PDA

View Full Version : Симпатия към стара "любов"



Niakoi_si
02-15-2013, 22:11
Честно казано трудно ми беше да си озаглавя темата, понеже тогава любовта беше от страната на момичето към мен, но явно нещата се обръщат леко. Значи да започна с това, че тази случка става преди може би 6-7 години, когато даденото момиче имаше доста силни чувста, към мен, но аз тогава бях малък и "глупав". Иии така вчера се засякохме случайно( не сме се виждали може би 3-4 год, през това време и тя си имаше сериозен приятел и аз приятелка, както и да е това не е от кой знае какво значение) и си поговорихме леко и аз я питам кога ще пием кафе и тя ми отговори, когато ми пишеш. Викам си окей няма грижи и днес реших да и пиша, а тя ми отговори, че в момента и бил много объркан графика на работа и ще ми пише. Аз обаче съм си леко недоверчив на хората и и викам "много лесно ме отсвири", а тя ми отговори "не не е така ще ти пиша", та мислите ли може да се възвърнат някакви чувства след толкова време, и дали това не беше начин да ме "отпрати" или просто може наистина да е заета толкова. Може би леко глуповата тема за човек вече преминал тийн годините, но ме гложди отвътре.

ilikenestea
02-15-2013, 22:12
моята тема е същата малко по-надолу е.
"Старата любов ръжда не хваща!
Всички сме чували, че старата любов ръжда не хваща. Аз не вярвам много много. Как може някого, когото си харесал и към когото си имал чувства преди 3-4 години (или повече), да са изчезнали и в настоящето да се възродят?
На мене ми се случи точно това. Имам връзка от 1 година, не се чувствам самотна, даже никак.
Обаче бившият ми ( от време на време се засичаме в една компания)... имаме добри отношения с него, винаги когато му се обадя ще ми помогне за каквото и да е, лафим си все едно никога не е имало нищо между нас, разказваме си за гаджета и за всичко. Докато един ден просто като гръм от ясно небе почувствах че изпитвам нещо към него ( след 3 години и половина?!) . Как става това? Не съм му казала , разбира се, мога да очаквам само секс от него. Но аз не искам това, аз не изнверявам, имам чудесна връзка и не бих го причинила за нищо на света на сегашното ми гадже. но как така и защо се появиха тези чувства към бившия ми?"

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 04:57
Ама вие двамата се ставихте много добре май... Нямате нужда от помощ като гледам :)
КЪм автора на ТАЗИ тема: След като тогава не ти е пукало, след като си имал сериозна приятелка, защо тогава би трЪгнал да се занимаваш с нея сега? Какво се промени? Сега си по-самотен? Наранен от предишна любов? Трябва ти компания и искаш да се вЪзползваш от нея, понеже те е харесвала и е "лесна плячка" ли? Не разбирам... Питаш дали могат да се вЪзродят чувства, не казваш, че ги има - НИЕ ОТ КЪДЕ ДА ЗНАЕМ?? От вас зависи.
Ако искаш да я сваляш, не мисля, че аз сЪм човека, който трябва да ти каже как...

Amore-Mio*
02-16-2013, 04:59
Стоиш пред два избора: да съсипеш всичко с недоверието си или просто да изчакаш.
Аз все пак си мисля, че щом ти е казала, че ще ти звънне - значи ще го направи. Не всички са свободни и могат по всяко време да ти пишат, нали се сещаш?

Niakoi_si
02-16-2013, 08:29
Не, че не ми е пукало за нея преди, просто лапешка работа беше тогава. А дали се чувствам самотен, ами не мислям просто като я срещнах сега и сякаш почуствах нещо към нея. Просто ми се иска да пробвам, а и тя в момента си няма приятел , както и аз също си нямам приятелка, и не не е "лесна плячка" както се изрази някой по-горе. И не не искам съвет как да я "свалям" отдавна съм го минал този период с питането за тези работи ;)

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 12:18
В такЪв случай, вЪпроса ти кЪм нас е...?