PDA

View Full Version : Дотук добре. Ами сега ?



Th3Bl00D
02-15-2013, 21:02
Чудя се от къде да започна. Може би от там, че съм момче на 15 и досега съм нямал приятелка. Последните 2-3 месеца се провалих с около 2-3 момичета и почнах да се питам къде бъркам, но понеже не мога да си отговоря реших да питам вас, опитните :).
Може би е най-добре да разкажа няколко истории.
По принцип имам безкрайно чувство за хумор и женската компания около мен винаги се смее Веднъж отидох на дискотека с малка компания, включваща и 3-4 момичета. Разбира се другите момчета не получиха и капка внимание от момичетата поради силното ми чувство за хумор. Танцувах си аз с момичетата и по едно време кво да гледам, другите момчета са отпрашили и са ме оставили да занимавам 4 момичета самичък. Едно от момичетата също си тръгна скоро, а останали те почнаха да ме свалят. Изведнъж както бях хумориста на компанията се превърнах в издънката на компанията ... Имах чувството че седях отстрани и гледах безучастно филма, в който аз участвам на живо (ако ме разбирате правилно). И всичко това по простата причина че не зная как да се държа в подобна "среда". Просто нямам никакъв опит, а ме беше срам да не се изложа още повече. През цялото това време едно от момичетата, които ме сваляха ми правеше всякакви намеци. По едно време като решиха че е станало късно почнаха да си приготвят чантите и да заминават, а това момиче най-романтично ми предложи да я изпратя до тях. Още щом тръгнахме по най-заобиколния път ми стана ясно на къде бие, но пак куцата ми липса на любовен опит си каза думата. Когато стигнахме до тях и аз я изпратих някак хумористично (на полу-пияна глава) тя ми каза : "И кво? Просто така ли ще си тръгнеш?!" Аз отдавна знаех че този момент ще настъпи и знаех че от мен се очакваше една романтична прегръдка + целувка, но какво да се прави. Минах само с една прегръдка "за лека нощ".
Затова си кръстих темата така. Винаги стигам до някъде, но заради вродения ми "страх" от неизвестното ме е "страх" да продължа(или по-точно не знам как). Най-вече се притеснявам от първата целувка(в смисъл че не знам как да се целувам) и за момента в който ще се наложи да скъсаме.
Моля без коментари от типа "Ти от гората ли идваш", щото в крайна сметка не идвам от там, просто нямам никъв опит.
Може ли някакви съвети или не знам и аз какво. Ето ви симптомите предпишете ми нещо както се казва :D

umri
02-15-2013, 21:23
Може би добре си направил, че само си я прегърнал, а не си я целунал.
Женският пол винаги усеща, когато някое момче е притеснено, а това - да си притеснен, никога не е добре. Нека ситуациите, като тази да ти вдъхват самоувереност. Чувството за хумор е голям + и не всеки го притежава. Използвай го върху момичетата - бъзикай ги за различни неща. Карай ги да се чувстват неудобно, но научи мярката. Не се притеснявай да експериментираш и да виждаш как реагират в различни ситуации, в които ги поставяш.

Голямото чувство за хумор може да те докара до 2 положения. Или да разсмиваш момичетата, да ги бъзикаш и да ги докарваш до ситуации, в които се смеят, но в същото време са притеснени, или да си шутът на класа, който разсмива всички, но всеки ден до 21-годишна възраст лъска пред компа. Разликата между двете е правилен подход, самоувереност и това да не те е страх да казваш неща, които си мислиш, че биха засегнали момичетата. В крайна сметка момичетата търсят тръпката и недостижимостта. Защо си мислиш, че тази е искала да я изпратиш и да я целунеш? Щото другите й 2 приятелки са ти се кефили, което за нея е индикация, че ти си желан. А женският пол харесва желани момчета/мъже.

А, да.. забравих основното и г/д най-важното. Като започнеш да контактуваш по един или друг начин с някоя и има дори малки наченки за това, че те харесва, кани я да излизате само 2-мата. В крайна сметка колкото и да те харесват, колко и забавен, секси, готин да си, ако не предприемаш крачките: срещи, разговори, целувка.. няма да я докараш доникъде.

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 04:59
Без да чета the whole wall of text, мога да ти кажа - на 15 си. Нормално е да си нямал приятелка до сега и да си се провалил с 2-3. Свиквай, взимай си поука от всеки провал и продЪлжавай само напред и нагоре!

sexa_na_kompleksa
02-16-2013, 07:58
Още не си си намерил приятелка, а мислиш за раздялата...
Няма нищо страшно в целуването, просто се отпусни, когато моментът настъпи.
А ти виждал ли си се от тогава с това момиче? Какво стана? Имаше ли пак намеци? Ти предприе ли нещо?

Amore-Mio*
02-16-2013, 12:10
Спри да обмисляш нещата до последната подробност и просто се отдай на момента. Никой не се е родил научен да пише, да чете, да се целува, да обича. Те са в последствие. Просто се отпускаш и действаш. Точно това е важното, а не да си нямаш приятелка, а вече да обмисляш раздялата. Всички сме минали по тоя път и сме живи все още.

Th3Bl00D
02-16-2013, 19:42
Мерси за отговорите, но аз пак имам няколко въпроса :
"Използвай го върху момичетата - бъзикай ги за различни неща. Карай ги да се чувстват неудобно, но научи мярката. Не се притеснявай да експериментираш и да виждаш как реагират в различни ситуации, в които ги поставяш." - Umri
Така известното "тролване" ли имаш предвид ? Ако не - какво ?

"В крайна сметка момичетата търсят тръпката и недостижимостта." -Umri
Значи по тая логика да тръгна да споделям как другите момичета танцуват с мен, пред тези които харесвам, без да е очевидна хвалба ? Така ли ? Просто да ги карам да ревнуват, до известна степен ?

"В крайна сметка колкото и да те харесват, колко и забавен, секси, готин да си, ако не предприемаш крачките: срещи, разговори, целувка.. няма да я докараш доникъде." - Umri

Значи само аз да командвам парада ?

"А ти виждал ли си се от тогава с това момиче? Какво стана? Имаше ли пак намеци? Ти предприе ли нещо?" - sexa_na_kompleksa

Значи след този ден нещата с това момиче коренно се промениха. Учим в съседни класове, виждаме се всеки ден, но тя даже не ми говори. Беше казала на общите ни приятели че ми е сърдита, но според мен е разочарована и я разбирам напълно. Аз, когато забавлявам другите с шегите си, виждам, че и тя се смее, даже от сърце. В началото се криеше дори, а сега не чак толкова. Чудя се дали не се прави на недостъпна, че да ме предизвика !? Забравих да кажа, е това момиче съм го харесвал много отдавана и си мисля че тя беше разбрала дори. Намеци след това нямаше, аз дори не предприех мерки за да се сдобрим и да почнем да си говорим отново, защото знаех че съм се изложил много :/ .

autumn_eyes
02-16-2013, 21:08
Охх и аз много я обмислях първата целувка, но накрая просто се случи. Ще видиш, че ще ти дойде отвътре какво да правиш. + е ако си малко по-висок от нея :):)

TechMachine
02-16-2013, 22:07
В абсолютно същото положение се намирам. БУКВАЛНО. Висок съм 180, нормално тяло, не съм грозен напротив мисля, че съм симпатично момченце, харесват ме момичетата (сега сигурно ще ме помислите за някакъв надут, но това не е така) имам чувство за хумор и аз умея да разсмивам горе долу хората, но просто нямам самочувствие... мисля, че това е проблема. От скоро почнах да излизам доста често на дискотека с цел да се промени това нещо под въздействието на малко алкохол, ама пак... срама е голяма работа

Th3Bl00D
02-17-2013, 06:47
Е аз самочувствие имам и срам нямам. Просто ме е "страх" от всичко, което правя за пръв път.
Сега има едно момиче, което съм 80% сигурен, че ме харесва. А ако не ме харесва (което е малко вероятно), 100% ме е харесвала поне допреди месец. Какво мога да направя ? Тя не е от типа хора, които излизат по кафенета, и ако я поканя веднага ще разбере намеренията ми. Добре ли е някак и аз да намекна, че я харесвам, понеже е симпатична и да по-висок съм от нея :D . От един клас сме и сме добри приятели засега(старая се да поддържам това ниво за всеки случай)

TechMachine
02-17-2013, 12:32
Не ме разбра ама карай... Да, прави и намеци бъзикай я в училище обръщай и внимание ... Ходете заедно на училище чакайте се някъде може преди това да се разкарате малко, примерно я попитай искаш ли с мен преди училище някъде си ;д и така :]