такава и си я гледам от 10 години.За мен тя ми е като детенце,като част от мен. Абсолютно ама абсолютно никога не е посягала.. Да не говорим, че за 10 години съм чувала да лае единствено,когато и свърши водата и да скимти,когато я боли нещо.Направо,като я погледнеш и излъчва любов и доброта. Всеки, който ми е идвал на гости или си е играл с нея, когато я разхождам е очарован колко хубаво,възпитано, добро и послушно кученце е.
Но знам какво е с другите пекинези, именно за това подкрепям теорията, че както отглеждаш и се отнасяш към едно куче, така очаквай да се държи после с теб. Не може да го подритваш и обиждаш и да очакваш , че то няма да е злобно, няма да се хвърли срещу някой и т.н.
А който смята, че не може да се грижи за куче вкъщи, че не може да се отнася с любов към него, че няма време за него ..По-добре да не си взима такова.
Сега си я гушвам и заспивам.

haritov
02-18-2013, 07:33
Не мога да заспя, а гледам, че още спорите. Моята принцеска е пекинезка и искам да кажа, че я гледам буквално като принцеска, отнасям се с нея, като с пълноправен член от семейството, защото за мен е такава и си я гледам от 10 години.За мен тя ми е като детенце,като част от мен. Абсолютно ама абсолютно никога не е посягала.. Да не говорим, че за 10 години съм чувала да лае единствено,когато и свърши водата и да скимти,когато я боли нещо.Направо,като я погледнеш и излъчва любов и доброта. Всеки, който ми е идвал на гости или си е играл с нея, когато я разхождам е очарован колко хубаво,възпитано, добро и послушно кученце е.
Но знам какво е с другите пекинези, именно за това подкрепям теорията, че както отглеждаш и се отнасяш към едно куче, така очаквай да се държи после с теб. Не може да го подритваш и обиждаш и да очакваш , че то няма да е злобно, няма да се хвърли срещу някой и т.н.
А който смята, че не може да се грижи за куче вкъщи, че не може да се отнася с любов към него, че няма време за него ..По-добре да не си взима такова.
Сега си я гушвам и заспивам.
ела да работиш в една вет клиника да видим кое е по-страшно ротвайлер или пекинез

JoLLiE92
02-18-2013, 08:15
Идеята ни беше, че са злобни и надъхани, въпреки че са малки. Иначе не са толкова опасни, да.
LovEsIckk към теб разбира се, че ще е душичка. :) Но към непознати хора вероятно лае? Ако не, браво за възпитанието.

girlwithblueeyes
02-18-2013, 11:50
За пекинезите незнам обаче какво пък против ротвайлерите имате ? :O

LovEsIckk
02-18-2013, 12:10
Идеята ни беше, че са злобни и надъхани, въпреки че са малки. Иначе не са толкова опасни, да.
LovEsIckk към теб разбира се, че ще е душичка. :) Но към непознати хора вероятно лае? Ако не, браво за възпитанието.

Милсля, че казах, че лае само когато иска вода. Не и се чува гласчето, а толкова обича другите хора. Някой път чак ме е яд, като излезем и почне да се глези във всеки срещнат. Много добра лигличка е.

haritov
02-18-2013, 13:31
Милсля, че казах, че лае само когато иска вода. Не и се чува гласчето, а толкова обича другите хора. Някой път чак ме е яд, като излезем и почне да се глези във всеки срещнат. Много добра лигличка е.

съгласен съм че така но това не значи че греша

ohluv
02-18-2013, 19:58
Кво стана ве моралисти :D