PDA

View Full Version : Не мога да реша



sweetyytweety
02-16-2013, 01:56
Значии имам си приятел от около 9-10 месеца обичам го, имам силни чувства към него и ето го голямото НО има още едно момче за което мисля непрестанно. Понякога се чудя дори какво ме кара да си мисля за него толкова много?! Пишем си, говорим си почти всеки ден и ми е много добре с него, ревнувам ужасно много когато го видя с друга. Не знам какво да правя дали това момче е просто някакво временно увлечение?

HollyGolightly
02-16-2013, 03:47
Ние няма как да ти кажем ти какво чувстваш! Но според мен ако наистина държеше на приятеля си, щеше да спреш тази постоянна комуниация с другия, още щом усети, че нещата се задълбочават малко или много.

Tsukuda_Hiroshi
02-16-2013, 04:52
Ние няма как да ти кажем ти какво чувстваш! Но според мен ако наистина държеше на приятеля си, щеше да спреш тази постоянна комуниация с другия, още щом усети, че нещата се задълбочават малко или много.

+1

Amore-Mio*
02-16-2013, 05:01
Самата ти трябва да си наясно с това, което изпитваш. Възможно е нещо с приятеля ти да не е наред, а точно това, което искаш да го има в новото момче и това да те кара да мислиш за него. Не знам.
Съветът ми само е да седнеш и да обмислиш добре нещата, че изобщо не е хубаво да лъжеш единия, че имаш чувства, когато ги нямаш.

xantia
02-16-2013, 06:44
Ние няма как да ти кажем ти какво чувстваш! Но според мен ако наистина държеше на приятеля си, щеше да спреш тази постоянна комуниация с другия, още щом усети, че нещата се задълбочават малко или много.

+1

sexa_na_kompleksa
02-16-2013, 07:41
Избери един от двамата. Първо, така лъжеш всички, най-вече себе си. Второ, от два стола може да паднеш на земята. Щом постоянно мислиш за друг, надали обичаш сегашния си приятел.